pareizs uzturs atbilstoši asinsgrupai

Lasot komentārus, ievēroju šeit pieminam www.gemokods.lv. Apskatījos viņu mājas lapu, palasīju jautājumus/atbildes, bet tomēr netiku skaidrībā par vienu lietu. Kāda atšķirība ir viņu sistēmai no asinsgrupu diētām? Ir nopērkamas ntās grāmatas Rēriha grāmatnīcā, kur sīki smalki aprakstīts, kādi produkti ir piemēroti katrai asinsgrupai. Aizsūtiju savu jautājumu viņiem, lai paskaidro, kur ir tā atšķirība (ja tāda ir). Iztērēt padsmit latus par grāmatu un izlasīt ir tomēr lētāk nekā samaksāt 285 Ls par manu sasaldēto asiņu "vizināšanos" uz Maskavu. :)) Ja viņi atsūtīs atbildi, tad to Ctrl+C Ctrl+V arī šeit.
Re: pareizs uzturs atbilstoši asinsgrupai

Ja asinsanalīzē noteiktu tikai asinsgrupu, to uz Maskavu nevizinātu:) Tiek noteikta katra konkrēta produkta panesamība tev un tikai tev (nu vismaz tā sola). Zadornovs šito lietu pamatīgi slavēja (intervijā ne reklāmā), baigi labi jūtoties, notievējis u.t.t. Laikam tikai grūti saprast uz kādiem produktiem tās analīzes taisīt (ja vēl ar naudām tā paknapāk)

Nu Zadornovs tagad izskatās kā no jauna piedzimis- nesen redzēju viņa uzstāšanos TV. Njā. Vērts aizdomāties. Resns viņš nekad nav bijis, bet pēc sejas tāds jaunāks izskatās. Mani vienkārši tracina tās neēšanas un sevis spīdzināšanas- man GRIBĀS ĒST! :)) Bet jauki, ja pareizi ēdot var pārtapt iekš "forever young".. :DDDD Jāpagaida viņu atbilde- ceru, ka tā būs izsmeļoša.

Manuprāt - man tagad galdā kāreiz viena šāda grāmata stāv pa 0,40 Ls par manu 3. grupu- tas prikols ir tajā, ka asins grupas īstenībā ir > 100, t.i., ir daudz dažādu paveidu, bet iedalās lielās 4 grupās. Nu lūk, iespējams, ka gemokods nosaka šīs nianses. Taču palasīju krievu forumu, un tur raksta, ka ir gadījies uztaisīt gemokodā analīzes, bet viņu ieteiktie produkti sakrīt ar tiem, ko rekomendē grāmatās pa daži rubļi. Varbūt kļūdos, bet liekas, ka tādu naudu maksāt nav vērts, ja vien uz rokām alga nav >900 Ls/mēn.

Graamataa visa cilveece tiek iedaliita chetras grupaas. Tavs organisms taadeejaadi ir ne vairaak individuaals kaa veel ceturtadaljai zemeslodes iedziivotaaju, un Tev tiek ieteikts lietot uzturaa tieshi to pashu, ko Aafrikas vai Aljaskas iedziivotaajam ar taadu pashu asinsgrupu.

Gemokods sola testeet Tavas asinis uz konkreetiem produktiem, lai noteiktu tieshi Tavam organismam deriigo.

a kur uz tās lapas jāklikšķina, lai tiktu iekšā???

cik esmu dzirdējusi, arī tepat nosaka visādu produktu, zāļu saderību ar tevi :) pēc tās pašas Folla diagnostikas un nemaksā tas daudz

Gribās jau rīt, neko nedarīt un tievēt. Diez vai sanāks. Nesen Krievijas žurnālā izlasīju rakstu, ka neviens tā īsti zinātniski nespēj pierādīt un pamatot šo teoriju. Tievē no tā ka tomēr sāk pievērst uzmanību tam, ko tieši ēd un no pašiedvesmas.
pepei

Gribās PAREIZI ēst, piekopt sportisku dzīvesveidu un labi izskatīties&justies arī 70 gadu vecumā. Man nav vajadzīgi zinātniski pierādītas teorijas, bet gan pozitīvs rezultāts. Uztrenēta pašiedvesma palīdz lietojot t.s. tievēšanas tabletes.
Re: pepei

Man viena dama, kura bija samaksajusi 285 ls. stastija, ka tagad varot est tikai zosi no visiem galu veidiem. Feini! Diez vai vina to ilgi iztures!Parbauda jau produktu iedrbibu uz asinim, kuras ir megene, tas manuprat, nav tas pats, ka cilveka organisma, kur uz partiku iedarbojas gremosanas enzimi, sakot jau no mutes dobuma.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Marketing executive for Latvia
Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.