Darba metode Internetā!

Cau Didzi.

Nosutu tev savu darba metodi interneta. Ka jau pats zini cilveki traki velas notievet bet vini neizprot ka tas isti strada. Pec si teksta visi perk Good Life un tieve ka traki. Nosuti so tekstu visiem saviem biznesa partneriem, jo visiem tas ir jazina. Pievienoju ari jaunas Good Life atsauksmes>

Atbilde uz viss biezak uzdoto jautajumu ir sada:

Si ir tema kura daudzus neatstaj vienaldzigus. Patiesiba ir vienkarsa, tas kurs aped vairak neka noskrien - paliek resns. Ar so realitati katram ir jarekinas un tadel ta sap katram no mums - jo nav komfortabla.

Tomer si patiesiba nestrada preteja virziena. Tas kurs aped mazak neka noskrien - nepaliek tievs, jo organisms pie neliela partikas daudzuma "iesledz" taupibas krasninu
1. samazinot udens daudzumu organisma - paleninot vielmainu (kilokaloriju paterinu, pieaug toksinu daudzums organisma, jo nepietiek skidruma kas tos atskaiditu un izvaditu - reiboni, migrenas, nogurums, sliktas koncentresanas spejas utt.
2. energijas ieguvei organisms izmanto muskulus - kermenis zaude tvirtumu....:(((((
3. pie ilgtosas badosanas vielmaina iesaistas ari tauki.

Rezultats no zaudetiem 10 kg - 1,5 - 3 kg ir tauki. Rezultata zaudetais svars atri atgriezas un ar uzviju!
Sakas Amerikanu kalnini.... 2 nedelas dieta - 4 nedelas edu - 2 nedelas dieta - 2 nedelas edu, 2 nedelas dieta - 1 dienu edu. Talak - dieta, dieta, dieta, skatos uz edienu un resneju, parstaju est, needu, needu .... pamostos slimnica ... gaju pa ielu pakritu pamodos seit.

Good Life iesaista taukus vielmaina, kave cukura un tauku uzsuksanos un stimule muskulu saglabasanu vai trenejot augsanu. Pieejamas 10 kapsulas pa Ls 5,00 un orginala ir 90 kapsulas maksa Ls 47.

Novelot jauku dienu,

Janis Pipars.
www.fit.lv, tel. 754 1199,
Re: Darba metode Internetā!

Piparam izmisums :) Ak, nabadziņš. Laikam tāpat kā Maijai kapsulas smadzenes noēdušas
Re: Darba metode Internetā!

un kur darba metode?
Re: Darba metode Internetā!

Kāpēc tad vairumā kapsulas maksā dārgāk nekā 10 gab.? 90 kapsulām pēc loģikas būtu jāmaksā mazāk nekā 45 Ls.
Re: Darba metode Internetā!

Tauku aizvietošanai ar muskuļiem ir banāni jāēd, nevis tur kaut kādas kapsulas. Un arī lētāk sanāks, daudz :)
banāni

Manas domas ir tādas, ka dienā varētu kādu vienu banānu apēst, bet vairāk nevajadzētu- nu ļoti daudz cukuru tajos un nemaz nav minerālvielu.
turklāt tie ir pavisam negatavi latvijā, tātad rada skābu reakciju organismā.
Re: banāni

al-drs tu jau gudrs kā es :)

Banānus var ēst kaut vai 2-4 dienā, bet nu tas palīdz pie lielas fiziskās slodzes. Tiem cukuriem nav ne vainas, tāpat kā piena tauku saturam arī nav. Tie tik tādi aizspriedumi. Par to gatavību ir tā, ka es vienmēr pērku zaļus un lieku tumsā nogatavoties. Tad, kad ir dzelteni ar tādām brūnām pumpiņām, tad ir perfekti lietošanai. Tam protams vajadzīga priekšlaicīga gatavošanās un plānošana, kam daudziem droši vien neatliks laika.

Vēl banāns ir pareizi jāēd - jā apēdīsi 1 banānu pirms ēšanas zaudēsi svaru, ja pēc - pieņemsies - tas tā, tiem vājajiem un kārnajiem var noderēt :))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.