Par Broncho-munal

Kādas atsauksmes par šo imunitātes stiprināšanas medikamentu?
Ārsts to izrakstīja manai 3 gadus vecajai meitiņai. Klepus viņai nav bijis praktiski no dzimšanas, bet problēma mums ir kakls. Vienreiz pat bija strutojošā angīna, bet tagad atkal vīrus, kā rezultātā sarkans kakliņš. Gribas zināt kādas atsauksmes?
Re: Par Broncho-munal

Bronhomunal ir paredzeets lietot pec bronhiitiem, klepus lai nostirpinaatu imunitaati pret ssiim kaiteem, betb ja tikai sarkans kakls. Ja beernam vaaja imunitaate tad jau var, bet taapat deel sarkana kakla gruuzt iekssa zaales nevajag.
palasi aprakstu zaallu reggistraa. WWW.dr.lv
Re: Par Broncho-munal

Principaa jau tas tik un taa ir viirusinfekcija- vai tas izpauzhas kaklaa, vai kaa bronhiits. citi vecaaki saka, ka paliidz.
Re: Par Broncho-munal

it ka jau arsti dod labas atsauksmes par so preparaatu un parasti rekomende imunitates nostiprinasanai pec bronhitiem, ari berniem.
beerniem laikam bija bronhomunals-P, tb mazaaka deva.
Re: Par Broncho-munal

Profilaksei paskalo vai dzer: uz silta glaazi uudens 1 teejkar. medus, 1 teejk. aabolu etikjiš un izniicina mikrobus un saldskaabs dzeeriens.
Re: Par Broncho-munal

Man ari ieteica lietot sho preperatu, jo pie mazakaa aukstuma, iesnas bija klat (un ir man izgrieztas aizdeguna mandeles).
Zales ir dargas 10 tabletes aptuveni 5Ls. Tas ir labas zales, bet loti strikti ir jaievero grafiks, ko dakteris iedod (vismaz vinam vajadzetu iedot).
Ja lieto slimibas gadijumaa, tad 20t pec kartas, ja lieto profilaktiski, tad ir 3 menesus pa 10 t un jasak vienaa un tai pasaa dienaa. Ja oktobrii sakat lietot 4 datumaa, tad ir jaizdzer tas desmit, un taa arii jasak novembrii 4 datumaa 10 t pec kartas un arii novembrii. Bet to tu laikam jau zini!
Re: Par Broncho-munal

Manam sīcim, kad viņam bija pusotrs gadiņš arī regulāri pieķērās visādas šitādas vīrusinfekcijas un daktere mums izrakstīja Bronchomunal. Pagājušo rudeni tieši pēc apraksta arī izdzērām - 10 dienas dzer, 20 nedzer, un tā 3 reizes. Vsipār varu teikt, ka vai nu tā bija sakritība, bet mums sīcim visu ziemu (no novembra (sākām dzert oktobrī) līdz pat pavasarim nekādas tamlīdzīgās infekcijas vairs neķērās.

Un kā mums paskaidroja, tad tās nav zāles zāļu izpratnē, bet gan baktērijas, tipa, kā Jogurta kapsulas vai Linex kuņģa un zarnu trakta darbības stiprināšanai, tā šitās aplaušu un pastarpināti arī ausu-kakla-deguna sistēmas stiprināšanai.

Bijām ļoti apmierināti ar rezultātu.
Re: Par Broncho-munal

Jau kaut kad rakstīju, ka pēc imunologu atzinuma, šis preparāts ir vislabākais. Nestāv klāt nekādas ehinacejas un tml.
Re: Par Broncho-munal

Es ar varu teikt, ka manam beernam Broncho-munaals paliidzeeja izvairiities no viirussinfekcijaam, kas nereti beidzaas ar antibiotiku lietoshanu. Taapeec labaak iesaku lietot Broncho-munaalu, nevis pastaaviigi barot beernu ar zaaleem.
Re: Par Broncho-munal

Paldies Jums visiem!!!!!!!
Jūs mani iepriecinājāt. Lai Jums visiem laba veselība un bērni neslimo!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.