haizivs

vajadziga paliidzibaa , kaa garsiigi var pagatavot sho zivi?
Re: haizivs

Steiks, bet ja neliela tad var likt veselu kraasnī - vēderā saliek garšaugus un pēc patikšanas sīpolus vai ķiplokus + sāls un pipari gan no āpuses gan iekšpuses.
Var gatavot arī zupu, bet nekas īpašs nav.
Ja tomēr steiks tad apslacīt ar citronu tikai tad kad zivs jau izcepta, citādāk zudis suligums. Var jau arī marinēt steika gabalus, dažas minūtes iepriekš. Tomēr manuprāt marinēšana haizivs īpatnības notušēs un tā vairs nebūs tik īpaša. :)

ainar, kur nopirki haizivi? Man ieteica pamēģināt, bet bodēs kaut kā neesmu manījusi.
opop, kādas ir haizivs īpatnības (garša, struktūra)?

vispār haizivi ēst neiesaka lielā piesārņojuma dēļ - kā okeāna plēsīgajā zivī tajā uzkrājas visādas neforšas vielas, piemēram dzīvsudrabs. Vienreiz pamēģināt jau var, bet sievietēm un īpaši grūtniecēm nevajadzētu.

var nopirkt gan Maxima, gad Sky, gan Mc2.
Es teikutu ka zivs struktuura un garsha ir "bieza", izteikti galliga, ne tik lloti kaa tuncim, ko var pat tiem iemaaniit kas zivis principaa neeed... :))
haizivs nav tik trekna kaa norveegu lasis, varbuut kautkur atgaadina stori, vai sviesta zivi, bet taa kaa haizivs ir mednieks... "muskuli" daudz bliivaaki.

nepirksu kersu, dziivoju, kur taas ( haizivis) kerjas labi....

Negaršīga,sīksta,

piekritu misis - silta ta gala, tiesa trekna un satiga.

Es biju Islandē mājā, kur haizivis gatavo - gan pūdē, gan marinē, utt utt - jau 2 km pirms mājas autobusā nāca iekšā tāāāāāāāda smaka! Un tur uz vietas varēja vispār nomirt. Daži mēģināja pagaršot, nebeidzās labi, bet citiem jau arī garšo. Haizivī uzkrājoties amonjaks, jo viņa nečurājot - labu apetīti :p :D
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Jurista palīgs/-dze (alga līdz EUR1000 bruto)
Finanšu kompānija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ATTĪSTĪBAS UN PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
MAG metinātāji/-as
ar atslēdznieka iemaņām

Karstās vakances
Visas vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.