Planas pankukas?

Kada ir jusu garsigo plano pankuku recepte un cepsanas tehnika, lai tiesam sanak skaistas un gardas pankukas?
Re: Planas pankukas?

iemaisa pašķidru mīklu, kas smuki iztek pa pannu. cepjot eļļu nelej pannā, bet eļļa jau ir mīklā un iemaisīta tajā.
cepj uz palielas uguns. apgriešana pārsvarā ar uzmešanu gaisā :)

Bet kada recpte un sastavdalu iejauksanas kartibina?

recepte kā recepte- milti, 2-3 olas, piens, eļļa, sāls, cukurs.
es jaucu pakāpeniski- sājumā tikai pienu un miltus biezā masā, tad pakāpeniski jaucu klāt olas, pienu utt. kamēr sanāk pašķidra mīkla.
ja mīkla ir pa šķidru, tad pankūka jūk ārā, ja pa biezu, tad neiztek pa pannu.

http://www.receptes.lv/receptes/francu-crepes-jeb-planas-pankukas/<\/a>

1 ola,1 karote cukura,6 karotes ar kaudzi miltus un pus litru piena.Eļļu leju mīklā.

Vai kā sagribējās pankūciņas.

Cepu vidēji biezas, mazas.AREļļU MīKLā GAN NEKAS NESANāK, KAUT AVīZē LASīJU PAVāRA RECEPTI, KA TADA IESPēJA PASTāV.

http://www.youtube.com/watch?v=iB-fvCeY22E&feature=related<\/a>

Paldies, milais plakat:)

Es pienu ar minerālūdeni leju puse pret pusi-tad tās kļūst "neplīstošas""

4 olas + 2 ēdamk.cukurs sakuļu, tad pielieku miltus tik daudz, lai sanāk riktīgi biezs maisījums bez kunkuļiem, pēc tam pakāpeniski pievienoju pienu, līdz iznāk smuka pašķidra mīkla. Sanāk apmēram 14 pankūkas.
Reiz piena trūkuma dēļ sanāca pievienot nedaudz avota ūdeni - pankūkas tieišām cepās neticami labi un bija "neplīstošas" kā Lo saka, bet ja pievieno parastu vārītu ūdeni, tad gan jūk ārā ne pa jokam un ir galīgi nepaklausīgas.

Bet visforšākās jau, protams, ir ar lauku oliņām ;)

Manu pankūku noslēpums - atsevišķi jāsaputo baltums, atsevišķi dzeltenums+cukurs. Pilnīgi savādāka garša nekā tad, kad vnk pieliek olu klāt.

Es visas jau iepriekš nosauktās sastāvdaļas jaucu mikserī un beigās vēl pieleju saldo krējumu (to gan vairs neputo). Sanāk ļoti mīkstas un gardas- kūst mutē ;) Ā, un vēl vaniļas cukuru vienmēr lieku!

OBLIGāTI ūDENI JāLEI KLāT VAIRāKKā PIENU TAD VIņAS IRELASTīGAS MīKSTAS GARšīGāKAS.SUPER

Pamēģiniet mīklu iemaisīt tikai ūdenī ,tikai ļoti aukstā ,uz puslitru ūdens vajag 4 olas ,kad mī kla labi izmaisīta ,lai nav kunkuļi -atstāj min .15 ,lai uzbriest .Nelūst ne rullējot ne lokot

Es taisu tikai ar pienu, bez uudens.manupraat udens padara cietaakas.

labākās sanāk laukos, uz vecās pannas. Mazās pankūkas cepu čuguna pannā. teflona pannā nav tik gardas :)

http://www.youtube.com/watch?v=ayIuoNCaD7I&feature=related

400 gr milti
5 gb olas
1 litrs piena
nedaudz cukurs un sāls

Izdodas vienmēr ļoti plānas "lupatiņas" kā mēs jokojoties tās saucam. Apmēram 20 gb. Cepu uz melnās pannas.
Rīta mikslis

Es nepaspēju, kādas bija sastāvdaļas šodienas pīrāgam? Iepriekš pateicos.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a ar pieredzi augstceltņu projektos
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
FINANŠU VADĪTĀJS/-A
Eden Springs Latvia SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.