aroniju sīrups

lūdzu,lūdzu ,kāda bija aroniju sīrupa ar ķiršu lapām un citronskābi recepte? pēc saviem vecajiem pierakstiem vairs nesaprotu,kā tur bija jādara?šovakar apleju aronijas ar lapām un citroskābi ar karstu ūdeni,bet rītvakar?
Re: aroniju sīrups

ritvakar uzvari, nevis vari, bet lidz varisanai uzkarse.

paldies,man rakstīts,ka otrreiz jāaplej un jānotur diennakti...Un cik cukuru vajag?

es neko otreiz neapleju, to pasu uzkarseju. Bet cukuru no galvas neatceros, maja japaskatas.

Es darīju tā:
sablenderēju ogas ar cukuru un citronskābi. Pa to laiku novārīju ķiršu lapas ūdenī. Tad to ūdeni uzlēju sablenderētajām ogām un atstāju uz nakti, lai ievelkas un cukurs kārtīgi izkūst. No rīta caur sietiņu un pēc tam marli nokāsu, uzvārīju un tīrās burkās iekšā. Liku ledusskapī - vēl tagad stāv (pagājušās vasaras meistarojums. Proporcijas neatceros, mājās. Ja vajag, varu vēlāk uzrakstīt.

Es uz 1 kg aronijām (sašķaidu blenderī nedaudz, lai labāk sula izvelkas) lieku 1 ēd. karoti citronskābes un 1 l vāroša ūdens, jā un labi daudz ķiršu lapas. Pa nakti paturu vēsā vietā. Otrā dienā noleju un cik šķidruma tik cukuru. Uzvāru, noputoju un karstu pudelēs iekšā (izmantoju tukšās ketčupa pudeles), taisu ciet. Stāv labi, nesaskābst pat šīs vasaras lielajā karstumā.

paldies,paldies!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas asistents/-e
Royal Canin

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TIRDZNIECĪBAS UN SERVISA SPECIĀLISTS/-E (DARBAM KURZEMES UN ZEMGALES REĢIONĀ – TUKUMS, DOBELE, AUCE)
DeLaval
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.