ka izveleties zivis?

lieta tada, ka esmu no tiem , kam riebjas zivju smaka, tirisana u ttt, bet...man patik zivis kert (nu tas process) un paris reizes gada man uznak neparvarama kare pec kada zivs kumosa (garso cepta lasa fileja, mammuks garsigu ceptu karpu taisa,... vai lidaku - dies vinj zin tos nosaukumus, ari konservu kadu reizem sagribas), un tagad nu ir ta reize, kad man atkal gribas...
redzeju tv, ka (garsigi izskatijas) pagatavoja treska laikam(krieviski) un biju uz lielveikalu, bet tur vai nu tadi saldeti gabali, vai nu ...visas tadas vienadas tas zivis
questions - ka un kur labak un pareizi izveleties zivi un kuras ir tas lielas - lai ir tikai fileja bez kauliem un zvinjam?
tikai - uz tigus zivs paviljonu neiesu neparko - tur TAAA SMIRD PAC ZIVIM :)
Re: ka izveleties zivis?

nu pērc tieši fileju, tad nebūs asaku, zvīņu. treska ir menca, starp citu. :)

bet kas ir "Hek"?
un kuras zivju filejas cepot krasni folija vai krasni uz paplates bus pec garsas lidzigas lasim?
ka vispar tas zivis iedalas? un ko sadam pagatavosanas veidam labak izveleties?

Hek latviski arii ir heks, manaa samaitaatajaa uztveree taa ir zivs no padomju laika skolas kopgaldu pusdienaam.
Hmm vispaar jau, ja zivis kjer, tad parasti zin arii kaa sauc. Man liekas, ka vareetu shamaas iedaliit salduudens ziviis, shameejaas nepeld cukuruudenii, bet gan muusu pashu upees un ezeros un juuras ziviis. Salduudens zivis savukaart vareetu kvalificeet peec shkjeersprofila: apaljaas - liidakas, zandarti; ljoti plakanas - plauzhi (vinji arii brekshi) - ASAKAINI!, raudas, plakanas, bet resnas, meedz buut ar specifisku duunju piegarshu - karpas, karuusas, liinji. Hmm taa arii neizdomaaju, kur nolikt asarus...; tad veel ir glumaas zivis - zushi, veedzeles. Lasim liidziiga ir forele, godiigi sakot man peerkot to rozaa zivi veikalaa nekad nav skaidrs tas ir lasis, forele, forellasis, lashforele.. Par juuras ziviim neko speciaalu nezinu, nevaru apeest taas, ko senciitis sakjer ezeraa.

es aizbraucu uz SKY (Mezhciemaa), tur ir ljoti sakariiga paardeveeja aiz zivju letes, paprasu vinjai "kaut ko ko var izcept, bez asakaam, balta ,vai cits teksts>", vinja pateiks, kura ir iistaa un kura ir svaiga vai kura savukaart ir nesvaiga, kaa arii pateiks, cik daudz zives vajag uz cik personaam :-) nekaa citadi zivi nepeerku ;-)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Electronic product Purchaser for Europe region based in Latvia
Lexel Fabrika

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Palešu labotāji/-as

Karstās vakances
Visas vakances 
PĀRDOŠANAS MENEDŽERI
Eden Springs Latvia SIA
Konkurss beidzas 2014-04-29

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.