kāpostu zupa

Šodien pirmo reizi nolēmu vārīt skābu kāpostu zupu, sakiet lūdzu kad jāliek tie kāposti un cik ilgi jāvārā? Paldies!
Re: kāpostu zupa

kaaposti jaaliek usreis kaa noputota galja...

jaavara vismas tik ilgi kameer galja paliek miixta.:))

Paldies tante, bet svaigi kāposti ir jāliek pašās beigās?

:)) nee..svaigi kaposti ir jaliek apmeeram minuutes 5 pirms kartupeljiem.:)

khm, tant, vai tu pie skaabu kaapostu zupas liec karpeljus?

to ??? - kaadas 20 min pirms beigaam, lai paspeej izvaariities.
cicis

nee.:) pie skaabiem kapostiem es nekad nelieku klaat karpeljus.:) takshu man garsho piekost klaat jamos ja ir palikushies no vakardienas vaariitie.:))
Re: cicis

dikti labi ira blakus kaapostu zupas katlam briivai jemshanai nolikt blodu ar svaigi variitiem kartupeljiem... tjip - katrs sagraabj cik grib (ja grib)
tas taa - pa manam.
kartupeli

mana vecmamina smoreja lepniem kungiem Ulmana laikos un no vinas daudzas receptes samacijos.tad luk vina man teicas,ka kartupelus skabo kapostu zupai nikadi nav jaliek klat,bet javara mundieri-tabis ar mizu.nivar varit,jo vini neizvaras tik gardi.
:)))
Re: kartupeli

es kaa no zemgales nekad neiru karpeljus pie kaapostu zupas klaat eedusi (pat ne blakus noliktus), bet nesen maneejs viiriets (no latgales jams) man staastija, ka esot taa jaaeed - skaab kaapostu zupa un klaat eed no blakus bljodas svaigi vaariitus karpeljus. man tas izlikaas ljoti diivaini un es atbildeeju, ka es shitaa gan neediishu. :)
Re: kartupeli

vai tad skābu kāpostu zupai jāliek svaigi kāposti???? (tas par to jautākumu pl.17.14)
Re: hm

var likt, var nelikt. es parasti nelieku, bet ja kaaposti ir daudz pa skaabu, tad labaak ir nevis shkjaidiit ar uudeni vai kaa, bet gan pielikt kaadu sauju svaigo kaapostu.
Re: hm

ja kaposti par stipru, tad klaat pielieciet cukuru un bus ljoti njamiigi:))) un ari es edu klaat vaariitos kartupeljus pie skaabu kapostu zupas - ar visu mizu vaariitus, un man no radiem ne viens nenak no Latgales - bet gan no Kurzemes:))) un garshigi ir ljoti!!! :)))
Re:

##### - lai jau ir garshiigi, bet es nepaaraak aizraujos ar kartupelju eedieniem, figuura jaapieskata (tb jaaveero :).
a cukurs pie skaab kaapostu zupas man negarsho. pie shtoveetiem kaapostiem cukurs ir pat ljoti ok, bet pie zupas - nee, paldies.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu apkalpošanas centra vadītājs/-a Rīgā
Citadele

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TULKOTĀJA / ATBALSTA KOORDINATORA ASISTENTS/-E INFRASTRUKTŪRAS NODAĻĀ
KPMG Baltics SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.