Vistas šašlika marināde???

Kā jūs gatavojat vistas šašliku marinādi???
Re: Vistas šašlika marināde???

nu var visaadi
var majoneezee, bet man negarsho, vista sanaak nekaada
tad ljooooti garshiigi ir tomaatu meercee, sahjauc vistas galju ar garshvielaam kaartiigi un sagaaz pa virsu visparastaako tom.meerci
un ar etikja esenci, tas pats, sajauc vistu ar garshvielaam, sagriez siipolinjus, atsevishkji sataisi marinaadi - etikja esence (padaudz, bet lai nav paaraak skaaba), saals, ljoti daudz cukurs (lai marinaade sanaak diezgan izteikti saldskaaba) un uudens, tad to visu gaaz pa virsu vistai

P.S. un aizmirsti par visaam nopeerkamajaam Santa Maria marinaadeem, pashtaisiitaa vienmeer sanaak vislabaak :))

tomāti, kečups, sojas mērce, citronu sula, baziliks, timiāns, majorāns, sīpoli, dilles (svaigas), mazliet Vegetas

kefiiraa

gribu apelsiinu marinaadee izmeeginaat. vai kaadam nav recepte ar proporcijaam, lai nav jaashauj uz bobreni?

ps. marineeshu sparnus, bet domaaju, ka tas lietas buutibu nemaina?!

Pati esmu likusi apelsīnu sulā. Daudz zaļumu, sīpoli, ķiploki, drusku var piešaut ķimenes ( fenheli, diļļu sēklas), lieku arī sinepju sēkliņas. Sāli aizstāju ar sojas mērci, bet manējie brēc, ka sāļuma par maz.Citreiz iemetu arī ananāsa gabaliņus, no konserviem. Tāda ķīniska sanāk.

nu man domaat, lai vistai nebuutu tikai zaljumgarshvielu garsha, bet arii saaljuminjsh, vegeta ir jaaliek diezgan klaat...n
nu bet taa ir gaumes lieta, man piemeeram patiik pikants shashliks :)

jaa, starpcitu, sinepju seeklas dod ljoti labu garshu shashlikam :)
Suniste, a kaads sanaak? vispaabaa incanta recepte, moshkinj jaapameegjina kuakas cits, a to mums tikai vai nu esencee vai tom. meercee :)
nu nez kaa citiem, bet man jau liekas, ka majoneezee un kefiiraa marineetais shashlix ir nekaads :)
karija meercee ar starpcitu sanaak ljoti laps :)

Nu,kā jau teicu, tāds saldskābs, manējie Vegetu pēc tam, ēdot piešauj.A tās sinepju sēklas tādas drusku slidenās, patīkami pakodīt. Man trāpījas Eko virtuvē nopirkt cidoniju sīrupu, šogad likšu cūkgaļu cidonijās.

Vista, Provansas majonēze, ķiploki (svaigi, var arī granulētos), karijs, pipari...
Visu kā saka "uz aci".

A kas ir granulētie ķiploki???

Aabolu etikjii vislabaak garsho,majoneezee arii dikti garshiigs-viss jau no garshvielaam atkariigs un no majoneezes.

Es vistas marinēju sausajā marinādē. Samaļu vai saspiežu spiedē labi daudz ķiploku, sajaucu ar rupjo sāli, pipariem, garšvielām un to viisu biezā kārtā sasmērē uz vistas.pāri pārslacna etiķi. Jāļauj pāris dienas iestāvēteis. Ļoti garšīgi, tikai mazliet lielāka ķēpa.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Ražošanas vadītājs/-a
Sperre Baltic

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
MEKLĒJAM PĀRDOŠANAS TALANTUS!
BALTA AAS
Konkurss beidzas 2014-09-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.