prosas putra

Nopirku prosas putraimus. Ar dziļu domu vārīt putru. Nekad neesmu pat ēdusi. Un nezinu, no kura gala sākt. Meklētājā biju - tur tikai tādas saldsērīgas atmiņas par bērnības garšu. Varbūt ir kāds gudrītis, kurš var palīdzēt. Nav ne jausmas, kā tas varētu garšot.
Re: prosas putra

Baig ilgi jāvāra uz mērenas uguns.Nu putra kā putra,bet ja gribi,provē.Es parasti vāru miksli-visādus graudus kopā:prosa,tad rīsi,kukurūzas milti,mannna.

Nu kaut kāda skaidrība pamazām rodas. Bet ko nozīmē "baigi ilgi"? Un ja vāra visu kopā, vai tad viens no komponentiem neizvārās ātrāk?

A es visu lieku pakāpeniski klāt-prosa pa manam prātam visilgāk,tad kukurūzas miltus pavisam bikiņ,tad rīsus,beigās mannā.Man sīkiem uznak putru lēkmes,tad nu vāru visādas :))

Paldies. Vispār es te sataisīju kaut kādu baigo problēmu. Padumaješ - prosas putra. Nu vārīšu un tad jau redzēs. Mačalošu, mačalošu un samačalošu.

Da gan būs norm,tik kas jamo ēdīs :))

Taču ka pati. Un baigi slavēšu. To es māku...

Ferou! Prosas graudiņus vajag vispirms noplaucēt, citādi putra būs rūgtena. Tā mācija mani kādreiz mamma. Bet patiešām tā ir labi!!! Es gan nekad nejaucu ar citiem graudiem, bet to jau var variēt dažādi, tā tik rodas jaunas receptes. Droši uz priekšu! Lai Tev veicas!

Nu kā izdevās?

Ferou! Kur Tu pazudi? Patiešām, kā Tev izdevās???

Vakar nesanāca laika. Atvilkos tā pavēlāk. Bet pēc izrādītās intereses jūtu, ka putra vienkārši nevar nesanākt burvīga :))

Man gan labāk tīk kuskuss (pec skata lidzigs prosai, tikai smalkāks) Garša starp mannu un kartupeļu biezputru.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Medicīniskais konsultants/-e / Medical Advisor
GlaxoSmithKline

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
C1 kat. autovadītājs - palīgstrādnieks/-ce

Karstās vakances
Visas vakances 
RAŽOŠANAS VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.