Nēģi

Kā pagatavot nēģus??? Atveda man svaigus nēģus un nezinu ko iesākt! Jau iepriekš pateicos!
Re: Nēģi

http://woman.delfi.lv/forum/read.php?f=14&i=45687&t=45679

Nu vienreiz jau šito rakstīju. Es nelieku klāt ne tējas, ne kafijas, ne cepeškrāsnī sutinu. Mana recepte pavisam vienkārša un rezultāts labs:
Es daru tā: noberzu ar sāli uz sausas pannas apcepu, salieku pīļpannā un uz plīts sutinu. Suliņa (kura tad arī pārvēršas par to želeju)pati izsūksies ūdeni neleju. Lieku uz plīts un uz mazas uguns šmorēju:) Visa tā gudrība:)

Kaa var ieeest neegjus??? Zinot kaa vinji barojas....vee ;(

es arei atklāju parasto nēģu pagatavošanas veidu,un šogad pieroijos tos kārtīg.toč,uzliec uz pannas,15 min pasautē,liec bļodā,pārlej ar to pašu sulu iekš kā sautēji,un tur viss saželēs.super!viss ģeniālais ir vienkārss!
un NĒĢI NEĒD LĪĶUS!!,jo ja viņi ēstu tikai līķus,tad jau sen būtu nosprāguši,jo nav tik daudz līķu ūdeņos.;DD

nēģi parasti vislabākie barojas no noslīkušiem suņiem un kaķiem. Tie ir zemūdens sanitāri. nekad neesmu varējis saprats tos, kas ēd tos ar visām iekšām un galvām

Un kaa veel barojas no maitaam... un veel no visaadiem atkritumiem un citiem puvumiem... vecaam beigtaam ziviim, dziivnieku atlikumiem .... taapeec vinjiem ir taas apaljaas mutes ar ko piesuukties taadaam dranjkjiibaam ... Fuu... Labu apetiiti :)

Kas šos neēd, var atdot man,apēdīšu!!!!

dumjie, ko izplatāt tenkas? nēģi piesūcas tikai dzīviem organismiem

patiesibaa neegji ir motorkraani no marsa;)pamegjiniet jamos dzivus atstat bljoda bez pieskatishanas,visi bus izmukusji kur kurais;) tapec jamie jaapber ar sali,lai nekur nemuk un nospraagst;)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kompānijas pārstāvis/-e Latvijā
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTS TO REPORT SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.