Jurševics vai Kremņovs

Sveikas, sakiet vai kāda ir veikusi plastiskās operācijas (vairāk interesē sejai) pie šiem ķirurgiem? Kādas jūsu atsauksmes? Visur tikai par Rodki, Feldmani un Ģīli var atrast, bet ko sakat par šiem speciālistiem?
Re: Jurševics vai Kremņovs

Par kremņovu esot labas atsauksmes, vismaz krūsu operācijās.

jursevcs

liekas ka viņi laikam bija dārgāki.

Nu cenas gandrīz kā visiem, nekāda lielā atsķirība no Rodkes, Feldmaņa u.c. nav.
Galvenais jau man interesē atsauksmes, īpāši ja kāda būtu pati taisījusi pie kāda no abiem.

draudzene novembri pie Jursevica taisija sejas liftingu.loti apmierinata,cenas ari ir ok,klinika un pec operacijas aprupe ari bijusi laba.Es pati ari biju pie vina uz konsultaciju,patikams un izskatas loti profesionals,patika fakts,ka par pirmo konsultaciju nav jamaksa.te bus vina vebsaits-www.lipex.lv.un mob.29277140 .

Paldies mrs.Norman, es uz konsultāciju esmu bijusi pie abiem, abi patīkami cilvēki, bet Jurševics likās profesionālāks, bet nezinu kāpēc, varbūt tāpēc ka vecāks nedaudz par Kremņovu un klīnika tiešām liela un likās laba. Kaut gan Kremņovs arī visu ļoti smalki un sīki izskaidroja.
Bet gribās jau kāda pieredzi, jo seja man liekās nav nekāds joks, ja nu kaut kas ne tā, nav jau krūtis:)

nu,ja ,ka jau teicu,draudzene taisija sejas liftingu.jasaka,dzive neesmu redzejusi,bet focenes kur apmeram 4 vai 5 diena pec operacijas izskatas labi!vinai ir drusku pari 40 un es jau vinu pazistu kadus gadus 15 ta ka labi zinu ka vina izskatijas jaunaka.un tiesam,vinai ir ta saucama sirdsveida seja,kad zodins smalks un izteikts un ar gadiem vaigi saka slukt uz leju un ta forma vairs nebija tik izteikta.bet kad redzeju tas bildes,uzreiz vareja pateikt,ka bijusi sejas forma ir atpakal.bet kas tas tads Kremnovs?par tadu gan neesmu dzirdejusi.

Paldies vēlreiz par info mrs.Norman:)
Nesaprotu, kapēc citas sievietes slēpj,ja taisījušas kādu plastisko vai veikušas injekcijas un nevar padalīties savā pieredzē?:) Man gad nebūtu zēl:)
Par Kremņovu nedaudz atradu cālī, bet tur tikai par krūtīm bija minēts, ka labi taisa, bet tur jau tā lieta, ka mani vairāk seja interesē. Ja kas mājas lapa: http://www.kremnev.lv

taisiju acis pie jursevica - esmu loti apmierinata. ari nezinu kas ir kremcovs

Beidzot kāds atbild, liels paldies tev Esss, vai tu nevēlētos caur meilu ar mani parunāties, man arī tieši acis interesē.
Būšu priecīga, ja uzrakstīsi uz : marijaplus@inbox.lv
Man daži jautājumi būtu ko tev uzdot.

varam ari seit parunat:) ej drosi pie jursevica - bus labi, nedela jarekinas lai aptuveni sadzitu, klinika jauka, masinas jaukas..rezultats labs. esmu loti prieciga,ka to izdariju
gaidu tavus jautajumus

Tātad:
1. Vai tev taisīja augšējos un apakšējos plakstiņus? Vai ar uzacu pacelšanu vai bez?
2.Kad taisīji un cik tev maksāja?
3.Cik ilgs laiks pagājis, vai rētas ir redzamas? Un cik ilgi redzamas, vai nepieciešama kosmētika lai noslēptu?
4. Vai vispārējā narkozē, kad laida mājās? Kad izņēma diegus?
5. Vai attieksme nebija pavirša? Vai tiešām viņš ir sava amata profesionālis?
6. Ja nav noslēpums, cik tev gadu, uztraucos vai par ātru nav operācija man?
7. Vai tiešām efekts ir, vai skats ir jaunāks vai grumbiņas pie acīm arī nedaudz samazinās?
8.Vai tev arī piedāvāja Fraxel lāzeri sejai pēc operācijas, lai būtu vēl lielāks efekts?
9. Vai piedāvāja pēc tam veikt Botulīna injekcijas, ja jā tad par kādām cenām?
10. Vai personāls arī runā tikai krieviski?
11.Kad var iet uz solāriju?
12. Cik ilgi pampums un zilumi turējās?

Vai, vai....man tik daudz jautājumu:))))

1.man taisija gan augsejos, gan apaksejos,bet dazadas reizes
2.taisiju vairakus gadus atpakal - cenas neatceros, skiet ap 500usd/eur, tagad, drosi vien,ir citas cenas
3.pec nedelas var iziet uz ielas, man skiet, ar maziem plaksterisiem, neatceros,kad pilnigi pargaja - varbut 2 nedelas.
4. tev ielaiz vena anasteziju, tu aizmiedz,kad pamosties, viss garam, paliku pa nakti (var ari nepalikt, bet drosak palikt)
5.man vins patik, ir profesionalis
6.tas nav atkarigs no gadiem, bet adas - pirmo reizi taisiju, man bija 32
7.effekts ir labs, neizskaties tik dusmiga ka ieprieks:),grumbas ari samazinas, bet pilniba neizzud
8. lazeri ari uztaisiju, velak
9.botox cenas,ka visur - tacu vienmer vareju sarunat atlaidi
10. :))) personals runa ari latviski:) bet kada gan starpiba kada valoda runa, galvenais ir rezultats:))
11. solarijs un saule ir tavi galvenie ienaidnieki,ja kas... (labak sejai lietot pasiedeguma kremu un nesaulot vispar)pec acu operacijas, man skiet, pec 2 nedelam vareja
12. man skiet, pec 2 nedelam,bet neteiktu,ka butu pargajis 100% (man darba pajautaja vai neesmu uzbarojusies - laikam seja mazliet tomer vel bija sapampusi),par zilumiem, neatceros - man skiet,ka nebija, vai ja bija,nedelas laika pargaja

aizej pie jursevica uz konsultaciju - vins tev visu izstastis, paradis foto,un pateiks ko labak darit. es,piemeram, pirmo reizi nesapratu, kas nav labi manai sejai (acim), jursevics man pateica par augsejiem plakstiniem - un tiesam, tur bija par daudz adas:))

Liels paldies tev par atbildēm.
Tikai vēl viens jautājums vēl:))... par to lāzeri, tu to Fraxel taisīji? Vai tiešām ir efekts un pēc tavām domām nepieciešams un nerada ādai, kā saka traumu?:))
Paldies vēlreiz par izsmeļošajām atbildēm!

nevaru pateikt vel rezultatus par lazeri - loti nesen taisiju, bet par acim - ir loti labi!

To esss: tu taisīji pie Jurševica lāzeri?

taisiju fraxel lazeri citur, gribeju pie jursevica, bet nesanaca.. uztaisi vispirms acis, pec laicina redzesi vai vajag lazeri vai ne.. un nebaidies - bus forsi! veiksmi!

Paldies par iedrošinājumu!:)
Jā, man likās ka Juršēvica tas Fraxel padārgs, prasīja 1100 EUR, tu atradi lētāku ietu, ja nav noslēpums kur?:) Interesējos, jo saproti, viss dzīvē noder:)

taisiju arzemes, jo nesanaca bus latvija vajadzigaja laika. kad plano taisit acis? pamegini sarunat ar jursevicu atlaides - par cik plano taisit vairakas lietas.

Ai, visu nepavilkšu:) Acis augša un apakša ar uzacu pacelšanu, viņš nosauca cenu - 1970 EUR + Fraxel 1100 EUR.:)

nu tapat visu kopa nevar taisit - uztaisi acis (apaksa un augsa), - efekts bus liels. un tad jau redzesi kad taisit lazeri - varbut pec pusgada, paludz atlaidi (kaut ari pusgadu un prieksu) - gan jau dabusi..
kad viss bus pargajis, tu ne tikai izskatisies daudz labak, bet jutisies super!!.. un ja vari atlauties- nezelo naudu pati sev- mili sevi

Paldies par ieteikumiem, es jau mīlu stipri sevi, visu laiku tik ieguldu savā skaistumā:))

nupat biju 4.dimensijā. un tieši par fraxel lāzeru sāku runāt ar savu kosmetoloģi, atsaucoties uz šo topiku. teicu, ka tā gan ir dārga procedūra (110eur= ~800Ls), ka tad jau nav jēgas. labāk taisīt plastisko (augšējiem+apakšējiem plakstiņiem) pa 900 Ls un efekts uz gadiem 5-7. kosmetoloģe iepleta acis un jautāja, kas tādas cenas piedāvājot. teica, ka piem, tikai acu zonai un pierei tas maksājot ne vairāk par 150-200 Ls un efekts esot uz kādiem gadiem 2-3. bet protams, varot taisīt plastisko un tad lāzeri, vai lāzeri un tad plastisko, bet starpā jāpaejot vismaz kā minimums 6 mēešiem... tā kā mani interesē tieši acu zona, tad nolēmu pamēģināt fraxel tā zemo izmaksu dēļ. bet ja taisa seju+kaklu tad 700-800 Ls esot adekvāta cena...

Nejauschi uzgaaju uz so lpp un domaaju, ka jaauzraksta.
Pirms 2.m gadiem braucu speziaali uz LV un pie Jursevica man taisiija sejas mazo liftingu un plakstinju korrekziju.
Nezinu, kaa gaaja citiem, bet saakot ar peecnarkozes periodu-(visu nakti noveemu- aciimredzot tika dots tramadols , -ne anesteziologa,ne kaada cita aarsta nodaljaa nebija)liidz peecoperaacijas periodam esmu 1000reizes nozeelojusi, ka izveeleejos Jursevicu( no interneta)..
Kad atgriezos maajaas un tuuska nokritaas, ar schausmaam konstateeju, ka seja ir asimetriska- kreisaa puse ir o`kay, bet labaa- kaa pirms op.
Uzrakstiiju mail Jursevicam, aizsuutiiju fotograafijas- atbildes nav liidz schodienai.
gaaju pie kirurga maajaas, jo vairaakaas vietaas izveidojaas ligatuuras fistulas,- tas ir, kad tiek pielietoti nekvalitatiivie diegi un tie iekaist,- kirurgs bija schokeets , ka esmu tik nekvalitatiivi opereeta.
peec tam intereseejos pie pazinjaam- daudziem ir peecnarkozes komplikaazijas, reetas arii ir rupjas, nerunaajot par diegiem, kas lien aaraa peec ilgaaka laika!
Ja prasat man-nekad vairaak un citiem neiesaku!
ar cienju

Mana mama taisija acis pie Jurševiča. Vispar ideāli!

Kurš var pateikt kaut ko par Kremņovu un krūšu operācijām pie viņa?

Man ari gribeetos zinaat pie kaa labaak doties uz kruusu operaciju. Kads ir ko dzirdejis par Feldmani?

par krūšu operācijām plaša info šeit: http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=13867938#page-1

mani atkal interese kurusu samazinashana. ir kadai taisita?? vai retas baisas?

Es pati uzsāku šo tēmu un tagad varu pateikt vislabākās atsauksmes par Jurševicu. Klīnika super, attieksme super, pēcnarkozes periods super (salīdzinoši kāds man bija Feldmaņa klīnikā) un efekts pēc operācijas - super!:) Jā, dārgs vinš ir, bet profesionālis savā jomā ar!:)
To cxylla - es veicu pie Feldmaņa krūšu operāciju. Neko sliktu nevaru teikt, veicu viņa vecajā klīnikā, tagad viņš atrodas Dreiliņos. Attieksme ok un rezultāts arī, kaut gan ja tagad liktu izvēlēties starp Jurševicu un Feldmani, ietu pie Jurševica:)

Vai kāds nepateiktu cik aptuveni varētu izmaksāt dubultzoda korekcija pie Jurševica?

Mana paziņa veica lāzerslīpēšanu sejai ar FRAXEL lāzeru Lāzerplastikas klīnikā , ļoti labs rezultāts. Tikai viņiem nav īpašas reklāmas . ( Pavisam nejauši uzzināja atnākot pie dermatoloģes Azarjanas. )Un šis lāzers ir vienīgais Baltijā !!! 4. dimensijā esot arī FRAXEL, tikai tas ir virspusējs, lai sasniegtu max efektu vajag kādas reizes 3, bet ar to- lāzerplastikas klīnikā pietiek vienu reizi! Nu es gan labāk mocītos 1x , nevis 3 :). Lai veicas!

Llinda,cik slīpēšana izmaksāja paziņai?

jaa es esmu uz krusu palielinasanu bijusi jutos tagat super

vai kada ir veikusi uzacu pacelsanu...................

Ne velti Linda cenas neuzrakstīja ;) jo "kož" dikti sāpīgi ;(

Ādas atjaunošana ar “Fraxel repair” lāzeru:
seja 900.00 LVL
kakls +350.00 LVL
dekoltē zona +350.00 LVL
atsevišķi acis 400.00 LVL
atsevišķi kakls 400.00 LVL
atsevišķi dekoltē zona 400.00 LVL
rētu apstrāde no 300.00 LVL
Intravenoza atsāpināšana 50.00 LV

http://www.lazerplastikasklinika.lv/lat/pricing/

Es pie Kremneva taisiju deguna korekciju. Izvelejos vinu jo pat vairak pazistami pl kirurgi piaicina vinu uz sarezgitakam deguna operacijam. Konsultacija, oparacija un pecoperacijas diena bija ok. No narkozes nebija sliktas dusas, iespejam tapec ka pirms operacijas iedzeru zales kas nonem sada tipa blaknes. Est gan negribas jau treso dienu, iespejams ka nometisu vel paris kg ka bonusu:)) Gipsis vel uz deguna tapec par rezultatiem man vel nav ko teikt.

juna: mani arī interesē deguna korekcija - bērnībā deguns tika traumēts un tagad ir šķībs un baigi jūtīgs. Nepatīk gan izskats, gan izjūtas. Ļoti gŗibētos palabot, bet bail, vai nebūs vēl sliktāk...

Konsultacijas laika Kremnevs teica ka manam degunam ari ir bijusi trauma kaut pati to neatceros. Sodien ir tiesi viens memesis kops uztaisiju korekciju un joprojam esmu sajusma par rezultatu. Deguns dzist loti labi un izskatas loti dabiski un harmoniski uz sejas. Pec operacijas deguns ir jutigs pret aukstumu (zem +5)tapec iesaku taisit korekciju siltaja gada laika. Bailes ir protams passaprotamas saistiba ar deguna korekciju. Varbut aizej uz konsultaciju un izruna savas iespejas un raizes. Es par Kremnevu varu pateikt tikai to labako.

Kāpēc ejat uz dārgajām klīnijām? Dzirciema ielā -lētāk, drošāk. Acis turās vēl pēc 11 gadiem, abi plakstiņi.

Kāda klīnika ir Dzirciema ielā?

Tur, kur zobārstniecības pol., sejas un žokļu ķirurģijas centrs.

Jā piekrītu, cena Fraxel lāzerslīpēšanai ir paliela( es par Lazērplastikas kliīniku), bet to nepieciešams darīt 1X, nevis 3 vai 4X. Tad kad pati izlemšu to darīt, iešu tur. Tā ir Labākā alternatīva operācijai- 1 nedēļa un ir atjaunojusies jauna svaiga sejas āda. Lai veicas !

Jā piekrītu, cena Fraxel lāzerslīpēšanai ir paliela( es par Lazērplastikas kliīniku), bet to nepieciešams darīt 1X, nevis 3 vai 4X. Tad kad pati izlemšu to darīt, iešu tur. Tā ir Labākā alternatīva operācijai- 1 nedēļa un ir atjaunojusies jauna svaiga sejas āda. Lai veicas !

Autors: Linda
Datums: 09.05.10. 17:30

Kāda klīnika ir Dzirciema ielā?

Šī: http://st-inst.lv/public/lv/main/Mutes__sejas_un_zoklu_kirurgija.html
Tikai par cenām ne pušplēsta vārda ;((((

taisīju acis pie Jurševiča gan augšējos, gan apakšējos plakstiņus. Kad biju uz konsultāciju man parādīja bildes, kā izskatā pēc nedēļas. Viss bija labi. izlēmu, ka to darīšu, tas bija pagājušā gada jūlijā. Vēl joprojām īsti nesaprotu, kas ar manām acīm notiek, precīzāk ar augšējiem plakstiņiem, laiku palaikām tie savelkas nedabiskā formā, izmainot acs skatu, tas paliek tāds kā saguris, tāds ļoti dīvains. Tas savikums ir tāds, ka acs iekšējis stūris uzvelkas uz augšu un plakstiņš pat neveido ieloci. Kad biju pie viņa, tad viņš atbildēja, bet tagad taču jūsu acis izskatās labāk....

to sapnis

bet tagad tās nepatikšanas pārgājušas? taisos iet pie šī ķirurga uz konsultāciju,tad jau sāku domāt..

Es Tev ieteiktu aiziet pie abiem šiem ārstiem uz konsultāciju, tā tak ir bez maksas!?
Un pēc vizītes varēsi izlemt, kurš lavāk patika!

Man bija veikta rinoplastika 2009.gadā pie Dr Jurševiča, bet mana deguna starpsiena joprojam ir šķība un to var redzēt (mani tuvinieki neredz nekādas atšķirības pirms operācijas un pēc). Kad pateicu par šo problēmu mani mēģināja pārlicināt ka otra operācija nav vajadzīga. Es no šis kliikas aizgāju raudadama, bet pirms operācijas bija solīts ka viss būs kartībā, viņi nekād neatstaj savus pacientus neatrisinot problēmas.

Manai meitai gadu atpakaļ Dzirciema ielā taisija rinoplastiku, šī gadā aprīlī pārtaisija, jo izveidojas rētaudi, visu pa jaunam taisija vaļā, atkal grieza, lika ģipsi un t.t tagad jauna problēma, deguns piepampis, izdalās smirdīgie izdalijumu, saka ka ateroma (tauku dziedzera iekaisums) 28.06. būs atbilde tomogrāfijai, daktere saka ka vajag atkal operēt, un griezt ārā to audzēju, koroče, es esmu šokā, meita raud, ka saka, gribējam ka labāk, sanāca tā, ka sanāca. Gribam saņemt tomogrāfijas atbildi, un aiziet pie cita ārsta, tikai nezinu pie kura, savējam arstam jau uzticības nav. Dodiet padomu, lūdzu.

kurš dakteris meitai degunu operēja?

Arī es taisīju Dzirciema ielā sejas korekciju,palika rupjas retas.Neesmu starā.Ko tālāk darīt?

Pēc svara zaudēšanas man bija neglītas krokas uz kakla un arī nošļucis dubultzods. Pirms diviem gadiem veicu plastisko pie Tālvalža Krūmiņa. Esmu loti, ļoti apmierināta. Kakls un sejas ovāls atguva jauneklīgu izskatu un tā kā seja nav krunkaina - izskats radikāli uzlabojās. Viss notika ļoti profesionāli, nekādi pēcoperācijas sarežģījumi.

Vai kads ir veicis rinoplastiku pie dr.Lipska no Krievijas Jursevica klinika? Opere Lipskis kopa ar LOR Bogdanovu.Kadas atsauksmes?

Ko tieši Linda tu gribi labot savam degunam?
Es arī gribēju pie šiem ārstiem veikt, taču atliku, pieteicos citur. Cālī meitenes runāja par deguna rinoplastiku un tur viena meitene par šo ārstu veikumu bija apmierināta.

To Krista
Pec deguna traumas deguns mazliet skibs. Gribu iztaisnot kaulu ( planots ka to daris Bogdanova) gribu ari glitaku degungalu( To veiks Lipskis.
Vispar esmu dzisdejusi ,ka sie abi arsti tandema ir labakais ,kas ir pieejams pasreiz Latvija rinoplastikas veiksanai. Interesanti butu Krista uzzinat, kapec pardomaji veikt rinoplastiku pie siem arstiem? Vai kaut kas nepatika,naparliecinaja vai ari cena par augstu? Varbut vari pateikt ,kuru arstu esi tagad izvelejusies,

To Krista
Pec deguna traumas deguns mazliet skibs. Gribu iztaisnot kaulu ( planots ka to daris Bogdanova) gribu ari glitaku degungalu( To veiks Lipskis.
Vispar esmu dzisdejusi ,ka sie abi arsti tandema ir labakais ,kas ir pieejams pasreiz Latvija rinoplastikas veiksanai. Interesanti butu Krista uzzinat, kapec pardomaji veikt rinoplastiku pie siem arstiem? Vai kaut kas nepatika,naparliecinaja vai ari cena par augstu? Varbut vari pateikt ,kuru arstu esi tagad izvelejusies,

man veica deguna korekciju. neesmu apmierināta. zinu, ka tā ir ķirurga vaina, jo nepareizi nofiksēja ģipsi....tā ka domājat, pie kā ejat operēties.

Par Bogdānovu taisni dzirdēju, ka izmesta nauda bez rezultāta, taču par to krievu it kā ok. Kopā strādājot pieļauju iespēju, ka tiešām varbūt veic labi. manuprāt arī visdārgākie lv. Man arī pēc traumas starpsiena jātaisno, veikšu Stradiņos pie B.Krūmiņas, viņa pielabo arī ja vajag kaulus.Labas atsauksmes par viņu dzirdēju. Gaidu rindā kā plānveida, jo pēc traumas vismaz gadam jāpaiet. Bogdānova bija gatava pēc 3 mēnešiem labot, taču ir tas gads janogaida lai trauma kārtīgi sadzīst.. Ja starpsiena jātaisno, tad labāk ir pie lora veikt, ja pašus deguna kaulus, tad pie plastiskā ķirurga. To pēc atsauksmēm iesaka dr.Skaģeri Dzirciema poliklīnikā. Tur arī krietni lētāk.

to mazzy

Vai operacija bija pie Lipska?

To Krista

Paldies par izsmelosho atbildi!

Ir kāds tagad taisījis acis pie Juršēviča?

Jurševičs pirms 17 gadiem man taisīja liposkulptūru,sabojāja visu ko var sabojāt,drausmīgs pēcoperācijas periods ar šķidruma krāšanos, āda vēl šodien ir praktiski nejūtīga. Varbūt tagad viņš ir kļuvis par profesionāli,bet kosmētiķe pie kuras eju, stāstīja par kādu traģisku gadījumu viņa klīnikā par ko klusē pat prese.

Sveiki visām- vēlos veikt rinoplastiku(deguna operācija) pie Juršēviča.. vai kāda ir taisījusi- kādas atsauksmes un cenas viņam? Ar cieņu Dž.

Sveiki meitenes.
Ja vēlaties veikt izmaiņas savā sejā apdomājiet vairākas reizes un apmeklējiet VAIRĀKUS ĀRSTUS.Gadu atpakaļ taisīju deguna rinoplastiku pie Bogdānovas un dr.Lipinska no Krievijas. Biju pārliecināta ja 2 ārstī mani operēs deguns būs super. Kad atnācu uz konsultāciju un operācijas dienā mēs apspriedām ko darīs ar manu degunu.
Taču pēc operācijas man paziņoja ka ārsti izdomāja taisīt pavisam ko citu... Taču es noklusēju jo samaksāju ļoti lielu naudas summu, citām meitenēm bija vairāk problēmas ar degunu nekā man, taču no manis paņēma dubultā.Kad noņēma ģipsi un šuves, sāku saprast ka nevis izskatās tā kā gribēju un kā tika sarunāts. Bet ok es gaidīju, Nu jau pagāja gads, es elpoju caur vienu nāsi otrajā tada sāpīga pretīga sajūta visu laiku.
Re:

Man gads pagājis kopš taisīju Stradiņos pie B.Krūmiņas. Iepriekš nevarēju caur vienu nāsi paelpot, tagad varu. Paldies dakterei. Taisīju kā plānveida un izmakssāja ap 60ls.
Re:

Man gads pagājis kopš taisīju Stradiņos pie B.Krūmiņas. Iepriekš nevarēju caur vienu nāsi paelpot, tagad varu. Paldies dakterei. Taisīju kā plānveida un izmakssāja ap 60ls.
Re:

Cik maksa krusu palielnasana pie Jursevica
Re:

Esmu sajūsmā par dr.LIPSKI!!! Šogad janvārī viņš man taisīja rinoplastikas operāciju. Mans gadījums bija ļoti sarežģīts - atkārtota rinoplastika, ļoti bieza āda, noslīdējusi deguna muguriņa, šķība starpsiena. Elpot bija ļoti grūti, visu laiku bija iesnas. Deguns bija plats, plakans, stipri nokrities uz leju, līdz ar to arī augšlūpa bija iekritusies. Bija ļoti nesmuki. Operēja dr.Lipski ar dr.Bogdanovu klīnikā Lipex. Tagad es izskatos fantastiski! Visi saka, ka es izskatos skaisti. Man saka, ka pat acis izskatās skaistāk. Man acis spīd no laimes par to, par cik skaistu mani ir uztaisījis dr.Lipskis. Es skatos savas bildes pirms operācijas un vienkārši neticu, kā, nu, kā tas ir iespējams no tādas, kā es izskatījos, uztaisīt to, kā es izskatos tagad?!?!?! Dr.Lipskis ir vislabākais, īsts profesionālis un brīnumdaris ar zelta rokām.
Re:

Seju var uzticēt tikai un vienīgi Jurševičam!!!!!!!! Super man acis uztaisīja! Ziemā iešu mazliet seju ''savilkt'' :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Marketing project manager, Liepāja
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.