bortulīna injekcija - pagaidām neiedarbojas :(

man piektdien tika veikta botulīna injekcija pieres daļā, bet pagaidām nekā efekta vēl nav, grumba joprojām ir ļoti dziļa :( es tā sapratu, ka ap šo laiku man vajadzēja rasties vismaz kaut kādam efektam, sajūtai it kā man uz pieres būtu maska, bija iespējamas arī galvasāpes, bet no tā visa man nekā nav. joprojām varu saraukt pieri grumbās tajā vietā, kur bija iešpricēts un grumba ne par mata tiesu nav mainījusies :( es lasīju, ka 3% cilvēku esot pret botulīnu nejūtīgi. varbūt es esmu tas gadījums?

man šī grumba sāka veidoties jau pusaugu vecumā, tagad ir 30 gadi.
Re: bortulīna injekcija - pagaidām neiedarbojas :(

ups, pārrakstījos virsrakstā :)

mammai arī pierē,jau nākamajā dienā bija viss gluds,tā ka vai nu 3%,jeb ārsts vainīgs.

tas esot atkarīgs no grumbu dziļuma, citreiz pilnais efekts iestājas pēc nedēļas un tad vismaz 3-6 mēnešus ir miers.
es gan beigās par to botox nospļāvos, jo man laikam ātri noārdās un pēc 5. mēneša vairs nav efekta, taiu vārnu kājām un pierei pie dažādiem ārstiem. tagad domāju, ka fillerus zem tām grumbām likšu un lāzeru taisīšu, jo man tracina tā glumā sejas izteiksme un īsais botox darbības laiks.
Re: botulīna injekcija - pagaidām neiedarbojas :(

man pirms mēneša arī bija fileris iešpricēts precīzi tai pašā vietā - hialuronskābe, bet par to jau ārstei uzreiz bija aizdomas, ka neiedarbosies, jo grumba esot pārāk dziļa. tomēr nolēmām to darīt, lai izmēģinātu vispirms mazāk radikālu iejaukšanos un kaut nedaudz uzlabotu situāciju un tāpēc, ka hialuronskābe nākot par labu ādai. pilnīgi nekas nenotika. nu ok.

bet tagad es izlasīju, ka filerus nemaz neesot jēgas likt pirms botulīna, bet gan pēc ... tāpēc es tagad nesaprotu, kāpēc ārste tā izlēma darīt, ja jau bija zināms, ka tas ir bezjēdzīgi.

es negribu restilānu, man gribas savus taukus vai asinis sašpricēt zem ādas, lai nav tā vieta ap acīm tik tukša. tauki aizpilda to tukšo vietu, kur jaunībā bija tauki, bet autohemo injekcija stimulē kolagēnu labāk nekā restilāns un tamlīdzīgie, es tikai nezinu, kurš man to darīs, jo tā ir jauna tehnika, latvija jau vispār estētiskā medicīnā ir atpalikusi, londonā dzīvojot man jau piedāvāja to asins injekciju, bet es savā stulbumā atteicos tad. viena pazīstama taisīja un labs efekts, viņa gan ne acīm, bet nazolabiālajām rievām taisīja, uzreiz pēc jau uz pusi seklākas tās rievas, bet tas efekts pastiprinās tikko kolagēns sāk veidoties, cik es saprotu. un tā kā tās ir pašas asinis, alerģijas un atgrūšanas ir minimālas, viņi gan tur jauc kaut ko klāt.
pieri ar lazeru, tad jau redzēs kas būs.

Man bija vertikālā rieva starp uzacīm. Daktere teica, ka lai tiešām izlīdzinātos jātaisa gan butox, gan restilāns. No sākuma uztais[īju butoksu, pēc nedēlās atrādījos, pieri jau vairs īsti savilkt nevarēju, tad vēl restilānu un tagad ir ok. Optimālais efekts paŗādījās pēc pusotras nedēļas.
Varbūt tu tiešām esi tajā 3% grupā uz kuriem botox neiedarbojas, aizej atrādies dakterītei. Man pat bija obligāti jāatrādās, lai redzētu vai nevajag ko uzlabot.

gāju trīs reizes uz botuksu, pirmajā reizē ārsts uzreiz brīdināja, ka nelaidīs pierē uzreiz visu devu, bet pakāpeniski. Viss bija ok apmēram pēc nedēļas, bet tikai uz mēnešiem četriem!!!! Pamēģināts ir, efekts īslaicīgs, ja gribās ko līdzināt, tad labāk piedomāt ko citu

Vēl jau iedarbosies, pārāk īss laiciņš visticamāk ir pagājis. Ja piektd. taisīji, tad svētd. vēl par agru gaidīt efektu.

man tas labums glabājas 2 mēnešus tikai.... :(

vai jums no botox nav bijusas komplikacijas. palasijos interneta, ka medzot piemeram acu plakstini noslidet ta, ka aci vala nevar atvert. Man pasai visaktualaka ir acu un mutes zona. Vel butu pateiciiga, ja padalitos pieredze kur, pie ka gajaat, vai esat apmierinatas ar rezultatie. Paldies!

Pagaidi nedeelju,vismaz.Varbuut leenak iedarbojas.Es taisiju 2x pierei, otro rezii efekts bija ljoti iiss,tikai 2-3 meeneshus.Pirmo reizi,likaas,vismaz 6 tureejaas.Nesen iztaisiju restilan mutes-deguna rievaam un esmu ljoti apmierinata.

To: baidos

Nu man no botox visa mīmika izmainījās!!! Bet kad vēlāk pakonsultējos pie daudziem speciālistiem uzdodot vienu un to pašu jautājumu - kāpēc? - man atbildēja, ka par daudz esot bijis iešpricēts, ka mazāku dozu vajadzējis:)) Nu nezinu...uzcis kapitāli noslīdēja, vaigi kad smaidīju bija kā kāmim....vienu vārdu sakot es normāli pasmaidīt vairs nevarēju, biju kā paralizēta:( Biju ļoti priecīga kad sāka pamazām iziet un tas bija apmēram pēc 3-4 mēnešiem, tagad man ir pagājuši 9 mēneši un visas manas grumbas ir atpakaļ:) Jāa...un atkal domāju, ko lai dara ar tos eju...jo bail vēlreiz riskēt:)

Pārdomām -http://www.awfulplasticsurgery.com/2010/01/12/angelyne-las-greatest-plastic-surgery-icon/
http://www.awfulplasticsurgery.com/2010/01/01/britney-murphy-and-painkillers-part-2/
Viss jau parasti sākas nevainīgi.

No boteksa ir nāves gadījumi. Nekaitīgs ir restilāns.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLES "TĒRBATA" UN "NORDEA
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2015-01-15

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.