dr.kandaurova

vai kaads ir taisiijis deguna plastisko pie dakteres kandaurovas stomatologijas instituutaa?
Re: dr.kandaurova

es taisīju pie A.Skaģera,turpat -esmu ļoti apmierināta(ar visu-attieksme ,cena,rezultāts)

Aija, jaa - esmu taisiijusi plastisko operaaciju (rinoplastiku) degunam! Jautaaj, ko gribi zinaat!!!!

P.S. Tas gan bija pasen - 2002.gadaa, vasaraa!

pie Kandaurovas taisiiju

Taisiju nevis degunu, bet citu operaciju pie Kandaurovas - perfekti! Tagad pardomaju, varbut (nu, kad nauda sakrasies) iet un klut vel smukakai, zin ka tas kosmetiskas operacijas klustot par atkaribu, sak un iepatikas, nu, labi, tas joks, bet ja - dr. laba.

Taisiju pie šīs dr. 2006. g krūšu palielināš. operāc. - perfekti, labākais ko esmu darījusi :) paziņa taisīja degunu, ļoti apmierināta

vai pa šo laiku kāda tur ir operējusies? ja jā- ko? kā gāja?

Ļoti būtu pateicīga, ja kāda atsūtītu operācijas rezultātu, operējos Decembrī pie Dr.Kandaurovas!

Vinja salaboja man lūpas, sākumā sašuva abas kopā ,barojos caur salmiņu, tad atgrieza un sataisiija iespējami labi.
Esmu viņai ļoti , ļoti , ļoti pateicīga..

Ej operējies, nenožēlosi.

Makarons, kādu operāciju veiksiet pie Kandaurovas? Man ir oktobrī paredzēta operācija.

mur, nosūtīju Jums epastu!

Beāte, man nepareizais e-pasts bija norādīts. Atsūtiet uz natali_88@inbox.lv. paldies

ko jums paredzēts operēt?
mani viņa ir operējusi, ja nu kas varu padalīties.

Man tika veikta rinoplastika.Pagaidām nezinu vai es esmu apmierināta ar rezultātu. Deguns loti plats un liels,kā avataram.Es ceru,ka tā ir liela tūska,jo pagaidām es ar tādu degunu pat uz veikalu baidos iziet.
pasaule,kādu operāciju veicāt?Rezultāts?

Man tika veikta rinoplastika.Pagaidām nezinu vai es esmu apmierināta ar rezultātu. Deguns loti plats un liels,kā avataram.Es ceru,ka tā ir liela tūska,jo pagaidām es ar tādu degunu pat uz veikalu baidos iziet.
pasaule,kādu operāciju veicāt?Rezultāts?

Deguna rinoplastika neizdevas, rezultāts - deguns plats un ir rētas neiesaku.

Drausmiga arste.Sabojaju man visu degunu un dzivi. Es tagad izskatos pec kroples,labak es staigatu ar savu degunu,jo vins bja smukaks. :(((((

Vai ta vecene Kandaurova 70 gadi vel strada? Ka var tada vecuma
Re: Re: dr.kandaurova

Nekad,nekad netaisiet operaciju pie kandaurovas. Vinja izkroploja manu degunu un deguna adu sadedzinaja un man palika retas.Vinju vajag tiesat par cilveku izkroplosanu.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Jurists/-e, Cēsis
Uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROJEKTU MENEDŽERIS/-E
Johtoverkot Latvija SIA
Konkurss beidzas 2014-07-28

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.