Siberika

Parasti iepērkos specializētajos kosmētikas veikalos,bet braucot uz jurmalu iebraucu maxima un tur izradas atvēries jauns veikals SIBERIKA,nopirku izmeigināt Siberica matu šampunu un sejas krēmu uz melnas ogles bazes ar smiltsersku ellu,efekts redzams bija pec pirmas lietosanas reizes.
Šo veikalu iesaku visām sievietēm,kas nevēlas parmaksāt naudu,par kvalitatīvām precēm.
Veikala strādā zinošas meitenes,kas palidzes izveleties tieši jums piemerotakas preces.
Ši veikals atrodas Kārļa Ulmaņa gatvē 88a.
Re: Siberika

efekts redzams bija pec pirmas lietosanas reizes. ???? vai tiešam par 10 gadus jaunāka?

ne jau uzreiz par 10 gadiem jaunaka,bet pinnes kluva mazak un sejas ada °veseligaka.lietojot 2 reiz nedela rezultas klus labak redzams un cena bija tikai pie 5ls ;)

Man bija gadījums kad iepirkos veikalā kasmir uz valdemāra ielas... pārdevēja izskatījās ne pirmā svaiguma ar rinķiem zem acīm tā kā būtu kaut ko salietojusies... ja nemaldos Krista vārdā...
sapirkos visādus šampūnus ssejas maskas utt un rezultāts 0! laikam jau nesaprot ko pārdod KONSULTANTE....

Man bija gadījums kad iepirkos veikalā kasmir uz valdemāra ielas... pārdevēja izskatījās ne pirmā svaiguma ar rinķiem zem acīm tā kā būtu kaut ko salietojusies... ja nemaldos Krista vārdā...
sapirkos visādus šampūnus ssejas maskas utt un rezultāts 0! laikam jau nesaprot ko pārdod KONSULTANTE....
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Produktu grupas vadītājs/-a (elektroenerģētikas produkti)
Starptautiska kompānija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
LIETOTĀJU ATBALSTA SPECIĀLISTS/-E
ERP PRO SIA
Konkurss beidzas 2014-05-05

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Galdnieks

Karstās vakances
Visas vakances 
Kāpēc esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kuri var atbildēt

DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.