solarijs Jugla

Kaut kad ieprieks bija minets par vertikalo solariju Jugla.
Vai kada nevar pateikt, kur tas atrodas?
Varbut ari tel.nr.?
Re: solarijs Jugla

Silciema 15 "PLUDMALE" Tur kur tā jaunā divstāvu celtne ar veikalu. Ieeja no gala. Varbūt noder....

juglas centraa 3. staavaa

"PLUDMALE" T.7524122 ir vert., un 3 horizontalie visi intensivie Ergoline.
Es pati tur eju, ljoti patiik. :)

Kādas tad Pludmalē (Silciema 15) ir cenas??

Cenas nepateikšu, bet līdz septembra beigām tur ir 25% atlaide, ar klientu karti (maksā 3 Ls) - 35% atlaide.
tikai vertikaalie???

a tur parasto nav? tb guljamo?
Re: tikai vertikaalie???

Esmu izmetusi viņu reklāmas lapiņu. :(( Rakstīšu pēc atmiņas, neņemiet ļaunā, ja kļūdos.
Pavisam Pludmalē ir 4 solāriji - 1 vertikālais (Ergoline 500) un 3 guļamie (Ergoline 450, 450 IQ (pats nosakot, cik ilgi tavai ādai vajag sauļoties, šitais maksāja 4,50 Ls) un, šķiet, Ergoline 300).
Kristinka

nu jaa, man arii taa lapele bija, tikai izlidinaaju, jo man jau ira saveejais solaarijs atrasts, tagad saaku paardomaat, vai tomeer neaizvilkties arii uz "Pludmali" ;)
Re: Strel.

Vienīgais sliktums pie viņiem - nav dušu. Vismaz manis iemēģinātajā vertikālajā solārijā nebija.
Kristinka

Es nekad neesu gaajusi uz 300-400, es eju uz 500 vai 800.
Shitie ir normaali vispaar?
Re: Strel.

450-ie ir labi. Zemāk par 450 gan man nepatīk. Pludmalē es pagaidām esmu bijusi tikai 500-tajā, vertikālajā. Paņēmu maksimālās 12 minūtes un traki apdegu, tagad metu ādu. Tātad efekts ir. :))
Tā iet, ja labu laiciņu nesauļojas ne solārijā, ne parastajā saulē, bet pēc tam grib visu sasteigt...
Kristinka

OK, paldies par info, es tad arii labaak max laiku neizveeleeshos saakumaa ;)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (500-800 EUR + prēmijas)
EVO PUMPS (industriālās tehnikas tirdzniecība)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.