matu veidošana ar difūzeri

Vai ir kādai pieredze, kā ar šo aparatūru veicas matu ieveidošana? Ja man ir īsi mati, vai varētu panākt kaut kādu kupluma efektu vai kaut ko lokveidīgu? Pēc tam varētu iesmērēt slapjo želeju un o.k. Veidojot ar parasto fēnu tas viss kuplums dikti ātri noplok.
Re: matu veidošana ar difūzeri

Man ir gari mati un nemaaku ar vinju riikoties, nu nemaaku saveidot.Varbuut kaada vareetu pastaastiit kaa tieshi to dara gariem matiem.Paldies

Es darīju tā-slapjos matos stipras putas,tad galvu uz leju un ar difūzeri siedu matus pie galvas,ik pa laikam pagrozīju,lai lokas veidojas,pēctam ar kādu laku,vai fexētāju.želeju gan ne,sajuks lokas,bet viss slēpjās labās putās.

es ta pat ka liplip galvu uz leju....

man šķiet, ka difūzeris ir domāts gariem matiem, tā ka tev pie īsiem varētu nederēt...

Man difuuzeris nodereeja,kad bija ilgviljnji-ljoti smukas lokas sanaaca.Tagad lieku karstos ruljljus, daudz gliitaak.Ar difuuzeri sanaak taada puukaina galva:(

Sanda, man tas pats. Es arī nopirku Philips Airstylist ION 1000w - 4 uzgaļi, rīkoties neprotu, bet veikalā ieteica - arī īsiem matiem. Gribēju arī te apjautāties. Man nesanāk ieveidot sānus.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Jurista palīgs/-dze (alga līdz EUR1000 bruto)
Finanšu kompānija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Kāpēc esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kuri var atbildēt

Logu montētāji/-as
logu ražotnē un būvlaukumos

Karstās vakances
Visas vakances 
PĀRDOŠANAS MENEDŽERI
Eden Springs Latvia SIA
Konkurss beidzas 2014-04-29

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.