Kāpēc lietojat?

Kāpēc lietojat tonālos krēmus un puderus? Vai jums sejas āda ir galīgi švaka?
Es nelietoju aiz tā apsvēruma pēc, ka tie bojā sejas ādu.
Re: Kāpēc lietojat?

Nu, Latvija ir loti maz sieviesu ar idealu sejas adu, nu vismaz ta var spriest paskatoties uz ielas....Neveseligi?Es par to nebutu tik parliecinata, tonalo gan lietoju tikai tad, kad dodos uz kadu pasakumu, bet mana kosmetologe uzskata, ka tonalais krems adu neboja, ja vien to visu vakara kartigi notira...

Kadreiz lietoju ikdiena, tagad solarija smuks vienmerigs tonitis ieguts un pec tonala ikdiena vairs neprasas!
Ja kadu ritu bik aizpampums vai vnk nepatik ka izskatos, tad uzlieku tonalo, jo tad uzreiz ir sakoptaks izskats - sejas ada vienmerigaka (parasti man vaigi sartaki un ap muti balaka ada)..
Principaa piekritu tam, ka reti kurai sievietei ir idelaa sejas ada, tadelj, uzklajot tonalo, labaks izskats! It ipashi ziema, vasara tik ljoti neprasas, jo saulite ada izskatas daudz labak...:)

Ari man kosmetologe ir teikusi, ka tonalais neko tragisku sejas adai nenodara, ja vakara to notira un adu pabaro!

Tonālo nelietoju, bet lietoju minerālu pūderi. Man sejas tonis ir diezgan nevienmērīgs, ap degunu abās pusēs vienmēr ir apsārtumi (laikam tā saucās kuperoza sejas āda), dažkārt arī pa kādai pumpai uzmetas, bet kopš emsu sākusi lietot tieši minerālu pūderi, tad liekas, ka tieši sejas āda uzlabojas, jo tas pūderis poras neaizsprosto un pēdējā laikā manu, ka pumpas vairs nemetas.
>bl

Tonālais vai vismaz pūderis ikdienā ir jālieto!!!!! ja dzīvo meža vidū, laukos, kur ir svaigs gaiss vari nelietot, bet ja esi pilsētā, tad lieto, lai aizsargātu pret UV kaitīgo starojumu, kā arī visiem sārņiem, ar ko pilns pilsētas gaiss un kas bojā ādu.
Tonālais un pūderis ir kā apģērbs sejai.
Un ar solāriju gan nevajag aizrauties, jo solārijs noārda ādu un veido brīvos radikāļus, kas novecina ādu. paskaties, kādas sejas kalnietēm, kurām āda pārcepināta - kā savītusi ābola miza. vai gribi tāda būt vecumdienās???? vai kaut vai Mātes Terēzas āda - visa vienās krunkās....
Ja kaut vai ir mākoņi pie debesīm, UV starojums tuiem iet cauri, bet saules stari vispār uz ādu iedarbojas graujoši....
Re: >bl

Lietoju jau vairaakus gadus, labas kvalitaates ar saules aizsargfiltriem, reizeem ar dezinficejosaam ipasimaam. Nu tas ir vecu tantu pljaapas, ka tas bojaa sejas aadu. Drizaak aada atraak noveco, ja to no saules, sala nepasargaa un nemitrina, nebaro.
nu nu

LV ir tik maz saules, ka sejas ādai tā ir vajadzīga!
Un pludmalē sauļojaties ar pūderi uz sejas?
Re: nu nu

Nu pludmalei ka zinams ir paredzeti speciali lidzeklji - kas par stulbu jautajumu - ar puderi pludmale? :DD

Par to solariju - esju uz to saprata robezhas un salidzinajumu ar Mati Terezi gan vel nebiju dzirdejusi...:DD

Patiesaam Lurdesa, vai esi dzirdeejusi par taadiem saules aizsargkreemiem, kurus lieto pludmalee.

Parsvara ada izskatās pietiekami labi, lai nezieķētu to ne ar tonālajiem ne pūderiem. Ja nu kāds "drūmais" pasākums, kur jāizskatās pa visiem 200 %, tad gan uzlieku, bet ikdienā... lūpu spīdums ir vienīgā dekoratīvā kosmētika, kas man ir uz sejas. Un, jā, domāju, ka labi tā. Slimu ādu vajag ārstēt, nevis smērēt ciet ar krēmiem tādiem un šitādiem. Domāju, ka pārāk liela mālēšanās situāciju parasti vēl pasliktina un, ticiet man, nevienu īstu ādas problēmu ar to arī nenoslēpsiet- ne krunkas, ne pumpas, ne to, ka skats kopumā neveselīgs;)

Nelietoju dienā tā vienkāršā iemesla dēļ, ka, lai vai cik kvalitatīvs tas būtu, tas ir redzams. Izskatās neglīti. Protams, ja ir ļoti lielas sejas ādas problēmas, tad var, bet tā pārsvarā diezgan neglīti izskatās. Vakara pasākumos savādāk, tad izskatās labi. Darbā redzu meitenes, kas visdrīzāk patumšā koridorā veic rīta meikapu, bet izskatās tik stulbi dienasgaismā.

Juus ar spaktelja laapstinjaam tos kreemus liekat virsuu vai kaa? Tonaalo kreemu liek planaa, planaa kartinjaa, taa lai neko neaizziekjeetu un arii tuvumaa neko ipasi redzeet nevareetu.

Lietoju tonālo, jo savadāk ar savu aknes seju laukā vispār neuzdrošionos rādīties.....Ir arī dienas kad nelietoju ne tonālo ne pūderi, atkarīgs cik daudz un lielas pumpas
Re:

nu, ja biezā kārtā zieķē tonālo, tad noteikti tas ādai par labu nenāk, tikai kaitē. bet tonālais nav paredzēts kaut kā maskēšanai, tikai, lai ādas toni uzlabotu un izlīdzinātu (nosaukums taču jau burtiski kliedz par būtību). pilnīgi piekrītu, ka biezā slānī un vēl x toņus tumšāks izskatās ļoti prasti, tāpat arī skaists pankūkģīmis sanāk, ja uzklāj tonālo pa visu seju un nelieto sārtumu. :)
par to vai tonālajā iebūvētais SPF un visādi vitamīni kaut ko dod, varētu ilgi diskutēt. man uz savas ādas ir gadījies redzēt varbūt kādus 4 tonālos, kam bija kaut kāds pozitīvs un samanāms efekts uz ādas. katrā ziņā, par SPF gan ir skaidrs, ka tikai uz tonālajā iebūvēto paļauties nevar, nekāda aizsardzība nebūs, jo neklāj taču pa visu seju un klāj pavisam nedaudz.
pati lietoju, lai apsārtumu pāris vietās izlīdzinātu un šikākm kopējam skatam.
Re:

man skiet, ka lietot tonalo daudz veseligak neka cepinaties solarijaa, kuraa aada burtiski izzhust. tonalais it seviski ziema aizsarga adu no sala un veja! un ari palidz izskatities vel labak neka parasti! vot!
Re:

vasarā ikdienā nelietoju ne tonālo, ne pūderi, bet pārējos gadalaikos, itsevišķi ziemā, bez tonālā salst seja. nu ir tāda jocīga sajūta.
Re:

Meitenes, ja vecumā negribat izskatīties pēc savītušām, es atvainojos, raganām, lietojiet krēmus ar UV filtru. Tas, ka Latvijā ir maz saules, vēl nenozīmē, ka cautri mākoņiem neizlaužas ultravioletā radiācija, kas cilvēkam ir kaitīga. Tāpēc arī mākoņainā laikā krēmi, pūderkrēmi ar UV filtru ir jālieto!!!
Un neejiet uz solārijiem...pirms gadiem redzēju kā izskatās sieviete, kas regulāri savu ādu cepinājusi solārijā...āda bija savītusi, dzeltenīgi brūna ar pigmenta plankumiem.
Labāk dabisks baltums nekā iecepināts brūnums.
Pēc tam vecumā ai kā nožēlosiet!!!!

Ja nu nevarat iztikt, tad vismaz sejai atslēdziet lampas, lai cepinās ķermenis....
Re:

Vislabakais tonalais ir Biotherm Aquaradiance, it ipasi 220 tonis.Izskatas dabigs pat ja uzsmere lielaka kartina.2-3x nedela eju uz solariju un esmu smuki bruna,tada bronziga,bet sejas adas iedegums atrak nomazgajas,tadel lai neizskatitos pec klauna,tonalo lietoju lai seja un kermenis butu vienmeriga krasa.
Man atkal liekas,ja apaksa tonalajam uzsmere loti labu dienas kremu,tad vins nu noteikti nekaite.Turklat ja piemekle tiesi sev vispiemerotako tonalo gan teksturas,gan krasas,gan sajutu zina(citreiz vini ir tadi biezi,ka vecam tantem) tad viss ok!Reti kuram jau ir perfekta ada jo tas vien,ka adas biezums uz sejas nav vienads un uz vaigiem asinsvadi ir daudz tuvak ka uz pieres!
Re:

Lietoju tonālo katru dienu un vienreiz nedēļā uzlieku paštonējošo uz solāriju vairs neeju vispār, jo kādreiz gāju bieži, bet sabijos no ādas vēža iespējamības, šobrīd par to daudz runā un solārijs ir viens no lielākajiem riska faktoriem. Runājot par tonālo krēmu es uzskatu ka tā ādai ir papildus kopšana un aizsardzība un bez tonālā krēma mans ādas tonis neizskatās vienmērīgs. Jāsaka ka strādājot katru dienu ar cilvēkiem es neesmu redzējusi - nevienu NEVIENU sievieti, kuras āda šajā gadalaikā bez tonālā krēma vai pūdera izskatās ideāli vai labi. Domāju ka dažai labai dekoratīvās kosmētikas noniecinātājai derētu vairāk paškritikas.
Re:

tonālo nenoniecinu, uzskatu, ka atsevišķos gadījumos (pasākumos) tas ir pat nepieciešams, bet katru dienu? nu sorry, nav manā dabā. Un ko nozīmē- ideāla āda, vai tad ja pumpainai un kraupainai ādai uzziež tonālo, tā tāpēc kļūst ideāla? Jā, varbūt kaut kādā apgaismojumā pašai šķiet, ka defekti mazāk redzami, bet dzīvē- tad bez negludumiem un pleķiem vēl redzams arī kārtīgs tonālā slānis. Brr... Par sevi: paškritiska vai nē, bet parasti āda izskatās gana labi, lai nebūtu ko maskēt, protams, ja mani filmētu vai fočētu žurnāla vākam, tad jau kādu špaktelīti uzliktu. Lietoju labu, savai ādai ideali piemērotu krēmu, kas mitrina, bet nerada spīdumu. Nu, ko vēl vairāk? Ikdiena ir ikdiena, nav nevienam man jādemonstrē, ka izskatos pēc lelles, labāk izvēlos būt dzīvs cilvēks.
Re:

mana sejas āda nebūt nav ideāla, uz solāriju ja eju tad sanāk nu ļoti reti, bet tonālo krēmu nelietoju,jo nevaru piemekēt sejai atbilstošu toni, turklāt ir redzētas tik daudz cacas un ne cacas, kas uzklājušās tonālo jūtās baigi šiki un viņām liekas ka tik meisterīgi un dabiski izskatās ,ka jāsmejas ( krāsa pa oranžu, tumšu vai rozā..tuklāt trekna līnija uz kakla)
es turklāt uzskatu, ka jaunas sievietes līdz 22 gadiem var iztikt..
tas ronālā skats tomēr padara vecāku!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
DUS Vadītājs/-a (Sloka)
Augstceltne

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLES "TĒRBATA" UN "NORDEA
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-11-13

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.