kermenim kremu, losjonu utt..

Sveiki!! Varbūt kāda varētu ieteikt labu krēmu, losjonu utt. ķermenim?? Tādu, kas viegli klājas (šķidrāks), ātri iesūcas, padara ādu maigu (zīdainu) un baro šājā aukstajā/sausajā laikā. Un patīkami smaržo.. Izņemot Drogas preci..
Paldies!
Re: kermenim kremu, losjonu utt..

Faberlic SPA seerija. Kreemi bagaatinaati ar skabekli. Loti maigi, labi iesuucaas,baro un atjauno aadu. :) Ari atlaides tieshi shobrid:
rekur - http://www.lv.faberlic.com/katalog/showbig/882<\/a>
Uzspied uz atteela,, lai palielianatu. ;)
ja interesee,droshi raksti -
lorria@inbox.lv

mana seekla

pizdec (

Es lietoju dabisku mandeļu eļļu, kurai piepilinu dažādas citas eļļas, tagad - tējas koka un lavandas! Man patīk, ka viss dabisks, bez ķīmijas, un ādai ar' patīk:)))

Kas vains Drogu precei, a koa???
Man bessī,šitās kas baigi izvēlās, pašām tip krīze nemaz neietekmē,ne?
Zināji, ka labas lietas ir praktiski bez smaržvielām???!
Es teiktu, tad ej uz Body Shop, kur ir analoģiska Drogu prece, bet par 3x lielāku cenu, ja jau gribi to "krutumu"!!!

man patīk Guam produkcija...tiešam efekts pamanāms jau pēc pirmās reizes.Pērkos E-kosmētika interntveikalā..tur vispār daudz labu lietiņu!

Ai, nu ko var klaigāt par krīzi - tas tagad attaisnojums visam: savai neizdarībai un tizlumam un vēl visam pārējām. Ne mazākās nojausmas, kas ir krīze, bet bļaustās vienā laidā. Un atvaino, Droga, bet Body Shop produkcija jau nu gan nav salīdzināma ar Drogu klāstu. Tas nenozīmē, ka nonicinu Drogu proukciju, bet Body Shop ir Body Shop.

Man šim laikam ideāls šķiet Body Shop sviestkrēms - perfekti pabaro ādu. Vienīgi, ka tas nav šķidrs, tāpēc varbūt varētu nepatikt. Bet citādi - perfekts :)

tā arī īsti nesapratu "uzbraukumu" par Drogas nopērkamu preci. Kāds sakars krīzei un veikalu tīklam "Drogas"?! Tāda sajūta, ka preci bez smaržvielām var iegādāties tikai "Drogas". :D :D :D Paldies pārējām par ieteikumiem, bet nopirku JUVENA šodien. Esot jauna Šveices produkcija.

...praktiski BEZ SMARŽVIELĀM, Droga..:D

ne,ne...man vienkārši regulāri kāpj uz nerva uzsvars uz "neiesakiet Drogu produkciju", tass viss, varētu padomāt, ka Drogas ir sinonīms vārdam-lēts, nekvalitatīvs un nelietojams!
nepareizi saprati, man ar Drogām nav nekāda sakara! Ak,jā un kur tad palika smaržīgie krēmi???:)
Vnk, es savā laikā rakstīju kursa darbu par ķīmiskajām satāvdaļām, sadzīves precēs, kosmētikā un to ietekmi uz veselību! Uij, briesmu lietas, it īpaši par The body shop, kancerogēnās vielas, kas kā mēs visi zinām, izraisa vēzi ir krietni vairāk, kā citos, vidusmēra, plaša patēriņa, skaistumkopšanas produktos! Tā lūk!
Iestiet googlē: Vides Vēstis, jā kāda domā,ka blefoju!
Autorei-nju,ko tad jautā,ja pati lieliski zini,kas nepieciešams un nopirki, bez citu ieteikumiem???:)
Tak apsveicama izvēle!!!

No Avon Planet SPA visi produkti. Pašai man vislabak patīk Japānas sakē un rīsu produkti: ķermeņa skrubis (3.90), ķermeņa losjons ar mirdzuma efektu (3.90). Arī mitrinošais krēms ar olīvkoku lapu ekstraktiem (4.90). Kājām: termālo vulkānu maska ar parafīnu (3.90).
Pasūti pie manis un piegādāsu Tev uz mājām vai biroju :)
mans meils: avon.pasutijums@gmail.com

hempz produkti, paošņāt var spices estique, dievīgi un perfekti āda uzņem šamos. IR arī internetveikalos.

Mans atklājums ir ORLY hand&body lotion - tas iesūcas ātri āda nepaliek pēc pāris stundām atkal sausa. Arī labi smaržo - ir liekas 3 veidu aromāti. Pērku ONIKS Beta veikalos - kur tirgo baldones dūņas, babe un ko vēl.

Vai Oriflame Zīda (Silk)kolekciju esi mēģinājusi? ..man bieži uz šāda veida lūgumiem risinājums ir Milk@Honey Gold ķermeņa krēms vai losjons/pēc gaumes/un cilvēks ir laimīgs..:)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (600-900 EUR + prēmijas)
EVO PUMPS (industriālās tehnikas tirdzniecība)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLES "TĒRBATA" UN "NORDEA
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-11-13

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.