permanentās uzacis - vai vajag?

Dāmas, kurām ir permanentais uzacīm, lūdzu padalaties, kā izskatās. Esmu redzējusi dažādas uzacis un nevaru izlemt, vai vajag. Vienai smuki dabīgas, citai izskatās it kā ar zīmuli būtu visa uzaču āda sakrāsota. Izskatās tieši tā, kā padomju laikos tantes ķīmiski krāsoja, - tā, lai kārtīgi redz, ka ir krāsots:)
Un kā ar tiem matiņiem? Tie ir jāgriež vai jādzen nost, vai nav? Ja man pašai gaišas uzacis, tad tie matiņi taču tāpat paliks gaiši virs tā tetovējuma, ne tā?
Re: permanentās uzacis - vai vajag?

Varu ieteikt loti labu meistari ar lielu darba stāžu uzacu tetovesana. Visu cienu vinai,problemu nekadu un rezultats lielisks.
Matiņi nav jadzen nost, viss aug dabiski kā ir, izrauj tikai liekos ataugusos. Piegriez tada gadijuma,ja ir ko piegriezt. Ja pasai ir loti gaisi, tad var piekrasot matinu, bet ipasas vajadzibas nav. P.S. man ari ir gaisi loti, es nekrasoju, izskatas tapat loti labi.

to->laila
neiesaku gan Tev to darīt,jo savas uzacis vairs neaugs.Tetovējot ar adatiņu tiek mata sīpoliņā un mati vairs tur neaug.Paskaties uzmanīgi uz tām,kam ir permanentās uzacis-savu vairs nav!!!!Tas nozīmē,ka visu atlikušo mūžu būsi spiesta staigāt ar uzzīmētām uzacīm uz ĀDAS!(vai nu ar zīmulīti,ja materiālā situācija vairs neatļaus,vai nu tetovēt).Efekts kā padomju laika tantēm.
Bet...izvēle ir Tavā ziņā...:)
Lai Tev jauka diena!

Es nezinu to tehnologiju, bet nu no malas skatoties - neiesaku. Man vienai koleegei bija smukas, tumshas uzacis. Shauras, ne breznevveidiigaas, izskatiijaas loti ok. Nezin kas shai uznaaca par mendeli, uztaisiijusi tagad taas ziimeetaas uzacis. Ja godiigi, izskataas peec klauna. Kaa ieraugu, taa nevaru noveerst acis no tiem uzachiem, riktiigi reeka naak :))

Piekrītu autoram profi.
Ir tiešām sievietes, kurām izskatās ļoti skaisti uztaisītas uzacis-dabīgas, pareizas formas un pareizas krāsas.Bet tādas sievietes es esmu redzējusi maz. Es uz tādām parasti noskatos ar patiesu skaudību, jo arī man ir uzpermanentētas uzacis un izskatās, kā tu rakstīji, citēju" izskatās it kā ar zīmuli būtu visa uzaču āda sakrāsota. Izskatās tieši tā, kā padomju laikos tantes ķīmiski krāsoja.", pie tam vēl zilganā nokrāsā. No paša sākuma acis izraudāju par savām uzacīm, tās bija spilgtas un ne tādā tonī, kādā es biju cerējusi tās redzēt.
Kopš permenentēšanas ir pagājis gads. Uzacis ir ķļuvušas , paldies Dievam, krietni gaišākas, pabalēja. Nav tik uzkrītošas, bet nedabīgas tā vai tā. Es patiešām nožēloju, ka permanentēju uzacis. tagad tiešām zinu, ka savas uzacis, kādas man bija-nekad atpakaļ nedabūšu un jātetovējas būs vienmēr, jo diez vai matiņi ataugs:(.

Es tev bo sirds iesaku-neveikt šo procedūru, bet labak ar zīmuļiti katru rītu smuki piekrāsot.

Atceries, ka ja uzacis tev uztaisīs neveiksmigi-tu ar tām staigāsi! Un seju redz VISI!!!!!

Izlemt tev.....
Lai veicas:)

aprats!! tiesam vairs neaug pectam? labi,ka nepaspeju vel uztaisit,jo taisos.

Par to, ka ja nepatiks gan taisnība, jo atcelt to vairs nevar. bet cik zinu pirms to dara, meisters uzzīmē formu un tad var paskatīties.
Man divām draudzenēm, kurām no dabas ir ļoti plānas, nekādas uzacis, viņām ir ļoti veiksmīgi un smuki.
Ja ar uzacīm nav problēmu, tad es domāju, ka tas gan nav pārāk prātīgs pasākums. Galvenais jāiet pie laba meistera.
Nezinu vai tā ir visiem, bet uzacis aug, vismaz viņām aug.
Ja ar uzacīm ir problēmas, tas ir veiksmīgs risinājums.

meitenes, dabiigas uzacis tachu ir MATINJI, nevis kraasaina striipinja uz aadas. Kaapeec jaarausta savas uzacis, ja taam pa virsu ir permanents? tas tachu rada nedabiigumu. Uzaciis jaabuut sameeriigam kuplumam...

nav iespējas taisīt permanentās, neizraujot matiņus?
mana problēma ir retas, turklāt nevienādi retas (vienai matiņi retāki nekā otrai) uzacis :( Neprofesionālas kosmētiķes dēļ, kura man izraustīja stulbi, bet matiņi vairs neatauga. Tagad krāsoju vienmēr ar zīmuli, bet permanento arī bail, tik daudz nesmuku redzēts... Ja es vēl būtu ar tumšiem matiem un ādu, riskētu, bet esmu gaiša, kaut kādas nedabīgi spilgās izskatīsies vienkārši drausmīgi.

Autors: spot_check
Datums: 23.09.10. 20:48

nav iespējas taisīt permanentās, neizraujot matiņus?

Man taisīja permanento neizraujot savus matiņus... un ļoti dabiski un forši izskatās

:D Uzacu matiņi nav jāizrauj,taisot permanento,tie paši izkritīs pilnībā vai daļēji un varēsiet turpmāk jau tetovēt uzacis uz ādas,bez savām dabīgajām uzacīm visu atlikušo mūžu....

Kas jums tie par meistariem pēc kuriem uzacis izskatās mākslīgas un matiņi vairs neataug? Man ir permanentās uzacis jau pusgadu (bet pirms 10 gadiem arī bija, tikai neuztaisīju korekciju un viss tonis izzuda, bet matiņi gan nepazuda nekur), esmu ļoti apmierināta ar formu un krāsu (man gan ir tumši mati, bet manai draudzenei ir gaiši un arī uzacis gaišas). Pa gabalu izskatās ideālas uzacis, nevar nemaz pateikt, ka tā ir ietetovēta krāsa nevis uzacu dabīgā krāsa, nu ja no tuvuma, no sāna vai no augšas skatās un dikti pēta, tad var redzēt, ka ir uz ādas zīmēts, bet tā jau parasti uz cilvēkiem neskatās ;) Ja kādai ir interese, varu iedot savas meistarīdes numuru.

Man uzacis bija asimetriskas un vienai matini mazak vienai vairak, ta ka permamentas manu izskatu uzlaboja pa 100% domaju, ka taisisu uzacis atlikuso muzu, man gan ir gaisi brunas varbut tapec neizskatas parak maksligi, bet ir redzeti klaunu varianti.

Iesakiet, varbuut taas meistares pie kuraam sanaak dabiskas uzacis, un kuras atstaaj matinus uzaciim- respektiivi tos neizraujot!

vienkārši baidos uzrauties uz neprofesionālas meistares.

Daiga, vai atsūtīsi info par meistari uz parapluie@inbox.lv?

Bet tiešām nezinu, vai saņemšos - pagaidām vismaz ar uzacu zīmuli var piekrāsot. Bet apnicis, es ikdienā vispār negribu krāsoties... Patiešām apskaužu tās, kurām ir dabīgās smukas uzacis - tās patiesībā sejā ir galvenais :)

Uzrakstīju Tev e-pastu.

Vēl viens mans novērojums saistībā ar permanentajam uzacīm.
Vērojot sievietes, kurām ir permanentās uzacis ir tāds, ka visām uzaču krāsa ir gandrīz vienāda. Slapja asfalta krāsā vai uz melno toni! Dažai labai dāmai vispār nepiestāv ne tāds asfalta tonis, nekāun uzacis izskatas , īstenība, tik māksīgas:( . Man radās doma, ka LV meistari nestrādā ar labām krāsām un dažādiem krāsu toņiem, bet pārsvarā ar vienu vai diviem toņiem. Manis redzētās dāmas-nudien bija vai nu ar melnām uzacīm, vai ar slapja asfalta krāsas uzacīm. loti ļoti reti kura ir bijusi ar tiešām foršām uzacīm.

Lai arī es ilgu laiku cepos par to, ka man uzacis ir sacūkotas, tagad esmu atmetusi ar roku un labot vairāk nevēlos, jo vienalga, labāku toni man neuztaisīs-jo ir tikai divi krāsu toņi!

Nu, manai kolēģei ir sarkanbrūnas. Izskatās traģiski...

es taisīju pirms gadiem 10. Vienreiz atjaunoju. Tagad vairs nevaru izlemt, ko darīt, jo, kad pabalē, tad ir sarkanbrūnas - skats tiešām nav labs, gaidīšu, kad pabalēs vēl (cerams).

O, man arī ir ko teik par šo tēmu!!!
Esmu 3 reizes taisījusi pie dažādiem meistariem. 1. reiz man bija sarkanbrūnas, bet pabālas bija jau sākumā un pēc gada pagaisa kā nebijušas. Pie citas meistares uztaisīju spilgtākas un pelēkas. Skats ir traģisks, ādā ievilktas svītras. Jau 3 gadi pagājuši, ir pabalējušas, bet tāpat var redzēt un nedabisks skats, jo pati esmu Latvijas pelēkā ar gaišu ādu.
Ir variants iet ar lāzeru ņemt ārā pigmentu, bet neesmu vēl ne no vienas dzirdējusi pieredzi, vai vispār ir vērts.Pagaidām man matiņi aug, nezinu, ko te runā par to, ka mati vairs neaug. Bet ar lāzeru pārbrauks pāri un tad varbūt točna neaugs. Tāpēc nezinu, ko lai dara. .. Pati jau esmu pieradusi un nejūtu to spilgtumu, bet apkārtējiem droši vien liekas šausmīgi, lai gan neviens neko nav iedrošinājies sliktu teikt acīs.
Ja te ir kāda ar veikmīgu pieredzi, varbūt varat atsūtīt kādu bildīti.
Bet es personīgi nevienai neieteiktu to darīt, ļoti riskans un grūti labojams pasākums.

Tas nav labojams pasākums!
Ja reiz uztaisīs un nepatiks-jāsadzīvo vien pašai būs.

Daiga, varbuut atsuutiisi man ar info tar to meistari, iepriesh paldies! elonak@tvnet.lv

Es uztaisīju pirms 2 gadiem un vēl aizvien esmu ļoti apmierināta.

To Daiga !
Grasos tuvākajā laikā arī ietetovēt ,lai gan nedaudz baiļojos ,tapēc Daiga vai Tu nebūtu tik jauka un neiedotu savas meistares numuru,jo akcijām man tiešām bail uzticicēties .mans e-pasts piparkruuze@inbox.lv un kādās cenas P.s pateicos jau iepriekš :):)

Taisīju salonā Lēdija - apmierināta ļoti, ļoti! Arī esmu LV pelēkā, līdz ar to uzacis gaišas un cilvēki, kuriem atklāju, ka man ir permanentas uzacis, bija izbrīnīti un atzinās, ka nebija to pamanījuši.
Šajā salonā gan tas nav lēts prieks, bet seja ir seja un, ja gribi ekonomēt, tad netaisi labāk nemaz. Pirms gadiem 4 maksāju 150 latus (ja nemaldos), atjaunojot pirms nedaudz vairāk kā gada maksāju 70 latus (vai vairāk - tiešām neatceros).

Tātad, 30. jūnijā uztaisīju pie Tatjanas Jermakovas (starlook.lv, salons Strelīcija). Šodien taisīju pirmo korekciju, jo nagi niezēja, kad dzija un sataisīju sev liekus tēriņus :D
Meistare ļoti profesionāla. Viņa man uzzīmēja līniju un es domāju - šausmas, cik dīvaini! Kad viņa man uztaisīja tetovējumu, uzacis izskatījās nedabīgi melnas utt. Tad pieradu. Kad sadzija, sapratu, ka esmu dabūjusi to, ko patiešām vēlējos. Izskatos tik labi un labākais, ka maz cilvēku tā pa īstam ierauga, ka ne manas īstās. Vairāk kā puse no uzacīm ir atstātas manas dabīgās ar visu spalviņu un uztaisīti augstāk noslīdējušie galiņi. Ja gribat bildes - pirms, sadzīšanas laikā un pēc - lielaa2@inbox.lv
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
INFORMĀCIJAS SISTĒMU INŽENIERIS
CV-Online Latvia klients
Konkurss beidzas 2015-01-07

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Piedziņas nodaļas vadītājs/-a
MD Investīcijas (crediton.lv)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.