brenda rokas somiņas un saules brilles

No šodienas mūsu brendu interneta veikalā ir pieejamas CHANEL UN Burberry rokas somiņas un CHANEL saulesbrilles. Vairā http://www.brenduapgerbi.1w.lv/<\/a>
Re: brenda rokas somiņas un saules brilles

Oh wow. Vienīgais, kas tām somām ir kopīgs ar Chanel ir logo. Neprecīzs Gucci somas dizains ar Chanel logo. Un cena... :D 40 lati? Chanel mazās 2.55 maksā pāri par 2000, kur nu vēl lielās, tuvāk 6000 būtu reāla cena. Saderu, ka feiki pat nav āda. 40 lati par smieklīgu dermantīna/poliurentāna somu? Žēl to, kuras tādas arī nopērk. Jo pa ielu staigā ar tādām.

Tas gan. Turklaat, ja man buutu veelme shaadas feiku mantas iegaadaaties, nopirktu taas Turcijaa vai Egiptee pa paaris dolaariem.
Labaak steigshus klapeejat to bodi ciet, kamer policijai kads nav nisuutiijis shito "brendu" apgeerbu linku.
http://www.financenet.lv/zinas/365131-latvija_joprojam_biezi_tirgo_pazistamu_zimolu_viltojumus<\/a>

Nē nevajag policijai neko sūtīt - savādāk man būs par vienu izklaidi mazāk un būs jāmeklē jauna ( blond ) :D

Šādi vismaz pasapņot var. Kā es ar šādu http://brenduapgerbi.1w.lv/135-chanel-144/ " CHANEL " somu pa savu ciemu reituzikos, kurtkā un gumijniekos slāju :D

Sapņot jau var, bet šitādi nodokļus nemaksā. Man tas liek stulbi justies, jo es maksāju, caur negribu, bet maksāju. Un tad uzrodas tādi "gudreļi", kas: 1. viltotu preci tirgo; 2. apiet valsts kasi; 3. papildus grauj jau tā katastrofāli zemo Latvijas reputāciju.
Būtu vēl 1:1 kopija, tad par sapņošanu vēl varētu strīdēties, jo tad varētu argumentēt, ka dizains skaists (kā to dara fake LV somu pircējas), bet te jau ir prasta kule ar slavenu logo.

Es jau tikai ņirgājos :D
Es nezinu kam cilvēkam galvā jādarās lai vispār ko tādu pirktu, bet gan jau kāds arī pērk :D :D :D un ja pērk, tad pats ar vainīgs, ka ar galvu nedomā :D

...a, bet daudzām slāvu tautības sievietēm traki patīk, lai tak pērk-doļče end gabana, no ludše -Guči:D

ja krievu tautības pārstāves tādas pērk, tad lūdzu, tik uz priekšu. neesmu par rasismu, bet viņām piestāv tie turku/ķīniešu pakaļdarinājumi a la gucci, cavalli, versace, chanel un dg.

...un tādā somiņā vēl komplektā jāiebāž kāds no tiem kretīniskajiem sunīšiem...

Es arī neesmu nacionāliste, bet daža laba uzreiz iztaisās par taaadu, ka būtu originals mugurā, nereāli pašapziņa ceļas, parādās cēls skatiens un ausgtprātība (feiktoto somu novicinot degunpriekšā, tā lai redz uzrakstu!!!) , tad gan smiekli nāk:))
Nē nu tirgoties jau var, bet ne jau 40ls par, atvainojos mēslu, vai tā arī uzraksti, ka pakaļdarinājums, nevis sludināt, ka afigennijs brenda veikals, cilvēki jau nav muļķi, nu daži varbūt:)

Kitai
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTS TO REPORT SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.