Permanentas uzacis

Esmu nolēmusi par labu permanentajam grimam.Iesakiet lūdzu labu meistari. Ja varat noradat vinas nr. un cik tas Jums izmaksaja
Re: Permanentas uzacis

pagājšmēnes uztaisiju, pirms pāris dienām biju uz bezmaksas korekciju pie Lauras Kropas, Juglā. uzacis bija 40 vai 45.. neatminos precīzi. kopā ar acīm bija 75 Ls.
22078132

Un, taga issties pēc tetovētas pandas?

tu esi muļķa desa :)

Nea! katram muļķim ira sava desa! :P

Iesaku savu meistari, Laura, tālr.67560745. Salonā uz Brīvības ielas. Cena uzacīm 70Ls

Biju ari pie Lauras jau vairak ka gadu atpakal,drizuma dosos uz profilaksiti,tiktiesam laba meistare,un vina man izlaboja ari ieprieksejas meistares sastradatos brinumus!

:D tā ir tā pati Laura pie, kuras braucu uz mājām.
Zanes pieminētais tālruis ir Studio Dekoltē. ja labpatīkas var jau maksāt salonam, bet vai vajag :D

Es ari braucu pie vinas uz majam :)

es esmu tikai un vienīgi par salona glorija meistari. Ļoti profesionāli strādā. web.lapa ar viņiem ir un cenas sakarīgas.

Sorry bet salons Glorija ir tas kur man izbojaja uzacis,un cik es zinu ka neesmu tada vieniga,negribeju ieprieks rakstit,lai nesaktos sie stulbie kari un apdirsana,bet ja kadam vispar ir velme turp doties,lai 100x pardoma...
smuka web lapa,nav garantija labai kvalitatei,labi ir kad redzi vismaz bildes ar darbiem,lai nesanak ka daudzam meitenem,kas visadu forumu iespaida uz turieni aizskreja un es ari biju viena no tam :(
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Biroja menedžeris/-e - Grāmatvedis/-e (1000 EUR bruto)
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTANTS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.