Labs foto salons

Nezināju, kurā tēmā šito likt. Vārdu sakot, iesakiet kādu labu foto salonu, kur strādā vecie labie meistari, nevis jaunās meitenes, kas strādā pie kases un vajadzības gadījumā arī noknipsē. Ļoti vajag bildes pasei un vēl vienai lietai, kas ir n-tās reizes svarīgāka par pasi. Tādēļ ir jāizskatās ļoti labi.

Meklēju kādu salonu Vecrīgā vai centrā.
Re: Labs foto salons

Nāra, blakus Bernu pasaulei un uz Dzirnavu un Baznicas ielas stura, tikai neatceros kads tam salonam ir nosaukums.

Man patika viens uz Teerbatas ielas
Preciizu adresi gan nepateiksu, bet tas bija starp Gertruudes un Laacpleesa ielaam

man uztaisija forsas focenes uz elizabetes ielas, tuvu pie Vermaniisa, bet taas gan bija portretbuldes 10 x 15, bet tiesaam sanaaca smukas, un fotograafe forsa, var ar vinju izsmieties :) un pateikt, kaa grib, tad neliks uz samta kreesla seedeet ar pieskiebtu galvu :)))))))

Ja kāzām, tad Āģītī. Mums uztaisīja super bildes gan reportāžas, gan salona. Tur ir ģimenes uzņēmums vīrs ar sievu, abi tā uz 45-50 gadiem un abi fotogrāfi vēl no padomjaikiem.
Pasei gan man neizdevās, bet ... tas bija otrā dienā pēc kāzām un fotogrāfs ņipričom :))

tur pie valnu un laikam kalku stuura, kur unibanka, tur fotografee ar digitaalo kameru. nofotografee, paraada ekraanaa un laikam, ja nepatiik, tad var prasiit, lai fotografee no jauna.

Man arii tas uz taas Elizabetes ielas, tik labus savus foto veel nebiju redzeejusi! Pasei ljoti ljoti labi sanaaca!

Paldies visiem, nofočējos uz Elizabetes ielas. Rīt pateikšu, kādas bildes sanāca.

Es arii varu teikt tikai to labāko par Elizabetes ielu, man mākslas foto taisīja, iznāca brīnišķīgi, laba fotogrāfe.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
CE kat. autovadītāji/-as

Karstās vakances
Visas vakances 
Medicīniskais konsultants/-e / Medical Advisor
GlaxoSmithKline

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
APLIKĀCIJU SPECIĀLISTU/-I
OpusCapita
Konkurss beidzas 2014-04-21

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.