svīst kājas!

Ko darīt? Kaut kāds ārprāc, nenormāli svīst kājas, smaka drausmīga. Katru dienu lietoju Dzintara balzamu pet kāju svīšanu, bet jēga nekāda. Varbūt ir kāds cits labs līdzeklis, vai kādas zāles, ko iekšķīgi var lietot?
Re: svīst kājas!

varbuut vaina apavos?

Oriflame ir labs deziitis kaajaam, man dikti patiik.

Teimurova pulveris, nopērkams aptiekās, Dr.L.Ozoliņa Amicos dezodorants. Vismaz man gan viens gan otrs palīdzēja.

Apavus vajag katru dienu izžāvēt un iebirdināt tur Teimurova pulveri vai arī izsmidzināt ar speciāliem apaviem domātiem dezodorantiem ar pretsēnīšu iedarbību.

par teimurova pulveri nemācēšu neko teikt, bet par teimurova pastu gan- nopērkama aptiekā bez receptes; maksā apm.30-50sant. burciņa (maza); kosistence līdzīga zobu pastai un līdzīgi arī smaržo; lietoju tā- kājas kārtīgi izmērcēju, nomazgāju un sasmērēju ar to pastu pēdas un pirkstu starpas, tad pagaidu, lai apžūst, zeķes kājās un gultā iekšā. no rīta noskaloju kājas un eju ielās. nezinu man palīdz. kājas jau it kā svīst tāpat (tas arī no apaviem atkarīgs), bet smakas toč nav. lietoju to pastu reizi nedēļā.
un to teimurova pulveri vari lietot paralēli. berot apavos (cik es sapratu no Lienītes). būs aptiekā man arī jāapjautājas par to pulveri...

piekrītu rupucienei
vispirms - ko velc kājās? māxlīgās ādas apavos svīdīs ikvienam, ja valkāsi biezas sintētikas zeķes - tas pac
- maini apavus, pārvelc, ienākot telpās
- meklē piemērotāku krēmu kājām
ir dzirdēts, ka palīdz kāju mazgāšana ar ozolmizu novārījumu

Paldies par ieteikumiem! Pamēģināšu!

Man ļoti labi palīdz Oriflame krēms. Varu piekrist arī dez. ir labs. Pie manis vari tos arī iegādāties, ja kas raksti! Lai veicas!

Avon ir dezis kaajaM pret smaku- ljoti labs!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu apkalpošanas speciālists/-e (Russian)
Darijana

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROGRAMMĒŠANAS INŽENIERI/-ES
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-07-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.