šarpeja kucēni- pārdod

2 jauki, ļoti mīļi šarpeja kucēni vēl meklē savus saimniekus. Abi (gan meitenīte, gan puika) ir smilšu krāsā. Puika- īsspalvains, meitenīte- ar garu spalvu. Vārdi pēc ciltsrakstiem ir Kontra un Kords, bet variet likt citu vārdu. Abiem ļoti skaista melna "maska"(purniņi) un protams zilas mēles :))) Tāpat kā Čau- Čau šķirnei. Puika jau prot atsevišķas komandas- tātad viegli dresējami (meitenīti vēl nesāku mācīt). Abi jau vedami ārā un ir tīrīgi (kārto savas darīšanas starplaikos uz avīzēm). Audzināti, lai nebūtu nikni. Mīl bērnus- un "staipīgā" āda taču nesāp, ja bērns to saķer! Kucēni ir vakcinēti, tetovēti, ir pārbaudīta veselība, kā arī ir ciltsraksti. Lūdzu atsaukties mīļus saimniekus. Cena pēc vienošanās (piem., var uz līguma pamata pa daļām t.i. noslēdz caur klubu). Tuvākai informācijai vai lai apskatītu zvaniet 6444016. Atrodamies Rīgā. Iespējams nosūtīt elektroniski foto interesentiem.
Re: šarpeja kucēni- pārdod

Cik tad apmēram maksā meitenīte un cik veci viņi ir?

Meitenite maksā 200 Ls. Butiba ka jau teicu par cenu, ka ari apmaksu jautajums ir diskutejams.
Sikak par meiteniti:
Vina pec rakstura ir loti mila, iemacita, lai dzivokli nerej (sakuma katru ritu staveja pie galda, kad es gatavoju brokastis un reja- sak iedod man to, iedod man so). Kontrai loti patik speleties gan ar cilvekiem, gan sunjiem. Ir bezbailiga, jo, piem., mums ir vel viens suns, kuram nepatik ar mazajiem dauzities, bet Kontra ne reizi par sunja uzrucienu nav nobijusies- gluzi preteji, vinja sak aicinat uz speli un suns aiziet gulta gulet, jo tur Kontra vinjam netiek klat.
Butiba labak ir vinju apskatities, jo stastit var daudz un plasi. Tad jau pie reizes varu pastastit gan par raksturu, gan sjkirni ka tadu, kopsanu (nav izveligi) u.c.
Vecums kuceniem jau ir 4 menesi. Mums metiena bija 6 kuceni un atskreja visi pagajusha gada beigas. Lai gan vienai meitenitei atbrauc pat 31.decembri pakalj no Preiliem, tomer visus kucenus tik atri neizdevas nopardot.
Mate ir ipashi parota, lai butu ljoti labi kuceni (shadu metodi izmanto Amerika, lai iegutu chempionus). To mums ieteica kluba un mes piekritam, jo Latvija shis ir pirmais megjinajums un jaatzist, ka ljoti veiksmigs. Neskatoties uz to negribas prasit parak augstu cenu, bet labak gribam atrast patiesham miloshus saimniekus.
Ja ir interese tad zvani vai raksti un brauc apskatit!

Hmmmm... Vot tā "īpašā CH iegūšanas metode" mani šausmīgi ieinteresēja... Ja drīkst - varbūt sīkāk... šir ir dikti incanti, kā šarpejus tirgo... :)

Nosutiju iisu info Tev, dillīte, uz e-pastu ;) Njem par labu!

To dillīte:
kads ir Tavs e-pasts, jo man zinjojums Tev atnaca atpakalj

uj, a kur Tu redzi manu e-pastu :)? Tagad ir...

Nu sorry, automatiski ieprieksh spiedu Replay, tapec miseklis ;)) Ceru, ka atbildi sanjemi ;)))

Hmmm, aber - aiz kam tādi noslēpumi ? Man ar' interesanti ?
Moš es no savas kuņiņas ar kādus īpašos CH vēl varu izspiest ? ;)))

Nespīd TEV!!! Tagad man būs CH :) A Tev - šiša :)
Es gan nezinu, kāpēc to infu vienā vārda nevarēja še iemest :) TOP SECRET...

Vari megjinat, bet pasakums ir mazliet riskants. Es jau dillītei teicu, ja interese varam saskrieties un pastastishu, jo tad Jums jasakope materiali un nopietni shai lietai japieiet. Man nav zjel- varu zinashanas padalities ;) vienmer laipni

Nē, nē, man viss ir skaidrs... Pie kam manam sunim nedraud šis pasākums - šie ir pietiekami reti un labā kvalitātē, lai šos "vārītu savā sulā" :) Katrā ziņā novēlu, lai Tev risks attaisnotos...
Re: Dillītei

Nu i cep ar savus CH ! :) A mēs ar Žučku iztiksim bešā ! :)
Vajadzīgi man tavi āāāboli... ;))))
Re: Dillītei

Seļģ blanširovannaja v svojom soku ... ;))) DDD
Re: Minkai

Tev tik siļodkas audzēt :)

baigi dārgi tie suņi.lai gan ļoti patīk.
Re: Minka

To vajadzetu varet paskaidrot ari jebkura sunju kluba, ne jau es viena zinu sho metodi. Nu nav tas nekads lielais noslepums, bet nevar to ta aprakstit 2 vardos- tur japeta vaislas zars ko ar ko parot, ka parot u.t.t.
Bet pec kuceniem spriezjot- tas tiesham attaisnojas ;)
Kas neriske, nedzer shampanieti (lai gan man tas negarsho ;))
Re: biete

Nu varbit padargi ir, lai gan es pirms 3 gadiem pirku savejos smilshu krasa par 350 Ls un zilo kuciti par 1000 dolariem.
Kad ieraudziju kucenu, es nevareju vinju nepanjemt- tiesham baigi forshie sunji. Ari tagad nenozjeloju, jo vinji ir ljoti mierigi, nosverti un man pat viens no musu kucena saimniekiem (baigi daudz ieguva info par sharpejiem) teica, ka shiem piemitot ekstrasensa spejas ;))
Re: Tās pasakainās cenas

BIJA... Tgada pašķirsti reklāmu... :) Kucēni visi ir smuki.
Re: Khe, khe...

Aha, ekstrasenss... ;))) DDD Tas arī ir iekļauts mārketingā ? ;))
Re: Khe, khe...

A vot manējais, manējais... :) Ārstē no radikulīta, slinkuma, aptaukošanās... :)

Nop- ta man teica- gribi tici negribi, parbaudi :))) Starp citu ari Ineta ir daudz info par tiem, ta ka vari nochekot- un tad apskatit pie reizes kas ir marketings ;) Pie kam labak precize tirgvediva vai tirgzinibas u t.t., jo marketings ir loooooooti skaljsh vards
Re: Khe, khe

kada Tev suga- radikulits, aptaukoshanas ... Un cik vecs?
Re: Davaj, pietiks...

Minka, tas tāpat nav mums... Kas gribēs - nopirks. Bet nu - reklāma hmmm... Nez, vai man būtu tāds talants tādu suni ar mistiku apvīt... Kaut kā neforši liekas - par "problēmām" ne vārda, tā it kā to nebūtu... Negribu nevienu aizvainot, bet personīgi man vairs nav tas vecums, kad es ticētu pasakām... Who caries - es arī neesmu šīs reklāmas mērķauditorija. Par šarpejiem - vislabākā reklāma pie vetārstiem, nevis klubā, vai pie tiem, kas izmisīgi cenšas notirgot "aizkavējušos" bērnus...

Aha, šamie jau arī nav pirmā svaiguma - pusgads jau bēbīšiem... ;))

4 mēn. Bet - anyway ar tādiem jau nopietni jāstrādā... Šos jau var specenē babīšos izstādīt :)

Protams, ka šarpeji skaitās pie alerģiskajiem sunjiem, tāpat kā kolliji, Čau Čau u.c. Bet tas nenozīmē uzreiz problēmu kalnu. Man piemēram nav bijušas problēmas vispār- varat piezvanīt ārstējošai vetklīnikai, sunju klubam. Manos audzētaja pienākumos ietilpst 2x diena pastaigas un baroshana, ka jebkuram normalam sunim. Zinu, ka mums labak patik klausities negativo par jebkadu lietu- cilveki vai sunji who cares ;( Domaju labaka info ir pie audzetajiem. Aizejiet uz izstadi un vienkarshi parunajiet ar saimniekie, kaut vai tiem, kuriem nav kucenu- tad ari patiesibu uzzinasiet nevis baumas klausieties. Bez tam paradiet man vetarstu, kursh parzin visas sjkirnes- 100% nebus tada. Katrs specializejas dazjas tikai. Tapec ari svarigi atrast isto arstu- tapat ka cilvekiem. Bez tam, kad jautāju vetklīnikā par citām škirnem, tad man no galvas noskaitīja katram savu slimību bukjeti. Ta luk

Un kā šiem suņiem ar krunkām - vai neiekaist, vai nav alerģiski?
šai forumā tik daudz sliktu vārdu par šarpejiem dzirdēts, ka tīri bail paliek...

Vetam nav jāpārzin šķirne - viņš pat bieži nezin, kas par suni atnācis, bet šarpejus, čavus, bladus, angļu buldogus viņi pazīst... Un tā ir objektīva infa. Katrs slavēs SAVU suni.
Es uz izstādēm eju regulāri. Nevi siekalu tecinu pie šarpeju ringa, bet vienkārši redzu viņus un mani secinājumi ir protams subjektīvi. Nevienam nepatīk klausīties negatīvo, bet tas bieži tiek vienkārši slēpts. Un tad, nākamais īpaašnieks, kas šo suni ir smuki gulošu redzējis uz krēma reklāmas žurnālā, var sajusties kā uz grābekļa uzkāpis... Nenoliedzami, savs šarms tajos suņos ir, bet tāpēc jau nav jāblefo - varētu Tev likt milzu daudz šķirņu pretī, kuras ir ar tādiem pat dotumiem, bet kuriem nav jāoperē acis un kažoki neizskatās "kožu saēsti"...
Es ar esmu reiz kāpusi uz grābekļa - un tieši audzētājas batonu dēļ... :)

Aha, kā tad ! Audzētājs jau nu stāstīs par problēmām ! Pati, mīļā sirc, sāki ar slavas dziesmām !!! ;) Kad sāk mīt uz astes, tad izrādās, ka TOMĒR ir alerģiski...

Veti nestāsta baumas, bet dalās pieredzē par šito "extru" un nez kam vēl tā buķete varētu būt lielāka ?...

Tā kā esi nu mīļā godīga - tev viņus vienkārši vaig notirgot, a līdzekļi visi labi...
Re: sarpeja kuceni

Mani loti nopietni interesee tas sarpeju puika.Cik tas maksaa? Vai ir loti krunkains vai tikai drusku? Gribeju zinat, ka ar adas problemam?
Re: Davaj, pietiks...ar miljkibam

Ar krunkam nav problemu
Emsu dzirdejusi (kad pati pirku), ka krunkas japudere un suns bizeji javanno u.c. muljkjibas. taisni traks var palikt
Tas krunkas tacu nav pielimetas- vinjas staiga (suns apsezjas- visas sarindojas uz leju, pieceljas- atkal sakartojas atbilstoshi).
Īsak sakot normals suns- pati esmu ljoti noslogota darbos, ja suns butu kopshana problematisks, nebutu njemusi vel otru tadu pashu.

Atkal Tu tik sliktu vien, šausmas vien... Pē!!! Nu, NEVIENAM šarpim, kas te forumā apgrozījies NAV NEKĀDU problēmu... Tāpat kā neviens vēl nav iegrābies "slīkušā" autiņā :)
Re: Dillītei :)

Ha ! :) Labais salīdzinājums - slīcis autiņš ! :)))))))))))) Žetons !
Man draugi kā reiz šitādu mēģināja notirgot, atceros to epopeju - ļoooti līdzīgi ! :)))))))
Puika

Puika ir videji krunkains. Par maksu javienojas, sakumcena ta pati kas meitenitei- 200Ls.
Ar adu nav bijushas un diez vai bus problemas- protams, ja nedosi vinjam zivis un svaigu pienu. Abi vecaki ne ar ko nav slimojusi.
Puika ir pirmais kucens metiena- tapec ari masivaks un ar plashu sirdi ;)
Re: Dillītei :)

Vispār jau tie saimnieki nevienam ar varu nespiež ņemt, kas gribēs tas paņems, ko braucat virsū?
Re: ??? :)

Virsū nebraucam. :)

Mēģinam aizrādīt, ka audzētājam vajadzētu būt godīgam un potenciālajam saimniekam bez plusiem pabrīdināt arī par iespējamiem mīnusiem... :)
Re: ???

Kur uzbrauciens? Vienkārši "reklāma" likās nekorekta un radās daži jautājumi, kurus patiesībā tomēr neuzdevu, lai jau topošie pircēji paši tiek galā :) Veiksmi!!! :)
Re:

Uiiii šarpeji.... gribu plīša šarpeju... izbāzeni.... kāds uzdāvinās
Re: dillīte

Kapec nestasti kas Tev par sunjuku- tik mineji problemas?

Par maniem šarpejiem- ja domā, ka viņji tik slikti, kā runā vai slīkstoši- atbrauc paskaties un pārliecinies. Es tak netirgoju vinjus maisā iebaztus. Bez tam, ja gribi sliktu šarpeju- aizbrauc uz Rumbulas tirgu un nevajadzēs nevienu komentāru. Es esmu redzējusi kucēnu- ievestu no Krievijas, kurš pēc 1 mēn. nomira, jo bija pilns ar tārpiem. Diemžēl šeit saimniekiem tiešam nav attaisnojums.

Par to sliikšanu- varam noslēgt līgumu- pie atbilsotšas kopšanas, ja kucēnam nu piem., gada laikā parādās problēmas, ņemu viņu atpakaļ, ja nē maksā man otru summu klāt!
Re: sise, Tu ko???

OK, lai nebūtu "neobjektīvi"... Eku ir ikauņu pupiji: http://www.hot.ee/sharpey/1024/eng/
Klikšķinot uz puppies, atvērsies logs un varēs pamanīt ne tikai bērneļus, bet arī senčus... Tad, nu tā - tas paps laikam ir tāds, ko kucēnu tirgotāja nosauca par "garspalvaino" un blakus ir mams, kurai var pievērst uzmanību acīm... Smuki, jā, smuki, bet tas arī ir viss... Es gan īsti nesapratu, ko saimniece domāja ar "viegli dresējami", es varbūt esmu šausmīgi atpalikusi, bet neesmu manījusi, ka šis PO suns vispār kaut ko kādreiz būtu mācējis, kur nu vēl - dresēts. Bet - apšaubīt audzētājas kompetenci man nav ne prātā... Diemžēl mums parkā ir uzradies 8mēn vecs puiks un mans viedoklis par šiem joprojām tikai brien mīnusos :)
Es tiešām vēlu Tev viņiem atrast labus saimniekus. Man, kā patērētājam, ir tiesības arī bez līguma atgriezt lietu atpakaļ, ja mani neapmierina tā kvalitāte :) Uz šo līgumu arī daudzi spekulē - parādi, kurš cilvēks, kas iemīļojis sunīti atdos viņu pēc laika atpakaļ? Un visi to zin :)
Maniem suņiem nav problēmu, es nekur tādas neminēju, es tikai raxtīju, no kā viņi MANI ārstē :) Ja jau aizejam tādās galējībās...

Starp citu varu mēģināt sarunāt saimniekus, kuriem jau aug 4 mani kucēni, lai satiekas un var pajautāt kādi ir kucēni. Man neviens nav sūdzējies- visi ir apmierināti.
Par vetārstiem- tomēr nepiekrītu, ka tiem nav jāpārzin šķirne, jo ja es tiem uzticētos, tad ... diez vai dazji kuceni redzētu šodien saules gaismu. Tagad ,paldies Dievam, man sunjiem ir savs vetārts (stažējies tieši uz šo šķirni)!
Par acu atšūšanu- tas ir aptuveni 80% kucēnu metienā, bet tuvākā mēneša laikā pēc dzemdībām. Un neuzskatu to par problēmu, jo procedūra ir normāla (katra šķirne ir unikāla). Varu salīdzināt, jo kādreiz mums bija rotveileri un procedūra ar astu griešanu un šūšanu bija traģiska, jo tas nav normālam cilvēkam panesami klausīties kā mazie bļauj kā aizkauti :~(.
Re: Par šarpejiem

Es nebūt neapšaubu, ka TAVI kucēni ir super, es runāju par šķirni kā tādu.
Par tām acīm - diemžēl veti tam nepiekrīt (ka tas ir normāli). Astes suņiem apgriež līdz 3 dienai pēc piedzimšanas, bet acu operāciju vaic mēneša, 2..., 3... mēnešu vecumā un dažreiz vēl vēlāk...

Patīk šarpejs dzīvu nigribu domāju vot plīša mantiņu ar krociņāmm.......... vai izbāzeni.... nu kurš dāvinās

par dresūru:
vinji skaitas pie dekorativajiem sunjiem, tapec nav PO jakarto
bet dresejas vinji labi, puika komandu sēdēt iemācījās jau 2 mēnešu vecumā, galvenais, lai saimnieks viņu nedresētu 2 gadu vecumā, kad jebkuru suni ir grūti izdresēt.
Par dresūru minēju, jo šarpeji pēc izskata ir nedaudz līdzīgi Čau Čau, kuri tāpat kā Afgāņu kurti nav dresējami.
Re: Sisei

Uj, Sisi, a cik tev dihlafosavajadzēs,lai no jamā kodes izdzītu... ;))))

Par acīm- tā nav operācija! Tās atšuj un pēc 1 nedēļas noņem pogas. Operāciju taisa, ja suns ir ļoti krunkains un ir nepieciešams izgriezt ādu virs acīm.
Kādi vēl jautājumi?
Re: minka

Pēeee es viņu katru dienu ņurcīšu (ja mantiņa) vai ar putekļu slotiņu aptīrīšu un ar putekļsūcēju izsūkšu (ja izbāzenis) kodes nesametīsies.... a dzīvs neeeeee sise jau izaugusi no tā vecuma

Un par šķirni kā tādu- nāk no Ķīnas, ļoti sena, bet arī šo info var atrast Inetā, ja ir vēlme. Vēl labāk aiziet uz klubu un parunāt. Bez tam man pat vieni pircēji jau šarpeju iegādājās ottreiz. Ja jau problēmu kalns, ko pirka, darit tiem nav ko?
Re:

Nu, katrs jau pa savam prātā jūk... :)
Re: šarpeji

Nevis nedaudz, bet šie ir tādi paši kā čavi, tikai noskūts :)
Piedod, bet FCI 2.gr. suns neviens nav dekoratīvais :) Un normāli sunim var iemācīt vispārējo paklausības kursu, bet neesmu līdz šim sastapusi šarpi ar "skolas" diplomu. Atsevišķas komandas neskaitās - tās var iemācīt jebkuram sunim... Un tas PO nebija kāds kursa nosaukumus, bet saīsinājums no Po X**, kas liecina par suņa attieksmi pret saimnieku un apkārtējiem notikumiem vispār. Starp citu - gandrīz nekad neesmu redzējusi šos suņus bez siksnām staigājam, laikam ar paklausību tomēr nav viss OK.

Par acīm - hmmm, nez kāpēc vetiem tas neliekas tikai... Ir pat tāds teiciens: šarpejs? Tā ir diagnoze... :)
Par ņemšanu ottreiz - ir cilvēki, kas nezin, kā ir, kad suns ir bez problēmām, kad viņš klausa, kad viņš av visu laiku jāvadā pie pavadas... Katrs redz tikai to, kas ir viņam un līdz ar to viņam liekas, ka citādi nemaz nevar būt.
#

njus:) itkā jau patīk...

ja varētu sarunāt dillīti par stingro krustmāti, moš jāņem:))

Šarpeji ir gan dekoratīvie sunji (eksotiskā šķirne). Par pavadu- palasi "Sunju kakju tureshanas noteikumus". Es kādreiz grekoju un vedu bez pavadas, bet reiz sodu dabuju un ar vairs nevedu. Klausa gan vinji un ar paklausibu ir OK. Paskaties uz cilvekberniem- vai visi vienādi? Arī sunji tak ir saimnieka spogulis. Nespried pēc atseviškjiem sunjiem par visu sugu
Re: Par noteikumiem

Tie ir rakstīti visiem, bet tādā gadījumā ir 3 varianti:
1) vieni savus suņus mīl vairāk un regulāri laiž suņus izkrieties parkā (par iešanu pa ielu nebija runa);
2) pārējie saimnieki ir vienkārši likumnepaklausīgi lohi;
3) šarpejiem nav vajadzīgas fiziskās aktivitātes...
Nez, kāpēc man tie "atsevišķie suņi" trāpās tādi neaudzināti - viens agresīvs, cits, palaists vaļā, uzliek PO saimniekam un tek kur vēlas...
Nu, lai aizbildinātos ar to, kāpēc suni nevad uz suņu skolu, laikam tomēr vajadzētu kaunēties lieto vārdu dekoratīvs :) Dogs arī ir dekoratīvs - viņš taču tik brīnišķīgi dekorē dīvānu... Pat mazie šanucerīši, franču buldogi "mācās skolās", rullē agility... Run anav par to, bet par to, ka ir šķirnes, kuras principā neko citu kā iet pie pavadas, šad tad uzmest aci saimniekam nev spējīgas... Es arī esmu slinka, neko špešalī mani suņi neprot, toties es esmu viena no tām "durām", kurai suņi pie pavadas iet TIKAI pa ielu...
Re: šarpejiem

Mani interesē, kādā tieši klubā Tavi šarpeji ir "pierakstīti"? Vaicāju to tāpēc, kad biju aizbraukusi vienā otrdienā uz LKF, un aprunājusies ar tur sēdošajām dāmām (tās, kas atradās tieši šarpejklubā - Reto un eksotisko šķirņu klubs), man radās iespaids, ka viņas ir nepārāk kompetentas. Ja tās būtu viņas, kas Tevi konsultēja par pārošanu, manī tas radītu izbrīnu!
Vai Tavs suns būs arī svētdien izstādē?
Re:

Atseviškie exemlāri... Exoķika.... hi-hi ! :)
Es arī nevienu bez pavadas neesmu redzējusi !

Un kādā "kondīcijā" ir jābūt, lai šitāds būtu saimnieka "spogulis"... ))

Par aktivitātēm:
dogiem ir vajadzīga liela slodze un ļoti izcili būtu satigāt līdz 6 stundam dienā
šarpejiem šādas pastaigas 6 h garumā nav vajadzīgas, bet arī viņi mīl izskrieties un šādiem nolūkiem, kamēr Rīgā nav suņju laukumu, mēs viņjus vedam uz netālo pļavu. Tomēr viņji nav ,piem., terjeri, kuriem vajag skriešanu, slodzi.
Šarpeju raksturs ir ļoti atšķirīgs.
Par tiem atsevišķajiem sunjiem nevaru komentēt, bet varbūt tomēr iepazīsti škirni pirms "noliec".
Par skolu: vinjus vedam gan uz skolu, bet ekshus neesam plānojuši kārtot.

Labi- paldies par atsaucību, jāiet pusdienās! Labu apetīti arī citiem! Ja vēl jautājumi, tad pēcpusdienā iekāpšu un atbildēšu!
Re: izstādi

Svētdien vai sestdien izstādē ;)? Ja plāni nemainīsies, tad noteikti būšu- mēgināsu būt ar abiem mazajiem, ja vēl nebūs nopārdoti.
Par LKF klubu:
2dienās tiekas ne tikai šarpeju škirnes bet ļaoti daudzas. Ja biji šonedēl, tad nav brīnums, jo notiek gatavošanās izstādei un klubā šķirnes pazinēji (patiesie) nebija.
Konsultēja mani cilvēks, kas ir Kinologs, pašam ir šarpeji jau 14 gadus.
Ja kas vēl, tad telefons ir pirmajā ziņojumā, varam norunāt tikties izstādē.

Redz, par citiem suņiem Tu zini tikai mītu līmenī - dogiem nav nepieciešams staigāt 6 h... Nu, nemaz... :) Tikpat labi arī šarpejs, ja viņam būs iespēja, pavadīs laiku 6h garā pastaigā... Terjers var vispār neskriet, tas nav kurts, viņam pietiek, ja viņš paortaļājas ar otru suni - pacīnās.

Essei: baidos, ka tā arī ir... gan jau kucēni tiks tirgoti izstādē, tā ir vislabākā noieta vieta :) A Tu būsi ar savu bīnumbērnu? Liekas, ka viņam jau tas vecusm klāt :)
Re: izstādi

Telefonu pierakstīju! Būšu uz šarpeju ringu, svētdien. Mani vairāk interesē info par to klubu, to kinologu, kuram ir šarpeji un skolotājiem, jo šarpejs man jau ir.

Kinologs ? :) Ij kur jams diplomu dabūjis ? ;)
Re: Dillīt !

Iesim exoķiku skatīties a? ;)))

Cikos šie būs? Gan jau es redzēšu labāko exemplāru - BOB, gan jau "tiksimies" BESTā :)

Šie būs 12.39

Wot nebūšu slinka, atnākšu ātrāk ! :))))

Par citiem sunjiem zinu tik cik pāshi saimnieki ir teikushi- ja vinji pashi par tiem zin mītu līmenī, lai būtu, ka Tev taisnība.
Šarpeji neatteiksies visu dienu būt laukā, bet 6 h iet? Pavēro viņjus un paej ar tiem 6 h, tad gudri runaa.
Kurti ir medību sunji un arī ir ļoti kustīgi. Ar vinjiem pagrūti pilsētā. Par terjeru- viena no kaimiņienem sudzās kā tas augšstāvā viens mājās "trennējas". Laikam arī mīts jeb vinjai gljuki a mosh es toch skjirnes nezinu un varbut nemaz nepardotu šarpejus?! Varbūt man ir dvorterjeri?
Un par brīnumbērniem- vinji ir ljoti smukinji un varbut Tev taisniba, jo katrai matei savs berns ir vissmukakais- jaskatas ar citu aci- mosh tā nav. atbrauc novērtē, tad noliec, ja nepatika

Neņem tik ļoti tos uzbraucienus pie sirds! Man radies iespaids, ka ir kam vienkārši šī škirne vai nu nepatīk, vai liekas problemātiska. Ja viņiem tā tīk, lai tā arī domā! Tu viņus nepārliecināsi par ko citu. Un vai vajag? Lai katrs dzīvo ar savu viedokli, mītiem un, ja tā vēlas, arī ar savu lecīgumu!

Sāksim ar to, ka es nenoliku - es izteicu savas subjektīvās domas. Šos suņus esmu bieži redzējusi izstādēs, sanāk kopā tos pašus bestus gaidīt... Nu, neesmu es starā par pieaugušu šarpeju... Pāris dienas padzīvoju kopā (laukos) ar šarpeja kucēnu, ij, kā saka Sise, izaugu no "bildīšu" sindroma momentāli.
Redz, kurts arī ir dekoratīvais, ja ņem Tavu mērauklu - darba (medību) pārbaudes šiem nav noteiktas, lai kļūtu par CH :) Man ir gan kurts, gan terjers - problēmu nav nedz Rīgas dzīvoklī, nedz uz ielas, kur nu vēl laukos... Es piederu pie tiem cilvēkiem, kam patīk suņi ar pietiekami augstu IQ :)
Re: Essei

Skaic, kurš ta grib pateikt, ka uz grābekļa kāpis :) Es ar nesaprotu, kur probzas - man šarpeja nav un NEKAD nebūs, ir personīgi novērojumi, vetu mellie aņuki un subjektīvi secinājumi... :)

Ak tad tomēr tas SUPERsuns nevar viss 6 stundas uz savām kājelēm nosteberēt ? ;)))

Piedod, bet "patīk" ir bildīšu līmenis ! tā pat kā tavs zināšanu līmenis par citām šķirnēm - "kaimiņiene sūdzās" ... ;)))

Es tik tagad sāku domāt - a manas kaimiņienes nesūdzas :)? Ui, kad manējie "trenēties" sāk ar kaķi pa visu māju :)
Re: Dillīt !!!~ :)))

Ha, ha ! :))) j nu pie kaīmiņietes pēc konsultācijas ! ;))))
Re: dillītei

Tu par šo škirni esi izteikusies ne vienreiz vien. Es jau vienreiz norādīju, ka iepazīsties ar standartu, ja vēlies oponēt. Tie, kas ir tie krunkainie jeb "bildīšu" variants, arī ir "bildīšu"variants. Patiesībā tādus starpt.izstādēs diskvalificē, jo šarpejam nav jābūt tik ļoti krunkainam. Tos sauc par "ekstremāļiem". Tie ir slimi suņi. Unparasti ilgāk par 3-5 gadiem nedzīvo, jo tieši viņiem sākas problēmas ar nierēm un sirdi.
Apskaties tak izstādē uz šamiem. Tikai ne vietējā (kluba līmenī, kas būs sestdin; jo tie jau ņem visus pēc kārtas, kas tik naudu maksā. Normālā izstādē ekstremāļus neredzēsi!) Varbūt Tu nemaz nezini, kāds izskatās šarpejs?!

Tavas zināšanas jau nu par šarpejiem ar' nespīd!
Re: essei

Navu, navu redzējusi... :) Runa arī nebija par to, kādi šarpeji ir riktīgi, jo LV ar šo kvalitāti noteikti nespīd... Kāda atšķirība, ko es redzu - pie mums jau pārsvarā tirgo tos, kam tā āda ir kā maiss... Pamet aci reklāmā - tur pills ar šiem... Un tie garspalvainie - hmmm... Šarpis jau tā ir "siroj" pareņ, kur vēl tādu villu!!!
Man, kā parastam pircējam nav nekādas atšķirības - es pērku šarpeju, a vēlāk iozrādādās, ka TĀDU man nevajadzēja pirkt, jo redzieties šis ir extremālis... Tā ir nepilnīga infa, kuru audzētāji labprāt slēpj...
Rūcei - nospīdi pati PAR TĒMU, nevis kritizē citu zināšanas. Tev bi kaut daļiņu no manām, tad nebūtu pukas klusām jālaiž. Es arī nepretendēju uz šarpeju expertu, kā redzi - runāju vispārīgi...

Uzmet aci!
http://my.sharpeikennel.ru/pictures.html
Re: rūcei

Smuki... so what? Šie ir tas paraugs "mērenkrunkainajiem"? hmmmm...

Šīs bildes tiešām ir atbilstošākas standartam, atšķirībā no tā www, ko Tu norādīji.
Gaišā kucīte ir horse tipa spalvas, tumšais suns - brush. Krunku ir maz, salīzdinājumā ar tiem "bilžainajiem""ekstremāļiem". Un nekas tur nesūt!
Patiesībā, nereti, tie kurus nezinātāji apsaukā par "Latvijas gludinātajiem", ir tie īstie (standartam atbilstošie).

Es to www iemetu, lai redz tauta, kādu "smukuļi" tiek tirgoti... Un uzmet acis tiem gludajiem uz kaklu - nesūt??? Lai nu tā būtu. Diemžēl redzētie suņi pie mums nepārliecina - viņiem gan ir izsutušas tieši šīs pakales, gan "kožu saēsts" kažoks... Es nerunāju par izņēmumiem, jo tādu ir maz... Runa bija par vispārējo fonu un KĀDUS Made in LV tirgo... Liekas, ka saits bija no RU...

Nekas tur nesvīst! - varbūt saminieki slikti kopj?!
Tie kožu saēstie? - Visbiežāk tā varētu būt alerģijas vai demodecosis vaina. Savukārt pie demodecosis var "nonākt"jebkuras šķirnes suns, jo tā ir parazitāra saslimšana (parasti uz novājinātas imunitātes fona), bat par alerģijām šarpejiem, kuras visbiežāk ir pārtikas alerģijas, jau esmu izteikusies iepriekš. Starpcitu, kā redzams no foruma listes, vismaz pāris cilvēki mēnesī par šādu simptomu (sliktu kažoku, spalvas izkrišanu u.c. spalvas un ādas problēmām) šeit sūdzas, un neba jau nu tie ir šarpeji. Bet piekrītu, ka šarpeji ir no tās sugas, kas ir predisponēti alerģijām.
Saits tiešām bija no ru. Un sagadījies ir tā, ka abu suņu saimnieci un suņus es pazīstu personiski. Viņai pieder arī cita mājas lapa http://sharpeikennel.ru/, kas veltīta šarpejiem, un kurā vipār ir ļoti daudz vērtīga info, kurā ir vērts ieklausīties, jo viņa ir arī vetārsts. Savu šarpeju meklēju tieši ar viņas starpniecību.
Viņas suņus esmu redzējusi ne vien reiz vien arī dzīvē un sadzīvē. Tie patiesi atbilst standartam, neslimo un iegūst labas vietas starpt.izstādēs.

Tātad, kaut gaumes dažādas mums, pie kopīga kopsaucēja nonācām - Tu suni nepirki LV, tāpat kā es :) Tātad tam ir iemesls... Ideja bija tāda: reklāmai ikviens līdzeklis labs, bet es, kā patērētājs, bieži tieku piečakerēts...
Par svīšanu - tātad jākopj ir, bet, tici man, ir tādi saimnieki, kas NEZIN, ka tām krokām uz kakla jāpievērš uzmanība. Es arī NEZINĀJU, kemēr bija pēē... :) Tas gan nebija šarpis... Pēc tam iemācījos veikli uz izstādi visus "caurumus" aizlāpīt, ij tā mēs tusējām - mājās problēmas, izstādēs visi ohaļi un ahaļi...

Jā, pirku RUS tādēļ, ka pabraukāju, apskatīju vietējos kucēnus, viņu vecākus, tādas krāsas kā man gribējās, vai nu nebija, vai bija slikti. Neticu es vietējo audzētāju zināšanām un "pasakām". - Ja man stāsta, ka kucēnam caurumi kažokā, jo brālīši un māsiņas viņu apskādējuši, un baro šamos ar rīsiem (jo ķīnieši takš), tad es ātri nesu kājas prom no turienes...
Ādu nekā īpaši nekopju. - No rīta ar mitru lupatu suni apslauku (Ķipa putekļus noslauku), bet baroju gan īpaši (pēc BARF sistēmas), kura smalki aprakstīta jau piesauktajā RU mājas lapā. Pērkot ņēmu vērā vecāku veselību, ģenētiku, abu vecāku saimnieku attieksmi pret saviem suņiem (tīrība, barošana, potes...), un jau minētās lapas saimnieces ieteikumus. meklēju ilgi; gaidīju šamos kad piedzims (un ne vienu metienu vien). Tagad priecājos par savu izvēli un spēju gaidīt. Protams, arī man tas viss nāca caur rūgtu un sāpīgu pieredzi (Lai vieglas smiltis manam angļu buldogam - Morganam)!

Pamatīgi gan... Un prātīgi... Ja jau Tev ir bijis angļu buldogs, tad gan - pieredze pamatīga... :)
Man nav nekas pretī pret šiem suņiem, pat sanāca tā, ka tas šarpīc, kurš bija pāķos uzradies (arī atbraucis ciemos no Rīgas), aizmirsa saimniekus un tecēja visu laiku līdz man, vai varbūt drīzāk - maniem suņiem... :) Mīļš, kā jau visi. Bet tā "pasakas" vienkārši besī - jo tas NAV suns kuram katram, bet tiek "smērēts" ar "batoniem" pa labi un kreisi... Tāpēc es vienmēr saku, lai pastāsta arī par to "dark side", jo iespējams, ka tā vismaz kādu diletantu atturēs no šā suņa iegādes. Un šīs tirgotājas tekstos bija vairākas "mistikas" vietas...

Bet tā arī neviens man nepastāstīja, kas ir "garspalvainais" šarpejs? Vai tas ir tāds, kā paps tanī manis iemstajā estiņu saitā? Tas taču ir sviests!!!

piemēram tieši par šarpejiem kas bija mistisks?

Gan jau pa starpai trāpās arī labie tirgotāji un labie suņi. Domāju, ka "dark side", ja vien tas ir tirgotājs, Tev neteiks, jo katrs vēlas savus kucēnus pārdot pēc iespējas ātrāk. Jo viņu audzināšana taču prasa laiku, rūpes un naudu. Bet tā visa parasti pietrūkst.
Mani darīja uzmanīgu cena! Ja tas ir labs kucēns, ar labiem ciltsrakstiem, es gan nezinu kādas cenas ir šiem smilškrāsas (tie ir visiplatītākie un biežāk sastopamie), bet vispār priekš laba šarpeja aizdomīgi lēti. Bat varbūt, ka smilšainie tā arī maksā. Zinu, ka par zilajiem LV pras apmērma 800-1000$. Parasti melnos neviens negrib, tie tā varētu maksāt.
Bet tikpat labi var gadīties, ka sunēni patiesi ir labi, bet cena tāda tāpēc, ka ātrāk grib atbrīvoties no viņiem. Grūti jau ar tādiem maziem. Labi, ka man ir puika!

garspalvains- uz skausta spalva 25 milimetri

Par cenu:
4 pārdevu robežās no 250 Ls-300 Ls. Diemžēl cilvēki pazvana un cena esot pārāk augsta. Ņemot vērā vecumu arī nolaidu cenu.

Bez tam par Latvijas kucēniem jautājums:
Vai ja tēvs, māte ievestie, tad Latvijā dzumušie kucēni ir slikti?
Re: par spalvas garumu

Un pārējais? Pliks? Spalvas garumu jau nenosaka pēc skausta...;
Klau, tie bija Tavi reklāmas "triki" un Tavs subjektīvais viedoklis par šķirni, kas Tev tuva, mans subjektīvais bija - blefs. Tu zini, ko nozīmē termins "viegli dresējami"... Nemaz nerunājot par extrasensa spējām un "čempionu iegūšanu"...
Re:šarpeji

Nu, nē taču! Varbūt labu labie! Varbūt vislabākie, kas LV ir, es taču to nezinu, neesmu specs! Man, piemēram, svarīgākais šķiet veselība. Un tā ir atkarīga, protams, no asinīm, no vecāku veselības, no kopšanas, no barošana, no iedzimtām, iegūtām slimībām...
Esmu redzējusi suņus ar izciliem ciltsrakstiem, bet nu pie briesmīgas veselības (ārprātīgu pārtikas alerģiju), un esmu redzējusi ar pilnīgi neciliem radu rakstiem, bet baigi labos, kas nodzīvoja 14 gadus (Priekš šarpeja tas ir ļoti daudz!) bez jebkādām problēmām (es te nerunāju par entropijām, kuras patiesi ir gandrīz visiem šarpejiem un nav slimība, bet gan daļēji ģenētiski noteikts. Un tagad jau pasaulē ar šūtajiem plakstiņiem ļauj pat starpt.izstādēs piedalīties, kā zināms).
Saproti, kādiem mērķiem kurš ņem suni (izstādēm, dīvānam, vaislai). No tā arī prioritātes veidojas, kas svarīgāks - ciltsraksti, veselība, izstāžu rezultāti... Ideāli, ja tas viss sakrīt vienā ideālā. Bet tas varētu būt rets gadījums, un arī cenai vajadzētu būt retai!
Re: par spalvas garumu

Rakstiju es. Strīdēties tālāk netaisos. Par tām spējām pateicu to ko bija izlasījis viens no kucēna saimniekiem. Neapgalvoju, ka tas tā ir.
Par vaislas darbu- iespējams, ka mūsu Kinologi blefo, tad visas pretenzijas pie viņiem.
Par dresūru- tā ir taisnība, jo vienam kucēnam nedēļas laikā 2 komandas iemāciju un nebija tas grūti. Esmu dresējusi arī kolli un rotinju, bet iespējams zinu tik cik melns aiz naga. Bet es uz Kinologiem nepretendēju, tā kā ja vēlies vari vien turpināt savus uzbraucienus ;) Pieljauju, ka tas Tev tiri labi patik
Anyway es savus sunjus mīlu un uzskatu, ka šarpeji ir skaista šķirne, ka ari kuceni nav peljami. Tomēr nav jēgas strīdēties par to ko viens audzinājis un otrs nav redzējis (tobiš kucēni).
Re: esse

Nav nozīmes turēt cenu, ja kucēni aug ;(, bet cilvēki nav spējīgi novērtēt un samaksāt
Šis bija 1 metiens un nezinu vai vēl būs, jo tomēr diezgan pagrūti viss nākas ;((

Nesalīdzini dažādus suņus... Tas, ka viš tagad māk apsēsties, nenozīmē, ka viņš to mācēs pēc mēneša... Nu, piedo - neesmu es redzējusi nevineu šarpeju, kurš izpildītu jel kādu komandu, izņemot raujas pie sixnas komunicēt ar citiem... Viņam var iepūst, tāpat kā čavam...

esse: Vai ar tavējais nav dresēts?
Jautāju, jo kad vēl maza tagadējā māmiņa bija- jau vedām uz skolu. Tur bija arī citi šarpeji. Varu piekrist pieaugušu šarpeju diez vai izdresēs.
A par mēnesi kā redzi pagājuši jau 2, bet atmiņa viņam laba un komandu pieprot.
Par dresūru- vari braukt intereses pēc ciemos un palūkot- varēsi teikt, ka vienu vismaz esi redzējusi ;)
Par to iepūst- neatzīstu šādu audzināšanu Tev jau nu gan vajadzētu zināt

Aha, es bi gribētu redzēt nodarbībās kopā savu Žučjku ar tavu šarpi... ;)
Diez kurš kuram kloķus saliktu... ;)) Vari minēt 3 reizes... ;)

Nu, neņem tak tik ļoti pie sirds dillītes uzbraucienus!!! Man ar šausmīgi patīk šarpeji, es ar viņus ļoti mīlu! Ceru, ka Tu tomēr neapvainojies uz forumistēm.
Par vaislu. - Es nevelti Tev vaicāju, kurā klubā tieši Tu esi. Jo šo to no šarpejiem saprotu. Bet aizejot 2 ned.atpakaļ uz LKF, tur pagrabā, kur nodzīti Reto un eksotisko suņu kluba biedri, runāju ar to tanti, kas tur Par galveno (Kādreiz runāju arī ar Renāti. Toreiz viņa bija Par galveno). Tagadējā galvenā tante paskatījās uz radu rakstiem un teica: "Oi, pie mums klubā ir Jūsu māsiņa - zilā šarpejmeitene". Uz ko es viņai saku - pati tur biju, šajā metienā nebija zilo kucēnu. Tante vēlreiz paskatījās uz ciltsrakstiem un sāka man bakstīt ceturtajā paaudzē: "redziet, viņai arī ir šis pats ieraksts" Uz ko es viņai: "Nu bet šie kucēni taču dzimuši citā metienā, citā gadā, un sakrīt tikai pirmie divi vārdi, kas apzīmē Krievijā slavenas audzētavas nosaukumu, otrie divi, kas apzīmē jau konkrētā suņa vārdu, ir citi". Nobolīja acis, un neko! Sapratu, ka, ja gadījumā, kāds viņai prasītu padomu "ar ko pārot man savu kuci", tad varētu rasties ziepes - viņai nav nekādas poņas ģenētikā. Viņa mierīgi varētu sapārot tuvus radiniekus, vai arī neļaut pārot suņus, kuri savstarpēji ir piemēroti viens otram.alveno. tad man vēl nebija Šarpejs). Tā es arī nesapratu, vai reģistrēt savu suni tur vai nav vērts...
Par dresūru - pagaidām neko nopietnu nevaru pateikt. Pēc angļu buldoga man šarpejs šķiet kā ģēnijs. Bet es vēl tikai tagad meklēju kur un kas, lai viņu māca. Šo to jau pati esmu viņam iemācījusi, bet ... Domāju, ka salīdzinājumā ar citām šķirnēm, šarpejs jau nu toč nav tas gudrākais. Baet es uzskatu, ka svarīgi ir iemācīt paklausību, un tas no viņa ir sagaidāms un arī panākams. Par to nu gan es nešaubos.

Nu, nav runa par kloķiem, bet... Iet uz skolu var jebkurš, kurš var samaksāt par nodarbībām... Bet nokārtot exi... Un dažs labs ar visu skolā iešanu, izejot pa laukum vārtiem aizmirst visu mācīto, bet cits - skolu acīs neredzējis, saprot no pusvārda...
Manis teiktā ideja bija kāda: šarpejs nav tas suns, kuru pārdodot Tu vari raxtīt "labi mācāms/dresējams", tāpat kā "viegli kopjams"... Tā bija ideja, jo ir vismaz pārsimts šķirnes, kas to visu apgūst tiešām labi, ātri un galvenais - atcerās... Ja es nezinātu neko par šiem suņiem, izlasot Tavu textu, es no laimes apčurātos un ierastos uz agility nodarbībām... :)

Ai nu nepaliec smieklīga ;)Nav laika Taviem uzbraucieniem! Lai nu būtu, ka esi visugudrā ;))
Lai Tev veicas!

Vot, Tu pateici to, ko es nemacēju pateikt: galvenais - iemācīt paklausību... Tikai elementāro. Un galvenais, lai suns ir labi audzināts.

Wo - SUPER ! ) Dillītes pēdējais teikums ir kā kulaks uz acs ! :)))

Šarpis un agility... ;)))

To: šarpeji

Aizsutiju Jums uz e-pastu paris jautajumu.. man tur sis tas intereseja par to Jusu sunja puiku. Varbut ari kads foto.., ja ir laiks varbut apskatat.. :)

Paldies, jau iperieks! :)
Re: šarpejistei

Smieklīga paliki Tu ar savu fantastisko reklāmu. Te ir ļoti daudz citu šķirņu suņu īpašnieki, kas minētu tieši to pašu, ko Tu tikai vēl pārākā pakāpē - Tev ir šarpejs, Tev taču nav ar ko tagad salīdzināt, kā ir, ja ir, piemēram, kāds aitu suns... Ja Tev ir bijis rots, tad gan Tev vajadzētu zināt atšķirību - kā suņi mācās, kā iemācās...
Man tas nerūp, es nepretendēju uz "visugudrās" titulu, bet šos suņu, kā arī citus esmu atskatījusies un attiecīgi izdarījusi secinājumus... A Tev liekas - visugudrais...

esse: piezvani vai atsūti man savu numuru, tad jau tuvāk parunāsim. Man pašai ir 2 šarpeji smilšu krāsā un zilā ;) Kāds ir Tavs puika? Tiešām negribas vairs šeit ilgi uzturēties.

Tā kā ja kādam kas interesē, tad nr. pirmajā ziņojumā

Par dresūru runāju salīdzinājumā ar Čau Čau.

Par uzbraucieniem- laikam jau tas ir tipiski... Suns uz siena kaudzes ;)
Re:

Nu, meičas, beidzat tak zvērot! Šarpis un agility? - Nu, nē! šarpis un pklausība = reāli un normāli! Tak nevajag nekādu eksi, lai tik klausa mani; lai es tieku ar viņu galā, un, lai saprot, ka ne viņš ir saimnieks, bet es!
Šarpeju-kucēnu saimniece, nu takš nedusmo, lai Dillīte ar minku paplosās! Ļauj viņām to baudu! Tiksimies izstādē, aprunāsimies! OK?

Moins, nu i salīdzinājumi...
Šarpis un Čavs - 2 sapoga para ! ;)))

Man šausmīgi skauž, kā Tu uzminēji... :)
Čavus nedresē, viņus ved pei saites, kā aitas... Uz viņu fona - tiešām ģēniji :)
Re: petersile

Diemzel neko nesanjemu, varbut varam labāk sazvanities? Vai arī atsūtiet vēlreiz ar savu e-pastu.

"normāli" tiem, kas neko labāku nav baudījuši... Minka, kā man skauž, es ģībstu :)
Ko rēc par agility - mazais buldožeks kasa agility, ka skaidas vien lec, a šis izstās kā normāls suns - laikam jau tomēr nav kaut kas riktīgs, ja nevar no šamējā to prasīt... :)
Re:šarpeji

Man ir šokolādes krāsas, 9 mēn.vecs, varētu teikt nekrunkains, šobrīd vēl neskolots, puika. Izstādē nepiedalīšos, jo nepirku suni nedz vaislai, nedz izstādei, lai gan gan LKF Tante, gan arī Krievijā (ar draudzeni izpētījām asinis) man teica, ka baigi labie ciltsraksti, vajag tik vest uz izstādēm, būs baigais labais. Pēc asinīm tā arī ir - labais. Bat man baigais slinkums ar to visu tā nopietni ņemties (izstādes, viss kas saistās ar pārošanu). Šajā ziņā esmu diletants. Bet acis papriecēt (vai arī nepapriecēt) uz izstādi iešu gan. Var jau būt, ka maijā sadomāšu arī savu vest, bet nu mērķis bija - vienkārši mājas mīlulis. Kāpēc tieši šarpejs? - nu, Dievs viņu zin'! - Vienkārši patīk!
Mans meils: juriste2003@navigator.lv

Nu, domā es agility navu redzējusi... ;)
Ij skolā ar buldožeku kopā gājām, ij bulciņiem, ij vēl sazin kādiem...
Bet tādus, ko ar rokas vai ceļa palīdzību apsēdna un pēc tam slien atkal kājās un tas saucās - "izpildīta komanda" - nu sorry... ))

Ejam mājās - mēs neko nesaprotam!!! Dve tundri!!! nekas, uzmetīsim aci tam sunim, kas būs BOBu dabūjis un pārstāvēs šķirni grupā - kvalitāte būs na ļico - galu galā labākais :)

Essei: veltīgi neej. Izstādes tas ir ne tikai vaislai, tas ir sports - parādīt suni citiem (neturēt sveci zem pūra), it sevišķi, ja zini, ka viš Tev labs... Nekur jau nav teikts, ka uzreiz pie meitenēm tiksiet. Bet aiziet pacīnīties - paskatīties uz citiem, parādīt sevi (suni), tas ir jauki :)
Re: OK, eju mājās

Vēlreiz veiksmi visiem, kas 6-d, 7-d tusēs pa "Skonto" - dalībniekiem - vinnēt, skatītājiem - pamielot acis :)

Wot speciāli apstīšos - vai nav kodes krāgu saēdušas... ;)))

Mīļie cilvēki - ja jums tiešām nav kur naudu likt, tad atdodiet man, bet šīs sugas suņus nepērciet . Kā vetārsti saka - ir tāda slimība - ŠARPEJS, domāju par slimībām ir izteikts viss, šarpeju alerģiju grāmatu arī varētu sarakstīt. Un, neaizmirsīsim, ka tie ir cīņas suņi. Zinu, ka vienam bērnam no mugurpuses skaustā ieķēra. Nav galvojama šķirne.

Es gribeju pajautat cik menesos jataisa sarpeju kucenam pirma vakcina?
Re:

Vakcīnas šarpejiem tieši tāpat kā jebkuram citam - šķirnes vai bezšķirnes - sunim. Ir 2 dažādas vakcinācijas shēmas, viena ar 2 x vakcīnām, otra ar 3 x. Abos gadījumos pirmo vajadzētu būt saņēmušam vēl pie audzētāja, t.i. pirms 2 mēnešu vecuma. Atdot kucēnu pirms 2 mēnešu vecuma - nedrīkst, tas ir likuma pārkāpums un pāridarījums kucēnam. Tev jāprasa audzētājam, kādu shēmu ir sākuši un tad jau vets zinās.
Vēlāk - 1 gadā. Trakumsērgas pote ir obligāta pēc likuma, kompleksā - likums neprasa, bet dzīve gan piespiež, bez tās tikpat nevar. Iesakāma arī pote pret "audzētavu klepu".
Re:

Sveiki,

Varbūt kādam noderēs info šāds, galvenais pastāsti draugiem saviem.
Lieliskas atlaides katru dienu.

1.Starptautiskā svara samazināšanas centra „Dakteris Bormentāls” nodarbības ar 50% atlaidi.
2.Dāvanukarte juvelieru izstrādājumiem ar 50% atlaidi.
3.Ziema ir klāt! Uzzini savas veselības stāvokli un iegūsti skaistu augumu. Ar 67% atlaidi.
4.Tuvojās Valentīndiena uzdāvini sev un mīļotam īpašu kompleksu 4 stundu garumā + nakšnošanu numuriņā. Ar 60% atlaidi
5.Iegūsti klientu karti no vindecor.lv ar 50% atlaidi
6.Bērnu dzimšanas un vārda dienas ballīte ar 55% atlaidi
7.Aukstums jau aiz loga, Siltumsūkņa montāžai 78% atlaide.
8.Pilns B kategorijas teorētiskais kurss tikai 9Ls.
9.Profesionāla 2 stundu fotosesija studijā. Fotogrāfs Edgars Ramutis. 50%
10.Mūzikas kompaktdisks metāla grupas Neglected Fields albums "Splenetic" Ar 60% atlaidi. Portālā redzams no 24.janvāra
11.Palutini savas pēdiņas! Profesionālie Scholl pēdu kopšanas līdzekļi sausiem papēžiem un patīkamam pēdu aromātam visas dienas garumā! -65% Portālā redzams no 26.janvāra

Vairāk info šeit:
http://www.no50.lv/

Vinnē dāvanu karti 10 Ls vērtībā no www.no50.lv
Kā vinnēt?
Pievienojies sekotājiem.
http://www.draugiem.lv/no50/
un tālāk spied ieteikt šo:
http://www.draugiem.lv/no50/gallery/?pid=245551568
1 no 1000 vinnē dāvanu karti, ja piesakās sekotāju 2000 vinnēs 2 cilvēki, ja 3000 vinnēs 3 cilvēki. utt..
Tāpēc iesakām tālāk.
Nepalaid savus 10 Ls garām.

Iespēja papildus vinēt 10 Ls pievienojot bildi konkursam:
http://www.draugiem.lv/no50/api/konkursi/contest/143159
Re:

Nedēļas piedāvājums, zivtiņas, kas dara brīnumus par neticamu zemu cenu, ja neesi vel bijis uz šādu procedūru ir laiks. Lieliska dāvana sieviešu dienā.

1. Rīgā, Ogrē vai Lielvārdē! Atbrīvojies no stresa un aizmirsti par ikdienas rūpēm-Garra Rufa SPA procedūra kājām ar 50% atlaidi.
Efektīvs pīlings + relaksējoša mikromasāža ir lieliska pašsajūta . -50% Cena 5,99 Ls

2.Iemūžiniet savu sievišķību! Express fotosesija Sieviešu dienā no Crevent Studio! Tikai par 5,00

3.Procedūru kompleks un slaids augums garantēts -54%
Triecienkurss ķermeņa apmēru un svara zaudēšanai.

4.Klasiskais manikīrs + Gelish nagu pārklājums no profesionāla salona "Pumpuri". Ar 50% atlaidi.

5.Relaksējoša, veselības procedūru programma no "Green Island"-50%
Ļaujies relaksācijas izjūtām ar kādu no veselības procedūras programmām. Iepriecini sevi un savu ķermeni.

6.Profesionāla 1h fotosesija studijā + make-up + matu sakārtojums. Crevent Studio fotogrāfe Kristīne Poļakova.

7.Atspoguļo Savu svarīgāko dzīves mirkli bildē + teksts. -50%
Izveidosim Tev plakātu A2 formātā (61 x 32 cm) ar Tavu izvēlētu fotogrāfiju un tekstu.

8.Parūpējies par savu kāju veselību un izskatu laicīgi-Limfodrenāža jeb gaisa zābaki ar 57% atlaidi.
Apmēram 70% pieaugušo cilvēku cieš no limfas un asinsrites traucējumiem.

9.Mēneša abonents no sporta kluba „Hansu” -60%
Ķermenis - tas ir spēks, gars - tā ir dvēseles iekšējāpasaule, un, tikai apvienojot tos, gūsi panākumus dzīves ceļā.

10.Kļūsti par pilnvērtīgu seksuālo partneri! ! Uzdrīksties uzlabot savu seksuālo dzīvi. -50%
Kļūsti par pilnvērtīgu seksuālo partneri! Uzdrīksties uzlabot savu seksuālās dzīves un seksuālo kontaktu kvalitāti. Uzlabojoties seksuālās dzīves kvalitātei, Jūsu pāra attiecības kļūs vēl stiprākas!

11.Asinsvadu speciālista konsultācija ar 50% atlaidi.
Lai saglabātu veselību ļoti svarīga ir slimību profilakse.

12.Autoskola PILOTS piedāvā: Pilnu B kategorijas teorētisko kursu Tev un Tavam draugam- abiem tikai 15Ls.

13.Izvēlies savu Hello Kitty T-kreklu ar kristāla apdruku -50%
Kur Hello Kitty tēls veidots ar kristāla apdruku tikai par 4,50 Ls

Ienāc: www.no50.lv/
Re:

labdien.

Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.

Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Solis – reģistrēties paypal.com
Solis – Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:

1. fatmancopes@gmail.com

2. zhundastocks@inbox.lv

3. ed-c@inbox.lv

4. robitaills@gmail.com

5. roena55@gmail.com

6. krista1977@inbox.lv

7. davemitchell007@yahoo.co.uk

8. liigha@inbox.lv

9. e-e-e-pasts@inbox.lv

10. velninjsh08@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!

Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.

Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet “Viegli nopelnīt miljonu”, “Milzīga nauda mēneša laikā” u.tml., labāk rakstīt “Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 5 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 5 eiro jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju:

http://www.google.lv/

vai citu meklētāju

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ” darbs forums ” vai “forums sākt jaunu tēmu” vai “forums sākt jaunu tēmu darbs” rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi:

http://ss.lv

un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Eksporta vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TULKOTĀJA / ATBALSTA KOORDINATORA ASISTENTS/-E INFRASTRUKTŪRAS NODAĻĀ
KPMG Baltics SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.