kā atrast peli?

Man šodien no būra izskrēja pele un nu ir kaut kur mājās paslēpusies.Man ļoti vajadzētu jūsu padomus kā viņu atvilināt atpakaļ.Man bail ka viņa var nerādītis atpakaļ un nomirt badā!!!Jau iepriekš paldies!!!
Re: kā atrast peli?

noliec kaut ko kaadinoshu istabaa kur gribi nokjert un gaidi, kad izbadeesies, atskries

vari meginat nolikt kaut kadas pelu lamatinas ar sieru, kuras vinu noker, bet nenogalina. ta man savu zurki izdevas nokert, kad mazins aizbega. citu variantu laikam nav.

vari meginat saukt varda, bet cik es zinu - peles saimniekam nepiekeras un uz vardu neatsaucas. :)

par bada nomirsanu gan vari neuztraukties. nenomirs vina! es tava vieta saktu uztraukties par problemam, kuras vina radis, kad saks meklet sev njammiti. izbegusi pele paris dienas klust tada, ka ta butu daba - grauzejs ar grauzeja instinktiem!

un veikli sapaarojas ar citaam peleem, radot pelju gjimeni:))

un kad pele ir parvertusies par grauzeju ar grauzeja instinktiem un radijusi veselu baru ar tadiem pasiem grauzejiem, tad saimniekiem ari paradas instinkti un vini saprot, ka vienigais kas atliek, ir sakt deratizaciju. :))

dod dies, ka vina tev nav kaut kur zem gridas palidusi. manejais zurkis ta izdarija. ja vina virs gridas dzivojas, tad vari meginat vinu meklet, bet, godig sakot - izredzes mazas.

Cik ilgi tas peļuks pie Tevis dzīvo? Ja ir jau kāds laiciņš, tad viņas peļu saprašanā ēdiens jāmeklē būrītī. Atstāj visas durvis vaļā, noliec vaļēju būri zemē, ieliec tur ko smaržīgu un garšīgu un naktī klausies, vai pele neparādīsies.

ruu:

manam zurkim ari bija tada saprasana. :) vins atnaca uz buriti, panema njammiti un devas atpakal pagride. ipcik dripcik! vienu nakti par guleju pie ta bura, bet nika! :)

Tu mani lūdzu nebaidi par tām izredzēm!!!

P.S.Padies par padomiem!

Peļuks pie manis ir no vakardienas!!!Es tiešām nezinu ko lai dara,jo ar ēdienu nekas nesanāk,jau no rīta mēģināju!!!

vienkarsi - esmu realiste. vai tu justos labak, ja teiktu - neuztraucies, viss bus kartiba, tavs peljushs pats atnaks pie bura, attaisis durtinas un tad, kad tu parradisies, vins jau gules midzina ieritinajies? piedod, bet siem dzivniekiem tomer ir loti specigi dabigie instinkti.

megini kaut kur atrast un sarunat tas lamatinas vai ari liec lieta radoso fantaziju un uzmeistaro tadas pati. galvenais nepielauj, lai sicis var parvietoties uz citam telpam - tas visu tikai sarezgis.

par vienu briivu dziivniecinju vairaak pasaulee!

Nopērc citu, neko daudz jau viņas neatšķiras:)

Liels paldies par visiem ieteikumiem!!! Pēc ilgu stundu meklējumiem peli atradu,taču ieraudzījusi mani tā atkal aizspruka - zem mana dīvāna,nopūlējos diezgan ilgi jo peļuks nebija vis tik stulbs un rokās tik viegli nedevās beidzot viņu noķēru un nu viņš kopā ar otru peļuku sēž būrītī un ēd...

...liels paldies par padomiem...

zhurkas nu nemirst badaa.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/-E
Windows Factory SIA
Konkurss beidzas 2014-10-08

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Technical Sales Adviser, Latvia
Henkel Balti

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.