sunitis

Vai neb'utu k'ads labs cilv.kas par simbolisku cenu pardodtu kuceenu(mopsi,cihuahua,vai kadu citu mazu suniti)Var but bez papiriem
Re: sunitis

Un ko tu ar to mazo sunīti iesāksi, nopirkusi par simbolisku cenu ? Kā reiz šodien ar savu tojiņu atbraucām no zobārsta, izrāva 9 piena zobiņus, samaksāju Ls 38. Tad vēl potes, kas arī maksā naudu starp citu, pamperi,barība, vitamīni. Un tas gadījumā, ja suņuks vesels, bet ja nu tomēr ne? jo maksājot mazu naudu, nezini ko pērc :((
Re: sunitis

Ja nopirksi pa lēto šo šķirnes sunīti,tad zini,ka nebūs viņam ne potes,nebūs viņi attārpoti,nebūs dokumenti(visticamāk būs jauktenis) un visticamāk pārdos tev lēti,jo sunītis būs slims.Tici man,es jau vienreiz tā iegrābos-lēti nopirku slimu suņuku.Dabū'ju taisīt pati potes un attārpot un beigās sunītis tāpat neizdzīvoja :(
Re: sunitis

Nu ja, visi tie, kas pārdod veselus, labi barotus (kuce & bērni), potētus, attārpotus, čipētus kucēnus ne ātrāk ka2 mēnešu vecumā (kā likumā noteikts) - tie jau nav labi cilvēki. Labie par visu maksā paši un suni tev uzdāvina par smukām acīm. Naivā!
Re: sunitis

nu vēl jau variants, ka pa 20 ls atdot nečipotu, netetovētu, nevakcinētu, pilnu ar tārpiem, ar kartupeļiem barotu, 1 mēn. vecu, bez papīriem (smiekls par šo vārdu) kucēnu - Tad tie tiešām būs reāli labi cilvēki!
ekhh, kad vienreiz tas beigsies, reāli žēl suņu, kas pagrīdē tiek ražoti ar iedzimtām slimībām un novizēm no šķirnes. bet kamēr būs pieprasījums, būs piedāvājums :(
Re: sunitis

Pirmkārt par lēto nav iespējams dabūt šo šķirnu sunīšus-vienīgi jaukteņus bez dokumentiem,kur saimniece tev centīsies ieskaidrot,ka tas ir šķirnes sunītis un būs maza auguma.Vai tiešām tu domā,ka saimniece pati maksās no savas kabatas par labu,veselu ar labiem ciltsrakstiem vaislas suni?Es domāju,ka tu saproti,ka kuce viena pati sevi nevar apaugļot.Labs vaislas sunis maksā sākot no 100 ls.Attārpošana un potēšana arī maksā naudu.Tā kā kucēnu nedrīkst atdot ātrāk par 2 mēnešiem,tad vismaz mēnesi viņu jābaro ar kvalitatīvu barību,kas nemaksā lēti,ja grib,lai kucēni izaugtu kvalitatīvi,kucei barošanas laikā vajag dot kaļķi,grūtniecības laikā vajag apmeklēt vetārstu un ap dzemdību noteikto laiku saimniecei jāņem bezalgas atvaļinājums,lai varētu pieņemt dzemdības(jo ne jau vienmēr viss dzemdībās norit gludi).Ja nepieciešams,tad jāsauc vetārsts,kurš arī par brīvu nebrauks un nepieņems dzemdības.Tagad visu saskaiti un sarēķini un tad tu sapratīsi,cik maksā kvalitatīvs kucēns.
Re: sunitis

turpinot iepriekšējo komentu

plus vēl pašas kuces izaudzināšana un sagatavošana mammas lomai. (atsevisķām šķirnēm, lai dabūtu vaislas atļauju kucei jānokārto paklausības un aizsardzības eksāmeni, kas nozīmē maksāt par šīm nodarbībām, plus jābūt izciliem novērtējumiem izstādēs (par dalību izstādēs arī jāmaksā) )

vēl ir ilūzijas, ka šķirnes kcēnu var dabūt par simbolisku cenu?
Re: sunitis

Vai es praus kucēnu kuru vecāki ir nezkādi čempioni un vai prasū tīras šķirnes?
Re: sunitis

cilvēciņ, ja tu prasi mopsi vai čivauvu, tad sanāk, ka, jā - tu prasi tīru šķirni. Jo jēdziens mopsis, kas būtu nešķirne nepastāv, jo tad to sauc - bezšķirnes suns.
Re: sunitis

Samierinies, ka tas, ko tu prasi, patiesibā ir krancītis. Maziņš mīļs bezškirnes dzīvnieciņš.
Tukuma patversmē ir maziņie. Ja tev dos.
Re: sunitis

Ja tu esi Draugos,tad tur ir tāda biedru grupa"Toy-terrier suņi un čihuaha suņi".Iesaku tev reģistrēties tajā grupā,tad varēsi palasīt domubiedru grupas diskusijas-nu vispār daudz ko interesantu varēsi uzzināt(bez reģistrēšanās nevar palasīt tās grupas diskusijas).Esmu pārliecināta,ka tad tu negribēsi vairs pa lēto pirkt nevienu sunīti.Pašlaik tieši viena meitene stāsta savu stāstu par nelaimīgo sunīti,kuru lēti nopirkusi,protams bez pases,dokumentiem,potes,attārpošanas.Lasot stāstu,žēl gan meitenes,gan sunīša.Sunītis pavisam maziņš,bet jau vemj ārā garus tārpus .Vetārsts vēl konstatē viņam bruku-jātaisa būs vēlāk operācija.Pirkusi kā toiju,bet izrādās,ka tikai jauktenis.Tagad nabaga meitene maksās trīskāŗšigi.
Tiešām labāk aizej uz patversmi un dabūsi jauku bezšķirnes sunīti.Patversmē sunīši ir attārpoti,potēti un ir pārbaudīta veslība.Tur tu noteikti par kādiem 30 ls dabūsi sunīti.
Starp citu,lai tev kļūtu skaidrāk,kā tiek pārdoti šādi nelaimīgie sunīši-varu tev pastāstīt.Man kaimiņos tieši dzīvo viena,kas tirgo it kā šķirnes toijus.Viņai pašai ir toiterjera jauktenīte.Pārošanās laikā viņa vienkāŗsi iet uz parku un cenšas atrast kādu mazu šuneli,kas līdzīgs toijam.Viņai ir vienalga ar ko sapārot un tad mēneša vecumā viņa pārdod kucēnu,jo tik agri vēl nemaz ritīgi nevar pateikt,ka viņš ir nešķirnes suns.Protams kucēns ir neattārpots,nepotēts.Es jau vienreiz kaimiņienei teicu,ka viņa ir traka tā darot,pārdodot sunīšu bez potēm,bez attārpošanas.Bet viņa pasaka,ka cilvēki esot laimīgi,ka varot lēti nopirkt mazu sunīti.Un,ja viņai būtu jāveic attārpošana un potes,tad jau viņa neko nenopelnītu.
Es tev sirsnīgi iesaku padomāt un neiegrābties ar tiem lētajiem sunīšiem...
Re: sunitis

nu gan te vārnu bars salidojis un ķērc,un ķērc.... neklausies viņās....es arī pirms četriem gadiem nu ļoooooooooti vēlējos mazu,mīļu suņuku,man arī nav svarīgi papīri,pat labāk ,ja tavs suņuks ir ekskluzīvs,no dažādām šķirnēm ,daudz veselīgāks,gudrāks un nevienam citam tāds vairs nebūs.....suns ir tik skaists un gudrs un veselīgs cik saimnieks ļoti viņu mīl....meklējām veselu mēnesi visur kur gan patversmēs ,gan internetā,līdz beidzot atradu par 100 ls no interneta itkā pekinieti,bet tas brīnums ,kurš mani izvēlējās par saimnieci,pavisam pēc tīrassugas neizskatījās..... nu ko varu pateikt-esmu vislaimīgākais cilvēks pasaulē...
Re: sunitis

Kkads sviests par to ka cilveks jauta lai vinjam kads uzdavina suniti sada morale janolasa.
Varbut ari atrodas kads cilveks kas uzdavinas tadel ka neviens pie vinja nepiesakas vai vel kada iemesla del.
piemeram es dabuju pa velti Alaskas malamutu tir skirnes vakcinetu ar kluba dokumentiem utt.
izmacitu skriet pajuga.

tikai par simbolisku samaksu jo cilveki nespeja par vinju rupeties 9 men vecu kucenu.

Varbut ka ir kads kas nopircis krievu toyterjeru un sapratis ka tas nau vinjam un velas atdot gadigas rokas jo neviens negrib vinju pirkt.

Nu taka cilveki ir dazadi.
tas ko jus tur rakstat liek spieriest par to kadi jus esat mantkarigi un brinumiem neticat!
Re: sunitis

lina. Mantkārīgs ir tas , kurš prasa labu šķirnes suni par velti/pusvelti.

Un dumjiem cilvēkiem nevajag nekādu suni/kaķi ņemt. Kāda jēga, ja tas stulbenis paspēlējas un pēc tam meklē "labas rokas", kam atdot to nelaimīgo dzīvnieku.
Tāpēc jau, arī tu lina, par velti dabūji malamutu, ka iepriekšējie saimnieki bija stulbeņi, kam par kaltētu vardi nedrīkstēja dot - kur nu vēl dzīvu suni.

Autorei. Nemoki un nebojā dzivniekus - neņem nevienu! Dzīvniekiem arī ir jūtas un viņiem sāp! Nopērc labāk veikalā mīksto mantiņu - sunīti - būs ļoti lēti un labi!
Re: sunitis

Tiešām kā tādas vārnas! Nu, cilvēks grib kucēnu, tad arī meklē, kā māk. Ne jau vienmēr rezultāts ir slikts. Paši par 1 latu nopirkām no pilnīgi svešiem cilvēkiem taksēnu, viņu kuce bija sagrēkojusi (tā mums vismaz teica), izauga labākais un mīļākais suns uz pasaules! Nebēdā, gan jau Tavs kucēns Tevi kaut kur gaida!
Re: sunitis

Pusaudzes (14 un 17 gadi) internetā atrada sludinājumu ar bildi un pa 10 ls nopirka it kā čihua. Tagad tas suns ir viņām līdz ceļiem, ar noļukušām ausīm. Melns krančuks, kam rados melnais speniels.Meitenes priecīgas, suns ir viņām labs draugs. Tā ka grūti ko ieteikt vai noliegt.
Re: sunitis

Viens veiksmes stāsts. Abām pusēm paveicās, ka meitenes bija jaukas un spēja pārorientēties uz lielāku suni, nekā bija plānots. Ka vietas dzīvoklī vai mājā bija pietiekami un iespējas pastaigām - arī priekš lielāka suņa. Spanielveidīgs suns protams nav nekāds zirgs, bet tādam vajadzības ir lielākas, nekā čivavam. Paveicās, ka suns neizauga vēl lielāks arī par spanielu, ka nebija nikns pēc dabas. Bet kā tu, Cihua, domā, no kurienes katrā patversmē, kas Latvijā ir vismaz kādas 20, katru dienu ierodas jauni iemītnieki? Krietna daļa ir tie, kas ņemti ar vienu domu, bet izrādījās, ka realitāte ir pavisam cita. Daļēji - jaunie saimnieki nav painteresējušies, kāds tad galu galā būs suņa raksturs, paņem tāpēc, ka viņam tik smukas acis, un domā, ka tagad mēs abi tā jauki sēdēsim un skatīsimies viens otram acīs, bet izrādās, ka tam zvēram vajag katru dienu 20 km noskriet uz ātrumu. Ja tas tevis pieminētais suns būtu nevis spaniela jauktenis, bet haskija (haskiju tagad vairāk, nekā spanielu, reāli arī jaukteņu var būt vairāk), tad arī meitenes spētu nodrošināt viņam adekvātus apstākļus? Un ja izaugtu mastifs? Vai visi prot atšķirt 1 mēnesi vecu milzu šķirni no 6 mēnešus veca vidējas šķirnes kucēna? Vai tie čivavas pircēji bija iepriekš redzējuši īstu čivavas kucēnu un zināja cik ļoti mazs tāds ir? Tak cilvēkiem karina makaronus uz ausīm tā, ka jāpabrīnās. Un daudzi ļaujas arī, jo neko par tēmu nezin, visu, ko pārdevējs stāsta, pieņem par baltu patiesību.
Re: sunitis

tac beidzat dirst virsu cilvekam tikpat labi es ar gribu jaaaaaaa un ja jau jus negribet ta muti ciet izlasat ko jums prasa sis cilveka!!!!!!!!!!!!!!!kad vai nevar pardot vai uzdavinat jus visi paki adi!!!!!!!!!!
labi es nopirksu pa 10ls un ja man pasai ir nauda un es varu aizvest visu vinam izdarit komon jus cilveki pirksat pa 100-500 ls suni????????jabut debilam lai pirktu tadu sunuku nu ja jau jums naudu nespiez maks:@
1diena iegaju zipa un tur ar redzeju pardod civavu spicu buldogu mopsi yorksiras terjieru bet zieniet kur vini atrodas????? KAMERUNA FRANCIJA AZIJAtas jusu prat ir logiski? ta nau sunu mocisana?jus domajat ko runajat cilves uzdod jums jaupajumu vai nezinat vai jums ir tadi sunuki?jus uzreiz ka apdauziti kovarni metaties virsu kas tu stulba[apmeram tada veida]
Re: sunitis

tac beidzat dirst virsu cilvekam tikpat labi es ar gribu jaaaaaaa un ja jau jus negribet ta muti ciet izlasat ko jums prasa sis cilveka!!!!!!!!!!!!!!!kad vai nevar pardot vai uzdavinat jus visi paki adi!!!!!!!!!!
labi es nopirksu pa 10ls un ja man pasai ir nauda un es varu aizvest visu vinam izdarit komon jus cilveki pirksat pa 100-500 ls suni????????jabut debilam lai pirktu tadu sunuku nu ja jau jums naudu nespiez maks:@
1diena iegaju zipa un tur ar redzeju pardod civavu spicu buldogu mopsi yorksiras terjieru bet zieniet kur vini atrodas????? KAMERUNA FRANCIJA AZIJAtas jusu prat ir logiski? ta nau sunu mocisana?jus domajat ko runajat cilves uzdod jums jaupajumu vai nezinat vai jums ir tadi sunuki?jus uzreiz ka apdauziti kovarni metaties virsu kas tu stulba[apmeram tada veida]
Re: sunitis

tac beidzat dirst virsu cilvekam tikpat labi es ar gribu jaaaaaaa un ja jau jus negribet ta muti ciet izlasat ko jums prasa sis cilveka!!!!!!!!!!!!!!!kad vai nevar pardot vai uzdavinat jus visi paki adi!!!!!!!!!!
labi es nopirksu pa 10ls un ja man pasai ir nauda un es varu aizvest visu vinam izdarit komon jus cilveki pirksat pa 100-500 ls suni????????jabut debilam lai pirktu tadu sunuku nu ja jau jums naudu nespiez maks:@
1diena iegaju zipa un tur ar redzeju pardod civavu spicu buldogu mopsi yorksiras terjieru bet zieniet kur vini atrodas????? KAMERUNA FRANCIJA AZIJAtas jusu prat ir logiski? ta nau sunu mocisana?jus domajat ko runajat cilves uzdod jums jaupajumu vai nezinat vai jums ir tadi sunuki?jus uzreiz ka apdauziti kovarni metaties virsu kas tu stulba[apmeram tada veida]
Re: kuņa

diskusija 2 gadus veca, tu, dura!
Re: kuņa

Tā ir mūžīgā tēma. Kamēr būs tādi, kas kāro lielisku suni par neko, tikmēr jācer, ka atradīsies arī tādi, kas viņus no šāda soļa brīdina. Jo bezmaksas siers ir tikai kur?

Un hunnim tā vispārējai izglītībai: Labu suni var nopirkt par tevis nosaukto cenu (t.i. ap 300Ls un uz augšu), bet ĻOTI labu suni, ar "spēcīgiem" papīriem, kuram ir izskats, zelta raksturs, utt, nevar. Par tādu prasa un cilvēki nekaulējoties maksā 3 un 4x vairāk. Arī ja nauda makā nespiež. Un vēl iepriekš rezervē un rindā stāv, pat gadiem, lai dabūtu tieši tādu kucēnu no tieši tiem 2 vecākiem. Un ved no otras pasaules malas.
Augstākā cena par suni, kādu esmu dzirdējusi, esot bijusi ap 100 000 USD.

Toties tie sludinājumi no Kamerūnas utt ir krāpšana, shēmas jau zināmas. Paliksi bez naudas un bez suņa.
Re: kuņa

Kamerūnā relatīvi nesen smuka 12 - 14 gadīga meitene maksāja 2 odekolonus "Krasnije maki" .
Re: kuņa

Vai priekš kuces 12-14 gadi nav drusku par daudz un 2 "Krasnije Maki'' jau ir stipri vien pārmaksāts! Tā ka Tevi apjāja uz līdzenas vietas!
Re: kuņa

Kas tur kur brīnīties, te arī vienam mazam sunītim meklēja jaunus saimniekus, iepriekšējai gaidāms bērns + dzīves vietas maiņa, kas te panesās:

http://www.sapforums.lv/index.php?t=90823

Sievietes dzīve ar visiem datiem izķidāta sīki un smalki, tikai par to, ka uzdrošinājās atdot suni, ko nevarēja pavilkt. Un maz ar suni, ko sieviete atdeva, lai tikai viņu liktu mierā, vēl piesējās kaķim...

Morāle: ja gribat atrast sunim / kaķim jaunus saimniekus, nemeklējiet palīdzību nekādos dzīvnieku forumos un sadaļās, īpaši SAPā, diemžēl... Un arī no turienes ņemt ir bīstami, lai kā justu līdzi kādam dzīvniekam, jo neliks mieru, terorizēs vēl ilgi ar jautājumiem, vai visu darāt pēc viņu instrukcijām, un - pasarg Dievs - neatbildēsiet uz e-pastiem vai zvaniem, visa Latvija uzzinās visus sīkumus par jums un draugos.lv būs superīga statistika!
Re: loti velos suniti

kur var iegadaties mopsi par simbolisku cenu?
kur var iegadaties francu buldogu par simbolisku cenu?
Re: loti velos suniti

Kam vaijg Mopsi? Man ir mopsis mājās! Tikai tāds uz divām kājām staigā. Labprāt atdošu par velti. Pūriņš arī līdzi būs, nu tur apenes, zeķes, cauras - sory, alus bondzele un žāvēta vobla. Tāds dikti labs mopsis. Arī franciski (dzērumā - protams) runājās, tā kā aizstās arī franču buldogu.
Brīdinu! Atpakaļ neņemšu.
Re: loti velos suniti

Jā, ir pieejams, iepriekšējā komentāra īstais autors.
Re: loti velos suniti

Nopietnai gribētājai aizvedīšu pati. Ar tramvaju no D-pils.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.