Pretriešanas kakla siksnas

Pretriešanas kakla siksnas meklēju, kur Rīga tādas tirgo????
Re: Pretriešanas kakla siksnas

Tak daudzās bodēs... Problēma jau ir tik vienā - Tev tas liekas par dārgu... Abet, ja susn vaukšķ, tas takš kruta - viņš sargā savu saimnieku un viņa mantu :)

A kā tā siksna darbojas? Sunīšam rīkle ciet? Vai kā?

Kurās bodēs? Nevienā zooveikalā pat nezina, kas tas tāds ir.
Es atradu tikai vienu, tā ka pat nav ar ko salīdzināt - dārga vai nedārga.

Sāc ar to, ka apzvani dīleru bāzes - piezvani, vai Komeksam nav... Man gan liekas, ka "Alfas" Zoocentrā redzēju.

Tomēr nekā, Zoocentrs vairs netirgo, atzinuši, ka kaitē suņiem.
Bet vai tas nekaitēs, kad manu ģimeni saimnieks izliks uz ielas šitā bļaura dēļ!!!!!!!!!!!!

Tomēr nekā, Zoocentrs vairs netirgo, atzinuši, ka kaitē suņiem.
Bet vai tas nekaitēs, kad manu ģimeni saimnieks izliks uz ielas šitā bļaura dēļ!!!!!!!!!!!!

Mūsu tirgotāsji atzinuši? Tāpēc, ka nepērk laikam... :) Pameklē internetbodēs...

Šis ir (manā skatījumā) labākais suņu-neta-veicis :) Te ir ne tikai "kaitīgās" antibarking sistēmas, bet "humānākas" :) Nu, cenas, atvainojiet, es neliku un vispār - tas veicis nav mans, bet nebūtu slikti :)
http://www.petsmart.com/dog/shopping/training%5Faids/barking%5Fsolutions/psearch.shtml

To: Dillīte
Paldies par info, taču šīs ir tieši tās pa''sas firmas ražo'jums, ko jau atradu Rīgā.
Tā kā e-veikals darbojas ASV, pasūtot no turienes ar visiem pasta izdevumiem sanāks labākajā gadījumā tas pats, kas jau man zināmais.
Vai tad tiešām nekur vēl Rīgā šīs siksnas netirgo?
Laikam mans suns vienigais rej.

Nerej vis vienīgais, citi vēl "dziesmas dzied"... :) Redzi, pie mums cilvēki tikai pēdējā laikā sāk par to satraukties. Nez kāpēc... Vēl varu ieteikt apmeklēt izstādes, bet tuvākā "vērā ņemamā" būs tikai martā. Tur parasti par mazākām naudiņā izvelk dienas gaismā visādus brīnumus :)
Bet tanī saitā taču ir vismaz 10 dažādi pribori. Neviens Tevi neapmierina?

Cik sapratu no tā, ko man klārēja specs, efektīvākā ir tā, kura dod to elektrositienu (ak jē!). UN viņām ir dažādas jūtīguma pakāpes, kā arī ir tāas , kas piemērotas tieši sīkiem kvekšķiem. Nu, koroče, esmu runājusi arī ar treneriem - daži uzskata, ka nē un nē, bet reālajā dzīvē jau daudz kas ir jādara, ko citādi varbūt nedarītu. Nu man patreiz ir divas iespējas - vai nu pirkt to sūda pričendāli par 70, - LS un cerēt , ka moš , iedarbosies, vai ņemt suņaukli.
Ko ta citi būtu darījuši?

Nu, ja izdodas, tad ņem suņaukli :) Tas būs "humānāk" :) Lai kaimiņiene nāk tupēt pa dienu pie Tevis, ja negrib klausīties "dziesmas" :) Redz, vēl viena brīva niša, kur biznesu taisīt - babysitter - suņu bendārzi :)

Mastino tāda siksna ir pie ***, nu varbuut drusku klusaaka meitene palika, bet tikai drusku :( Taa kaa der padomaat par 80 Ls racionaalu teereesanu... (peectam izstaadee redzeeju par 2-reiz mazaakaam naudinaam) bet nu mastino gan ir iipass gadiijums - dikti bieza aada un taa taalaak. Pie tam nesen ieveeroju, ka tajaas vietaas, kur taa siksna skaras pie kakla, spalvas saakusas stipri retaak augt. Veel jau ir taada kaa kastiite, kas izdod skanas signaalu, ko cilveeks nedzird, bet sunim nepatiik. Varbuut der to paproveet.

Tur jau tā lieta, ka cena ir nenormāla, bet efekts - dievs vien to zin!
tad jau būtu ar mieru vai nu īrēt tādu , vai pirkt lietotu, ja kādam vairs nav vajadzīgs. Ko sakāt?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
APVIENOTO PAKALPOJUMU CENTRA DIREKTORS/-E
Allnex
Konkurss beidzas 2014-07-27

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvuzraugs/-dze vispārējās būvniecības specialitātē
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.