laikam jau fukuss

Manam fukusam - nu taa es to pukki sapartu, nobira lapas un tad pats nneema un vienaa posminnaa cciks uz puseem!
Kas par vainu - paarlaistiiju?
Nu taa pukke ar taam biezajaam lapaam, veel laikam par naudas pukki sauc!
Re: laikam jau fukuss

Tas tāpēc, ka tu viņu aplamā par FUKUSU!
fukuss

Manējais ar vidū pārlūza uz pusēm, tik lapas nenobira. Tagad itin raženi dzen jaunos zarus. Es viņu saucu par biezlapi :)

Fokuss, fukuss, fakuss - ta, nē - FIKUSS!

Paldies!Taatad fikusam lapas nobira!No taam lapaam nevar jaunu staadu izaudzeet?Zeel man vinna, gribas jaunu!

nu, Fikusu sauc par gumijkoku... Naudas puķe ir pavisam cits augs.
Par ko īsti ir runa???

Nē, ne tikai gumijkoku - viņu ir vairāki, ne tikai tas, kas kā koks, nu, klasiskais omītes gumijkoks, bet arī vijīgs kā staipeknis, un tāds, kas neliels un drīzāk pēc lauru krūmiņa izskatās. Turklāt, arī latviski eksistē un ir pareizs nosaukums "fikuss", ne tikai krieviski.

tas nav gumijkoks!
Taadaam biezaam lapaam un gara kaata(tas gan var buut pastiidzeejis)!

saitā iplants.ru to sauc par tolstjanka :-) (crassula) Domāju, ka Tu viņu pārlaistīji, jo viņam kā sukulentam šobrīd ir miera periods un mitrums vajadzīgs pavisam nedaudz. Es šobrīd laistu reizi mēnesī un arī tad ļoti skopi. Vari mēģināt to ieaudzēt no lapiņas. Ja neizdosies, dod ziņu, pavasarī savu pārstādot varu kādu zariņu ieaudzēt nelaimīgajai dārzkopei :-)

Ar vinju ir ljoti diivaini,te vinjsh zaljo kaa traks,te atkal pazaudee lapas,tie ir ljoti dazaadi un tikai tos sajuutot atradiisi iisto kopshanu,biju tagad ilgaak prom un peekshnji lapas pazaudee,bet pirms prombraukshanas nebija nekaadu probleemu ,shkiet pat noskaities uz mani,varbuut pukjes tomaar domaa pr mums arii?

Paldies visiem par padomiem
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Projektu vadītājs/-a
Reklāmas aģentūra

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
PROF.LV
Konkurss beidzas 2014-09-21

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.