kā pārstādīt dracenu??

čiv, neesmu lietpratēja, mums šis augs ir sazaļojis tā, ka saknes lien caur podiņu laukā. vai man kāds nepastāstītu, kā lai šo koku pārstāda lielākā podā, lai nenokalst, tad gan būtu žēl. vai ir vērts pirkt krietni lielāku podu, vai tomēr labāk likt tādā optimālā lielumā priekš taganes. paldies, būšu pateicīga par jebkuru instrukciju.
P.S kuros puķu veikalos varētu nopirkt zemi dracenei, kur viszinošākās pārdevējas, ar kurām Jums nācies sastapties???
Re: kā pārstādīt dracenu??

man teica, ka dracena japarstada tada poda, kura ielien ieksa tagadejais, bet ne stipri lielaku...
augsni prasi veikala kadu...

Ziniet kā man atgadījās ar to speciālo zemi...?! Es arī veikalā izvēlējos speciālo zemi, kas domāta palmām un pārstādīju savu puķīti, bet...! Izskatās ka šamējā nemaz nav apmierināta ar šo zemi, jo lapas tādas, nu nav tādas veselīgi zaļas, bet gan bālganas. No galiem arī tā kā kalst nost. Domāju, ka vainīga pie šīs ķibeles tomēr ir zeme!

arī pavasarī pārstādīju dracēnu lielākā podā. par tiem izmēriem taisnība ir P.A.G.A.N.

pārstādot izmantoju speciālo zemi palmām un nekādas vainas. puķe ir smuka jo smuka! un tā nav vienīgā palmveidīga puķe, kuru pārstādot izmatoju to speciālo zemi. nekādu pretenziju pret speciālo zemi :)

Man drīzāk ir jautājums - kā pavairot dracēnu? Mana izaugusi jau tik gara, ka drīz lūzīs nost, bet pavairošanu man tā arī neviens nespēj izskaidrot...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
TIRDZNIECĪBAS UN SERVISA SPECIĀLISTS/-E (DARBAM KURZEMES UN ZEMGALES REĢIONĀ – TUKUMS, DOBELE, AUCE)
DeLaval
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvdarbu vadītājs/-a
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.