tievesana nedelas laika 4-7 kg

Sveikiņi! Ar jauno gadu nolēmu saņemt sevi rokās, izraudzījos diētu un no 3. janvāra tai sekoju. Iet grūti. :( Šodien lasu vakara zinas zurnalu un ieraudziju kaut kādas brīnum tabletes "CHITOPHYL 3", kas ir izgatavotas no ar tadu ka tauku suklja principu. Protam ir arī dots piemērs kā viņa 5-7 kg nedēļa zaudeja. Gribētos ticēt. Bet nav nekādas informācijas par tām tabletēm, izņemot to, ka viņas var pasūtīt pa tālr. 7338954. Lūdzu palīdzien un paskaidrojiet kas tas varētu būt - kārtējais joks vai tomēr šīs tabletes patiešām palīdz? Paldies.
Re: tievesana nedelas laika 4-7 kg

KARTEJAIS JOKS!!! :D

miiljais cilveek, saproti, ka nevienas tabletes tev nepaliidzees veseliigi notieveet un ja arii drusku paliidzees, tad buusi tikai sachakareejusi savu veseliibu. protams, tas ir tik vienkaarshi, nopeerc tabletes, rij kaa cuuka, lietoa tabletes un tievee. tas ir prieksh slinjkjiem, kuri nevar iegrozhot savu gribasspeeku.
lai notieveetu ir jaaeed sabalanseets uzturs un jaasporto! un tas nemaz nav tik gruuti, turklaat peec tam prieks par zaudeetajiem kg un skaisto augumu ir neaprakstaams! un nedeeljaa pat zaudeet tikai vienu kg jau ir maksimums. taa kaa padomaa ar galvu pirms peerc taas tabletes!

sačakarētai ģenētikai nekādas tabletes nelīdzēs.tev atliek tikai ar diētām un slodzi un citu dzīves režīmu ierobežot sekas-resnēšanu.cīnies pati,neceri uz tabletēm,tas reklāmas fuflo.

vienai sievietei no notievēšanas tabletēm vairākos orgānos sametās vēzis. To man pastāstīja viena paziņa.

man viena pazinja nokljuva slimniicaa, lietojot notieveeshanas zaales. nogjiiba, taalaak neko nezinu. bet viirs arii lietoja zaales, bet tam nekas - viiriesha organisms varbuut izturiigaaks pret visaadiem suudiem! :D

Klausies , kadas vel tabletes , nelieto tos sudus , itka citu iespeju nebutu kaa notievet ? es piemeram vasaras sakuma sveeru ~100kg , un 2vus meneshus gaju uz trenazhier zaali , pirmaja nedelja skreju 10min , un tad ar katru nedelju palielinaju laiku , taa notieveju lidz 80kg , un protams ari uzturs , tad kad saac sportot , tad nemaz tik gruti nav ar to eshanu , man kautka nemaz negribejas ;)

veiksmi!

sis laikam ir tas tabletes,ko mana draudzene jau 3 menesi liek ieksa...vienigais,kas vinjai ir zudis ta ir ceriba,ka notieves no vinjaam un protams ari nauda.

Jā, vilinoša jau šķiet šitā reklāma. Šodien izlasīju avīzē . Un uzreiz meklēju , ko cilvēki saka par šo lietu. Secinājums viens. Var sačakarēt tikai savu veselību. Un tā man arī viena draudzene daktere reiz teica, ka visām šitām tabletēm uzticēties nevar. Nu tad, pie tā arī paliekam, ja. Bet notievēt taču ir tik grūti!!! Tie , kam ir šāda problēma to paši saprot. Es pašlaik cenšos pieturēties pie tā, ka pēc 18.00 neēdu. Kad gribas ēst, padzeros. Nu tad, turpinām tievēt ar pareizu ēšanu un fiziskajām aktivitātēm labāk, ja?

Paēdušam nekad nesaprast izsalkušo.. Tievajiem - resnos.. Ne jau visi vadrīkst aktīvi sportot un skriet. Ir arī tās saucamās riska grupas ar savām kontrindikācijām...

Tikko zvaniiju uz to nr un uzdevu dazus jautaajumus,kadas garantijs,ka nesacharees veseliibu utt,uz ko man atbildeeja,ka pat loti daudzi gimenes aarsti iesaka shiis zaales lietos,jo it kaa taas paliidzot attiiriit organismu!!!Nju nezinu cik daudz tur ir patiesiibaa,bet kaa jau saka nemeeginaasi,neuzzinaasi:)Taa nju es pasuutiiju vinjas un tad jau redzeesim kaa buus :)

Un veel jau vinji saka ,ka ja taas zales nepaiidz tad vinji atgriez naudu atpakalj!!!Dziivosim redzeesim:)
Un nav taisniiba ,ka ar aktiivu sportu un pareizu eeshanu var visu dabuut nost,es jau cik gadus censhos,bet diemzeel nekaa:( Atliek tagad cereet uz sho BRIINUMLIIDZEKLI!!!

http://jaunaunskaista.blogspot.com/

Piedāvāju Lidu no KmDali (Ķīna) rūpnīcas. Cena 20Ls. richijs.pr@inbox.lv
Iespējama arī piegāde pa pastu.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS KONSULTANTS/-E
EVRY Latvia
Konkurss beidzas 2014-10-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvlaukuma projektu vadītāja asistents/-e
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.