skriešana no rīta

Pirms tam bija sakarīga saruna par skriešanu.
Tā kā es arī jau kādu laiciņu katru otro rītu skrienu (vēl nelielīšos ka baigi ilgi un gadiem), tad man tāds jautājums: kā Jūs sākat skriešanu.
Pamožaties, visas rīta "padarīšanas" nu labi un tālāk...bet man puika mājas saka, esot traka sabeigšot sirdi, jo sirds esot tikko pamodusies (t.i.vēl nakts ritmā).
Tā nu aizdomājos, lieta nopietna, dzīvot ta gribas.
Re: skriešana no rīta

A vakarā nevar skriet? kāpēc obligāti no rīta? O_O

Ir dazhaadi cilveeki - vieni ilgus gadus skrien no riita, pat iipashi mostas pulksten 4, 5 vai 6 un rubii garos gabalus un ir visnotalj dziivi un veseli, un pat apmierinaati. Citi ir taadi kaa es - pameegjina un saprot, ka tas nav prieksh manis un paarcelj skrieshanu uz vakara pusi. Pashiem vien naaksies sevi iepaziit, jo "puuce" no riita sev sirdi var sabeigt taapat kaa "ciirulis" veelos vakaros.

Nu nez vai tik vienkārši var sabeigt sirdi. Es piem. pirmās desmit minūtes skrienu lēnā tempā, ļauju sirdij un asinsvadiem pielāgoties slodzei, noregulēju elpošanu un tad uzņemu tempu. Skrienu regulāri gan agri no rītiem, gan vakaros, pēc patikas. Nu jau trešo gadu un vēl neko neesmu sabeigusi:)

Nu mazliet nomierinājāt.
No rīta skriet vieglāk. Nav jāpiedomā kad ēdi,kad varēsi paēst(jo pēc darba gribas ēst kā vilkam) vai iznāks laiks un nav kāds pasākums. No rīta gaiss svaigāks un mašīnu un cilvēku mazāk (skrienu gabalu līdz parkam, tad lielo apli un atpakaļ), "darbojas" tikai sētnieki un suņu īpašnieki.
Skrienu tiešām lēni, uz aptuveno čuju, kā jau te minēja iepriekšējā tēmā kilometru kādās 6 minūtēs.

Cik agri no riita jaaceljas, lai skrietu, arprats! Tad vel dusha, mati. Nu nee, labaak vakaraa.

Katram savs - man arī grūti agrāk piecelties un neesmu vēl pamodusies skriešanai. Citi toties brīnās, kā es varu 9 vakarā līst no mājas laukā un doties skriet vai uz sporta klubu. :)

Tiešām katram savs. Cits ir zirgā, ja var paskriet no rīta un tas dod enerģiju visai dienai. Es pati, piemēram, zinu, ka ja no rīta skriešu, tad man visa diena būs sabojāta. Vispār jau ārsti īpaši neiesaka to darīt no rīta, jo tiešām cilvēks vēl nav pamodies, izdalās vairāk tās stresa vielas, tas tiešām var atstāt iespadu uz veselību. Bet cilvēki tomēr ir dažādi, jāskatās, kā pati jūties. Ja tas tev dod enerģiju un prieku, tad jau ir o.k. :)

Es arī esmu viena no rīta skrējējām.. nu jau kaut kur pusgadu gandrīz ik rītu skrienu 4 km..Skriešana man ir sava veida enerģijas avots, un līdz ar to, uzskatu, ka tas nāk tikai par labu un Tev nav par ko satraukties..:) Kaut gan, nenoliedzami, katram savs!:)

Viena paziņa skrien gadiem, ļoti agri un gandrīz katru dienu. Enerģiskāku un veselīgāku cilvēku neesmu redzējusi.

Nu jau gan, sirds neesot pamodusies :) Arī guēt viņa nav gājusi, jo principā strādā visu laiku ;)

Vairāk jāuztraucas par locītavām un saitēm it sevišķi, jo tās gan no paša rīta ir galīgi aukstas un tādēļ nevajadzētu trakot.

skrieshana no ritiem palidz samazinat svaru..
skrieshana vakaros trennē izturību....
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Galvenais grāmatvedis/-e (Jēkabpils)
LINAS AGRO Graudu centrs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ZVANU CENTRA OPERATORS/-E
NOVOBALTIC SIA
Konkurss beidzas 2014-12-25

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.