Bezglutēna maize

Kur var nopirkt bezglutēna diētai paredzētu maizi un citus izstrādājumus?
Re: Bezglutēna maize

Aptiekās - vislielākā izvēlē, ja nemaldos, Mēness aptiekā

Ja man vajag maizi vai kādus cepumus, tad ieeju Elvi(tas gan ir Kuldīgā), bet domāju pārējos Elvi veikalos arī ir šie produkti.
Kad braucu uz Rīgu, tad protams iepērkos tur kur vislielākais produktu klāsts-Maskavas ielā veikalā Veselībai(viņiem arī esot otrs veikals Gogoļa ielā).
Paskaties arī RIMI, man teica, ka tur jābūt arī bezglutēna maizei,tik nezinu kur tā stāv, jo Kuldīgā biju iegājusi, bet neatradu, jāiet būs vēlreiz.

Labi,ielikšu vēlreiz,ja reiz vairākās nodaļās meklē.. :) :
Pati parasti iepērku Maskavas 108/110 specializētajā veikalā veselībai,vai Gogoļa 13 sojas un bezglutēna nodaļā,(tajos arī pārējos produktus var dabūt salīdzinoši lielākā izvēlē,kā arī bioloģiskos).
Ja nesanāk tuvumā,tad Prizmā..nesen redzēju,ka tieši maizi beidzot arī Rimi maizes nodaļa piedāvā.
Dažos Elvi arī manīta..bet citos pat pārdevēja nezin kas izr bezglutēna produkti :(

Es ari nezinu kas ir bezglutena produkti...??

IR cilvēki, kas nepanes vielu glutēns, kas ir graudos, līdz ar to-maizē, cepumos, putrās, bulkās un visur tur, kur graudi un to izstrādājumi iekšā....Bezglutēna produkti ir nopērkami jau minētajās vietās, bet tie ir ļoti dārgi.

http://virtuve.calis.lv/arstnieciskais-uzturs/celiakija/bezglutena-produkti/<\/a>
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tirdzniecības menedžeris/-e (1300-1400 EUR bruto)
Paradox Distribution Centre

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.