Kalanētika, pilates vai Body bike?

Mans mērķis būtu slaids, trenēts ķermenis, bet bez masīviem muskuļiem. (man, piemēram, ļoti patīk rokas muskuļi sievietēm, bet nevēlos, lai tie ir masīvi un pieaug muskuļu masa un kopējais svars),
kā arī, esmu ne-maza :) dibena īpašniece (ar ko pat lepojos), bet trenējoties gribās uzlabot formu, nevis iegūt kačoka izskatu.
Vienu brīdi likās, ka skaistas ķermeņa aprises var iegūt ar pilatēm, tagad lasu, ka kalanētika ar to dara un body baiki ari esot labi, turklāt nodzen svaru.
Kas tad no tā visa ir labāks, ja vēlos nomest svaru un loti vēlos, lai ķermeņa muskulatūra ir nostiprināta (bet nepārvēršos par kačoku, jo neesmu no trauslā tipa, kam tas iespējams nekaitētu)
Kas Jums liekas labāks un kāda pašām pieredze?
P.S. (piemeram, nav ta, ka baikos tiek uzkačātas ļoti kājas, bet prese un rokas muskuļi praktiski netiek vingroti?)
Re: Kalanētika, pilates vai Body bike?

nu vispār - sievietēm nav nemaz tik vnk kļūt par kačoku nelietojot papildus uzturu.. :)
varbūt tad vnk jāizvēlas nodarbības trenažieru zālē, jo tad būs iespēja trenēt visu ķermeni - ja regulāri to darīsi, būs arī labs rezultāts :) Ar body bike nodzīsi svaru, bet, piem, ķermeņa augšējā daļa palix netrenēta. Vari arī kombinēt - body bike + trenažieri. Pakonsultējies ar treneri sporta klubā :)
Paula

Iisteniibaa nav taisniiba
Ir cilveeki kam aatri veidojas muskulji
Jaa - kachoks nebuusi
Bet muskulji izteikti buus gan (es paaris meeneshos varu dabuut kaajas kaartiigi muskuljainas un staipiishanaas liidz tikai daljeeji)
Re: Paula

nu muskuļainība vēl nenozīmē izskatīties kā kačokam!
man arī ātri vedojas muskuļi, bet es domāju, ka autore uztraucas par to, lai neizskatītos pēc būdas!
Bet slaidi reljefainu augumu nav nemaz tik vnk izveidot! pati pēc savas pieredzes zinu! - prasa laiku un stingru ēšanas režīmu!

ikvienai fiziskajai aktivitātei var atrast pamatojumu to nedarīt. Tie (tās) kas patiesi grib ko darīt, izvēlas sev pieņemamāko un dara, nevis uzdod jautājumus forumos

Ļoti asprātīgi, Holms. Bet es arī velos atrast sev pieņemāku (pagaidam tikai foruma, jo tad provēšu pirmo menesi fiziski)
Man ir tā, ka ļoti lieli kāju ikri, tadēļ negribās, ka tie ir nenormāli muskuļoti :(

man tā pati problēma. arī domāju par bodybike, bet baidos, vai ikri nepaliks lielāki. Uz kuru klubu taisies? davai, ejam kopā?

ir treneri, kas liek vingrot arī uz baikiem, lai nepaliek ķermeņa augšdaļa novārtā.
es ieteiktu izmēģināt gan pilates, gan kalanētiku, saprast, kas patīk labāk, un to tad arī apvienot ar baikiem.

Nu es domāju braukt uz Ikšķili :)
Es laikam pirmo mēnesi 2x nedēlā iešu uz baikiem, un 1x laikam uz kačalku-trenēt ķermeņa augšdaļu. Laikam jāpamēģina pašai un jāskatās, kas tur labs būs

Iesaku kalaneetiku
Galvenais ir formas un lokaniiba, ko kalaneetika arii speej dot

Bodybike sabeidza manu celi.Saka sapet,partraucu iet uz nodarbinam, bet tagad jau vairak ka 1 g sap shad tad celis. Neiesaku bodybike.
Labak pilates vai kalanetiku-daudz saudzigak.

Pagājušā gadā gāju uz body bike, apmēram pus gadu 2 reizes nedēļā. Nevarēju saprast kas ar mani notiek, jo intensīvāk trenējos, jo druknāka paliku. Ar grūtībām jau džinsos līdu iekšā. beidzot pieleca, ka tas nav priekš manis- vienkārši esmu uzkačājusi kāju muskuļus. Paskatieties kādi tie ir velobraucējiem...Nobijos ne pa jokam. Sāku iet uz aerobiku un peldbaseinu. 3 mēnešu laikā atguvu sevi...:)

Man baiki neko baigi neuzkačāja, lai gan es arī neesmu no trauslajām, normāla sieviete, es teiktu. Kilogrami gan nost nekrita, ko gaidīju, bet palika smukāks augums.
stingrākas gan rokas, gan kajas, augšstilbi un dupsis. Esmu apmierināta.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tehniskais/-ā sekretārs/-e (darbam būvlaukuma birojā)
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.