Dikāna diēta

čiu!!! Es kārtējo reizi gatavojos vasarai - kleitiņu, šortiņu un protams peldkostīmu sezonai. :) Kārtējo reizi izdomāju, ka ir jānomet kādi 6-7kg. Tiešām kārtējo reizi... :( man ir pieredze bijusi ar visvisādām express diētām, kas ir iedarbīgas'- nometusi esmu ap 5-6kg... bet tām protams arī ir īslaicīgs efekts. jo nevar taču atgriezties pie vecajiem niķiem - saldumi, augļi un cepumi - un cerēt, ka nekas no tiem uzņemtajiem ogļhidrātiem pie ķermeņa nenosēdīsies....
tad vēl esmu arī diezgan aktīvi tievējusi ilgtermiņa programmā - figūras draugi... Kāda aptuveni 1 gada laikā izdevās samazināt savu masu par apmēram 4 kg....
bet arī uznāca slinkums un nevēlēšanās turpināt skaitīt un rēķināt utml....
Tagad tieši tāpēc, ka man nepātīk skaitīt izlēmu, ka jāpamēģina šobrīd tik slavenā un aktuālā Dikāna olbaltumu diēta. Man garšo gaļa, garšo piena produkti, zivis... tāpēc šitais vismaz šobrīd man liekas ļoti labs variants man. :)
varbūt kāda ir gatava padalīties ar pieredzi par rezultātiem un spēju/motivāciju noturēt uzsākto ceļu un galvenais noturēt arī "jauniegūto svaru".
Man pašai šobrīd pēc 2 dienām ēdot gaļu, zivis un biezpienu, katru dienu pa olai un ignorējot miltus, kartupeļus, rīsus, griķus, arī dārzeņus un augļus = -2kg. :)
tas priecē, jo īpaši tāpēc, ka pēc 2 dienām sākšu pamīšus ik otro dienu pievienot olbaltumvielām arī dārzeņus.
galvenais noturēties prom no tiem augļiem.... :) cenšos to noturēt!!! paldies dievam cukurs un milti mani vismaz pagaidām neinteresē.....

Kādas ir jūru pieredzes atsauksmes par šo populāro diētu?????
Re: Dikāna diēta

ja jau sāku - tad dalīšos ar savām izjūtām, pēc 3 dienu diētas ievērošanas:
rezultāts: šorīt svari rādīja -1.8kg ( +200g. ja salīdzina ar vakardienu, bet tas droši vien ir visa ūdens "staigāšanas" rādītājs, un patiesībā jau reālo rezultātu labāk skatīties reizi nedēļā, nevis katru dienu:)
ēdienkarte: jau tagad baigi gaidu iespēju no 'uzbrukuma fāzes" pāriet uz "kruīza fāzi", kas dod iespēju katru otro dienu apēst arī kādu dārzeni+sēni (atceroties, ka nevar kartupeļus, kukurūzu, augļus)
sajūtas: bads mani nemoca, izrādās, ka baigi garšīgi ir visi zemtauku satura: 0.3%-0.5% biezpieni, paniņas, jogurti; žēl, ka tik liesu sieru nav.... bet es jau dzirdēju, ka forša alternatīva var būt arī zaļais siers, ko pārdod burciņās

Vai kādai no jums vēl nav pieredzes ar Dikāna diētu?????

interesanti, pasekoshu liidzi,kaa tev veiksies.
pati arii gribu nomest svaru, bet nekaadi nevaru ieveerot dieetas, visi aizliegumi man neder, taapeec censhos veseliigi eest un sportot, bet....

Diēta radīta Francijā, pirms gadiem 4-5 bija topā, tagad vēl grāmatnīcās var kādu grāmatu atrast, bet vilnis sāk noplakt. Nez kāpēc. Viens no iemesliem varētu būt, ka nemaz tik laba nav. Jo arī šo tāpat kā miljons citu nevar izturēt ilgstoši - lai nomestu, cik vajag, un pēcāk nenāktu atpakaļ. Turklāt galīgi kreizī variantā ir ne tikai tas, ko tu pieminēji, bet receptēs pārtikas eļļas vietā lieto vazelīneļļu, to pašu kas motoreļļa.... Veterinārijā to lieto, ja vajag kaut ko neatļautu apēstu ātri dabūt ārā - mantiņa norīta, utml, bet ne jau ilgstoši zarnas bojāt.
Ideālā variantā, ko cilvēks var ilgstoši izturēt, ir jāēd arī ogļhidrāti, bet daudz mazāk, nekā mums ir iestāstīts pēc pārtikas piramīdas. Praktiski tas nozīmē atteikties no cukura (pilnībā, arī no saldinātajiem dzērieniem un pat sulām, kur ir vairāk cukura, nekā augļos pašos), maizes, makaroniem, kukurūzas, rīsiem, kartupeļiem (vismaz kamēr sasniedz vēlamo svaru), daudz ogļhidrātu ir arī pākšaugos. Ar piena produktiem uzmanīgi - iespējams, ka tieši no tiem metas pumpas uz sejas. Pavēro. Augļus - skaties, cik ogļhidrātu katrā ir. Apelsīnus var droši, bet viens vesels banāns jau ir daudz, 2 noteikti par daudz. Olas, gaļu, zivis, visus dārzeņus var ēst droši, ja neēdīsi cukuru un miltus, tad arī holesterīns problēmas neradīs. Un šādi var izturēt ļoti ilgi, pat nekad mūžā neatsākt "normālo" ēšanu, no kuras visi uzkrāj "ziemas riepu", kurš ātrāk, kurš lēnāk.

paldies "nja" par komentāru!
var jau būt, ļoti var būt :), ka šitādu diētu nevar ievērot ilglaicīgi. bet no otras puses mana iepriekšējās pieredzes atziņa, ka viss ar ēienu/garšo/negaršo/gribas/negribas ir baigi saistīts ar pieradumu. Tā es, piemēram pirms 3 gadiem dermotologa aicināta atteicos no cukura, medus, jebkāda saldinātāja pievienošanas pie tējas un kafijas... pirmo +/- mēnesi bija "jāpierod", bet tad ap'mēram pēc pus gada nebija vairs tās iekšējās "tieksmes" sniegties pēc cukurtrauka. un tagad man pat liekas pretīga - tiešām, tiešām negaršīga kafija, kur ir kaut kas no saldinātājiem klāt...nemaz nedomājot par tēju...
tāpēc man liekas, ka ar labu gribasspēku, pašmotivāciju varētu arī atteikties no miltiem visvisādos veidos.... un iemācīties arī dažādas fruktozes cukurus - sākot jau ar visām vīnogām, saldajiem augļiem, uztvert kā našķi/svētku ēdienu īpašām situācijām...no savas ikdienas ēdienkartes , "parastām dienām/nedēļām" vispār izmest. Tāds nu ir mans "mazais mērķītis". Jā, kukurūza, kartupeļi, rīsi, griķi, pākšaugi arī tagad vairs nav manā ēdienkartē, vismaz uz kādu laiku :) tad jau redzēs, varbūt to visu arī nemaz negribēsies, negaršos pēc kāda laika. :)
lai visa tiecēšana un ēdienkartes principu ievērošana īzdarīju manuprāt/no pieredzes zināmus "sīkumus" - esmu paziņojusi visiem tuvākajiem, ģimenei, draugiem, tuvākajiem kolēģiem, ka man tagad ir "jauna ēdienkarte" un palūgusi viņus mani respektēt, ja no kopējā brokastu/pusdienu/vakariņu galda izvēlos to individuālo, sev piemēroto. 2) vakardien izrevidēju savu ledusskapi, virtuves plauktus, skapīšus un aizvedu visus rīsus+makaronus+brokastu pārslas+biezputras+arī tos kartupeļus, augļus, kas vēl mājās bija saviem vecākiem :)

Pagaidām ir pagājušās 5 "diētas dienas" un jūtos ok. Šodien gan atzīšos, ka nenormāli gribējās vienu šokolādes gabaliņu, kas stāvēja pie vecākiem uz galda.... bet es saņēmos. Tā vietā uzvārīju sev lielu krūzi kafijas ar pienu un uzbēru virsū kakao. :) ....un izdomāju, ka vakariņās uztaisīšu kaut kā interesanti, garšīgi šodien iegādāto tītara gaļu :)

tā nu man iet.... uz svariem neesmu kāpusi. pagaidīšu līdz otrdienas rītam, kad ir doma un plāns visiem olbaltumiem ik pārdienas pievienot arī kādu tomātu, gruķi, burkānu un salātu lapu :)

Manuprāt Dikāns, ne Dikāns, bet tas, ko tu saki, kā tu tagad dari ir pilnīgi pareizi, tik tos tomātus, gurķus, salātus u.c. ēd katru dienu, tie tiešām neko sliktu nedara, tikai gaļa vien ar nav normāli. Un noteikti pieliec vieglu, bet regulāru fizisko slodzi. Pastaigas, īsus skrējienus (1xned. mazu gabaliņu, tā, lai pati labi justos, nevis kā tagad modē katru dienu pa 100 km līdz ģībonim un vemšanai). Pa laikam aizej uz baseinu, peldi kādā stilā patīk un cik ilgi patīk, nevis gatavojies olimpiādei.
Es šitā jau trešo izmēru zaudēju. Lēnām un neatlaidīgi.

es iespaidojos un noleemu pamēģināt kādas 5as dienas iesākumā ēdot gandrīz pēc Dukana diētas, tikai ēdīšu arī klāt dārzeņus kopā ar gaļu, olām, zivīm, vājpiena biezpienu, liesu sieru. redzēs kā man ies, jo pagrūti man ar tiem OH..
Svilpaste, kā tev iet? ko tu ēd? vai nemaz neprasās maize?
Dikāna diēta: atbildot :)

man iet tā, ka ir ok..... saucamā "uzbrukuma fāze" nu ir pagājusi un savai ēdienkartei katru +/- otro dienu (patiesībā pusdienās dārzeņu zaļie salāti - burkāni vai bietes vai salātlapas ar gurķi tomātu gan sanāks katru dienu) pievienoju arī kādu dārzeni. Maizi pagaidām neprasās. Vakardien gan roka "nenotrīcēja" - ieraudzīju Rimi Pūres melleņu trifeles bez cukura - nopirku - un vienu arī kā mazu, maziņu (tiešām riktīgi mazītiņas tās končas) vakardien pie vakara kafijas krūzes izbaudīu :) Gribās augli kādu.... bet tajos ir tik daudz cukuru, ka laikam šajā "tievēšanas pavasarī" tiešām atturēšos :) .... pagaidām izdodas.
Gaļa man ļoti garšo - esmu atklājusi, ka var diezgan veiksmīgi follijā ietīt un uz pannas (man nav cepeškrāsns) uzcept arī dažādas gaļiņas bez jebkādām taukvielām....
believe me or not arī lielopa un dienu vēlāk arī tītara kotletes izdevās izcept neietaukojot pannu :)
es tātad ēdu:
Piena produktus: 0.5% biezpienu, 0.3%-0.5% paniņas, grieķu 0% jogurtu, tofu beztauku "sieru",
Gaļu: dažādas gaļas dažādos veidos, izņemot desas, cīsiņu, karbonādes un citus "gaļas izstrādājumus",
Zivis: lasi, kūpinātas reņģes, siļķi, garneles, moluskus un visu ko "no jūras" dažādos veidos
Dārzeņus: bietes, burkānus, lapu salātus, tomātus, gurķus, kabačus, baklažānus, sīpolus, ķiplokus, reizēm kādu kāli + rutku sarīvētu salātos (+ pavisam nedaudz arī ābolu, vai kādu rozīni foršākai garšai)
Olas: vārītu olu, vai olu omletē ar sīpolu un zaļumiem (kuru ar izdevās uzcept bez taukvielām)
Un tad es 1x dienā 1.5-2 ēdk. ausu klijas vai nu klāt liesajam jogurtam ar garš'vielām kā mērci pie gaļas vai arī uzcepjot to Dikāna auzu kliju galeti/pankūku.
Ēdienkarte patiešībā piedomājot un saplonājot ir baigi ok un garšīga. Galu galā zivis un gaļa ir garšīga lieta vismaz man.....
Tā man iet! Un nu 1 ned. ievērojot to visu esmu arī apmierināta ar pagaidām nelielo, bet tomēr 2kg atstāšanu ai muguras un galvenais arī viduklis, un seja ir no tievēšanas + arī regulārām ikdienas apm. 1h pasatigām + 40 min vingrošanas, vai arī apm 1h skriešanas ir vizuāli kļuvuši slaidāki. Tā ir tikai 1 nedēļa un vēl jau tikai tas rezultāts būs +/- vairāk redzams pēc apmēram mēneša :)

Kā tev iet????? kā citiem iet???
Re: Dikāna diēta: atbildot :)

Svilpaste, kur tu pērc auzu klijas? šodien Rimītī redzēju tikai kviešu klijas. es pamēģināšu šādi 5as dienas- ob un dārzeņi.. ja baigi prasīsies oh (vai vēders sāks streikot) uzēdīšu ik pa laikam kādu maizes šķēli vai auzu putru brokastīs.

:) - Auzu klijas var atrast lieloajos Rimi. ir gan jāizmeklējas diezgan, a pareizi atminos tad bija tur, kur ir visādi diētiskie produkti, vai arī turpat kaut kur pie visiem miltiem.... katrā ziņā - jāmeklē, bet ir :)
maksā kaut kādi 0.98 400vai 500g....vai kaut kas tā. Tādā sarkanā kastē, ar uzrakstiem man liekas kādā poļu vai čehu valodā. Bet lielajos Rimi ir! Ujautā pārdevējai, ja nesanāk atrast.

es tikko ar biju pusdienās un ļoti gribējās dārzeņus, tāpēc kopā ar biezpienu un siļķi apēdu diezgan lielas karotes burkānu un biešu svaigos salātu. kartupeļu vietā. un dzēru kefīru. :)

Lai mums abām un visiem citiem tievētājiem veicas!!!!! :)

vakardien as ussual gāju apm 1h = 6km garā pastaigā + 45 min pavingroju un vakariņās ēdu vistas gaļiņu ar gurķa šķēlītēm. :)
pamazām izodas arvien foršākas izcept tās "auzu kliju galetes" :) mmmm....pat garšīgi :) Bet kaut kā vai nu sportisko aktivitāšu dēļ + tāpēc, ka trūkst šķiedrvielas, lai visu apēsto "salīmētu kopā" - man tomēr naskatoties uz itkā neierobežoto olbaltumvielu patēriņu ir tāda mērena "tukšuma sajūta kuņģītī" :(
tā nu viņš laikam ir - to, ko nedrīkst, kārojas visvairāk (gribētos tagad pusdienās rīsu paelju, bet būs tikai zivtiņa ar kādu salātlapu un kefīru.... neviena rīsu gabaliņa.... :( )

man tikai ir trešā diena uz OB un dārzeņiem un ir tāds bezspēks, enerģijas trūkums. bez maz kājas knapi velku. tas viss dēļ oh trūkuma. tad nu nezinu, bail,ka nenoraujos.. gribējās līdz piektidienai neest oh. gribēju zināt,kā tev pietiek spēka, tik ilgi tomēr bez oh?
kas tā par auzu kliju galeti un kā to cep? īsti nesapratu,kā tu gaļu cep uz pannas follijā? cik ilgi, liec vāku virsū pannai?

auzu kliju galete = 1.5-2 ēdk. auzu kliju, 1 kulta ola, apmēram 1.5 ēdk. vai 0.5% jogurta, garšvielas - to visu sakuļ un cep uz pannas no abām pusēm. tad nu sanāk tāda kā pankūka/galete...tā nu arī ir mana šķiedrvielu daļa :)
gaļu ietinu follijā un lieku uz karstas pannas, virsū vāku un tad nu arī gatavoju. kā nu kuro gaļiņu.... es to visu uz izjūtu. piemēram vistas fileja bija apm 35-40min.
šovakar biju ar draudzeni uz kafejnīcu, kur ēdu laša salātus - salātlapas, etiķa/balzamiko mērce, kūpināts lasis. un man veiskmīgi izdevās absolūti ignorēt to interesanto mazo džādo maizīšu groziņu, ko arī uz galda uzlika!!!!! prieks pašai par sevi!

es sorit apedu vienu maizes skeeli ar olu, savadaaks galiigs bezspeeks. tev pietiek energijas eedot tikai ob un daarzenjus? nez. man ir gruuti, eedu normaali, bet pulniigs bespeeks. tomeer ilgi saadi nevaru iztureet, meeginaashu varieet- dazas dienas uz ob, un dazaas klaat pieliksu nedaudz oh.. domaaju,ka rezultaatam taapat jaabuut.

;) , es arī tomēr nejūtos baigi enerģiski.... tāpēc man ir doma tāda (nokluasīta no manas draudzenes vakardien) - sestdien, svētdien es plānoju aktīvāk sportot, proti, ne tikai iet garās pastaigās un vingrot, bet arī iskriet savus ierastos 10km. Tāpēc, lai būtu spēks, es šajās dienās, kad es skrienu, plānoju ēdienkartei pievienots arī nedaudz ogļhidrātu - proti, apēst 1 rupjmaizes šķēli vai arī bļodiņu rīsi/ griķu.
vienkārši, lai "nenokristu skrienot" kādā krustojumā aiz "bezspēka" :)

es arī skrienu un šovakar gribu skriet, un parasti brīvdienās arī skrienu, tāpēc ja šāds bezspēks, tad galīgi nevarēšu paskriet.. nu ko, tad mēs abas skrējējas tievējam? :D bet tā ir, daudz sportoju, bet daudz ēdu, tāpēc ir liekie kg :( es no tevis pašpikošu, arī skriešanas dienās uzēdīšu OH. un tad darbdienās kādas 2-3 dienas mēģināšu tikai uz ob.. es neesmu svērusies, rīt vajadzētu nosvērties.

nu sports ir sports :) bet nav tā, ka tikai sports vien palīdz noturēt svaru vēlamajā līmenī :) diemžēl.... jo īpaši, ja garšo augļi un arī "beizpienmaizītes" :) un it īpaši, ja ir licies - es taču skrienu (vasarā sanāk kādas 3-4 reizes nedēļā pa 10-15km) tātad varu apēst arī kādu našķi :) un vēl kaut ko..... vārdu sakot skriešana un ēšana ir jāsabalansē. jo īpaši tāpēc, ka skriešana arī patiesībā vairo apetīti :). es šito novēroju aizpagājušo vasar, kad biju aizrāvusies un nedēļā noskrēju pat reizēm vairāk kā 70km, bet liekie kg, kuri taču skrienot arī bija līdzi jānēsā, turējās.....

chau, malaces.. es ar pulkaa.. patik sii pieeja esanai :) ieveroju no lieldienam.. no 69kg..sodien 65,5. jau ir ok. tas, ka speka mazak, taisniba it seviski sportojot. mani visvairak priece vieglauma sajuta, pie sajutas ka esi visu laiku paedies:)
es saja lapa atradu gramatu un pie viena ar recepsu gramatu idejam ko uzgatavot; pdf formata, ja krieviski saprotat- loti laba..http://flibusta.net/b/317669<\/a>
lai sokas!

bez visa varu iztikt, bet ja nav saldumu , kad to sakārojas, tad sākas panika-sirdsklauves, roku trīcēšana, reibonis, nervozums....
Nezinu....izmisums. svars aug, bet...
Dikāna diēta: ieteikums "nevaru"

pamēģini visvisādos veidos atrast to savu "saldumu aizstāšanas produktu"!!!! kaut ko, kas tev vēl ļoti garšo! bet nav visvisāda veida "cukurs"! Nu , piemēram, gabaliņu liesa siera? vai garneli? :) vai gabaliņu laša.... nu nezinu, moška kakao ar pienu un stēviju cukura vietā??? padomā, paštuko un noteikti ir kaut kāda forša alternatīva saldumiem!!!!
Re: Dikāna diēta: ieteikums "nevaru"

svilpaste - vai tu varētu lūdzu uzrakstīt kurus produktus drīkst un kurus nedrīkst ēst 1. un 2. fāzē? :) Man tās grāmatas nav un nezināšanas pēc negribu novirzīties no pareizajiem produktiem :)

nevaru - pamēģini STĒVIJU tas ir cukura aizviietotājs, kas ir ļoti veselīgs un 3x saldāks par cukuru. Var pie tējas vai kafijas likt :)
http://www.stevija.lv/

Paldies! Visām!
Es kafiju, tēju jau labu laiku dzeru bez cukura!
Bet laikam man tā emocionālā ēšana prasa savu salduma devu....
Mēģināšu....

Sveikas,

mani sauc Cola light, esmu resna un piedalos dikāna diētā :)
man 110 kg, jau 5 dienas ieturu šo diētu, bet par cik sanāca norauties, tad pēc katras noraušānās jāatskā ar trieciendiētu no sākuma, tad man no vakardienas otrā diena :)
Man nav ne nespēks ne tukšuma sajūta, pēc olām man drīzāk kunģis protestē.

Paldies par galešu recepti tikko iemēģināju super!

Ko es ēdu šīs piecas dienas? - lasi, olas visādos veidos (pannu es gan ar to saveti ietaukoju) piem uztaisu omleti ar ūdeni un pētersīļiem, vistas fileju,jogurtu 0.5% taukiem, kafiju ar pienu, biezpiens 0.1%, tunci savā sulā konservu, žāvētus kalmārus, skumbriju žāvētu, garneles, Polar sieru 15%, utt. Dzeru daudz cola light (esmu cola light atkarīgā), sūkāju bezcukura ledenes (darbā). Jūtos labi, bet tikai 1.5kg bija nost un uz maniem 110 tas ir maz. Es gan esmu visa sapampusi un pie tā ūdens daudzuma, ko es izdzeru tas tā varētu būt. Par cik nevaru pagaidām atteikties no sāls, tad tā tūska varētu būt.

Norāvos (par cik man ir diabēts) ir grūti noturēt cukura līmeni un pāris reizes tas pazeminājās, tāpēc dabūju ēst cukuru un vienreiz hematogenu. Tad vakar norāvos ar alkoholisko kokteili (gan ar cola light, bet vienalga).

Ar sportu pašreiz nenodarbojos, bet 20 min pārgājieni pa centru turp atpakal man gandrīz katru darba dienu.

Novēlu visām panākumus, un sev arī, es gribu nomest, lai justos vesela, jo ar šo svaru man sāp muguru, utt. Protams pati vainīga :(

Sveikas,

man 110 kg, jau 5 dienas ieturu šo diētu, bet par cik sanāca norauties, tad pēc katras noraušānās jāatskā ar trieciendiētu no sākuma, tad man no vakardienas otrā diena :)

Ko es ēdu šīs piecas dienas? - lasi, olas visādos veidos (pannu es gan ar to saveti ietaukoju) piem uztaisu omleti ar ūdeni un pētersīļiem, vistas fileju,jogurtu 0.5% taukiem, kafiju ar pienu, biezpiens 0.1%, tunci savā sulā konservu, žāvētus kalmārus, skumbriju žāvētu, garneles, Polar sieru 15%, utt. Dzeru daudz cola light (esmu cola light atkarīgā), sūkāju bezcukura ledenes (darbā). Jūtos labi, bet tikai 1.5kg bija nost un uz maniem 110 tas ir maz. Es gan esmu visa sapampusi un pie tā ūdens daudzuma, ko es izdzeru tas tā varētu būt. Par cik nevaru pagaidām atteikties no sāls, tad tā tūska varētu būt.

Norāvos (par cik man ir diabēts) ir grūti noturēt cukura līmeni un pāris reizes tas pazeminājās, tāpēc dabūju ēst cukuru un vienreiz hematogenu. Tad vakar norāvos ar alkoholisko kokteili (gan ar cola light, bet vienalga).

Ar sportu pašreiz nenodarbojos, bet 20 min pārgājieni pa centru turp atpakal man gandrīz katru darba dienu.

Novēlu visām panākumus, un sev arī, es gribu nomest, lai justos vesela, jo ar šo svaru man sāp muguru, utt. Protams pati vainīga :(

Sveikas,

ļoti atvainojos par 3 reizēm, bet bija problēmas un es nedomāja, ka delfi visus trīs mēģinājumus tomēr ievietos :) sorry

super iedvesmai:

http://www.mammu-maksla.lv/index.php/pavarmaksla/dikana-dietas-receptes-menu?limitstart=0
Dikāna diēta - nav viegli, bet ....

...viss taču ir gribasspēkā :)
otrdien būs pagājušas jau 2 nedēļas - nomestais svars tā ap 3kg.
kapēc tik maz??? :) tapēc, ka arī gadās reizes, kad sagrēkoju un apēdu kādu ogļhidrātu - pilnīgi absolūti nevajadzīgi un nepamatoti, bet nu...tomēr ar gribasspēku jāpiestrādā :)
tā kā jau es rakstīju, dienās, kad es skrienu apēdu arī kādu gabaliņu ogļhidrātu/šķiedrvielu, tā, piemēram, vakardien noskrēju kaut kas ap 11km un pusdienās pie tītara+dārzeņu sautējuma uzvārīju arī rīsus :)
tagad jauna nedēļa, rīts sācies ļoti apzinīgi - brokastīs apm. 150g 0.5% biezpiena + 0% grieķu jogurts + dažas mīdijas + liela, liela tējas krūze :)
pusdienās droši vien būs kāda gaļiņa, vai zivtiņa un svaigie dārzeņu salāti bez krējumiem, vai eļļām. Vakariņas - tad jau redzēs. :) Bet, tā kā es neskriešu šodien, bet aiziešu ciemos pie viena drauga, tad "centīgi tūrēšos pretī jebkādiem cepumiem/maizītēm, ogļhidrātiem" un mēģināšu arī atturēties no vīna glāzes.... kas gan pilnīgi noteikti būs daudz grūtāk kā visas maizīšu un saldumu lietas :)......
jauna nedēļa + apņēmības netrūkst = tikai uz priekšu!!!!! Vasara nu jau aizvien acīmredzamāk tuvojas!!!! :)
Re: Dikāna diēta - nav viegli, bet ....

ja mēs par iedvesmām, tad man patika palasīt šis te mājaslapas/blogus:
1) http://notesbyjekaterina.blogspot.com/search?updated-min=2013-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2014-01-01T00:00:00-08:00&max-results=9
2) http://mydukandiary.com/
3) http://www.mammu-maksla.lv/index.php/stasti/zinatkarajiem-menu/377-mans-dikana-dietas-stasts
Un te ir receptes:
http://www.dukandietmeals.co.uk/

lai mums izdodas!!!!!! :) jo VASARA TAČU TUVOJAS!!!! :)

labrīt.. es pa briivdienaam esmu visu sacakareejusi,.. pilniigu tiiru Dukana dieetu nespeeju ieveerot. centiisos tagad kaadas paaris dienas eest ob, tad pielikshu oh, tad atkal ob.. saadi varieeshu, savaadaak par gruutu man ir.

Ashy Bine ari smuki un vienkarsi aprakstits..klau te ari ir Grieku jogurts pieminēts.. kas tas tads?

pdf isaka versija Guidlines ar idejam edienreizem.. palasiet laba ir snack options uz 2 lapam.. un beigas reminders..ari netrauce parlasit reizi pa reiziei.. http://www.google.lv/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CEMQFjAD&url=http%3A%2F%2Fpracticallist.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F10%2Fashys-clean-eating-guide.pdf&ei=lbZrUfvhMuTy4QTm-4GADA&usg=AFQjCNFbdfey6deF34xOgHY26IVFwt-RxQ&sig2=1eTvgPLZV7feV0sKp07k_A<\/a>

pdf gramata stop dreaming start achieving.. Clean eating guidlines..
http://www.google.lv/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=10&cad=rja&ved=0CHIQFjAJ&url=http%3A%2F%2Fe.cleaneatingdietplan.com%2FPortals%2F209684%2Fpdf's%2Fclean%2520eating%2520diet%2520plans%2Fnew%2520zealand%2Fnz-book.pdf&ei=lbZrUfvhMuTy4QTm-4GADA&usg=AFQjCNEJmoGWnt4lj2-dwinPUt5iwHJ2sA&sig2=D2j3pbYmopVm1KBW1-VYnQ<\/a>

grieķu jogurts ir tāds jogurts nelielā baltā jogurta trauciņā ar zili-baltas krāsas vāciņu, ko es pagaidām esmu atradusi tikai Prismā. ir arī "Kāruma" ražots Grieķu jogurts, bet tam man liekas ir kādi 3% tauku....

Un kad pietrūkst ideju receptēm, iemet aci šeit: http://mammu-maksla.lv/index.php/pavarmaksla/dikana-dietas-receptes-menu
Es arī ievēroju Dikāna diētu un sevis gatavotos ēdienus lieku mājaslapā, jo latviešu valodā ir ierobežota info tieši recepšu ziņā.

Da kuiņa tas viss, brīnumainais Grieķu jogurts, ko grieķi baigi kārni visi?

Svilpaste - kur tu pērc beztauku tofu sieru? Cik izskatījos veikalos- tur daudz tauku.

Sancho, man izdevās vienreiz atrast Rimi. Neteiktu, ka bija baigi garšīgs...bet tofu jau ir tofu - soja man patiesībā īsti vispār negaršo. Man personīgi daudz labāk garšo 0.5% biezpiens ar 0% grieķu jogurtu un garšvielām+garšaugiem.

Sojalita ražotais tofu siers ir ar 1.2% tauku. Ir tāds puslīdz ēdams :) http://www.sojalita.lt/lv/produktai/tofu/naturalus

Paldies, Svilpaste!
Un kā tev iet ar diētu? Kāds bija sākuma svars?

tagad ir -3kg. Uzreiz pasaki, ka neievēroju esi visu nu nenormāli skrupulozi. Esmu iedzērusi gan vīna glāzi, gan apēdusi saldējuma šķīvīti, gan arī riekstus,rozīnes ir sanācis panašķēties. Bet pēc būtības man tā "diēta"/"dzīvesveids" patīk. Es uz to skatos nevis uz kā panaceju, bet gan izejot no visādām atziņām+principiem taisu savu ēdienkarti. + es diezgan aktīvi sportoju - pirmdien 1.5 stundas spēka vingrojumi + gara pastaiga, otrdien - noskrēju 9km, vakardien noskrēju bišku vairāk kā 11km, šodien arī būs pastaiga un spēka vingrojumi... tā man jau tāda parasta prakse, kurai vienkārši papildus tagad piedomāju par ēšanu, jo ar sportu vien notievēt nevar.

un kā Tev iet, Sancho???

Man -3,3kg.
Sāku pateicoties savai trenerei. Eju 2x nedela ar vinu spēka u.c. vingrinājumus taisu, vēl 2 citas dienas eju aerobo 1h taisu.
Pirms Dukāna nekrita svars nost tikai ar sportu, tāpēc trenere piedavaja Dukanu pameginat.
Sāku 4.04. ar 62,8kg, šorit 59,5.
Riepa ir tieši uz vēdera, to arī gribu dabūt nost.

Es gan cenšos ļoti, ļoti visu ievērot, 2x esmu biezpienam kakao piebērusi, jo nežēlīgi saldumus prasās un pamēģināju jauno piena speku ar šokolades garšu - parejais viss kā vajag tiek darīts.

Nesen atklāju Cola Zero, to dzeru ar ledu - tas man kā saldais ēdiens dvēselei.
Vēl no luxus klases gardumiem lietoju Lazdonas ķimeņu sieru - to trenere teica, ka drikst, viņam 31,2 olb, 4,8ogļh un 4g tauku. Protams, baigi neaizraujos ar to sieru, bet dienā 2-3 škēlites apēdu.

Stēviju lietoju pilienos, manuprat labak sajaucas ar ēdienu. Vēl viens nekaitīgs saldais ir 05% biezpiens+karums bezpiedevu jogurts+citronu miziņa+stēvija saldumam.

Bet viss kārtībā, man patīk! Arī domāju kā dzīvesveidu paturēt. Gribas tikai, lai ātrak krīt - tad motivācija lielāka turpināt.

Skatos regulāri receptes internetā gaļas ēdieniem un saldajiem, nesaprotu kur dabūt svaigo sieru bez taukiem, tadu kā Philadelphia - visur arzemes viņš receptes ir, bet mums nu tiešām LV nav. Un vēl gribētos arī kaut kādas saldas garšas, kas ir nekaitīgas - tādas arī ārzemju receptēs ir - mums nav.

Kopumā visvairāk lietoju: vistas fileju, titara fileju, lasi, garneles, olas, biezpienu, kimenu sieru, piena speku, paniņas, karums bezpiedevu jogurtu un vājpienu 0,5%.

Klijas dabonu iekšā ar paniņām vai izcepu maizi Dikānmaizi :)

Paldies Madarai par receptēm Mammu-mākslā - tiešām tās ir labs palīgs un iedvesmotājs!

Par šo diētu uzzināju pavisam nejauši, pirms kāda mēneša drauga KLUBĀ izlasīju! Ieinteresēja, ieintreģēja un nu jau 2,5 nedēļas esmu dikāniste :) un -4,2kg. Jūtos lieliski, esmu priecīga un, galvenais, PAĒDUSI!

Man šajā lietā ļoti patīk "laimīgo beigu apsolījums " - es zinu, ja ievērošu noteikumus, tad mans Ideālais svars tiks sasniegts līdz konkrētam datumam. Tā ir lieliska motivācija!

Vēl Motivācijai šad un tad ieskatos krievu saitā, kur meitenes un puiši ir ievietojušas savas bildes pirms un pēc diētas. Acīmredzamais - neticamais - kā izmainās cilvēks mērķtiecīgi ,soli pa solim, nesteidzoties īstenojot savu apņemšanos!

Lai veicas mums visām !!!

Meitenes es īsti nesapratu par to grieķu jogurtu, Prismā ir daudzi varianti, bet tauku saturs 10%. Ja skatās kā piena produktam (jogurtam, pienam) - nenormāli daudz, bet ja skatāmies no siera un saldā krējuma viedokļa - 10% ir maz? Neko nesaprotu.

Man -4 kg un gadās grēkot, kā sagrēkoju tā atsāku no pirmās trieciendiētas dienas un tā es uz kruīza fāzi netiksu, biedē nostiprināšanas fāze :)

Kā citām iet?

Kur var stēviju nopirkt?

es nolēmu ievērot Dinkāna diētu tā "savā interpretācijā" :)
1) man šķiet, ka tomēr zaļumus - salātlapas, gurķus, tomātus, redīsus, kādu sīpolu, ķiploku, bieti un burkānu utt... izņemot protams kartupeļus... vajag lietot. It īpaši pavasarī, kad viss zaļais iepriecina. Tāpēc zaļos salātus bez visādām eļļām un krējumiem, es ēdu neierobežojot kā tai diētā itkā ir - tikai katru 2 dienu....
2) nedēļas nogales secinājums - grēkot nava labi :)... protams :) nav jau nekāds jaunums. man bija tā, ka sestdien svinot vairākus ģimenes svētkus kopā sanāca apēst gan kūkas gabaliņus, gan arī rīsus/pat nedaudz kartupeļu biezeni, gan arī dažus augļus, tātad ogļhidrātu devu tādu vērā ņemamu - un rezultāts +2kg pirmdien, un protams slikts garstāvoklis.....
3) ... bet nu toties pieturoties tagad dinkāna diētai, ēdot gan daudz zaļumus + katru dienu diezgan labi pasportojot, kas man ir 1dien,3.dien (un šodien ar būs) skriešana apmēram 1.25h/11-12km, 2dien 1.5h pastaiga ātrā solī + katru dienu arī presītes un sēžas muskuļu treniņi = apmēram -600/pat -800g. dienā!!!!!! super!

Tātad mana formula ir peilāgota Dinkāna diēta + sports = kopumā - 4kg + baigi labs garstāvoklis un tvirtāks ķermenis! :)

Par Stēviju - es pirku vienā ekoveikalā uz valdemāra ielas, pagalmā pretī krustojumam ar Lāčplēša ielu, diemžēl nosaukumu vairs neatceros. Un, cik zinu, Stēviju var nopirkt arī veikalā Abra uz Valdemāra ielas pretī Mākslas muzejam

Par Grieķu jogurtu - ir tāds man liekas poļu ražojums Prismā un Ikki nopērkams, kam ir kaut kas ap 1% tauku. Bet no Prismas produktiem man baigi patīk 0.5% "biezpiens", kas patiesībā nav graudains un izskatās kaut kas starp jogurtu un krējumu, svaigo sieru...

Paklau, Svilpaste!

Tev saldumus nekārojas? Un ko tu ēd no saldajiem edieniem, kad gribas kko garšīgu?

Vai cocacolu light vai zero dzer?

kad gribas saldumus, jā, iedzeru coccacolla zero :) košļāju kādu dirol :) un reizēm apēdu kādu rozīni, kas, es jau zinu, ka īsti nav saskaņā ar "bezogļhidrātu diētu", bet tomēr, manuprāt labāk kā šokolāde, vai konča. ā... es nopirku bezukura konfektes - krīzes situācijai.
bet, kā jau iepriekš rakstīju, dienās, kad es skrienu, atļaujos arī apēst kādu ogļidrātu - vai nu pie pusdienām nedaudz rīsu, vai arī launagā pie 0.5% biezpiena dažas rozīnes. jo skrienot 10+km vienkārši pietrūks spēka pilnībā izslēdzot ogļhidrātus.

Dārgās sievietes!
Rakstu nevietā, bet ļoti Lūdzu Jūs aizpildīt šo anketu un piedalīties pētījumā!
Jūsu viedoklis man ir ļoti svarīgs!

http://webanketa.com/lv/myforms/statistic/?form.uid=47877

Paldies visām atsaucīgajām!

http://webanketa.com/forms/6gvkgdsq5ww3echn61gpce0/

...bet es šorīt uzkāpjot uz svariem secināju, ka šitā diēta kopā ar diezgan aktīvu sportošanu strādā'ļoti labi - ja salīdzinu ar pirmdienas rītu, tad šorīt svari rādīja -2.9kg!!!!! nu ko vēl vairāk vajag :) 4dienās gandrīz -3kg!!! Tagad galvenais noturēties, neļauties kārdinājumiem, kas būs it īpaši svarīgi weekendā, kad braukšu svinēt tēta dz.d. :) bet nu - galvenais neatkāpties un "turēt buru"!!!! :) vai ne? :)

Svilpaste. tev tādi rezultāti,ka skauž ;) es sportoju un ēdu veselīgi, gan ar oh, sports man ap 4-5x nedēļā, bez OH galīgi nav spēka. bet tavi rezultāti iedvesmo, gribas tomēr saņemties un pamēģināt vismaz darbdienās uz ob un dārzeņiem un brīvdienās atstāt oh.. nez. tu malacis, turies, varbūt svētkos atļauj kādu tortes gabaliņu.
Re: Dikāna diēta - ātbildot :)

:), smaidiņ! ir tā, ka man sports skriešana vai, ja neskrienu, tad eju vismaz 1h ātrā soļa pastaigā. Un tajās dienās, kad es skrienu (nevis staigāju) es arī apēdu dažas (6-8gab) rozīni, vai pusdinās 2 ēdk. rīsu/griņu, vai arī kādsu 2 bezcukura/bezslāls cepumu gab. (atradu tādu Prismā, stendā, kur ir visvisādi diētiskie produkti).
Jā, par kūkas gabaliņu esmu jau padomājusi :) dz.d. ir galu galā dz.d. :) Tāpēc, lai nebūtu nekādas baigās atkāpes, kūku es taisīšu pati - 0.5% svaigais siers + 5% saldais krējums + kādas saldētas upenes = siera kūka, kur pamats būs no sadrupinātiem Selgas capumiem, kurus es vienkārši neapēdīšu. :) vismaz esmu apņēmusies neēst.
Re: Dikāna diēta - ātbildot :)

Ko gan tur skaust? Paēdiet normāli, un, kad smadzenes beidzot sāks strādāt, elementāri parēķiniet, cik 3kg tauku ir kaloriju izteiksmē. Kad ar šo uzdevumu būsiet tikušas galā, pakasiet savu tukšo pauri, lai izdomātu, kur jūs četrās dienās esat dabūjušas tādu kaloriju deficītu. Un visbeidzot seciniet, ka ne jau uz tauku rēķina jūs zaudējat svaru.
Re:visēdājam

:).... nu re, tieši tāpēc, ka es šīs tevis peiminētās 4 dienas 9lai gan patiesībā kopā apmēram 2 nedēļas) ēdu daudz visvisādas olbaltumvielas un tos ogļhidrātus, kas ir salātos, dārzeņos, nevis ēdu cukurus un miltus + vēl arī katru dienu izdzeru apmēram 2l ūdens + vēl kadijaskrūžu,tējas krūžu šķidrumumus, es tomēr puslīdz droši secinu, ka to kaloriju deficītu mans ķermenis vismaz daļēji paņem gan no liekajiem uzkrātajiem cukuriem, kas noslēpušies manā ķermenī taukaudu veidā...... mans paudis nemaz nav tukš :) tur ir diezgan laba "bagāža iekšā", kas izplāno, kur es katru dienu skriešu, ko ēdīšu un kā sevi "uzlabošu" :)
labi, labi... es jau zinu, ka intes ir tāda atkritumu kaste, kur katrs, kuram ir slikts garstāvoklis, vai līdzi velkas "iedomības rēgs", vai vienkārši gribas vienmēr būt opozīcijā, var visu un visus "nolikt" - tā nu tas ir :) gudri mēs visi esam nu gandrīz kā Stephen Hawking :) -zinam visu par visumu, zinātni, nu, vārdu sakot, visu, it īpaši, ja pilnīgi anonīmi sēžam pie datora savā guļamistabā un dzerot kolu, atraugājoties vienkārši ļaujamies "savai varenībai" nolikt visu un visas :) ..... labi, es iešu čučēt, gan jau ka visēdājs arī guļ :)))))

Svilpaste, malacis, neņem vērā visādus visēdājus, jo izskatās, ka tik daudz smadzeņu, ka pa degunu lien laukā, un kaut kur tas stress jāizgāž :)

Man -5 kg, ir āķis lūpā. mazliet sāku lietot dārzeņus klāt. Man parasti saldumus nekārojās, bet dzer cola light vai kožleņes ar visādām garšām, tam pašam prismas 0.1 biezpienam pielieku parasto cukura aizvietotāju (lietoju canderel) karotītē izšķaidītu. Kad cepu dikān pankūkas pielieku aizvietotāju plus pieleju 0.2 dzeramo jogurtu (protams tut ir bišķiņ ogļhidrāti). Kad cepu pankūciņas tad pannu tomēr ieeļļoju, arī priekš omletes.

es iegooglēju tos grieķu jogurtus un ārzemēs ir tādi ar bez taukiem, kā arī ārzemēs ir pieejami jogurti, kas ir gan bez taukiem, gan ar cukura aizvietotāju, pie mums tādi točna nav.

blondā - no Madaras receptēm pamēģināju vistas filejas nagetus, super!

Beztauku jogurtu 0% var nopirkt Rimi, maza balta bundzinja ar ziliem burtiem, tauku saturs rakstits uz budžas vāciņa.

Mans topa saldais ēdiens, beztauku jogurts, kanēlis un saldinātajs.

Pie tā, ka to var ēst neierobežota daudzumā, esmu atradusi veidu kā apslāpēt domas par saldumiem. Ja vēl goji ogas pievieno-super garšīgi:)

Es jau Dikānas veterāns, ja tā var teikt, un man -16 kg:)

Beztauku jogurtu 0% var nopirkt Rimi, maza balta bundzinja ar ziliem burtiem, tauku saturs rakstits uz budžas vāciņa.

Mans topa saldais ēdiens, beztauku jogurts, kanēlis un saldinātajs.

Pie tā, ka to var ēst neierobežota daudzumā, esmu atradusi veidu kā apslāpēt domas par saldumiem. Ja vēl goji ogas pievieno-super garšīgi:)

Es jau Dikānas veterāns, ja tā var teikt, un man -16 kg:)
Re:Loreta

OHO! Super rezultāts! Vai mērķis jau sasniegts? :)

Par saldo - gluži manas domas!
Re:cola ligt

Pati pirmā, ko no Madaras receptēm pamēģināju - tā ir Dikāna maize. Es neesmu liels maizes ēdājs, bet brokastis bez pāris maizes riciņām nu nevaru iedomāties! Tā nu es joprojām cepu sev maizīti pati tieši pēc šīs receptes!

Esmu pamēģinājusi Pildītos šampinjonus (arī savā improvizācijā) - vienkārši un gardi!
Burkānu cepumi, Diētiskā PannaCotta uc.

Šodien iegādājos Zaļo sieru - tad nu izmēģināšu arī Vistas nagetus!:)
cola ligt

Mērķis vēl nav sasniegts:) vēl 8 kg.

Maizi cepu jau rituāli, katru dienu, jo brokastis nevaru iedomāties bez lašmaizītes, vai maizītes ar liellopu gaļiņu.

Bieži gatavoju liellopu strogonovu ar kukurūzas cieti un tomātiem sava sulā. Ēdu kā biezu zupu:)

Ja lasis uz atlaidi, gatavoju to-visādos veidos.

Mana mīļākā zupa no vistas filejas vai vienalga kādas vistas gaļas.Caur duršlaku ieleju 2 olas un ir tāds gardums.Gatavoju katru otro dienu un nav vēl apnikusi.

Daudz receptes esmu pati veidojusi un papildinājusi.

Edienkarte nav vienveidīga, jo ļoti patīk gatavot ēst.
Re: Loreta

...man vēl 6kg...:)
Domāju līdz Jāņiem būšu formā! :)

Par gatavošanu - es arī improvizēju un man patīk gatavot, lai gan es neesmu nekāds lielais virtuves guru.
...Un vēl jāpiedomā, ko otrai pusītei pagatvot. Bet es pamazām pieradinu pie saviem ēdieniem, protams, ar dažiem izņēmumiem, pagatavojot vecos labos saldos , tādejādi revanšejoties . :)

Pamēģināju to diētu, bet man tas neder. No tikai olbaltumvielu ēšanas pūšās vēders, un nāk pirdieni. Un pēc tualetes apmeklējuma tur smird tā, ka 2 stundas neviens pēc manis tur ieiet nedrīkst. Nekādi gaisa atsvaidzinātāji nelīdz.

Loreta! Vai sis ir tas jogurts? http://www.rimi.lv/receptes-un-produkti/rimi-produkti/jaunumi/rimi-grieku-jogurts.html

It ka nevaretu but. Tur 7% tauku.
Vari iemest bildes saiti LUDZU?

tikai olbaltumu dieta ir kaitīgi, pēc gadiem diviem var atrstiept pekas.
Bojājās aknas, nieres
http://www.wmj.ru/diety-i-fitnes/diety-i-pitanie/diety/vred-diet/
http://cellulitu-net.narod.ru/05/r135.html
http://diet.passion.ru/velness-novosti/diety/uchenye-dokazali-vred-belkovykh-diet.htm

hmmm... nu tak palasi mazliet pirms šādi spriedelē, tikai olb. ir dazas dienas sakumam, pec tam kombine ar kaudzem darzenu pec laika samerigus apjomus skiedrv klat... pec si vienigais ko atstiepsim, tas ir jaunas drebes vasarai..

ja interesē, Mego jaunums igauņu ražotas uzkodas (karājās pie fasētajām desām) jeb kaltēta vistu filejas čipši ar tikai 3.5% taukiem kaut kur par 0.85 Ls, tā cena esot ap 1.45 Ls. Tur vēl cāļa cīsiņu un cita uzkoda, bet tieši filejas manuprāt ir dikānam piemērotāka, Nav dikti sāļa :)

Sky atradu divus 0.1% jogurtus un mājas biezpienu almai 0.1%, + diabētiskais jogurtsm, kur maz tauku un ogļhidrātu, bet dikti šķidrs un saldeni salkans
atradums

Super atradums pēdējās dienās- Vici lašu desiņas veikalā Prisma.

Garas, kā desiņas, sastāvā rakstīta tkai lašu gaļa. Ļoti garda.

Grillsezonai super.
Re: atradums

Ko gan tur skaust? Paēdiet normāli, un, kad smadzenes beidzot sāks strādāt, elementāri parēķiniet, cik 3kg tauku ir kaloriju izteiksmē. Kad ar šo uzdevumu būsiet tikušas galā, pakasiet savu tukšo pauri, lai izdomātu, kur jūs četrās dienās esat dabūjušas tādu kaloriju deficītu. Un visbeidzot seciniet, ka ne jau uz tauku rēķina jūs zaudējat svaru.

blondīnēm smadzenes nav vajadzīgas

Normāli skaitās ne vairāk kā 500 g nedēļā zaudēt. Ja zaudē straujāk tad ātri atnāk atpakaļ tas svars.

Es 2 mēnešu laikā nometu 6 kg un tagad jau vairāk kā 1 mēnesi ir izdevies noturēt.

Ēdu 6x dienā - 3 lielās ēdienreizes un 3 "uzkodu" ēdienreizes. Ēdu viskaut ko bet izvairos no sāls, cukura, bulkām, saldumiem utt Neēdu cūkgaļu un neko treknu. Sierus tikai 10-20%. Izvairos no krējuma - tā vietā lietoju paniņas (lai sajauktu salātus) utt saskaņā ar vienu diētu ko atradu inetā - ļoti draudzīga diēta. Galvenais ir regulāri arī sportot - tad var arī reizēm atļauties našķus un pārēsties šašļikus.

3x nedēļā skrienu pa ~40 min vai arī uz sporta klubu 1h treniņš (ja nesanāk uz treniņu tad skrienu). Bet tā lai ir vismaz 3x nedēļā tāda slodze ka ir svīšana (pulss aptuveni 150 lai ir).

Nu tā.. turpinu. Visu reģistrēju vienā sistēmā kur man arī zīmē skaistus grafikus un redzu kā notiek progress. Tā kā man nepatīk ja grafiki sāk iet nepareizi, tad tas mani papildus motivē turpināt ievērot. Tur ir gan svara izmaiņu grafiks, gan disciplīnas grafiks (cik regulāri reģistrēju dienasgrāmatā ko ēdu) gan sportošanas grafiks.

Tā man iet.

800 kal= 100 grami speķa =1 stunda skrējiena = 3 stundas iešanas

Jx- kas ta par sistemu?? Pastasti sikak un uzraksti nosaukumu :)
Re: pārdomas

100gr speķa ir 822KCAL. Skriešana ĀTRĀ tempā 60 min - 700kcal.

100gr speķa ir 822KCAL. Skriešana ĀTRĀ tempā 60 min - 700kcal.

bl@d , nu tad viss ir vēl sliktāk!!!

skriešana lēnā tempā 60min ir 500kcal.

skriešanas laikā patērēto kaloriju skaits pirmkārt ir atkarīgs no paša cilvēka svara, otrkārt no tempa un treškārt no skrējiena ilglaicības.
Nav tāds universiāli piemērojams uz visiem cilvēkiem attiecināms kaloriju skaits/1h!!!!
es, teiksim, vakardien noskrēju 12km / 1.13 h = patērēju ap 1000ckal.

savukārt 8km/45min = ap 600 ckal

tā kā... tas ir ļoti individuāli!!!

kā zini ka tieši 1000 ckal, tev ir ckal meters?

zinu ppēc tā, ko aprēķina mans pulsometrs un paralēli tam aprēķinu vienā sporta lapā - kur attālums/svars/ātrums/laiks tiek ievadīti un tad programma aprēķina cik ckal..
protams sistēmas ir sistēmas un kompji ar kļūd''as, bet

nu tas tā... aptuveni...

neticu es tām programām, tās mūždien pieviļ....

man arī ir pulsometrs un man 40 min lēns skrējiens patērē tikai ap 300 kcal, un stundā parasti 500kcal. sanāk,ka 10 min skrienot ir em 100kcal, ap 70-80. kā nu kuro reizi. maz.

da pzdec!!! lai nodzītu 1 kg ir jāskrien 2 st. 5 x nedēļā, nez ir kāds kurš to spēj no 100 kgmniekiem? man piemēram visas kājas sāp, un pēc 2 st esmu beigts

A tu neskrien, sac ar staigasanu. Smuki raiti atraa soliti pastaiga un sakt 10 km noieti.
galigi traks mocit locitavas ar tadu svaru

running man, NU ZIN, 100kiilogramiigam vispaar nav ieteicams skriet. padomaa par savaam loocitavaam, sirdi. saac ar raitu staigaashanu un eedienkartes izrevideeshanu, un tad,kad buus nomesti 20kg, tad vareesi sakt skriet.

visu mūžu skrienu, kāpēc lai mainītu paradumus? treša diena pēc kārtas- 54+35 min>> kopā 2:20

visu mūžu skrien un sver 100kg?? :)

nu varbūt bišku mazāk?, vai tie svari melo? nu bet virs 90 noteikti ir..
ziemas slapjdraņķi, protams, palaidos, arī tā gripa vēl, bet tā vismaz 2 reiz nedēļā... vai ar slēpēm...
šodien 1:35...
par rezultātiem ziņošu..
iesaku pirms starta kapiju ar aspirīnu:)

Dāmas, varu arī padalīties ar savu pieredzi, esmu jau nedēļu ņēmusies ar šo diētu :)
Un jāatdzīsts, ka man padodas ļoti labi :) pirms šis dietas sakuma, needu galu praktiski vispar necik, bet tagad edu galu un zivi un jasaka, ka mainu stereotipus un redzu ka rezultats ir loti labs 2.5 kg nedela, uzskatu , ka loti labs rezultats.
Esmu daudz dazadas dietas izmeginajusi, kuram ir momentals rezultats, bet ne pastavigs, tadel, nolemu so uzsakt un ir panakumi :)
galvenais, ko no šis diētas sagaidu ir noturīgs rezultats :)
Es gan arī mazliet grēkoju, taču daudz ar kājām staigāju un dodos uz treniniem :)
Tādēļ novēlu visām izturību un panākumus :)
to running man

Kādēļ nepaprovē braukt ar velosipēdu? Es dienā minos vidēji 45 min (uz darbu un atpakaļ), sadedzinu +/- tās pašas 300 kcal, ko tavs 40 min riksis... Man domāt, ka svarīgam cilvēkam :) tomēr vieglāk ir mīties, nekā auļot. I ceļgaliem un dibunam vieglāk :) Tikai brīdinu- ciskas nenormālas uzpumpējās. Man ir zema ogļhidrātu diēta ar vismaz 2x proteīnu saturošām ēdienreizēm, muskulis aug nežēlīgs. (Sveru 85 kg šobrīd).
Re: to running man

Es tā palasīju<>padomāju, lai nodzītu 100 gr jeb ~800 kal, pie mana svara< vismaz 1 st jāskrien mērēnā riksī, nu a ko tur vairāk izspiedīsi?!!! S ar velo vispār nezinu ar kādu ātrum un kur būtu jādragā lai noturētu tādu tempu. Man liekas pat pa veloceliņu 1 km nevar nobraukt lai nebūtu jābremzē... A kas ir 100 grami,- to pat pamanīt nevar, bez tam ir arī jāstrāda un pauzes jāietur lstarp reizēm lai organisms atpūstos, tā kā tās 2-3 stundas vienā piegājienā ir nepieciešamais minimums.
Bet bez ogļhidtrātiem tālu neaizbrauksi, vienkārši iesit guugļos, "ogļidrātu trūkums" un visa kāre pēc diētas bez ogļhidrātiem pāries... Tur olbaltums pārtstādājas ogļhidr., ar attiecīgām sekām nierēs, aknās utt...

Nu, šodien tev par godu izspiedu no sava velodatora un veloapp šos datus:
Nobraucu 4.8 km pilsētas robežās pa veloceliņu (ne Latvijā) 23:07 min, ar vidējo ātrumu 11.98 km/h, sadedzinot 343 kcal. Man ir apvidus tipa divritenis (mikss starp pilsētas un kalnu) ar vidēja biezuma visurgājēja riepām, 20" titāna rāmi, sver 17 kg.
Pārsvarā lietoju 2 slodzes 6 ātrumu, jeb 12 ātrumu, kāpšanai mazākus, plakaniem posmiem augstākus ātrumus (tb- slodze kājām lielāka, bet paveikt var vairāk un ātrāk). Bremzēju ik pa 400m - pie luksofora. Ceļā apstāties sanāk kādas 4 reizes, lai sagaidītu zaļo gaismu, uz 30 sek, tb- 2 minūtes atelpas sanāk uz visu to laiku, bet, tas nav iekļauts kopējā laikā, jo velodators automātā uzliek pauzi.
Lielākais kāpums ir 200m posms pilsētā uz ielas, nevis uz veloceliņa, kur man arī ir maksimālais ātrums. Tikpat arī kritums (brīvgaita) atpakaļceļā.
Es taču teicu, ka ir zemu ogļhidrātu diēta, nevis vispār bez :) Pietiekami uzņemot šķidrumu un lietojot B grupas vitamīnus, problēmām nevajadzētu rasties. :)

Nu tā arī ir Kremļa jeb Atkinsona diēta, par kuru dakteri groza galvas, vienkārši pagugļo un redzēsi...

Es Atkinsa diētu neesmu ievērojusi un netaisos.
Svaigi lasiitas rindas

Labvakar!
Mani sauc Aija un shodien pirmo reizi izdzirdeeju par sho dieetu. IIsti nesaprotu ar ko saakt. Veicu apreekinus un sanaak, ka tagad 6 nedeeljas man ir jaaeed TIKAI olbaltumvielas + 3 ed.k auzu klijas?
Mans svars uz sho dienu 99.6
Vid a -100
Ved a- 118
Gur a-121
Buushu pateiciiga par jebkuru informaaciju.
Re: Svaigi lasiitas rindas

Piedāvāju Lida, visefektīvākās notievēšanas kapsulas no mūsu Vācijas interneta veikala -> www.lida.de
Nekādu pakaļdarinājumu! Tikai Oriģinālās! Cena 20Ls/iepakojums. (30kapsulas, vienam mēnesim)
Rakstiet -> richijs.pr@gmail.com
Vai zvaniet 28311646 (arī sms)
Iespējama arī piegāde pa pastu.
Re: Svaigi lasiitas rindas

njā, vislabāk kačāties, muskuļi noēd taukus
Aijai

Aija,

Ja nav pretenziju pret krievu valodu, tad ļoti izsmeļošu info var iegūt Dikāna diētas oficiālajā lapā: http://www.dukan.ru/
Te atrodama informācija gan par diētas pamatprincipiem, par diētas posmiem, var izskaitļot savu pareizo svaru, uz ko tiekties. Interesantas receptes, dāmu un kungu foto pirms diētas un pēc....jautājumi, atbildes....

Tas pats angļu valodā:
http://www.dukandiet.co.uk/

Ieteiktu visu lēni un mierīgi izlasīt.

Mans mērķis bija -10kg. Ir pagājušas nepilnas 7nedēļas un nu jau esmu pavisam tuvu savam mērķim!!!
Es vienkārši STAROJU par sevi, kāda esmu tagad. Šī diēta ir vienkārša un ļoti iedarbīga. Un arī garšīga!
Re: Aijai

Draugos arī ir dikānistu grupa, var dabūt dažādas receptes, meitenes dalās savā pieredzē.

es lasiju,ka šī Dikāna diēta pārskābina organismu.Bet pārskābināts organisms ir laba augsne visādiem baciļiem,vīrusiem utt.Jā svars kūst,viss notiek,tikai nebrīnieties ,ka būs biežāk iesnas,klepus u.c.

dikānistu grupa retinājās, vājākie apmira

Es arī izmēģināju šo diētu. Par manu pieredzi var izlasīt manā blogā: http://mammu-maksla.lv/index.php/stasti/zinatkarajiem-menu
Sākumā likās daudzsološi, taču sāka pietrūkt spēka visām manām fiziskajām aktivitātēm, tad nu ātrāk atsāku ar prātu lietot ogļhidrātus.

Komentētāju pulkā es īsti neiederos, bet varbūt mana pieredze arī kādam noder. Esmu vecenīte no resnīšu dzimtas. Ar lieko svaru cīnos no jaunības. Tad vairāk izskata dēļ, tagad - veselības. Maksimālais svars bijis 127kg. 50 gadu vecumā nepilna gada laikā atbrīvojos no 56kg. Taču svars lēnām, bet auga atkal.
Lai izsistos no svara ir vairākas labas diētas. Droši vien zināt 3x5 dienu diētu. Izturu 5 - 7 dienas, zaudējot 5 - 7 kg. Ļoti efeektīva ir ēšana ik pa 2 stundām: greipfrūts, ola, 200g salātu, 200g liesas vārītas gaļas, 150g 0,5% biezpiena, 1 glāze paniņu. Visu bez sāls un piedevām.
Tā arī sāku, kad pirms 2,5 nedēļām man bija 118,2kg. Pēc 3 dienām -5kg (lielā svara liekais ūdens). Sāku paplašināt diētu. Meklējot receptes, uzgāju Dikāna diētu. Pozitīvais - tā ir ilgstoša. Un neēst kviešu, rīsu produkciju, saldumus, saldos augļus, avokado, zirņus, pupas (izņemot pākstis), kartupeļus. Tālāk sāku nedaudz mainīt un pārgāju uz 5 - 6 ēdienreizēm. Katru dienu pierakstu svaru un tā izmaiņas savā blokā. Tagad ir - 9 kg: 1. ned. -6,6 kg, 2. ned. -2 kg, 3 dienās -0,8 kg. Daži paraugi vienai dienai: 1)greipfrūts, 2)2 /ēd. k. auzu pārslu, (dažkārt ie+ 5 rozīnes vai 3 sagrieztā žāvētas plūmes) pārleju ar verdošu ūdeni vai vājpienu (Maximā ir -0,5%), reizēm + tk. kanēļa, 3) salāti - no šiem pēc izvēles: gurķi, jebkuri salāti, redīsi, sel. kāti, kabači, spināti, cukini, zaļumi, 1/2 citrona mīkstums un sula, pāri maz - jebkura siera vai tk. balzamiko mērces vai angļu sinepes, 4) zivs, gaļa(liesa, bieži lupināta vārītiem vistu kauliem) kā zupa(ar burkānu, bieti, kāpostu, Anniņas garšv., kā sautējums+ 2 tomāti, sīpols vai ķipl., tk. sojas un balzamiko mērce), 5) vājp. biezpiens (loki, dilles, ķimenes, tomāts, zemenes, ābola gab.). Nu jau ievākts un izveidot daudz recepšu. Lai veicas! Un...visēdājam nesaprast svara probļēmas,bagātniekam - naudas problēmas.
Visiem

Neviena diēta nav laba diēta un nav viena pamatota doma kāpēc, vienmēr visur ir plusi un mīnusi. Ārstu viedokļi atšķiras, bet šeit jau nav runas par to, kas ir pareizi un nepareizi. Vai tad smēķēt ir labi? Vai tad apzināti nebojā veselību? Kas ir sliktāk smēķēt un lietot alkoholu vai ievērot diētu?

Es izvēlos diētu, tāpat kā visas šīs dāmas, (varbūt arī kungi), tā ir mana izvēle un apzinos, ko nodaru savam organismam, bet vēlos justies labi un tas ir pats svarīgākais. Izlasīju visus komentārus, no sākuma līdz beigām, bija tik jauka diskusija par to kā kurai veicas, līdz kamēr "neielīda" visādi ar dzīvi neapmierinātie un "gudrīši", kas neko vairāk nespēj, kā paklakšķināt pa klaviatūras dēli.

Mīļie, pirms uzsākat diētas, izlasiet visu informāciju, ko vien varat iegūt. Atļaušos atzīmēt, ka Dikāna diētai nav paredzēts aktīvi "sportot"!!! Tikai 20 min dienas pastaigas svaigā gaisā! Protams, ka trūks ogļhidrāti organismam, ja aktīvi sportosiet, tādēļ, pirms uzsākat diētas un mēģinat tās sabalansēt ar sportu, kārtīgi izvērtējiet savu ēdienkarti. Nav tādas formulas, diētas, kas derēs visiem! Tāpēc varam dalīties tikai pieredzē un izsvērt, kas no tā būs noderīgs mums!

Paldies:)
Re: Visiem

Vai nav vienkāršāk un veselīgāk ēst visu laiku sabalansēti un savām aktivitātēm atbilstoši, tā vietā, lai te nomestu 10, te atkal uzaudzētu 15 kilogramus?
Re: Dumiķīšiem

Protams, ka ir veselīgāk, bet no katras diētas mēs kaut ko iemācamies - kā pagatavot veselīgāk, kā iztikt bez eļļas, kā cukura vietā lietot stēviju, ka ir tādi beztauku jogurti un bezpiedevu jogurti, ka ēdiens pat garšo labāk bez visādām ķīmiskām garšvielām utt.

Mūsu prātos "diēta" ir iesēdusies kā stereotips - es tagad ēdīšu tikai atļauto, skaitīšu kalorijas, nekādus saldumus, neēst pēc sešiem utt.

BET, mūsdienās jau diētas izvēršas par tādu kā dzīvesveidu, par to kas ir veselīgs un kas tomēr nav. Visi ārsti apgalvo, ka var ēst visu, tikai saprātīgos daudzumos, mēs esam tas, ko mēs ēdam utt. Vai tad vegānus un veģetāriešus sauc par diētas ieturētājiem? Tas ir dzīvesveids - vai pareizs vai nepareizs, tas ir cits jautājums, tā pat ir ar diētām.

Kā vispār veicas dāmām? Es neieturu diētas, bet mācos no tām, paņemu kādu gudrību un receptes ;) Sāku interesēties par Dikāna diētu tikai tādēļ, ka jau divus mēnešus braucu ar riteni 2h dienā, bet svars pieaug, bet tā nav muskuļa masa, es apveļos visā augumā, tāpēc aizdomājos, ka kaut ko savā ēdienkartē daru ne tā, laikam rīsi būs pie vainas, ko es nezināju, jo ēdu pusdienās katru otro dienu ar salātiem.

Esmu paņēmusi dažus padomus no Jums dāmas, redzēs kā būs ;)

Vēlu visiem, lai izdodas savus mērķus sasniegt!
Padalīšanās ar domu biedriem.

Piedodiet ka rakstu.Esmu sieviete jau stingri gados.Nezinu vai kāds mani sapratīs,bet arī es piecas dienas atpakaļ uzsāku Dikāna diētu.Pagaidām esmu ļoti apmierināta.Šodien ir piektā diena un es esmu jau 2kg vieglāka.Protams tas ir ļoti mazs sasniegums ,bet tomēr arī kautkas ! Ja nu tā turpināsies tad būs viss kārtībā .Protams gribasspēku vajag ļoti lielu.Tikai man nesanāk daudz nodarboties ar to vingrošanu ,jo no mana lielā svara man sāka sāpēt pēdas un muguras daļa. Augums man ir mazs 1.63 cm,bet svars bija jau 113.9 kg.Nu un es nejauši ieraudzīju šo diētu.Tā arī saņēmos un sāku -tieši 13 datumā .Vai nu man šis datums būs veiksmigs vai nē ,bet ilgāk man vairs negribējās gaidīt . Vairs jau nu nav kur un uz ko cerēt ka no kāda neredzēta brīnuma novājēšu.Pacīnīsimies .
Padalīšanās ar domu biedriem.

Piedodiet ka rakstu.Esmu sieviete jau stingri gados.Nezinu vai kāds mani sapratīs,bet arī es piecas dienas atpakaļ uzsāku Dikāna diētu.Pagaidām esmu ļoti apmierināta.Šodien ir piektā diena un es esmu jau 2kg vieglāka.Protams tas ir ļoti mazs sasniegums ,bet tomēr arī kautkas ! Ja nu tā turpināsies tad būs viss kārtībā .Protams gribasspēku vajag ļoti lielu.Tikai man nesanāk daudz nodarboties ar to vingrošanu ,jo no mana lielā svara man sāka sāpēt pēdas un muguras daļa. Augums man ir mazs 1.63 cm,bet svars bija jau 113.9 kg.Nu un es nejauši ieraudzīju šo diētu.Tā arī saņēmos un sāku -tieši 13 datumā .Vai nu man šis datums būs veiksmigs vai nē ,bet ilgāk man vairs negribējās gaidīt . Vairs jau nu nav kur un uz ko cerēt ka no kāda neredzēta brīnuma novājēšu.Pacīnīsimies .
Re: Padalīšanās ar domu biedriem.

Rakstīju 6. jūnijā, bet 20. jūnijā bija pagājis mēnesis kopš ievēroju mazliet sev piemērotu Dikāna diētu otrajā fāzē -12,0kg. Šodien 27. jūnijā vēl -2,7kg, tātad kopsummā - 14,7kg. Tātad 20. maijā mans svars 118,2kg, bet 27.jūnijā - 105,5kg.
Dārzeņu dienās ēdu arī zemenes līdz pat 0,5kg divās, tijās ēdienreizēs.
Ceturtdienas ir tikai proteīna dienas: vienā nedēļā zivju diena (agrāk ēdu tikai baltās liesās gaļas zivis, krabju nūjiņas, tagad jau tunča salātus, silikona veidnē ceptas treknās zivis, panētas olā un auzu klijās u.c. Cilvēki ēd jēlus buļļu pautus, kāpurus un vanckarus, vai es nevarēšu ēst skumbriju savā sulā vai vēl ko pretīgāku).
Otrā nedēļā gaļas ceturtdiena. Šodien izcepu vistas karbonādes: (2 vistas filejas, 2 olas, kurām pielieku 1t.k. angļu sinepes, 1 t.k. balzamiko mērci, 1t.k. Vočesteras mērci, 1/4 t.k. sāls un sakuļu; filejas uz pusēm, ar gaļas āmuru izdauzu, panēju olu maisījumā un 2 ēd.k. auzu klijās. Cepu silikona veidnē, sadalu 4 ēdienreizēm. Dažreiz pērku vistu kaulu gaļu, vāru vai cepu cepammaisā 2 - 3 dienām. Sautēju: 2 tomāti, sauja gaļas, sīpols, Anniņas garšvielas, sojas vai balzamiko mērce. Citreiz vāru zupu: saujā gaļas, burkāns, nedaudz kāposta, A.garšvielas vai kas cits no klāsta: paprika, puravi, cukini, kabači, puķkāposti, brokoļi, seleriju kāti, bietes, tomāti un zaļumi.
Uz Jāņiem taisīju sieru. Daudz garšīgāks, irdenāks(kopā turas labi) par Lazdonas sieru. No Maximas 2 l 0,5% piena, 1kg mājas 0,5% biezpiena, 3 olas, 200g 10% saldā krējuma, 2t.k. sāls, 5 t.k. ķimeņu, citrons. Recepte no Draugim.lv pirms Jāņiem. Tikai jāgatavo ļoti uzmanīgi!
P.S. Esmu sarakstījusi A4 kladē daudz recepšu. Ja kādu interesē kas konkrēts, rakstiet silvijamike@inbox.lv

Rakstīju 6. jūnijā, bet 20. jūnijā bija pagājis mēnesis kopš ievēroju mazliet sev piemērotu Dikāna diētu otrajā fāzē -12,0kg. Šodien 27. jūnijā vēl -2,7kg, tātad kopsummā - 14,7kg. Tātad 20. maijā mans svars 118,2kg, bet 27.jūnijā - 105,5kg.
Dārzeņu dienās ēdu arī zemenes līdz pat 0,5kg divās, tijās ēdienreizēs.
Ceturtdienas ir tikai proteīna dienas: vienā nedēļā zivju diena (agrāk ēdu tikai baltās liesās gaļas zivis, krabju nūjiņas, tagad jau tunča salātus, silikona veidnē ceptas treknās zivis, panētas olā un auzu klijās u.c. Cilvēki ēd jēlus buļļu pautus, kāpurus un vanckarus, vai es nevarēšu ēst skumbriju savā sulā vai vēl ko pretīgāku).
Otrā nedēļā gaļas ceturtdiena. Šodien izcepu vistas karbonādes: (2 vistas filejas, 2 olas, kurām pielieku 1t.k. angļu sinepes, 1 t.k. balzamiko mērci, 1t.k. Vočesteras mērci, 1/4 t.k. sāls un sakuļu; filejas uz pusēm, ar gaļas āmuru izdauzu, panēju olu maisījumā un 2 ēd.k. auzu klijās. Cepu silikona veidnē, sadalu 4 ēdienreizēm. Dažreiz pērku vistu kaulu gaļu, vāru vai cepu cepammaisā 2 - 3 dienām. Sautēju: 2 tomāti, sauja gaļas, sīpols, Anniņas garšvielas, sojas vai balzamiko mērce. Citreiz vāru zupu: saujā gaļas, burkāns, nedaudz kāposta, A.garšvielas vai kas cits no klāsta: paprika, puravi, cukini, kabači, puķkāposti, brokoļi, seleriju kāti, bietes, tomāti un zaļumi.
Uz Jāņiem taisīju sieru. Daudz garšīgāks, irdenāks(kopā turas labi) par Lazdonas sieru. No Maximas 2 l 0,5% piena, 1kg mājas 0,5% biezpiena, 3 olas, 200g 10% saldā krējuma, 2t.k. sāls, 5 t.k. ķimeņu, citrons. Recepte no Draugim.lv pirms Jāņiem. Tikai jāgatavo ļoti uzmanīgi!
P.S. Esmu sarakstījusi A4 kladē daudz recepšu. Ja kādu interesē kas konkrēts, rakstiet silvijamike@inbox.lv

Labvakar! Tai vai tam, kas rakstīja uz manu e - pastu.

*No Jūsu rakstītā jāsecina, ka esmu kāds relikts, ja neko materiālu no cilvēkiem neiekāroju, bet reliģiskos sludinātājus pati uzskatu par dvēseļu zvejotājiem.
*Man uzrakstīja vēstuli un šķita, ka ar savu lielo pieredzi varu kādam palīdzēt. Neko nopirkt es nepiedāvāju, kā tas ir forumā, kur lielākoties jaušamas materiālās intereses. Forumā tiek prasīta e - pasta adrese, un es to uzrakstīju. Nav nācis ne prātā izvilināt kāda e- -pasta adresi.
*Man nav nekādu problēmu rakstīt atklāti. Ja jūs ar to domājat - rakstīt forumā, tad es to jau darīju vairākās tēmās. Man pašlaik labi sokas ar svara "nomešanu" - 20. maijā bija 118,2kg, bet šorīt 101,4kg. Domāju, ka sarakstīties Draugiem.lv vai e - pastā ir sirsnīgāk un pareizāk, jo ne metode, ne receptes nelīdzēs, ja netiek ievērotas cilvēka vecuma, veselības utt. īpatnības. Viena lieta ir Svilpastītei nomest pāris kilogramu, lai iespiestos kleitiņā, bet cita, ja gados vecam cilvēkam pārmērīgs svars rada smagas veselības problēmas. Taču priecājos par katras centieniem darīt kaut ko savas veselības vai izskata labā.
*Ko rakstāt uz manu e - pastu? Esat kāda hakere vai patīk gānīt cilvēkus?
P.S. Diemžēl Forumā dāmas nepavisam nav atklātas. Savu "skeletiņu" katra grib paturēt sev. Neatklāj ne gadus, ne svaru, ne metodi, ne apņemšanās nopietnību, bet bez tā nekāda nopietna saruna nav reāla.

ome, es Tev iesaku paleo diētu - izņemt visus graudu produktus (arī auzas), kā arī cukuru, plus centies nelietot rafinētos produktus. Daudz dārzeņu, gaļas, sēklas. Olas. Nedaudz piena produktus. Galvenais ir samazināt cukuru visa veida. Tieši ogļhidrāti ir tie, kas dod svaru, jo ķermenis netiek pie tauku dedzināšanas, bet tērē oh. Centies tos maksimālli samazināt.

Piedāvāju Lida, visefektīvākās notievēšanas kapsulas no mūsu Vācijas interneta veikala -> www.lida.de
Nekādu pakaļdarinājumu! Tikai Oriģinālās! Cena 20Ls/iepakojums. (30kapsulas, vienam mēnesim)
Vai zvaniet 28311646 (arī sms)

Sveiki es dieetu ieveeroju gandriiz 2 nedeelas man -3kg domaaju ka tik maz jo neesmu resna vnk man bija mazs puncis un gribeju to nomest dieetaa esmu ar draudzeni saakaam reizee vinai nomesti jau 5 kg .Domaaju dieetu vajag saakt kad ir tieshaam apnemshanaas un nevajag norauties man piemeeram buutu zeel norauties kaut vai peec 3 dienaam ko buutu noseedeejusi dieetaa kam sevi mociit ja peec tam kaut ko apeed mierinu sevi ar domu ja tagad labi pastraadaashu peec tam tak vareeshu eest!Paziistu tuvus radus un draugus kuri ar sho dieetu ir paarveertusies liidz nepaziishanai taa kaa daamas uz priekshu!!!:Lai izdodas

es tagad gandriiz meenesi uz dieetas.. arii neesmu no dikti lielajaam , bet peec vinja kalkulatora sanaaca 8 kg nost jaamet !! :/..
Pirmajaa faazee , kuru ieveeroju 7 dienas 3 dienu vietaa, nenometu ne tuvu tik daudz kaa bija soliits..labi ja kg!! ja godiigi , padomajot tas nav reaali nomest 1 vai 2 dienaas ~2 kg...organisms tomeer nav mashiina kaut kaada..
Turpinu dieetu..svars lenaam kriitas, kaa gan nekritiisies , ja es ne biku saldumu vairs needu.. dikti daudz visaadus dranjus ieprieksh eedu, un tiem kuri teiktu, ka Dukana dieta neveseliiga, tad man jaasaka, ka tagad eedu daudz veseliigaak kaa pirms tam....
kopaa esmu nometusi 2 ar pusiiti kg..nav daudz , tomeer uzmundrinoshi, jo spogulii atspulgs man pashai labaak patiik, ..taadus ciparus mani svari sen nebija raadiijushi.. :)) turpinaashu dieetu ..un citiem ar iesaku
Jaatziist, varbuut svars straujaak kristos, ja nebuutu taada saldummile..truuks man to gardumu, taapeec atljaujos apees jogurtus ar augljiem, kursh nav atljauts..un varbuut reizeem kaadu citu produktu( olas, ota bran, krabju nujinjas) biku vairaak kaa ieteicams..

kāds sakars draņķu neēšanai ar Dukānu? Draņķus nevajadzētu ēst arī bez jebkādas priekšā teikšanas, tik daudz smadzeņu pieaugušam cilvēkam tā kā jau nu vajadzētu būt.

Labdien.
Vēlējos noskaidrot vai kādai ir bijusi situācija,ka pie diētas ievērošanas svars ir apstājies. Ne uzpriekšu,ne atpakaļ?
Ievēroju šo diētu jau 4 nedēļas,gaidu,lai pārietu stabilizācijas fāzē,bet 2kg neiet nost jau 4 dienas. Viss apstājies. Plānā bija nomest 5kg,ar 3iem tiku galā ātri,bet pēdējie stāv uz vietas. Maza nesapratne kapēc tā!? Padalaties ar info,ja kādai ir bijis līdzīgi. Ko darījāt,lai izkustinātu svaru? Fiziskais arī nelīdz. :(

man svars ljoti leeni iet nost...galiigi ne peec taa dotaa plaana, pat uzbrukuma faazee ne tuvu tik daudz nenometu... tomeer..leenaam , pakaapeniski svars tomeer kriitas.. es 100% visu neieveeroju, mazus paarkaapumus pieljauju- viina glaaze, auglju jogurti.. varbuut paaraak daudz produktus , kuri atljauti...es uz dieetas ar 4 ned kopaa nomesti 3kg.. peec plana vajadzeetu jau buut ap 5 kg..... vinalga..nepadodos ..:) darbojas labaak kaa jebkura cita dieeta :) un badoties es nespeeju

Man gāja nost ļoti labi,pat vairāk nekā plānots. Sagrēkoju arī,bet mazliet. Pieturējos pie pareizas ēdienkartes. Bet te pēkšņi viss apstājās. Netieku tālāk par kruīza fāzi,dēļ tiem 2iem kg,kas stāv.

varbuut parskati savu edienkarti..vai porciju lielumu..
es censhos pasportot biku vairaak ar plus dietai.. pashai par sevi baigais prieks..Tu nepadodies..pacietiibu ..:) parej uz proteina dienaam..varbut taa tiksi pie velamaa rezultaata straujak..

Tur jau tas šoks,ka tieši ieturēju proteīna dienas un nekritās. Būs kaut kas jāpamaina. Paldies par ieteikumiem. :)

Tas viss ir tukša salmu kulšana, ar dietām un neēšanu neko nevar panākt, nesabalansētas diētas tikai kaitē un izsit no līdzsvara organsimu, rada nevēlamas blaknes.

Arī skriešana, jeb kardio, pie ielaista svara ir neeffekīva. Bez tam ir lieka slodze locītāvām un sirdij.

Man liekas tikai anerobā slodze dedzina taukus,- rupji runājot ir jākačājas.
1. kārt anaerobā slodze ne tikai kurināmo, bet arī skābekli ir spiesta ņemt no organisma.
2. kārt pat niecīgi musīši prasa savu tiesu paikas.

panākot cik-necik trenētību abi šie effekti pārklājās...

Lai cik dīvaini tas arī nebūtu, diētas autors Pjērs Dikāns, kuram šogad Francijā tika atņemta ārsta licence, brīdinājis par iespējamajām blakusparādībām. To vidū ir bezspēks, aizcietējumi un slikta elpa, kā arī rodas nepieciešamība pēc papildus vitamīniem un minerālvielām, kas jāuzņem ar uztura bagātinātāju palīdzību.
No http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/138650/dietas-ar-kuram-nevajadzetu-aizrauties<\/a>

Kā viens no mīnusiem minēts fakts,ka aknai pēc gaļas,piena un zivs produktiem paliek par grūtu, šodien to sapratu,kad saņēmu asinsanalīžu rezultātu uz B12 :(, krietni par daudz...kg zūd, bet laikam tomēr atgriezīšos pie kcal skaitīšanas...no visa mazliet!

vēl neesat apsprāgušas stulbās infuzorijas?

Tikai gribēju pateikt, ka nevajag sabīties. Dikāns savā diētā atļauj arī coca cola zero, kas ir bez cukura. Vismaz man palīdz tādā ziņā, ka uzreiz sanāk vieglāk šķidrumu pa dienu izdzert. Man garšo kola, tādēļ priecājos, ka to varu turpināt dzert. Un kuņģim arī palīdz. Tā kā jā, forši.
Nevajag būt šausmīgi striktai. Vari apēst kādu gabaliņu rūgtās, melnās šokolādes. Pietam, tas ļauj ātrāk iestāties sāta sajūtai.
Droši meklē arī Dikāna maizes recepti. Liec klāt daudz biezpiena un beigās var sanākt kā biezpienmaize. Lieliska, un garša arī ir nedaudz citādāka, bet ne sliktāka.
Drīzumā beigšu savu 2.fāzi. Esmu nometusi 15 kg, kas nenāk atpakaļ.
Priecājos, ka var ēst arī šašliku (vistas gaļas gan), jo tagad tam īstais laiks. Bet lieliska diēta. Es pat nesauktu to par diētu. Tas vienkārši ir jauns dzīvesveids. Nekas nesāp, nav jāmokās, beidzot svars krīt un nenāk atpakaļ arī pēc neatļauto ēdienu maltītes (man tā ir aptuveni reizi divās nedēļās). Jūtos lieliski, varu uzvilkt to, ko vēlos. Arī veselības problēmas pagaisušas.
Un bija tādi brīži, kad svars vienkārši stāvēja, bet tad iznāca svētki ar svētku maltīti un nākamajās dienās svars it kā bija iekustējies - atkal sāka krist nost kilogrami.
Runājot par kačāšanos un ko tik vēl. Personīgi man tas ir aizliegts. Tupieni, vēdera preses, skriešana, dejošana u.c.fiziskās aktivitātes, izņemot lēnu staigāšanu, ir aizliegtas, tā kā pat netaisos iet "kačāties" vai ko citu darīt, lai pēc tam atkal sāktos neizturamas sāpes. Tā vietā vienkārši eju pastaigāt svaigā gaisā.
P.S. Runājot par tām aknām un citu, no liekā svara noteikti ir vairāk problēmu, kā aknas. Atkal runāšu par sevi. Es vienmēr esmu bijusi vairāk gaļas cienītāja, kā saldumu mīle. Man svarīga bija gaļa gandrīz katrā ēdienreizē. Tagad es arī to varu ēst, vienīgi cūkgaļas vietā izvēlos ko citu, vairs neēdu kartupeļus, griķus, rīsus, bet varu atļauties vairāk dārzeņu. Nu man viss ir lieliski.

Tikai gribēju pateikt, ka nevajag sabīties. Dikāns savā diētā atļauj arī coca cola zero, kas ir bez cukura. Vismaz man palīdz tādā ziņā, ka uzreiz sanāk vieglāk šķidrumu pa dienu izdzert. Man garšo kola, tādēļ priecājos, ka to varu turpināt dzert. Un kuņģim arī palīdz. Tā kā jā, forši.
Nevajag būt šausmīgi striktai. Vari apēst kādu gabaliņu rūgtās, melnās šokolādes. Pietam, tas ļauj ātrāk iestāties sāta sajūtai.
Droši meklē arī Dikāna maizes recepti. Liec klāt daudz biezpiena un beigās var sanākt kā biezpienmaize. Lieliska, un garša arī ir nedaudz citādāka, bet ne sliktāka.
Drīzumā beigšu savu 2.fāzi. Esmu nometusi 15 kg, kas nenāk atpakaļ.
Priecājos, ka var ēst arī šašliku (vistas gaļas gan), jo tagad tam īstais laiks. Bet lieliska diēta. Es pat nesauktu to par diētu. Tas vienkārši ir jauns dzīvesveids. Nekas nesāp, nav jāmokās, beidzot svars krīt un nenāk atpakaļ arī pēc neatļauto ēdienu maltītes (man tā ir aptuveni reizi divās nedēļās). Jūtos lieliski, varu uzvilkt to, ko vēlos. Arī veselības problēmas pagaisušas.
Un bija tādi brīži, kad svars vienkārši stāvēja, bet tad iznāca svētki ar svētku maltīti un nākamajās dienās svars it kā bija iekustējies - atkal sāka krist nost kilogrami.
Runājot par kačāšanos un ko tik vēl. Personīgi man tas ir aizliegts. Tupieni, vēdera preses, skriešana, dejošana u.c.fiziskās aktivitātes, izņemot lēnu staigāšanu, ir aizliegtas, tā kā pat netaisos iet "kačāties" vai ko citu darīt, lai pēc tam atkal sāktos neizturamas sāpes. Tā vietā vienkārši eju pastaigāt svaigā gaisā.
P.S. Runājot par tām aknām un citu, no liekā svara noteikti ir vairāk problēmu, kā aknas. Atkal runāšu par sevi. Es vienmēr esmu bijusi vairāk gaļas cienītāja, kā saldumu mīle. Man svarīga bija gaļa gandrīz katrā ēdienreizē. Tagad es arī to varu ēst, vienīgi cūkgaļas vietā izvēlos ko citu, vairs neēdu kartupeļus, griķus, rīsus, bet varu atļauties vairāk dārzeņu. Nu man viss ir lieliski.

Sveiki! Es dikana dietas laika 4 menesos zaudeju 18 kg. Jutos lieliksi, atpakal nekas nenak, jo dieras laika mainiju savu esanas rezimu un dzivesveidu. Tagad aktivi vingroju un skrienu, ieveroju so to no dikana paslaik, bet ne visu, jo pielagot kalorijas tomeer ir vieglaak.

Visefektīvākās notievēšanas kapsulas LIDA!
Nekādu pakaļdarinājumu! Tikai Oriģinālās kapsulas!
Cena 29 Eur/iepakojums. (30kapsulas, vienam mēnesim)

labdien.

Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.

Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Solis – reģistrēties paypal.com
Solis – Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:

1. fatmancopes@gmail.com

2. zhundastocks@inbox.lv

3. ed-c@inbox.lv

4. robitaills@gmail.com

5. roena55@gmail.com

6. krista1977@inbox.lv

7. davemitchell007@yahoo.co.uk

8. liigha@inbox.lv

9. e-e-e-pasts@inbox.lv

10. velninjsh08@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!

Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.

Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet “Viegli nopelnīt miljonu”, “Milzīga nauda mēneša laikā” u.tml., labāk rakstīt “Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 5 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 5 eiro jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju:

http://www.google.lv/

vai citu meklētāju

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ” darbs forums ” vai “forums sākt jaunu tēmu” vai “forums sākt jaunu tēmu darbs” rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi:

http://ss.lv

un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt.
Re: Re: Padalīšanās ar domu biedriem.

Dikāna diētu lietoju apmēram mēnesi, un rezultāti ir atbilstoši prognozei. Svars tiešām pakāpeniski krītas, pie tam atļautos olbaltumvielu produktus (lielu gaļu, sieru, olas, zivis), ēdot, cik gribas. Doma bija nomest 8-10 kilogramus, un tas arī notiek. Esmu kruīza fāzes noslēguma posmā, tātad ik pārdienas ēdu arī dārzeņus, un pēc nedēļas varēšu atļauties arī maizi un augļus. Ticamību šai diētai stiprina fakts, ka svars tiek samazinās lēni, ka jārēķinās ar vairākiem mēnešiem. Protams, ilgstoša olbaltumvielu diēta nav veselīga, bet svara nomešanas fāzē ir izturama. Esmu kundzīte gados, un , neraugoties uz to, Dikāna diēta strādā labi.
Re: Re: Re: Padalīšanās ar domu biedriem.

nomest dazus (ne desmitiem) kg no svara var ar so dieetu bez problemaam, pat, ja nieres ir jutigas- man ir bijis nieru iekaisums agraa berniibaa....
Dazas nedeljas atpakal - pirms devos atvalinajumaa- sanjeemos uz 2 nedeljaam un nometu 2-3 kg- edot salaatus +olas/vistu + bezcukura, zemu tauku % saturosus jogurtus utt.... vienkaarsi efektiivi!!iipasi gan kalorijas neskaitiiju

Tas viss bez bada sajutas, bet toties katru dienu vakaraa nostaigaju apm 1 stundu raitaa solii + tam, pa virsu, 3 x ned apmekleeju fitnesa klubu, ~40 min, kas ieklaava kardio un jogas vingrinaajumus

jogu es ieteiktu visiem peec 35, tas paliidz uztureet labaa staavoklii lociitavas, muguru, izvadiit pienskaabi, veicina limfas atteci, nemaz nerunajot par to, ka vingrinot kakla muskulus (kurus diemzeel arii sportisti biezi ignoree) paliidz uztureet sejas ovaalu, jo kakls ir saistiits ar sejas muskuliem un kruusu muskuliem... esmu ieveerojusi, ka kakla vingrinaajumi paliidz atbriivoties no dubultzoda + seja izskataas svaigaaka un jaunaaka, ko nevar panaakt tikai ar skriesanu un aerobiku!

savaa laikaa saakot no 25 gv esmu aktiivi skreejusi (liidz pat 10km vienaa reizee) un vismaz 4-5 reizes nedeeljaa pavadiijusi stundu fitnesa zalee liidz pamatiigiem sviedriem aerobika+svari....toties vairaak kaa 12 gadus velaak esmu nonaakusi pie atzinjas, ka pastaiga + laba dieeta + joga sniedz vairaak nekaa paarmeeriigs sports - no kura saak saapeet celgali..:))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Technical Sales Adviser, Latvia
Henkel Balti

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
SERVICE DIRECTOR
Columbus Latvija SIA
Konkurss beidzas 2014-11-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.