FAT BURNER

Kādas ir Jūs domas un pieredze ar Fat Burner tabletēm , kas jālieto pirms ēdienreizēm, sporta nodarbību laikā ???
Vai ir kāds efekts ?
Re: FAT BURNER

kaut kaadaa meeraa tomeer lielaako dalju shiis foruma sadaljas apmekleetaaju raksturo veselais sapraats - vismaz attieksmee pret tableteem x, pulveriishiem y, jostaam z, taureniishiem, fit line utt.

DA NEKAS NO TAA NEKO TEV NEMUUZHAM NEDOS!!!
kaa vien sabojaatu veseliibu un kaudzi izmestu naudu...

sports.lv + nerij.lv
Re: FAT BURNER

to zini ko
Bet, tev taču neviens nekā neprasa. Kāda tev daļa, gar to, kāds kuram ir veselais saprāts. Vot, ko tu "veselais saprāt" bāz savu ziņkārīgo degunu šajā tēmā? Saprotams, ka tu esi visus augstākminētos, sevis nosauktos uztura bagatinātājus izmēģinājusi, un palikusi vēl resnāka, bet ne jau tu būsi tā, kas koriģēs, ko forumā uzdot vai nē.Nenervozē, netracini sevi, tāpat visu pasauli nepārtaisīsi.
Re: smiekliigi izklausaas

To: smiekliigi izklausaas!

Dana jautaaja: "Kādas ir Jūs domas un pieredze ar Fat Burner tabletēm.."

"Zini, ko" izteica savu viedokli..

Tu (smiekliigi izklausaas) tikai noreeji vienu komentu. Taakaa vainu izsaki domas par teemu vai nevaaz savu degumu sjajaa teemaa.Nenervozē, netracini sevi!

Es pēc pieredzes varu pateikt,ka man laikam gan palīdzēja.Biju nopirkusi kādu Vācu preperāt,kas dod pirms trenniņa enerģiju un dedzinaatu taukus,jo nebiju ilgi nodarbojusies ar sportu.Efekts bija ok tikai peec trnniņa bija tāda sajūta,ka no manis pāris litri nolijuši,jo stiprāk svīdu sportojot.Bet ja runa ir par kaut kādiem tauku dedzinātājiem,kas it kā dedzina bez sporta,tad gan šaubos,jo tabletes kuras es pirku,bija pirktas veikalā priekš sportistiem.Tāpat sēžot un rijot tabletes nekas nenotiks

es arii piekriitu, ka lietojot kopaa ar sportu un dieetu, efekts ir! tikai nevar zinaat, cik liels :) bet arii placebo efektu nevajag noveerteet par zemu :)

Un kjiimijas uznjemshanas devu nevajag noveerteet par zemu :)

Mūsdienās par visu ir jāmaksā,ja vajag tievēt,jebkurā gadījumā no kaut kā jāatsakās un nebūt nenozīmēs,katas ir vselīgi.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Reģionālais tirdzniecības pārstāvis/-e/menedžeris/-e
Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DIRECT AND WEB SALES MANAGER
Primera Air Nordic
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.