Tauku atsuksana..

Milas meitenes-kadas ir jusu domas par so proceduru? Maksa 800 Ls, gribetos iekrat naudinu un pameginat! Dietas jau izmeginatas diemzel °rezultati nav tadi ka gribetos..;( bernina man gan vel nav..nezinu vai ieteicams pirms grutniecibas?
Re: Tauku atsuksana..

man liekas, šitas neiederās ne terminā "diēta", ne "sports". :DDD ja nu vienīgi kādam/kādai tas jau kļuvis par sporta veidu.. :)))))

iesaku vērsties Skaistumkopšanas sadaļā. :D

Man skiet, ka labaak peec beerna atsuuc, jo lidz tam domajams zemee nosviesta nauda. Pec beerna buus velreiz tad jaatsuc.

Tas esot sāpīgi un var palikt kunkuļi. Labāk jau normālā veidā tikt vaļā.

Tas ir ljoti saapiigi.pirmo meenesi par normaalu guleeshanu vari aizmirst-kaadam buus tevi jaagroza, jo pashai visas malinjas saapees aarpraatiigi. Aptuveni gadu katru dienu buus jaaneesaa iipashs elastiigais apgjeerbs zem dreebeem, kas masees un saturees atsuuktaas vietas. Zilumi pazudiis saliidzinoshi aatri, bet tuuska aptuveni peec pusgada. un visu sho laiku pareizi jaeed un jaavingro, lai atsuuktais nenaaktu atpakalj. varbuut pameegjini to pusgadu vienkaarshi spotot un eest veseliigi?:)

Pastaav viismaz triis man zinaamas atsuuksanas metodes.
Jebkuraa gadiijumaa, esi gatava tam, ka buusi visa kaa apdauziita un zilomota vismaz kaadu meenesi.
Un veel atkariigs no taa, cik tauku esi gatava nosuukt. Ja daudz, tad peec shiis proceduuras visa tava aada nokaraasies kaa taadam buldogam. Ja ir iespeeja apvienot ar plastisko operaaciju - tad rezultaats varbuut nebuus tik tragisks. Turklaat - arii nosuuktos taukus tik pat aatri var dabuut atpakalj.
Padomaa, vai ir taa veerts!

Atlabshanas process - kaa peec jebkuras iejauksanaas organismaa - diezgan ilgstosh un mokosh...

!@#$
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Business Development Manager
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ASP.NET (C#) PROGRAMMĒTĀJS/-A
Lursoft IT SIA
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.