gribu smuku vēderu

Vidukļa apkārtmērs man ir normāls, presītes arī pēdējā laikā esmu sākusi vakaros taisīt, bet... uz vēdera man ir celulīts. Nav viņš man tāds smuks. Ko jūs ieteiktu man vēl kā papildus līdzekli, lai dabūtu smuku stingru vēderu ar gludu ādu? Krēmus, celulīta plāksterus? Ko no tā visa?
Re: gribu smuku vēderu

Psihoterapeitu!

Protams, tām, kam nav šādu problēmu un ir smuks augumiņš bez celulīta, var ieteikt psihoterapeitu!

Mani arī šī problēma nomoka jau 8 gadus, kaut gan man tagad ir tikai 22...:(

Arī esmu izmēģinājusi visādus krēmus, bet nekā...
Man celulīts izteikts ir uz gurniem, dibena un kājām..un tagad sāk parādīties arī uz rokām, kaut gan neesmu resna...

Nu un kā lai sadzīvo ar šo problēmu, ja ir kauns parādīties vasarā kādā īsākā apģērbā...

vairāk presītes + veselīga pārtika

Ēdu jau diezgan veselīgi, reizēm tik pagrēkoju.
to sīre
Cilvēki starp citu ir ļoti dažādi vienam ir ideāls augums otram par to ir jācīnās. Ir man viena paziņa, kurai pēc 2 bērniem ideāls gluds vēders, štopē baltmaizi ikdienā ēd miltu mērces unkarbonādes, bet saproti, visi nav vienādi! Un kāpēc es nevarētu gribēt gludu vēderu?

zini ko vari pamēģināt? skulpturālo masāžu. Māsai reāli labi palīdzēja, tikai jātiek pie laba masiera.

vēdera zonu ir grūti uzlabot, bet man palīdzēja lipolīzes procedūras...presītes un mazāka ēšana bez lipolīzes nelīdzēja

kas ir tā lipolīze? ar kādu aparātu to taisa?

padziļināta masāža ar elektrības palīdzību, nav sāpīgi..taisīju Dinastijā un tagad eju uz Wellslim ...maksā apmēram 14ls par reizi..

Man ari bija tada nepievilciga ada uz vedera, kas jau atgadinaja celulitu, tachu kopsh sportoju, vairs nav. Un ne tika tapec, ka presiiti uztrenne, bet tapec,ka sportinsh vispar uzlabo asinsriti un visparejo aadas stavokli lidz ar to - mans ieteikums sportot un sportot. Veseliga eshana ari par ljaunu nenaaks. Proceduras (lipolize) var palidzet, bet tikai tik ilgi, kamer taisiiti taas. Ja ir tendence uz to, tad ir jamaina kaut kas dzivesstila un pie ta ari japieturas uz muuzhu, jo citadi agri vai veelu naaks atpakalj.

kitty, cik procedūras izgāji?

man vizuāli celulīts pazuda pēc 6 procedūras un samazinājās apkārtmērs. Bet es paralēli arī sportoju, lai nostiprinātu vēderu. principā tagad eju 1x mēnesī lai uzturētu formu..jo kad patasuta var just ka zem ādas vel grubulīši vir nabas vēl ir...bet vizuāli redzēt nevar.

iesaku mācīties vēderdejas.

es esmu uz daudz un dažādām lipo procedūrām gājusi, bet man daudz nepalīdz... vienreiz izgāju 12x vakuummasāžu un tikai tad bija drusku rezultāts, bet tas pēc mēneša nogāja. Tāpēc arī meklēju kaut ko kas tiešām būtu efektīvs.

nu !@#$%, kaa var buut 22 gadi un jau 8 gadus ciniities ar celuliitu?! da nevajag riit chipshus un dzert visaadas suslas. taksh taa jau tada tendence, ka jaunietes reizeem izskataas sliktaak, kaa 30+ gadnieces. un nevavajag stastiit, ka vainiiga vielmainja. manupraat tas delj taa, ka tagad jau vairs jaunieshiem nav aktuaala sportoshana, fizskultuuras basto un tad brinas, ka 20 gados izaug veeders un paraadaas celuliits.

nu nav tā,mana meita trenējas 3 reizes nedēļā,skolā iet uz sportu,čipšus nerij un colas nedzer,bet vienalga svars par lielu,celulīts gan nav,jo viņa vēl jauna.

Varbūt ne pa tēmu, bet esmu ievērojusi aerobikas trenerēm pašām ir ļumīgi un atkareni vēderi. Kaut satrenētas un vēderpresi taisa dziedādamas (kad es jau esmu atlūzusi), tomēr augums ir zem katras kritikas.
Kā lai ejot uz aerobiku man būtu cerība atbrīvoties no šāda vēderiņa, ja trenerēm, kuras katru dienu sporto un uz rokām un kājām ir izteikti musīši, bet vēdera āda briesmīga. Tas parasti novērojams ne pārāk jaunām.

Iesaku tādu aparātu tehniSPA - jau vairākus gadus mocos ar celuliitu un nekas nepaliidzeeja, draudzene ieteica pamēģināt šo aparātu, jo tas ne tikai samazina celulītu, bet arī apkārtmēru. Nolēmu pamēģināt - aizgāju uz kolonnas salonu Valdemāra ielā 21, ļoti patika procedūra, ilgst apmēram 1,5h patīkamas sajūtas, ar tādu kā vakuma gludeklīti masē visu ķermeni, uz beigām pat iemigu :) bet lai panāktu rezultātu jāiet regulāri, vismaz 1 reizi nedēļā (ideāls variants 2 -3 reizes, ja maciņš atļauj) procedūras cena 35ls, bet rezultāts ir tā vērts! es personīgi gāju pie meistarītes Kitijas, ļoti jauka, visu paskaidro un iesaka labāko režīmu!

No personiigaas pieredzes varu ieteikt labu un leetu veidu kaa atbriivoties no visiem celuliitiem - katru dienu noriiveties ar mitru dvieli, man cleuliits no augstilbiem pazuda kaa nebijis dazu menesu laikaa! Palasiet Ineses Zingiites ieteikumus un tikai tad skiiediet naudu uz visaadaam nezjeedziigi daargaam proceduuraam.

Njaa, bet ir jau veel uudens fitness, pastaigaasi kadu laicinju un pati nespeesi noticet kaa tavs veders buus mainiijies uz labo???
Es saakumaa biju ljooti skeptiska, ja godiigi, bet uudens savienojumaa ar vingroshanu rada briinumus! :)

Kontrastduša vislabākā pret celuītu un tauciņu uzkrāšanos un ir vēl daži vingrojumi kas nedēļu pielietojot visus taukus un celulītus nodzen. Jā un norīvēšanās līdz pat ja ir jau ielaists process.

Powerplate + ietīšanās ar speciāliem kremiem !

bet k'
a palika ar df#r$anu???
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Ražošanas projektu koordinators/-e
Starptautisks ražošanas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PERSONĀLA ATLASES VADĪTĀJS/-A
Orange Group Baltic SIA
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.