nomest dažus kg - kā?

Mērķis - nomest ~ 5 kg, (10 kg jau būtu par daudz).
Ikdienā ēdu prātīgi, sabalansēti, www.nerij.lv man nederēs.
Reizi nedēļā eju peldēt.
Neesmu ne resna, pat ne apaļa, bet problēmzonas - no vidukļa uz leju. Sēdošajā darbā dabūta riepa un nesmuks vēders :( Par ciskām un celulītu pat nerunāju :(
Agrāk, kad metos sportot, no lielās slodzes iekrita vaigi un pazuda krūtis, tāpēc tagad nezinu, ko iesākt - sejai, rokām un krūtīm man neko nevajadzētu nomest.
Bet kā panākt to, ka lejasdaļa kļūst slaidāka - vēders bez kunkuļiem un ciskas tievākas?
Priecāšos par katru sakarīgo ieteikumu.
Re: nomest dažus kg - kā?

aizej uz SV
pasēdi uz kādas diētas (tagad pilni žurnāli), jaunajā SHAPE vari iemest aci

SV pamatprincipus zinu, nekas jauns man tur nebūs.Redz, trakums jau tāds, ka no diētām augšgals paliek nejēdzīgi tievs, bet riepa stāv kā stāvējusi.
Domāju, ka te kādas sporta aktivitātes vairāk līdzētu, bet kuras? Aerobiku utml. nedrīkstu dažu veselības problēmu dēļ, varbūt baiki, skriešana...?

Nu presiiti var ljoti smuku panaakt pildot preses vingrojumus maajaas vai sporta zaalee...

Aeroba slodze + preses vingrinajumi. Baiki, skrieshana, steperis.

Nu ja esi slinka, tad iesaku!!! sameklē un izmēģini Diētu no marta žurnāla Veselība, bet nu tā lai būtu viiss tieši pēc receptes, nu labi alko, ja gadās tad nekas, pa tām 13 dienām, pat jau pēc septiņām, 5 Kg ir nost, nu ja un turpini savu ēšanas režīmu kautkā līdzīgi tai diētai, un būs OKI doki arī ilgtermiņā :) Labu apetīti!

to marta žurnālu nevar nopirkt vairs, var kads ludzu uzrakstit to dietu, busu loti pateiciga

man tā pati problēma - gurni un ciskas, vēders arī mazliet

Ziemas un sēdoša darba rezultāts, jo ēdu es veselīgi un sabalansēti

Esmu uzsākusi cīņu - skrienu no rītiem 1600m un presītes un pastaipīšanās, redzēs kādi būs rezultāti :)

šad tad baseins - tas ļlloti palīdz :))

Nu tagad taču nav vairs tikai aerobika, ikvienā sevi cienošā sporta klubā būs ABL vai kas tamlīdzīgs(vingrojumi tieši problēmzonām, bet sabalansēti - gan mugurai, vēderam, kājām ), figūras korekcija utt. utt. Izvēlies šāda tipa vingrošanu, jo ļoti daudzām sievietēm nepatīk vai veselības dēļ aerobikas lēkāšana neder. Laba arī kalanētika, pilates, strečings, tā pati ūdens aerobika. Izvēlies to, kas patīk, bet, ja vēlies rezultātus un saredzēt pārmaiņas savā ķermenī, regulāri jāiet vismaz 3 reizes nedēļā.

Nu laikam jau Tev nav pat tik ļoti svarīgi tie kg kā izskats, ne?
Ļoti sirsnīgi iesaku skulpturālo masāžu. Esmu redzējusi rezultātus, tiešām ļoti ok. Arī pati tagad eju. Un peldēšana.
Ja interesē, ieliec @, nosūtīšu masieres tel.
Starp citu, riepas izveidojas no apģērbu ar pazeminātu jostasvietu valkāšanas. (te es nerunāju par absolūti slaidām meitenēm/sievietēm, bet gan par tām, kurām drusku tauciņi ir)

Interesē, lūdzu atsūti!

Var man ludzu ari atsutit masieres telefonu .....?

Man arī, lūdzu...

29141290 Ausma Boķe

SV+individuālu treniņu programma sporta klubā

Man, ludzu atusuti ari masieres tel.nr
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tirdzniecības centra vadītājs/-a (Liepāja)
TN Kurzeme

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU ATTIECĪBU VADĪTĀJS (AKTĪVĀ PĀRDOŠANA UZŅĒMUMIEM)
Komercizglītības centrs SIA
Konkurss beidzas 2014-12-21

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.