Ka nodzit 10 kg. 3 menesos!?

Tiesam ir milziga velesanas nodzit 10 kg. 3 menesos!Pareizak sakot ta ir nepieciesamiba...
Problema ir tada ka pa dienu stradaju un normalas edienreizes ir tik ap 6 vakara.Protams ka jau ap 8 atkal gribas ko apest!Vai ir kas tads kas nebutu kaitigs ap 8 vakara?
Dienas rezims ir tads,ka no rita pusstundu ar kajam uz darbu,ljoti atra soli,tad visu dienu uz kajam atkal riksojot pa darbu,pec tam vakara atkal pusstunda ar kajam uz majam!Praktiski nelietoju transportu,ja nu vienigi galigs besis!Darba edu labi ja vienu maiziti+3 kafijas dienas laika!varbut vel banans,bet nekas salds un treksns!
Majas ir ritenis trenazieris,bet to paslaik nevaru sanemties lietot,jo nav speka!
Skriet no ritiem nevaru,jo ir plakana peda,pec menesa tadas skriesanas vairs paiet nevar!
Un problematiska zona ir veders,jo tikai tur tauki uzkrajas,nekur citur!
Vai butu kads veids ka nodzit svaru sada laika?Uz Lidam neparakstos!
varbut kadam seit ir kads labs panemiens ka notievot!?
Vakara izeju uz skabu kapostu zupam,vistas zupam,tomatu zupam un sad tad varitiem kartupeliem ar salatiem!Protams neizpaliek ari galja,kad to ljoti sagribas,bet ta parsvara ir vista!
Ir kadi ieteikumi?
Re: Ka nodzit 10 kg. 3 menesos!?

Nekaa.

Dārzeņi, vairāk ēd dārzeņus, un ej sportot bet ar zupām jāuzmanas, jo tur ir slēptā sāls

par daudz kafijas max 2 krūzītes, daudz ūdens jādzer

Nu neticu, ka 10 kg tikai uz vēdera. Bet, ja ir vairāk uz vēdera, tad jātaisa "presīte". Vēl esot varinats, ka ar gromošanu kaut kas ne tā - tad dakters var līdzēt. Varbūt streso daudz? Kaut kur dzirdēju, ka stresa laikā izdaloties kaut kāds hormos, kas veicionot tauku uzkrāšanos.

Adatas pie Plepja. Katru pavasari kursu izeju un vasaraa tiev kaa niedre. man 48

Nav sabalansēts uzturs, tādēļ nav brīnums, ka tādus niekus vien ēdot, vakarā nav spēka trenažierim, kas varētu būt labākais svara nodzinējs.

Lita, pastāsti lūdzu vairāk par to Plēpi un adatām...

Stresa vaina ir 100%!Pedejos 6 gadus,esmu stresojusi uz nebedu!Paslaik ir iespeja vairs ta nestresot un loti gribas par sevi padomat!Paldies par ieteikumiem!

darbā dzer kefīru(nopērc paku, pa dienu izdzer), augļus(iepērc jau no rīta), dzer tēju.uzkor riekstus. kko uzkod/iedzer ik pa brīdim, pusdienas pārtraukumā izej pastaigā. cik ir sākuma svars?

1. ēst vajag normāli - organismam ir vajadzīgas barības vielas, no maizītes un banāna dienas laikā neiztiksi. Jāēd vairāk - organismam ir tāda interesanta tendence, ja to nebaro, tas uzkrāj visas iespējamās saņemtās barības vielas, jo nevar jau zināt, kad nākamreiz kaut ko dabūs.
http://www.dieta.lv/index.php?do=10&in=124<\/a> palasi, interesanti.
2. jāvingro - miesa jāpārvērš muskuļos, citādi būsi bezformīga. Sāc kautvai ar vēdera presi un dažiem vienkāršiem vingrojumiem mājās - un ja ēdīsi būs arī spēks kautko izpildīt.

1. ēst vajag normāli - organismam ir vajadzīgas barības vielas, no maizītes un banāna dienas laikā neiztiksi. Jāēd vairāk - organismam ir tāda interesanta tendence, ja to nebaro, tas uzkrāj visas iespējamās saņemtās barības vielas, jo nevar jau zināt, kad nākamreiz kaut ko dabūs.
http://www.dieta.lv/index.php?do=10&in=124<\/a> palasi, interesanti.
2. jāvingro - miesa jāpārvērš muskuļos, citādi būsi bezformīga. Sāc kautvai ar vēdera presi un dažiem vienkāršiem vingrojumiem mājās - un ja ēdīsi būs arī spēks kautko izpildīt.

Principā jau tas atkarīgs no vielmaiņas...es ar šitādu režīmu jau sen būtu caurspīdīga kļuvusi...pat brīnos, ka visu dienu staigājot netiek vaļā no liekajiem kg,pat ja vakariņās sanāk paēst (bet ēd Autore vakaros diezgan veselīgi)....

Man arī vienīgā problēma sasēdusi uz vēdera riepas veidā, bet ēdot tik maz kā autore sen būtu no tās tikusi vaļā. man ēst patīk, tāpēc arī netieku vaļā. Šeit pat man ieteica tos liekšanās vingrinājumus. Kājas plati, rokas uz vidukļa (ja ar hantelēm, tad uz gurniemvai brīvi) un uz katru pusi pa 100 reizēm. It kā palīdzot. Man mājās nav spoguļa, lai redzētu vai pēc 2 mēnešu darba man tas gājis labumā:), bet es tik liecos katru dienu. tas ir viegli un ātri.

aizvakar treneris sporta klubā teica, ka mēnesī neiesaka nomest vairāk par 1 kg... padomā, ko tu ar šito mērķi savai veslībai nodarīsi.... un paradoksāli izklausijās tas, ka gribi nomest svaru, bet uz mājās esošā velotrenažiera pat nejaudā uzkāpt. brīnumzāļu NAV!!!

autorei - piestum to velotrenazieri tuvāk tv vai datoram un skaties kādu labu filmu vai seriāla sēriju. Vai arī klausies labu mūziku. Tas palīdz!

Paldies par padomiem,Trenazieris jau ir piestumts pie tv!
Ar manu kustibu daudzumu vajadzetu tiesam but tievai ka sliekai,bet neka...jasanjemas un uz Prieksu!

10 kg no cik, ja nav noslēpums.

Sabalansē uzturu, pa dienu noteikti atrodi laiku uzēst, no rīta ēd brokastis.
Re: oga

es tā smējos par kuņģa monologu!! supper, ka pievienoji to saitu :)

Labak ed pa dienu, bet need vakara. Turkalt kafija ir par daudz. Vairak dzer shkidrumu un nak pavasaris - vasara - ed vairak zaljus salataus, njem lidzi uz darbu un grauz jauno kapostu lapas un burkanus, auglju vieta iesaku ogas - kautvai saldetos kirshus. aplej darba ar verdoshu udeni un ir kaarums.

Pa dienu jaed ir obligati. Atnakot vakara, ieed kadus zaljos salatus un iedzer kefiru - nekadas zupas utetee.

Atteikties no esanas. Sakt smeket un dzert snabi - 2 nedelas dien, diena. Busiet slaida, ka zogu vavere !

Piedāvāju Lida, visefektīvākās notievēšanas kapsulas no mūsu Vācijas interneta veikala -> www.lida.de
Nekādu pakaļdarinājumu! Tikai Oriģinālās! Cena 20Ls/iepakojums. (30kapsulas, vienam mēnesim)
Rakstiet -> richijs.pr@gmail.com
Vai zvaniet 28311646 (arī sms)
Iespējama arī piegāde pa pastu.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Ražošanas projektu koordinators/-e
Starptautisks ražošanas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATION & COLLECTIONS SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.