Prikola pec!

Es arii jau kaadu laiku ljoti aktiivi sekoju liidzi shajam diskusijaam un jaatdziist ka brizhiem var paarsmieties!Ierosinu tagad parunaat par viirieshiem;)Luudzu passtaastiet par saviem viirieshiem.Cik ilgi esat kopaa,cik vecs vinsh ir,kaads izskatas,ar ko nodarbojas utt:)Savaadaak tik viena otrai briizhiem brauc virsuu.Parunaasim par muusu viirieshiem!
Re: Prikola pec!

Man nav sava vīrieša :( Man ir tikai stils un mode ;)

es ar savu virieti gandriz 3 gadus kopaa (no tiem 2 gadus dzivojam kopa) - jauks, labsirdigs, atsaucigs, var pazelot, dasns - vienvardsakot - ideals:)

7.martā paliek 3 gadi :)

tas jau laikam nav normāli, bet es neatceros, cik ilgi man jau aktuālais vīrietis ir. (tb, laimīgi cilvēki laiku neskaita??? toties zinu viņa ķmi, vakcinācijas datus un asins grupu...)
anyway, pēc MANAS gaumes, šams skata ziņā ideāls: balts, garš un stalts, platiem pleciem, garām kājām, ar zemu tauku procentu un feiniem muskuļiem, un zaļacains gaišmatis, bet dabīgs! īsumā - nav latvietis. :DDD
nodarbojas ar studēšanu un nepilna laika darbu. dziļāk laikam bez paša piekrišanas izpausties nebūtu smuki.
īpašas pazīmes - prot rakstīt ar abām rokām (apskaužu, jo man bieži nogurst ķepa rakstot), bet ne vienlaicīgi.

Kopaa esam 3 gadus- 1 no tiem preceejushies.

27 gadus vecs, nav latvietis.
Izskataas bezgala iekarojams virietis... zilaam aciim, tumshiem matiem, bez tetoveejumiem, pirsingiem.. izcili iekarojamu miesas buuvi :D
Vismaz vienreiz dienaa pavada 2h trenninjaa- idealakajaa variantaa: no riita peldeshana un vakaraa trennazhieri jeb skrieshana.
Ar zelta dveeseli, liidera talantu un vislieliskaakais atbalstiitaajs man un visai gjimenei- tiirs optimists, kas liek man katru dienu smaidiit katru reizi, kad redzu vinju.

Straadaa finansu jomaa- ir sava finansu kompanija.

Vienvardsakot- draudzenes un nedraudzenes mani apskauzh, pati esmu bezgala laimiiga, ka man vinsh tads ir :)

nu gan diskusija :D es laikam nerakstiitu neko, ne jaa, ne nee-maanjticiiga esmu bezgala, shitajaa skaugju valstii labaak nee :D

apskaušana atņem enerģiju pašam skaudējam un atdod to skaudības objektam. :P tā ka tās dižās skaudējas tikai sev vien kaitē.

Esam kopā 3 gadus. Mierīgs, bezgala mīl mani. Strādā, cenšas mācīties. Ir lieko tauku procents, ja dabūtu nost būtu smuks.

Kopā 5 gadus, izskatīgs, gādīgs, garš, nav lieko tauku tikpat kā, ar pīrsingu pupā :)))

Nav skaistulis ne pēc kādiem parametriem, pirmo reizi ieraugot nodomāju - kāds lohs! Pasākumā, kur iepazināmies, pirmajai kanti viņš sita manai draudzenei, bet šī viņu atšuva, sanāca, ka apsēdāmies pie galda blakus, parunājāmies, nākamā dienā viņš aizdeva man slēpes un vakarā aizveda mājās. Man puiša nebija un nolēmu ar viņu braukt pa vakariem slēpot. Nu jau 6 gadus kopā, 2 precējušies. Viņam garas skropstas, smuks dupsis, muskuļains augums, bet..... apresnējis un ir lielais vēders. Vēl netikums - smēķē. Strādā ar komerctransportu, sajēdz VISU par VISĀM mašīnām.
Neteikšu, ka viņš ir ideāls, jo viņš tāds nav, bet es viņu mīlu:)

14 gadi kopa, no tiem precejusies laikam 7. Simpatisks, paliela auguma, smuks apals vederins, plati pleci, stipras rokas, nenormāli skaistas zaljas acis, raksturs kaa kaktusam, ir savas diivainības, nenormāli pedantiski kārtīgs, var pārdot dvēseli dēļ šokolādes, kolosāls draugs, kapitāls mīļakais, perfekts tēetis, no saimniecības darbiem neko nejēdz, sportojam gultā, bet es viņu mīlu, viņš mīl mani un pieņem mani tādu, kāda esmu (nu briesmiga fuurija), un neko vairak man arī nevajag:-)
:(

12 gadus kopā, no tiem 9 precējušies. Ļoti patīk sievietēm, bet es jau vislabāk zinu, ka izņemot ārieni un to, ka rokas aug no pareizās vietas (prot visus mājas un ne tikai darbus), nekā cita tur nav. Viegli iespaidojams, patiesībā ir īsts memmes dēliņš. Strādā ļoti daudz, labi pelna.

Dievinj teetiit,kas par diskusiju:D Viirishkjus savus kaa sugas sunjus apraksta:D
Nu,nee..shajaa diskusijaa es nopaseeju,aiz cienjas pret viirieti savu:)
Re: zaichikam

Nevajag uzreiz visur meklēt cilvēktiesību aizskārumu:) Diskusija nav ne labāka/ne sliktāka par iepriekšējiem kašķiem un sava izskata cildināšanu. Cita lieta, ka negribas savu vīrieti aprakstīt uz šitā "mans visskaistākais, visgudrākais, vismīlošākais, visām patīk, bet dievina tikai mani...." fona, jo saprotu, ka mans vīrs ir normāls vīrietis ar saviem labumiem un saviem netikumiem.
Re: desa

Kursh te runaaja par cilveektiesiibaam?:))"Garaam kaajaam,zemu tauku%....utt":DMan tas smieklu uzraava,i viss:D
Liidzinaas kaa"skaistu spalvu,izcilu ozhu,labi pilda komandas...":D
Ok,es shodien jautraa omaa:D
Re:

un? kad vīrieši apraksta sievietes, nebūt neiznāk labāk, tur arī ir, "kājas no ausīm", "baigie pupi" utt. un ja sāk, mana ir vismīļākā un vissaprotošākā, tad tas tiek tulkots kā, mums gultā neveicas un/vai viņa nav īpaši glīta. :DD
Re:

venchy-nu es nekad neesmu viirieshus uzskatiijusi par iipashi augsti attiistiitaam buutneem,kad runa iet par sievieteem:))) Tur nu vinji tieshaam saak uzvesties un izrunaaties jokaini:)
Bet tak jau teicu...man paraava smiekls,nekaa nosodosha :D
Re:

ak, tu to vīriešos pamani, tikai, kad runa ir par sievietēm? :DD
Re:

tad vinji iipashi izceljaas ar stulbumu un liidz ar to vairaak aciis kriit:D
Taa ikdienaa..cilveeki kaa cilveeki,ne labaaki,ne sliktaaki par mums-dailjaa dzimuma paarstaaveem:D
Re:

es parasti saku, savādāki. (un reizēm domāju, kur tādi rodās!) :DDDDDDDDDD
ai, nu ko tur, kur tad mēs bez vīriešiem.
Re:

Mīļa diskusija, var redzēt, ka visumā viņi jums ir ļoti mīļi un jauki:)
Esmu kopā ar puisi, kas sākumā likās baigais huligāns un plosītājs un kad iepazināmies, man viņš nemaz nepatika, bet kad sākām runāties un sapazināmies labāk, savaldzināja viņa prāts, domu gājiens, attieskme pret lietām, humors. Tā nu 5 gadus esam kopā:) Viņš ir latvietis un pēc latvieša arī izskatās:)
Re:

Hmm...es laikam ari saja diskusija pieversu savu lielo muti un paklusesu;);D
:D

interesanti palasit :)
Re: :D

bet mans - visfeinākais!!!
1. augums - 1,99
2. svars - 105 kg (bez apģērba)
3. viduklis - 92
4. gurni - 90
5. apavu izmērs - 45
6. matu krāsa - šatēns
7. acu krāsa - pelēki zaļas (tumsā nespīd)
8. visnotaļ gudrs un ar augstu intelektu
9. reizi divos gados dodamies tālos ceļojumos (piem. Austrālijas kontinents)
10. pelna ap 1500 latiņus mēnesī
11. pārvietojas ar 2000.gada Audiņu (neredz jēgu guldīt naudu autiņos)
un jā... ja tas ir aktuāli - kr...... izmērs 15 cm (darba procesā)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Galvenais grāmatvedis/-e
Ražošanas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTS TO REPORT SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.