Stilista pakalpojumi - iesakiet kādu?

Lūdzu iesakiet kādu labu stilisti? Ar kādu samaksu jārēķinās?
Kas labi pārzin Rīgas veikalu piedāvājumu un var sakomplektēt pāris kompletus ikdienai un dot labus padomus apģērba izvēlei atbilstoši savam augumam!!!

p.s. esmu izturīga shoppingam, varu ar smaidu kaudzēm drēbes uzlaikot, lai atrastu piemērotās!:)
Re: Stilista pakalpojumi - iesakiet kādu?

labu nepavilksi, maks par plānu, bet no slikta vairāk posta nekā labuma

Esmu dzirdējusi par stundu likmi vai piem. visa diena no 100LVL uz augšu. Kādas ir cenas tagad? Lūdzu padalaties savā pieredzē meitenes, kas pašas gājušas kopā ar stilistu iepirkties?

...tas tak easy ikdienai apgerbu atrast:)

... nu ja Tu patiešām vēlies varu ieteikt Imidža dizaineri šajā salonā... Ir vērts! http://www.skropstas.lv/cenas (pašā apakšā).

Stockmann piedāvā stilista pakalpojumus...varbūt uzzvani un pajautā.

...vienkārši ir tām, kurām tas padodas, bet man nē - visu ko sapērku, bet beigās nekas ar neko kopā neiet...

Paldies!:)

man ir tieši tāpatar to pirkšanos. Tāpēc izmantoju Šoppera pakalpojumus... varbūt ižšķērdīgi, bet man patīk. Un tā Imidža dizainere no GLORIAS ir tiešām ļoti ok... Beigās jau mēs kā draudzenes palikām :)

Kā tieši sauc meiteni, kuru būtu jājautā???:)

tu pazvani uz salonu 27222727 un paprasi pierakstīties pie Imidža dizaineres Vinetas. Nu un viss... ej pirkt drēbes. :)

Paldies!!!:)))

...he he
sajaucu nr. nevis 2 priekšā , bet 6... Tatad 67222727. Ta bija!

es te kluba izlasiju, ka ari Lily darbojas lidziga laucina, varbut caur draugiem vari uzjautat ;)

Esmu pati stiliste. Strādāju ikdienā kā friziere.
Cilvēki ir dažādi- vienam saģērbt sevi gaumīgi ir no dabas dots talants, citam tās ir tīrās mocības.
Tieši gadu atpakaļ man piedzima bebītis, tāpēc šopingošanu pārtraucu, jo tas prasa daudz enerģijas, bet nupat esmu secinājusi, ka varētu atkal mazliet pastrādāt, tāpēc, ja kādam ir interese, varu palīdzēt vizuālā izskata jautājumos. Rakstiet uz e-pastu: agabuc@inbox.lv vai zvaniet 29491406. Varu parādīt arī savu darbu portfolio.

Piedāvājums - grims+matu sakārtojums+konsultācija par klientam piemērotākajiem tērpiem. Tikko kā diplomēta stiliste palīdzēs ieteikt un uzklāt profesionālu dekoratīvo kosmētiku atbilstoši tērpam un pasākumam, kā arī izveidot matu sakārtojumu. Konsultēju arī par tērpa stila izvēli - atbilstoši klienta dzīvesveidam, ķermeņa proporcijām, raksturam, profesijai un individualitātei. Dienas/vakara grims+matu sakārtojums+apģērbu komplektu ieteikšana un saskaņošana - atbilstoši klienta garderobei = Ls 8

Labdien,

Vai Juus vareetu atsuutiit savu portfolia, kaadus foto ar iepriekhsrealizeetiem darbiniem??

Paldies!!!

JANA

Velos atrast apgerba stilisti,zinat cik izmaksa konsultacija un viss parejais

www.gitaturka.lv
Nesen apmeklēju mājas lapu-ļoti patika. Pucēs mani uz kāzām,cik noprotu-viņa piedāvā ļoti plašu stilista profesijas pakalpojumu veidus.
Lai veicas.

ar stilistiem tapat ka ar dizaineriem, var but dazadi - var uzrauties uz loti negaumiga

sveiki,cik maksa stilista pakalpojumi?

Es ari labu laiku domaju par so pakalpojumu-stilists.Kaut ka sanemos un norunaju randinu ar stilisti.Izrunajam kas un ka.Rezultata esmu loti apmierinata,pat loti. Laikam dazadu forumu iepaida biju parnemta ne parak pozitivi,bet prieks ka nevilos un istenoju savu merki, kas bija iepirksanas. Tapec varu ieteikt jau ieprieksmineto Gitu Turku. Cena ir vairak ka pienemama un ari virs un darba kolegi jau novertejusi manas parmainas :)

Varu ieteikt Līgu no www.imagestudio.lv ļoti patika! Ilgi gribēju, bet nekādi nevarēju saņemties. Tagd nožēloju, ka jau ātrāk nesaņēmos. Tik daudz komplimentus nebiju vēl saņēmusi no draugiem, kolēģiem. Iesaku!

Iesaku sazināties ar šo stilisti, kura konsultē http://www.atverskapi.lv/?lp=style&lg=lv<\/a> jo atbildes tiešām izsmeļošas

Ieteikums grimam un svētku frizūrām - www.sarkanabola.lv

Hm, links nestrādā. Mēģinu savādāk - http://sarkanabola.lv/

Iesaku foršu vīriešu stilisti, ja kāds meklē! Zvaniet Agnesei: 29491406. Pats viņu atradu šajos pašos komentāros. Bija vērts beidzot pamēģināt profesionālu palīdzību. Savā ziņā ietaupa laiku un naudu. Un nervus.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Chief Financial Officer
Ragn Sells

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
AKTĪVĀS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTUS/-E
Delfi AS
Konkurss beidzas 2015-01-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.