Latviešu dizaineru un amatnieku radītie apģērbi

Padalieties tie, kas pērk un tie kas nepērk. Kapēc?
Re: Latviešu dizaineru un amatnieku radītie apģērbi

Nepērku, jo nezinu kur - un ja kādreiz redzu kādos žurnālos ar cenām - nospriežu, ka neadekvātas lupatas par augstu cenu.
Varbūt brendu atpazīsatmība pieklibo, varbūt, ka problēma finansējumā ( manā :) )
Turklāt, esmu šuvēja, kas šuj reti un tikai savam priekam, tāpēc parasti dizaineru darbos novērtējot cenas atttiecību pret ieguldīto darbu, materiālu uzvar mans veselais saprāts.
Tas gan attiecas ne tikai uz LV dizaineru darbiem, bet arī kopumā neesmu nekāda brendu patērētāja, ir dažas lietas, bet tiešām uz atlaidēm, vai second hand iegūtas.

es izmantoju www.meistardarbs.lv , jo tur var sarunāt lietas tieši ar pašu mākslinieku. Tagad esmu nosolījusies sev, ka izvēlēšos Latvijas preci, ja iespējams. Tagad atkal uzticos 'Dzintaram" u.c. latviešu ražotājiem.

ieej meistardarbs.lv , tur ir tik lieliskas lietas - gan pašam, gan, ja nepieciešama dāvana

es - PAR

Man ir radies iespaids, ka LV dizaineri un mākslinieki nevēlas, lai viņu darbus pirktu. Saprotu, ka savu veikalu nav kaatram pa kabatai atvērt, bet būtu tač uztaisījuši kādu mājaslapu un tirgojuši uz urrā! meistardabs.lv tirgo pašpasludināti dizaineri - vispār ab visas tās pērļotājas jau - viss pēc vienas šnites no detaļām, kas no vienas kastes grābtas.
Tiešām priecātos, ja netā varētu nopirkt pazīstamu LV dizaineru radītos tērpus un aksesuārus. Nedzīoju LV un tādēļ man tas ir jo aktuālāk.

Baibas Ripas klozes tagad var nopirkt arī Parīzē, netālu no Pompidū centra.

es piekritu mana
gribetu ka var nopirkt lv dizaineru deebes netaa, uz lv braucot, man nav ne laika ne intereses mekleet apgjeerbu un briizhos kad kko vajag, peerk to, kas pieejams...patikusas vaiaraakas lv dizaineru lietas...bet pashai nepieder nekaa :(

pērku Paviljonā, Dominā. nav nezam augstas cenas, tur vis kaut ko var atrast, dazreiz izdodas sarunat atlaiditi :) tur ir latviesu dizaineru terpi, rotas, ari interjera prieksmeti.

Nepērku jo vainu izskatās kā lietišķo skolnieču pāršūtas humpalas (pārāk jau "orģināli" vai cena, cena, cena... Spriežu pēc tā kas redzēts, redzēts maz- tusē tie dizaineri savā alternatīvo pulciņā, kur pircējs parastais nemaz neiet...

Man ļoti patīk Baibas Ripas tērpi, fantastiski, bet cenas, ir riktīgas CENAS! Nevaru atļauties!

nu ck piem buutu pie b. ripas par svaarkiem jaatdot....

es Dominā tajā Paviljonā nopirku kleitu pa 40 ls, blūzi pa 20 ls. Un auskarus pa 4 ls. Gribas pavasarim kaut ko krāsaināku, interesantāku, laikam būs vēl uz turieni jāaizbrauc!

Un cik es zinu, city fashion bija arī kaut kas no latviešu dizaineriem.

es tikai PAR latviešu mākslinieku darinājumiem, viennozīmīgi atbalstu.
Paskat, kā pasaulē savējos atbalsta - gan spāņi, gan dāņi.
Mums arī jāatbalsta savējie, kas nav ne par matu sliktāki kā svešzemnieki.

Mazliet lētāk ir pirkt, sarunājot 'pa tiešo " no māksliniekiem, piemēram,

www.meistardarbs.lv

ja godīgi, nemaz nezinātu kur meklēt latviešu tērpus, jo vai nu nav manai kategorijai vai nav lemts, bet nekur neesmu ne redzējusi, ne dzirdējusi kur nopirkt.
Bet tādas ir daudzas preces, kuras ražo LAtvijā, bet pa taisno uz ārzemēm.

KAs vēl, jā ir novērots, ka pašmāju ir tādi - švītīgi un ar augsti noturīgu apziņu par unikalitāti pret saviem tērpiem.

treškārt - man vienmēr ir bijis žēl tērēt daudz naudas uz apğērbu. vienkārši skopums. un tam nekad nevaru noturēties pretī. labāk iziešu škrobīga ka nenopirku, nekā iziešu škrobīga ka nopirku par dārgu naudu :D

http://www.baibaripa.eu/index.html

un runājot par cenām...

http://tirdzins.blogspot.com/search/label/Baiba%20Ripa

Un, ko Jūs tur tajā meistardarbs stilīgu redzat???
Adījumi, apmetņi, etc. vai tas ir dizaineru darbs???
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas speciālists/-e darbam ar apdares materiāliem
Reaton (MC²)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.