apģērba krāsus saskaņošana

Gribu atkal pasūdzēties. Jāiet uz kāzām. Aizgāju uz šūšanas salonu, rādu savus bordo krāsas svārkus un saku, ka vajadzētu piemērotu augšiņu. Šī man rāda violetas un zeltītas krāsas korsetes. Es afigela. Saku - nē, varbūt labāk melnu. Šī sāka uz mani bļaut, ka es izskatīšoties kā mūķene, drūmi un vispār tās krāsas kopā tizli izskatoties. Kopš kura laika?! Sajutos kā lose pēdējākā, kas vispār neko par krāsu saskaņu nezina. Tad lūdzu iesakiet man, kādas krāsas augšiņu jūs piepirktu pie bordo sarkaniem svārkiem... :(
Re: apģērba krāsus saskaņošana

Lillaa pie bordo noteikti neies...:)

Nestreso, aizej nopeerc jaunu jauku kleitinju uz lenciiteem...:)

man piem, atkarīgs no "zvaigžņu" stāvokļiem:) - var būt periods, kad melna koresete liktos ok, var būt arī, kad zeltīta, vai vēl sazin kāda:)
Bet to bļāvēju, gan vajadzētu nolikt pie vietas... ja ir tik glupa, ka nesaprot, ka gaumes, simpātijas pret krāsām ir dažādas, tad ko viņa tur vispār dara???

p.s. tz: - a kur lai nopērk kleitiņu??????? man ar tā pati probza, jāiet uz kāzām... šuvējām neuzticos:)... bet veikalos pagaidām neko neatrodu...:(((

pie bordo krasas der bisku gaisaks bordo vai cita materiala ar spiduminiem (bordo krasa), nu es iedomajos tev svarkus garus, kas no ta stingra auduma un uz leju plataki(slipaja diega laikam piegriezti), melns varbut tiesam drumi izskatisies, veel vari kaut ko roziga toni, kremkrasas (laskrasas), kapec domajas,ka lilla neder, man jau skiet,ka der....bet tas viss atkarigs no auduma fakturas,jo biezi vien nevis krasas neiet kopa bet gan faktura........

vari kaut ko ietureti raibu, bet gaisu,ka neka vasara gribas tacu gaisai but (vismaz terpos)

iesaku, paņem Panton krāsu katalogu (to kur entās krāsas pa toņiem sadalītas), un liec pie sava auduma. Noteikti kāds tonis liksies okei! Un tad grūtākais - tādu toni piemeklēt veikalā!!! esmu tā darījusi, un atradusi ne vienu vien veiksmīgu krāsu salikumu, par kādu tā vien domājot neiedomātos.

Varbūt tiešām īsti nesaprotu krāsas.. Paldies par ieteikumiem!

Piepirkt klaat atbilstoshu "augshinju" buus daudz reiz gruutaak nekaa nopirkt jaunu kleitu!

Abaam kaazinieceem iesaku pa briivdienaam izstaigaat Chakielu abos virzienos no Stacijas liidz....Laachpleesha ielai :) Un veel shkjeersielas tajaa rajonaa :)

zelts pie bordo iet ideaali, vieniigi varbuut pasham ir ieksheeja pretestiiba pret tik greznu salikumu. Violets gan buus pretiigi - ja njem tik tuvu kraasu, labaak njemt no tieshi taas pashas gammas, tikai nedaudz gaishaaku vai tumshaku, nevis uz lilliigo vai silti srkano pusi.

Zelts ta iet pie bordo, bet vai Tu vasaraa saulainaa dienaa gribeesi vilkt zeltu un konkureet ar sauli? :) Taapeec man jau tie bordo svaarki neliekas labi prieksh vasaras..

Vasara vajag kaut ko smalku gaistoshu kaa taureniitim...:)

Man patiktu kombinācija - ziloņrāsas (protams, ar piemērotu audumu struktūru) korsete ar bēšīgo. Var arī viegli zeltītu... Bet vispār darītu tā ņemtu svārkus, ietu uz audumu veikalu un liktu klāt dažādus audumus un redzzētu, kas vislabāk izskatās kopā.

Bordo+tumši zils - man patīk, vai bordo+balts - galu galā kāzas, bordo+melns- arī OK, bet, piekrītu, ka kāzās tā kā par drūmu (pēc tradīcijas nav labi kāzu viesēm ierasties melnās vai baltās kleitās).

Ar baltu arī? Hm...
Kāda ir ziloņkrāsa?

augšdaļai noteikti vispirms skaties, lai piestāv pie sejas / ādas, tad izskatīsies labi (vai tev der auksta krāsa vai silta).
ar to ziloņkrāsu domāta laikam ziloņkaula krāsa :)
deAr

:) pati tikko ierēcu:)
Re: deAr

Vispaar bordo kraasai ir gruuti pieskanjot citas kraasas....varbuut meegjini uzshuut bordo augshinju (iesaku korsetveidiigu)...lai kopa izskataas, kaa kleita un uz topinja uzlikt kaadu aplikaaciju citaa kraasaa,ko vareetu saskanjot ar aksesuaariem...(piemeram zelta kraasas kurpes, soma)jo aksesuaarus bordo neizveelies!

balts buutu skaiti...var nodereet arii gaishi gaishi sarkaniigs( jaaskataas, lai tikai sarkanaa kraasa buutu no vienas un taas pashas tonju paletes), rozizigs, zilgans..Tikai jaaskatas,lai augshinja nelec araa..lai neizskataas nesaskanjoti...
Vari pamegjinaat baltu topu+ baltas kurpes+ baltu somu.

ko lai saka, labaakajaa gadiijumaa aimin uz "ukay" (robezas tak valjaa) un pastaigaa pa Oxfordstreet, vai picadilly circus, tad nevajadzees nekaadus stilistus...

Iesaku šos lapu krāsu saskaņošanai apģērbā http://dodo.lv/rokasgramata-krasu-kombinesana-apgerba/
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-JI
Bio Circle Balticum JSC
Konkurss beidzas 2014-10-09

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvuzraugs/-dze vispārējās būvniecības specialitātē
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.