laba apakšveļa

Kada vel ir laba, parbaudita apaksvela, iznemot victoria's secret un la perla?
Re: laba apakšveļa

La senza

princes tam tam, huit, passionata, chantelle, visas loti laba kvalitāte.

man la perla un vs, neliekas laba kvalitāte. ir bijis abas.

jebkurai ir laba kvalitaate, ne tikai la perla un victorias secret. Arii Laumai ir laba un nav ne vainas parastajai Neldaa un Maximaa pirktajai, nav atskiriibas.

tam nu gan es nekad nepiekritisu, ka nav atskiribas starp lielveikalos/tirgos pirkto apaksvelu un vs vai la perla. paldies, alma un x, bus japamegina jusu ieteiktas firmas.

Ja tev ir A izmērs, tad starpība varbūt nav. Bet, ja D un uz augšu, tad starpība ir milzīga.

tiesi ta, lielo izmeru saturesanai/smukai formai kas pagadas nederes, tapec es ari te nemos. mazajiem izmeriem gan izvele ir visur un visada...:(

nu tad nezinu kā "strādā" la senza. man vismazākais izmērs. labi ir arī seppalas krūšturi (tur ir arī bez zvēriem - normāli). bet la senza it kā ir laba firma un ļoti glīti. Triumph arī it kā nekas, bet nezinu kā lielajiem.

Man tāds lielāks izmērs un varu teikt, ka ļoti patīk Princesse Tam Tam. Gan kvalitāte, gan izskats.

Man arī pats mazākais izmērs, bet piekrītu augstākminētajam, ka dārgākos veikalos vnk lielāka izvēle un interesantāka veļa'.

Bet tiešām tikpat labi jūtos arī lielveikala, Lindex un citu līdzīgu firmu veļā.
Galvenais, lai labi izskatās un neizjūk uzreiz.
Pat ja ātri izjūk lētā, tad satraukumam nav pamata, bet tas ir labs iemesls, lai pirktu atkal jaunu :)

Es kā lielo krūšu īpašniece esmu iecienījusi La Senza - cenas pieejamas, modeļi smuki, kvalitāte laba, satur/korigē.

es pamatā valkāju veco labo triumph. laba kvalitāte, vismaz man sēž ideāli un kamēr vēl var pie mums to nopirkt, tikmēr neko citu nemaz nemeklēju.

Luna. Ļoti laba veļa.

Varu piekrist par LUNU!!! Tiešām ļoti, ļoti laba apakšveļa, bet LV izvēle ir ļoti minimāla! :(

La Senza diezgan ātri izstaipījās.
Man vislabākā liekas Chantelle, konkrēti viens modelis, man ir 6 komplekti dažādās krāsās, uz pavasari droši vien atkal kādu nopirkšu (un no vecākā gala izsviedīšu:), jo forma priekš manis ideāla un kalpo labi.
Arī par Triumph nesūdzos. Agrāk bija Lauma, bet jau sen esmu sapratusi atšķirību:(

Ā, un vēl iesaku Simone Perele (ja te par La Perla runā, tad jau cena nenobiedēs)

Es esmu iecienījusi La Senza, mani ļoti apmierina gan kvalitāte, gan dizains.

Ļoti laba kvalitāte un cenas apakšveļai un zeķubiksēm www.krassava.eu !!! Nekur citur neesmu redzējusi tādu!

man tīri labi iepatikusies ir lindex veļiņa. pagaidām neko sliktu nevaru teikt

Lindex ! Laba kvalitāte :)

Lindex, Huit, D&G, Laura Biagotti, New Yorker

man patīk Calvin Klein

yes - CK labs

Vot kā var patikt Calvin Klein, nu hoķ ubei- nesaprotu! Sūdīgi sintētiskie materiāli, atbaidoši netektoniskas piegrieztnes, t.b. dirsā kaprons velkas! Kādreiz nopirku dažus komplektinus, nu tur ķipa : ah, esmu ārzemēs, ah, re kur veikaliņš attiecīgais. Vairs nekad , nemūžam, sūds beidzamais, vismaz man. Varbūt večiem kādas kokvilnas apenes rullē. Varbūt man dirsa defektīva.

Koko, varbūt tiešām dibenam vaina :D Man arī CK ļoti patīk- nav nekādu ciku caku, vienkārša un ļoti ērta veļa :)
Smukumam parasti vīrs dāvina Marvel, La Perlu :) Pati sev diez vai tādu naudu tērētu :)

Lise Charmel, Cotton Club, La Perla, Malizia. C izmēram der lieliski.

victoria's secret veikalos biju NY un floridā, nu nezinu... nekā tāda nebija:(((

Man patīk Esprit, B izmēram "sēž" ideāli. Super ir arī Marlies Dekkers, bet to jameklē Nīderlandē...

c izmērs un Triumpf. visas laumas tā arī stāv atvilktnē un izkāpj tik uz gultas rotaļām, ikdienā totāli nepildot savas funkcijas
Koko

Varbūt izmērs nepareizais? Man nekas nekur nevelkas :D
Sintētisks - jā, piekrītu, bet man tāds patīk labāk, nekā kokvilna, vismaz krūšturiem.

Jo-jo - ir, ir CK arī ciku-caku :D
Re: Koko

Es ar savu C izmēru un 2 gadu barotājas stāžu arī tikai Triumph varu atrast krūšturus šī vārda burtiskajā nozīmē

Es ar savu 75 D/E izmēru varu iepirkties tikai Laumā un Vovā. Tur vismaz ir modeļi, no kā izvēlēties. Trimumf man neder pēc formas. Un komiski, ka, piemēram, vasarā Stokmanā pārdevēja varēja atrast tikai divus krūšturus uz 75 D. Viens bija par mazu, otrs maksāja 60 latus.

interesanti, kurš tad izpērk rimi un maximas veļas :D tām bomzenēm jau laikam nav pat interneta, lai varētu rakstīt formumā

Es izperkumaximas velju, skaista un laba, nekad neesmu uz velu terejusi vairak par Ls5 un kalpo ari ilgi.
Nja, tu esi ljoti duma,brinums, ka atrodi burtus uz klaviaturas :D

viennozimigi CK. nekas labaks par to cenu nav redzets. 70 D izmers. nu sad tad la senza kaut ko var atrast, bet nu fane neesmu.
protams, ja butu naudu pirktu la perla :D
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvuzraugs/-dze vispārējās būvniecības specialitātē
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KVALITĀTES VADĪTĀJS/-A
EFN Nord
Konkurss beidzas 2014-07-28

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.