Latvijas meistaru rotas

Labdien!
Gribētu piedāvāt apspriešanai tēmu par Latvijas meistaru darinātām rotām! Man pašai ir mazs veikaliņš, kurā tirgojam tikai Latvijā darinātas rotas. Visas rotas ir tikai vienā eksemplārā un līdz ar to ekskluzīvas un unikālas. Tomēr liela daļa sabiedrības labāk izvēlas ķīniešu krāmus, kurus var nopirkt uz katra stūra, nevis piedomā pie sava tēla un individualitātes. Gribētos zināt Jūsu domas, kādēļ tā notiek!?
Re: Latvijas meistaru rotas

nezinu par kādu meistaru un kādām rotām iet runa tavā konkrētā gadījumā, bet manuprāt mūsējiem ar biciņ galvā sakāpis..uzbliež tādas cenas, ka normāls vidusmēra cilviņš nevar atļauties nopirkt....ņemot vērā ka piedāvājums vidējā līmenī ir lielas 0 apaļumā, tad cits nekas neatliek kā dažiem nopirkt smukas kvalitatīvas ekskluzīvas rotas, pārējie pērk made in china suu...
p.s. pačuksti kur ir tava veikaliņš...līdz putti mans maks piemēram nesniedzas...:)

Kādas rotas piedāvā? Zelta, sudraba vai bižutēriju?

cenas. atbrauc šad tad paziņas no ārzemēm, tad pa vecrīgas veikaliem pastaigājam, suvenīru medības, latviešu rotas ir pirmkār samērā robustas un masīvas, pilnīgi nekombinējās ne ar ko citu kopā, vienu tādu piespraudi un gradzenu var un viss. un ļoti daudzas izskatās kā pusbabeigti vai kā eksperimenti, no kur man saskatīt skaistumu pārlocītā plakanā metālā ar zilu stiklu iekšā. un viss. es nesaprotu to estētiku. tāds masīvs gredzens ja nemaldos 150 lati maksāja. varēja būt sudrabs. ne skaists, ne kā. par 150 latiem ļoti labas itāļu rotas var nopirkt, ne gluži di modolo, protams, bet tāpat kvalitatīvu zeltu. no krievijas par to pašu naudu arī daudz vairāk var dabūt. varbūt bija kaut kāds slavens dizaineris, par kuru es vienkārši neko nezinu, bet vārds neattaisno dizaina trūkumu. ir bijuši arī ekstrēmi gadījumi, kad es redzu abstaktu pīlīti vai līdzīgu putnu metālā ar 600+ latu cenu. maziņš, bez akmeņiem, bez kā. pat ne pēc īpaša darba izskatījās, vienkārši izliets un iespiesta forma, uz tādu stilu kā laimītes lejot jaungadā, tikai viengabalaināks. arī nesapratu. 20 lati varbūt par tādu maksātu, ja vismaz stikliņi acīs būtu, nevis tie tukšie dobumi, kas tam bija. tāds zombijputns.
godīgi sakot, tas ko gadatirgos redzu no vietējiem darinājumiem robežojas ar nekaunību, uz koka gabala iededzinātam simboliņam ādas siksniņā nekad nevarētu būt 10 latu cenas. tad ilgi var sēdēt un gaidīt, kad kāds nopirks un brīnīties lielām acīm kādēļ tik maz pērk. tāpēc, ka piedāvātais neatbilst cenai.

sestdien Doma laukuma gadatirgū bija ļoti skaistas sudraba rotas (vietējo rotkaļu). Nopirku 2 gredzenus (sudrabu ar perlemutru) 15 ls, tikai sudraba - 10 ls. Gaumīgi un skaisti, pie kam -lēti!

Kas to saprot, kur tad tu skatijies, ka tādas cenas?
Es radus un ārzemju viesus vedu uz Upes veikaliņu, tur gan rotiņas ir maz, bet ir arī instrumenti. Tās pašas rotas ir arī Kalēju ielā pie Konventa sētas. Nu cenas par nulli zemākas nekā tavām atarastajām :)

Tu domāji balturotas.lv? Viņiem ir arī savs veikals, tais citos ir tikai nedaudz.

Žetons - kas to saprot par komentāru.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E ZVANU CENTRĀ
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-12-13

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Galvenais/-ā grāmatvedis/-e – Finanšu vadītājs/-a (1200 – 1500 EUR bruto)
UPRENT (tehnikas nomas uzņēmums)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.