humpalas

Aagenskalnaa ir normaalas humpalas, kur ir veerts iet iekshaa???
Re: humpalas

"Mantas", kas tirgus eekaa pie pieturas. Paarsvaaraa NEXT vai Street One ( neatceros iisti, kura firma) dreebes, bet nu cenas arii afigenaas uzskruuveetas.
Tad jau labaak to jaunieshu preci Teranovaa pirkt, tomeer modernaaks, nekaa veco sezonu jaunaa dreebe. Bet ieiet var taj veici....:)

citaa pusee tirgum arii ir normalas hump., preces no Anglijas. Kaa lai pastasta kur atrodas...:) pretii ir aptieka, blakus tas Rimi,Drogas, pa trepeem uz leju jaaiet veik.iekshaa. Blakus taadi vaarti.

Paldies par atbildeem..taatad buus jaaieiet!

nu man skiet ka ar tam humpalam ir ta,ka tas jau ir ne rikai nonesatas, bet ari no modes izgajusas,ne? Jo tas tak itka nonesatas,nopirktas laiku atpakal. Ka jus domajat?
P.S. nav pretenziju pret humpalam, bet par to modi gribeeju salidzinat tas

Nepiekritiishu tev. Vajag tikai pamekleet. Ja zini, ko iisti gribi, varu ieteikt Degas. Nekur citur nepeerkos. Un liidz shim esmu apmierinaata. Sanaak baigi ietaupiit.
Re: caxa

Ir visādas, bet piemēros Second Best kur es reizēm ieeju ļoti bieži ir modīgas drēbes, man kā klasiska stila piekritējai, pagrūtāk ko atrast. Protams ir arī parpalas.
Re: caxa

nepiekrītu tiem, kas te norej humpalas, es nerunāju par apnēsātām lupatām, bet, piem, par NEXT. Drēbes ir jaunas, nenēsātas, ar visiem ceņņikiem, un, kas jaukākais - nu nebūt nav nemodernas, vajag tik meklēt, esmu diezgan daudz tādu foršu topiņu un krekliņu pa 1-2 Ls iepirkusi. Par āgenskalnu nezinu, bet pie Gaisa tilta, Barona ielas pašā galā tirgo normālas NEXT mantiņas. problēma tik tā, kā ejošos izmērus grūti"noķert", bet maza izmēra cilvēkam ( 34-36), vai lielai mammai vispār būtu grēks žēloties! :))))
Re: to s

Nu tikai nesaki, ka pie Gaisa tilta jaunas Next drēbītes var nopirkt par Ls 1-2! Kā minimums Ls 7-8!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
BŪVNIECĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
Skonto plan Ltd.
Konkurss beidzas 2014-10-01

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvlaukuma projektu vadītāja asistents/-e
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.