Sudraba kāzas

Vot, maniem vecākiem drīz ir sudraba kāzas. Štukoju, ko lai uzdāvinu? Varbūt varat padalīties pieredzē?? Kas būtu forš un paliekošs, reizē vērtīgs (nu lai nestāv sekcijā aiz stikla)...

Ceļojuma noorganizēšanu nepiedāvāt, neesmu vēl tik bagāta :(
Re: Sudraba kāzas

Leecienu ar izpleetni tandeemaa (tur nav nekaada apmaaciiba)!
Tb ap kaadiem 60-70Ls vienai personai, sho piekabina instruktoram un nomet no kaadiem 3km... super!

Ja veel piemaxaa, var dabuut nofilmeet to visu!

Bet varbut atputu kaut kur Latvijaa - kada viesu namaa vai tml... Operas, teatra biljetes? Davanu karti? Bet varbut vinjiem kaut ko vajag noderiigu?

1)te forumaa viena meitene reiz mekleeja zelta zivtinjas ko uzdaavinaat vecaakiem, man patika taa ideja. piem 2.zelta zivtinjas akvaarijaa ar noveeleejumu lai dziivo liidz zelta kaazaam + lai piepildaas visas veeleshanaas. tas nemaksaa daargi un zelta zivtinjaam nekaadas ekstras nav vajadziigas.
2)ja vinjiem ir kaads kopiigs hobijs tad kaut ko prieksh taa
3)ja ir daarzs un patiik tajaa rushinaaties (ABIEM) tad kaadu auglju koku (simboliski un protams noderiigi).

jebkuraa gadiijumaa ja nevari pa savai kabatai atrast neko noderiigu, driizaak buus jaameklee daavana ar paarsteiguma efektu un simbolisku jeegu.
nu tas taa manupraat.

mulder, ja man kaads uzdaavinaatu to izpletnjleekshanu, es tak buutu pats nelaimiigaakais cilveeks.. jo ne pa kam nespeetu nolekt, bet naudu ta cilveeki izteereejusi..
Sudraba kāzas

maniem bija 40 gadu lauliibas jubileja

vecaakiem tik pateicaam,
ka jaasagjeerbjas sveetku dreebees un buus neliels paarsteigums.

Daavanaa (sametoties visiem kopaa)
ietilpa -
- gultas veljas komplekts + divguljama sega;
- sienas pulkstens
kur uz pamata iekopeejaam vecaaku vaardus + 40 + datumu;
- puksjis no 40+1 rozes;
- pusdienas visiem kopaa kafee;
- kuuka ar abu vaardiem + 40

lielo daavanu - veljas kompl+segu+pulksteni pasniedzaam maajaas,
tad
bija nedaudz atrakcijas - liigavaini un liigavu seedinaajaam katru savaa auto,tad liigavaini aizvedaam aatraak pie taas kafee,
vinjam par paarsteigumu iedevaam rozju puskji un vinjam bija jaasagaida liigava,
tad devaamies kafee,kameer gaidiijaam eedamo, iedevaam katram (jau uz datora uztaisiitu lapu) citaa kraasaa lapu, kur bija jaauzraksta, kas vinju praat ir otraa taas labaakaas iipashiibas,
pie galda seezjoties vinjiem bija jaaaidedzina katram sava svece, un mees kaa beerni-vinju turpinaajums aizdedzinaajaam tresho.
peec uzkoshanas vedaam vinjus pie ezera,bijaam uzpinushi vainadzinjus -parastus -vienam no pieneneem,otram no ievu zarinjiem un teicaam,ka viens otram "janonjem nevainiibu" un jaaziedot uudens maatei.
tad devaamies taalaak pie citas smukas vietas un kaa peedeejo daavinaajaam kuuku.

Varbūt var noderēt mans variants.
Es saviem vecākiem uz sudrabkāzām uzdāvināju albumu ar viņu kāzu bildēm. Viņiem bija vesela kaudze ar visādiem foršiem kadriem, jo kāzots tika, kā pieklājas, 2 dienas. Fotogrāfs bija bijis uzdevumu augstumos, un bildes bija labās.

Atlasīju labākās (sentimentālākās, smieklīgākās utt.) un saliku albumā. Katrai bildei pierakstīju klāt piemērotu tautasdziesmas četrrindi (arī nerātnās :)). Iznāca tāda kā kāzu reportāža.

Sencīši bija starā. Sudrabkāzu viesi arī skatījās, atcerējās jaunību, jo visi bija bijuši arī īstajās kāzās, panesās atmiņas, īsi sakot, iznāca vesela atrakcija...

Sudraba kāzas tas ir cik? 40?

Jā, zelta zivtiņas. uzdāvināju akvāriju ar visiem sīkumiem un zivīm, protams, arī divas zelta zivtiņas. Vēl joprojām priecājas. Sākumā gan akvāriju vajadzēja tīrīt man, bet nu jau tēvs ar to nodarbojas. Viņiem ļoti patīk. Arī interjerā ļoti iederas.
Tāda bija mana ideja.
Tad vēl rīkojām izsoli, lai viesi iemet pa naudiņai, un par savākto naudiņu atstājām senčus viesu namā.
Sarīkot svētkus mums palīdzēja mammas draudzene.
Bija sudraba laulības gredzeni, laulības ceremonija - neoficiālā :), forogrāfēšanās. Nu viss kā kāzās.

Tikai pēc nedēļas viņi paziņoja, ka kopdzīve beigusies. Bet pagaidām vēl dzīvo kopā.

nu maniem pagājušo gad bija sudrabkāzas. mans vīrs ir fotogrāfs, tā ka viņš jau iepriekš uztaisīja ļoti smukas bildes mājā ko šamie ceļ (nu remonta stadijā), un tad kādas 3 smukākās uztaisījām normālas gleznas izmēros, ierāmējām un uzdāvinājām.
baigi forši izskatās..:)

Kaktusam - sudrabkāzas ir 25 gadu jubileja.

Maniem vecākiem nākamgad būs 30 gadu jubileja. Kas tās būs par kāzām?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Galvenais grāmatvedis/-e
Ražošanas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
SERVICE DIRECTOR
Columbus Latvija SIA
Konkurss beidzas 2014-11-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.