civillauliba

varat palidzet ar padomu, padalities pieredze ka ir kad skiras civillauliba? Jeb vienkarsak sakot ja dzivo kopa tapec ka ta sadomaja.
Interese, kadas izredzes paturet tevam ir bernus?
Re: civillauliba

Atkal cilveki nepareizi lieto terminus! Civillauliba = lauliba, kas noslegta zagsaa. Ja dzivo kopa, tad ta vispar nav nekada lauliba! Teva izredzes paturet bernu ir diezgan niecigas, ja mate nav alko-narkomane, strada & spej bernu apgadat. Turklat, ja vel tevs nav ofic. atzits par berna faktisko tevu (bernam vinja uzvards, utt.) tad shances lidzinas nullei...

klau nu klibo man tie juridiskie termini ne mana specialitate
bet pasakiet kadu kantori kurs varetu ar to nodarboties?

nu palabojot Dinnas raxtiito: taada jeedziena kaa civillauliiba nav vispaar bet ja buutu tad vistiucamaak attiektos uz zagsaa sleegtu lauliibu :) a ja dziivo kopaa tad taa skaitaas faktiskaa kopdziive un taas pluss vai miinuss ka kuraa situaacijaa ir tas ka nevienam nav nekadu juridisku pienaakumu pret otru :) un teetukam beernus patureet izredzes ir maziitinjas, par to papuciitim vajadzeja domaat tad kad beernus taisiija :D

...un vēl viens, kurš pats nepareizi izprot jēdzienus, bet vēl pamāca citus! Nav Civillikumā vispār tāda civillaulība regulēta. Ir vai nu laulība, kas oficiāli ir reģistrēta (dzimtsarakstu nodaļā vai baznīcā) vai arī sauc to kā gribi - draudzība, piegulēšana u.tml., kam nav nekādu juridisku seku. "Civillaulība" ir sen novecojis jēdziens, ko vispār nevajadzētu lietot. Tā vietā var teikt vienīgi "nereģistrēta, faktiskā laulība", bet tam arī nav juridiskas nozīmes.

Nu KĀPĒC gan vajag precēties, tāpat taču tas zīmogs neko nemaina...:))))))))))))

stulbie juristi. ja normaalie cilveeki lietoto vardu civillauliiba tad taada ir un juristi zadolbaļi, ka tikai visu pa savam, ārpus reālās dzīves.

tad ko man iesakiet appreceties un tad izskirties lai butu lielaka ceriba uz bernu aizbildniecibu?
Uzvards bernam mans.

Nekādi kantori te nelīdzēs! Bērns, visticamāk, paliks pie mātes, bet, ja māte ir, piem., alkoholiķe, "civilvīrs" var vērsties bāriņtiesā, kas taisīs apsekošanu un tad varbūt noteiks bērna dzīves vietu pie tēva. Protams, tikai gadījumā, ja tēvs bērnu ir atzinis par savu un ir ierakstīts dzimšanas apliecībā.

tad sanaak, ka no nepreceeta viiriesa paternitaates pabalstu var piedziit katraa laikaa, bet tas nepreceetais viirietis beernu pievaakt gan nevar? jeb tomeer.

Uzturlīdzekļus var piedzīt kā no precēta, tā neprecēta. "Pievākt" bērnus tā vienkārši nevar ne viens, ne otrs. Abiem vecākiem jāvienojas, kur bērns dzīvos, cik bieži satiksies ar otru utt. Ja nevar vienoties, to nosaka tiesas ceļā (pēc bāriņtiesas atzinuma).

ai nu tāpēc es vienmēr palikšu pie uzskata, ka bērniņiem ir jādzimst laulībā nevis "pieguļā". vai tiešām tas ir tik grūti un nepatīkami? :)
Re: SN

Mans uzskats par reģistrētu laulību ir tāds - tā patiešām nav nepieciešama, bet tā atvieglo un sakārto dzīvi. Nez kāpēc visās citās dzīves jomās sakārtotas attiecības (juridiski) visi uzskata par normu, bet laulība...fui, tas tak vecmodīgi, ierobežojoši, nenozīmīgi un kā tur vēl:))
P.S.Un tam nav ne mazākā sakara ar vīrieša/sievietes piesaistīšanu, kā tas tiek dažreiz pasniegts.

ir labi, kamer uzrodas berni.
ne nu berni tas ir briniskigi bet., nu jus taks sapratat

Vienīgi un tikai tad, ja varēsi PIERĀDĪT, ka mātei nedrīkst uzticēt bērnus, ka viņa slikta māte. Mūsu rados tāds pats gadījums, lūdzām iesaistīties bāriņtiesu - atteica, jo esot jau tētis, vecmamma un citi labi piederīgie, kuri pieskata bērnus un aprūpē, bet bērnu māte - palaistuve un īsta sterva. Nu nevēlas viņi iesaistīties. Dārziņā arī neapmierināti, ka māte aizmirst izņemt bērniņus, bet uz policiju neziņo, uzreiz zvana omītei, lai izņem, vai citiem radiem.
Tā, ka mēģini meklēt lieciniekus, kuri neatteiksies liecināt ne uz vārdiem, bet Tiesā, varbūt var piesaistīt kādreiz citas iestādes (piem, mazs bērns viens pats atstāts dzīvoklī uz ilgu laiku) var izsaukt policiju, lai sastāda aktu. Ak, mūsu likumdošana, ne tikai atļauj, bet pamudina tos pārkāpt!
jaut. civilviram

Tu teici, ka ir labi, kameer uzrodas beerni. kas peec tam mainaas uz tik ljoti slikto pusi?
Bet kaapeec tu tos beernus tagad gribi sev, ja bez vinjiem bija labaak?
civilviirs

kaapeec gribi beernu savaakt? maate slikta vai arii esi no tiem kuri taa grib ieriebt par attieciibu paartraukshanu?

A beerns uz kaa vaarda regjistreets?
Vai teeva uzvaards, vai adopteets, utt.?
Bet vispaar jau civilviirs, on zhe pieguleetaajs, on zhe bruutgaans, on zhe kaiminsh, on zhe nekas!

berns dz apliecib aregistrets ka nakas, tevs es, mate ta kas ir mate, bernam mans uzvards. Vina ak sieviete normala, nav nekada dzeraja vai narkomane. Da normali cilveki esam. Bet nu ta ir sagadijies ka nu nekas nesanak.
Kapec gribu bernus?
as ko ir kas pretdabisks? Domajiet ka Jus vinus dzemdejat tapec jau viss nolemts?

nu, jā, bet ja nav grūti pasaki man, kāpēc bija labi, kamēr nebija bērnu???

Tieši tā, civilvīrs, ar to, ka dzemdēja - ar to diezgan daudz kas nolemts. Viņa to bērnu iznēsāja veselus 9 mēnešus (!!!) un viegli nebija, viņa to bērnu dzemdēja (!!! - domā, tā ir izklaide?) un baroja ar krūti un naktis negulēja, no bēnra nevarēja attiet ne soli (vismaz gadu). Es domāju Tev nespīd viņu savākt (ja reiz viņa ir cik ne cik normāla) un uzskatu, ka tas ir normāli. (Un tagad, kad bērns jau staigā pats savām kajām - tagad tētiņš klāt - ņems un savāks.)
Un, ja vēl precēties negribēji - vēl jo vairāk - vieglas dzīves tīkotājs.
Protams, izņēmums ir tāda māte, kas aizmirst, ka bērns ir bērnudārzā, dzer, sit vai tml. Bet saprotu šis nav tas gadījums.

nu i ejiet kaast, kas mums tagad staigat ka noladetajiem ka nu nav mums lemts dzemdet vai ar kruti barot a? Un tas ko neatstaj mums tiesibas uz berniem?

p/s Laikam Tev Signe smagi ir nacies smagi vilties viriesos vai ari savu max abortu limeni jau parsniegusi.
Re: civilviirs

ta liecies mieraa ar to dzmdeeshanu. nekas vairaak kaa ruupeeties par saviem beerniem un reizeem par vinju maati tak netiek prasiits. Taa ka - tev nav nekaadas vajadziibas te apr abortiem u.c. lietaam murmuleet.

civilvīrs,
Tā īsti mātes nozīmi bērna dzīvē (un to, kapēc viņai pienāktos uz bērna paturēšanu tik lielas tiesības) sapratu tikai tagad, - kad man ir pirmā grūtniecība. (Nekādi aborti nav bijuši - info speciāli Tev.) Un tas nav nekāds joks. (Joks un svētlaime tas ir tad, ja sievietes mīļotais vīrietis - bērna tēvs uz pakaļkājām visu grūtniecības laiku staigā - atnes, pienes, nodrošina, atbalsta, mierina utt. utt. utt., bet tāds vispirms jau būtu precējies un tāds pat savās vismurgainākājās fantāzijās visdrīzāk nespētu kalt bērna atņemšanas plānus).
Un vīriešos esmu vīlusies - tieši tā. Tipiskajos latviešu māmiņu apčubinātajos memmesdēliņos - pudelesbrāļos - egoistos - naktsklubos tusētājos, manprāt, pamatā var vienīgi vilties.
Un lai kāds no maniem vīriešiem murmulētu par bērna atņemšanu... gribētos redzēt.

Lai mans teiktais būtu pavisam objektīvs, piebildīšu, ka ir izņemuma situācijas - māte alkoholiķe, narkomāne, bērnu izmanto peļņas nolūkos un viņai bērns ir traucēklis. Tad jā, tad ir labi, ka ir tāds _civilvīrs_.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
AKTĪVĀS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTUS/-E
Delfi AS
Konkurss beidzas 2015-01-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Eksporta vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.