Laikam virs mani krapj

Ta nu ir sanacis, ka kadu laiku atpakal esmu ieskatijusies vira mobilaja un ieraudziju zinu, kuru man nevajadzeja redzet. Virs pateica, ka man ir paranoja. Vakar vakara vins aizdomigi miligi runaja pa telefonu- ta atkal bija "mana paranoja". Pat tad, ja vini vel negul, sobrid radas, ka " mana paranoja" veic masveida uzbrukumu.Vai tas ko dos, ja es tiesa teksta pajautasu? Reiz jau meginaju.
Re: Laikam virs mani krapj

Ja vins kaut ko jeedziigu atbildees, tad dos. Tu jau vinu paziisti labaak. Varbuut jautaa vinam to mieriigi un nosveerti, pat aukstasiniigi, lai vins Tev nekaadaa gadiijumaa atkal nevareetu piedeeveet paranoju.
Turies!

neskaties kur nevajag.
man māte mācīja svešas vēstules nelasīt, ar ko mans telefons atšķiras no vēstules?
un ja krāpj tad parasti ir iemesls, kaut gan vīrietim pārgulēt ir tas pats kas cigareti izsmēķēt tas vairāk atiecas uz vienu nakti, bet viņš cik es saprotu tusējas ne tikai kniebjas. un tas jau ir nopietni.

A kas taja iszina bija taads rakstits ?
Kuslim

Bet soreiz vina pareizi dariija, ka paskatiijaas, jo kaa gan citaadi buutu to uzzinaajusi??? Un, ja viirs buutu gudraaks, iiszinas, ko sievai nav jaaredz, buutu izdzeesis.

Nu un?
Piekraap Tu vinju arii!
Tad, kad vinjam saaksies paranoja, tad aizdomaasies, tici man - personiiga pieredze!
autoriitei

sievai IR tiesiibas zinaat ka viirs vinu kraapj. es tavaa vietaa taa starp citu pajautaatu gan, lai vismaz zin ka tev ir aizdomas. ja nepamatotas tad lai izskaidro iiszinjas iemeslu un miiljaas vakardienas telefonsarunas arii. ja iemesls ir tad vismaz buusi gatava tam briidim kad patiesiiba kaa taada kaka uzpeldees augshaa.

Jā, jā, tūlīt panesīsies teksti par to, cik slikti ir līst svešā telefonā un sava vīra "privātajā dzīvē"... It kā slikti būtu nevis krāpt, bet to uzzināt !!!
Par jautāšanu - tā nu viņš uzreiz atzīsies! Nesaku, ka tas ir Tavs gadījums, taču pati esmu piedzīvojusi, ka krāpj, bet uz manām aizdomām atbild, ka nekā jau nav, tikai es pati visu izdomājot... Tā ka tās runas par paranoju ir tikai no tā, ka džeks izdomā, ka labākā aizsardzība ir uzbrukums...
Nu bet tā tikai mana bēdīgā pieredze...

Patiesaam - piekraap Tu vinu arii!!! Un taa kaartiigi, pa naktiim maajaas nenaakot! Un, ja kaut ko teiks, saki, ka sim paranoja!

Zoss,
tiešām - kas bija tajā īsziņā, varbūt Tu kaut ko patiesi esi pārpratusi?

Ja- ta ka darba darijumos mans virs biezi ir arpus majas, tad iszina bija rakstits ka " paranoja" vakara bus taja pilseta un ka vins var piezvanit. Uz jautajumu kas ta tada ir, virs atbildeja, ka darba kolege no cita departamenta. Es uzzinajau ka taja dapartamenta tadas darbinieces nav. Zinot manu cienito varu pateikt, ka neko vins neteiks, turesies lidz pedejam. Stulbakais ir tas, ka vins nu pilnigi nav kresa vira tips, drizak otradi. Man paslaikpat liekas, ka meitene megina vinu savangot, nu un es zinu un laikam ar jus visas, ka ja sieviete ir nobriedusi kadu virieti dabut, tad glabjas kas var. Nu ko es varu darit, lai nepielautu ka kaut kas notiek- sex 25 stundas diennakti, erotiskas rotalas lidz gibonim, vakarinas svecu gaisma.......

varbut vaina ir tevii?
znachit, tu viram maz ko nozime.
tev vajag nomainit taktiku.
tev, drosh vien, nav laika savest sevi kartibaa, uzpusties, tu smagi strada, doma ar ko pabarot bernus, sedi majas utt.
ja ir ta, tad pedejais laiks rikoties.
kokete ar virieshiem vinju klatbutne,
katru dienu atvelc sev /skaistumam daudz laika.
vakaros aizej ar draudzenem (ja ir)/masu, pazinju kaut kur, pasaki vinjam, lai neuztraucas.
lai pasezh ar berniem majas, kad tev jasezh - tur vai nu darbu piedava, vai priekshniekam dzimsh.diena, nu izdoma kaut ko.
NEPRASI vinjam, vai tev ludzu ir miljaka, izliecies par beigtu, tev pofigs, jo tev ar shis tas ir jaslepj.(nav obligati krapt vinju).
tik neskaties uz vinju ar sunju acim, smaidi,virieshi ir sunji, gan jau uzreiz sajutis, ka ir jarikojas, lai tevi nepazaudet.
atrod sev miljako/vai draugu (normalo veci - vel ir tadi), ar ko var ar negulet.
es saku - baigi efektivi.

Nezinu gan, ko Tev dariit. Kam buus lemts notikt, tas jau laikam ar' notiksies:-/. Cik Tev gadu? Beerni Jums ir? Tu no viira juuti patiesaam ISTU miilestiibu?

Un sakiet, ko var zvanit darba kolegim vakara 21:30 uz mobilo un sis tik dudina ar stulbu smaidu. Par darba lietam? Tekst tads- ja, esmu Riga. Ventspili busu ritvakar, varbut tad varam tikties. Man tiesam ir paranoja??????????? :((((
Piedodiet, bet sobrid es esmu drusku neforma.
web

Piekriitu!!!
Zoss

Skaidrs, ka Tev nav paranoja! Bet arii iistas miilestiibas starp Tevi un viiru laikam nav:-(. Palasi kaartiigi, ko web raksta, un taa arii meegini riikoties!
Zoss

Heh, baigi lidziga situacija :) Es gan biju taas OTRAS vieta :) Un ari pilsetas sapas :)))) Vins no laukiem, es no Rigas, bet tas retas reizes. Uh, cik kaisligas :) Un ari darba kolegi mes bijam :)

Nu mil vins mani, es to zinu.Un tiesi tapec tas ir tik jocigi un nesaprotami. Tikai sobrid ir ta ka ir, mes stridamies, neko nevaram sarunat bez kaska, parsvara dzivojam atseviski, jo mans darbs saistits ar braucieniem, vinam tapat. Mums ir dels, kuru abi redzam bezgala reti. Kopa esam nu jau 7 gadus.Neesmu es plekste, kura sevi nekopj, patiku viriesiem, bet necensos to izmantot.Agrak mums bija svecu gaisma vakarinas ar vairakiem edieniem, neskatoties uz to, ka ari es daudz stradaju, sarunas pie vina glazes, kino un teatri, bet tad viena diena tas vinam kluva par rutinu. Svecu gaismu gribejas nomainit pret vakarinam ar TV.
Strunts, toties tagad es eju uz trenazieriem un busu vel feinaka.
Re:

man shkjiet, ka tev laikam nav taas paranojas :( Diemzheel....... :((((((
Buus vien ar viiru tev jaaizrunaajas........ un paskaties arii kaadu no web padominjiem, noderiigi.
Zoss

Zini, tieshi tada pati situacija ka bija pirms kada laika, tikai viss beidzas, ka tas pats kartigais viirs izskiras no savas sievinas, jo lai cik skumji nebija, vins tomer samilejas mani. Lai ari viniem bija beerns un nodzivoti 5 gadi. Bet smiekligakais ir tas, ka muusu starpa nebija nekas iznemot skuupstus. Bet she tev viss beidzas ar skirshanos.
Re:

Mjā, laikam jau tā ir, ka vairums vīrišķu tomēr drusku tā kā zaudē interesi par to, kas, pēc viņu domām, tiem pieder pillīgi un galīgi... (tak ne visi)

Nez kā tas iegrozījās, ka vienās attiecībās, kas man bija, puiškans uzskatīja, ka es viņam līdz galam tomēr nepiederu un bez kārtīgas pieskatīšanas un čubināšanas aši vien aizlaidīšos:))) Līdz ar to tā interese viņam neatslāba ne mirkli.

Ko ar to gribu teikt - vai ar to, ka attiecībās tomēr jātur sevi rezervītē? Nez vai, bet pareizi tomēr norāda web, ka otram cilvēkam laiku pa laikam jāļauj saprast, ka neba tu esi viņa īpašums, neapstrīdams un tādējādi arī nekā īpaši nekopjams... Jāsabalansē viss, tur tā štelle!!!:))))

nu ar padomiem ir pagrūti, bet vari paprovēt man labi sanāca.
Savai sievai pirmais ko izstāstīju bija vīriešu paņēmieni kā piebraukt sievietēm ar piemēriem iz dzīves.Tiko kā ieraugu klasisku situāciju pievērsu viņas uzmanību. pēc kāda laiciņa viņa visam vīriešu dzimumam cauri redzēja, tas noņem to romantiku un nāk tikai smiekli kad to provē darīt. Nu vari paprovēt līdzīgi pie sava vīrieša, ja viņš redzēs lamatas PATS tad nekāps iekšā, bet ja tu naturāli teiksi "tā grib tevi pavest"nez vai nostrādās
Re:

bet vai tad gimene netiek veidota tapec lai butu kopa priekos un bedas. Lai majas atslabinatos no kaut kadu mistisku triku domasanas un planosanas- ta visa tacu ir bez gala un malas darba.Majas vajag likuminu kura ieritinaties. Bet laikam tomer es esmu maldijusies.Zel!
Re:

Es Te izlasiiju, taadu dominnu, "tad kraap Tu arii vinnu", tas peec principa, lai vinsh zina kaa tas ir! Man skiet, Tas ir galiigi aplams padoms, lai kaa Tur ir , ja Tu to izdariisi Tu nolaidiisies liidz vinna liimenim un TU nevareesi vinnam neko paarmest, vareesi paarmest savai sirdsapzinnaij!
Zoss

Bet tad naak kaada miilja, jauka kolegite, kas ir milaka, jaukaka par sievinju, kas cubinas un murra, un kartigajam viirietim, kuram nekad muuza nav sliidejusi kaaja, peeksni pasliid un sirdi ielist pavasaris, viss saakas tik nevainigi ar iszinam, ar zvaniem, taa ir patikama speele no ikdienas, no gimenes, atputa no visa. Diemzel es ar savu puisi neizskiros, bet vins del manis gan. Tagad vins dzivo viens. Man ir skumji, bet ko lai daru. Vel aizvien vins lolo ceribas un gaida, ka tomer ari es beidzot aizieshu prom no sava puisha.
Re: Zoss

es domaaju, ka vajag biezaak ar sexinju padarboties ar to pasu "neuzticiigo" viiru, nu taa, lai vinjam vienkaarsi speeka nepietiek un libido ir negatiivos ciparos:)))

ekk, izraadaas, es neesmu vieniigaa, kam viiru ssitaadas iiszinjas vajaaa. saakumaa biju nikna- jo lai gan beibe bija neapssaubaami aktiivaa puse, tomeer dusmojos arii uz viiru, jo vinjs to daamu neatssuva. protams, vinjss reagjeeja ljoti liidzigi, nepiesauca gluzzi paranoju, bet vainiigs arii nejutaas laikam nemaz. tagad beibe ir gudraaka, zvana vinjam tikai darba laikaaa...
Sekas ir ssaadas: es arii atljaujos sev pieluudzeeju, ar kuru man nekas nav, bet kurss mani apber ar lidiziiga satura iiszinjaam, kuras es uzreiz izdzeessu:)))))) jo man pietiek ar savaam pozitiivajaam emocijaam, nevajag man viira greizsirdiibu; otrkaart, es saaku redzeet cauri ssitaadaam beibeem, kuras hiperaktiivi karaas kaklaa katram daudz maz normaalam vecim; tresskart, kas pats skumjaakais, es laikam vairs negribu ienjemt beernus no sava viira... maates instinks kaput. taa kaa vecci, salaizzat vien ar visaadaam duraam, un paliksiet bez manntiniekiem.

kaarteejais bailiigais viirietis. Man ari reiz taads bija... neparko nevareeja saduusoties pateikt man taisniibu, ko, patiesiibaa, es jau zinaaju. Baidiijaas, ka "saapinaashot mani"... HAHAHA!.
prasiiju divas reizes, izskaidrojot, ka ja jau taa otra ir labaaka, tad nafig mums mociities - man paardziivojot un vinjam sleepjoties. Taisam cau un viss.
sejaa man to nepateica, bet pa telefonu gan ... varonis, saproties!!!
piile

-Nu gan tu marazmu sarakstiji. Pilnigais murgs. Atradusi ar ko nobiedet ar pecnaceju. Nu un ne visas beibes karas kaklaa, tieshi taas, kas ir klusas, mierigas un jaukas, tieshi pret tadam uzrodas juutas, ne tikai plikas iszinas. Bet to jau laikam jums pieviltajam sievam nesaprast. Kad beibe karas kakla nav inetesanti, bet, kad beiba atbild uz manam iszinam un izrada kaut kadu interesi, tas ir forshi un es nesauktu to par uzbazibu.
-Jutas paradas spontani. Viss saakas kaa rotalja, bet beigas pats nesaprotu, ka esmu iekeries. Un attalums ari nav skersklis.
Un ja es veletos kaut ko iesakt ar kaadu beibi, tad man sieva nu ne ar ko neiebiedetu.
Re: kuslis

KLau, vai Tu nevari ievietot te īso kursu par tēmu, kā tiem večiem labāk cauri redzēt,t.i., ko tu savai sievai par to stāsti. Tas varētu samazināt pavesto un pamesto sieviešu skaitu, un tas būtu tavs nopelns.
Re:

Jūs domājat, ka labāk nekā nezināt un izlikties par beiktu??:))))

A vot man tas galīgi nav saprotami!!!! Bet brīžam liekas, ka dažas te vis tā domā... Un beigās paliek muļķes lomā... Jo tikai tad, kad tu zini, vari sākt kaut ko darīt...

Un ir gaužām dumji atrunāties, cik neētiski vīra kabaclakatā uziet aicinājumu satikties, - it kā tas, ka viņi jūs krāpj, gan būtu ētiski!!!:)))))
Re:

Zin, dazjreiz shkjiet, ka taa ir baigi labaa atruna, ja reiz es tevi kraapju, tu kaut ko dari ne taa. Tjipa, es jau nau vainiigs/a, vinsh/vinja to dara ne taa, izskataas ne taa utt. Gadaas, ka tieshaam attieciibaas kaut kaa truukst, bet gadaas, ka ir vienkaarshi cilveeki, kas citaadi nevar dziivot (nu vajag vinjiem laika vislaik partnerus mainiit). Vo tiem peedeejiem nezinu vai vajag veidot nopietnas attieciibas, ja reiz 100% sure zinaams ka saapinaas otru pusi agri vai veelu (vai regulaari).
Zosij-nezosij

Ak vai manu vai, cik tie puisji ir neuzmaniigi :(
Apskat cik sievas/draudzenes par miiljaako esamiibu uzzina no ieluukosjanaas mob. tel. iiszinjaas. Arii es.

Nu vai tad taas "zinjas" tik daargas ira, ka nevar padzeest? Varbuut viens viiriesja cileeks var pasaciit, kamdeelj tik baiga neuzmaniiba?
nu tas taa, atkaape.

Ko es gribeeju saciit - par cik seezju tai pasjaa bedree, situaacija nu ljoti jau nu liidziiga - paardziivot protams, naaksies, tikai apdomaa, cik veerts tas ir. Tavaa gadiijumaa taas otraas attieciibas laikam ir saakumstadijaa. Ja uz speeles nav beernu ciesjanas par vecaakiem, kas sjkjiras vai citas liidzveertiigas nepatiksjanas, izveertee, vai ir veerts palikt kopaa ar sjo viirieti. Protams, sjis leemums jaapienjem ne spontaani, bet gan peec kaada laicinja, kad lielaa saape garaam. Es pati veel neesmu nonaakusi ne pie kaadiem secinaajumiem, meegjinu analizeet, saprast, ko dariit. Kopsj fakta konstataacijas pagaajis apmeeram pusgads, pirmaa puse no kura bija reaals praata aptumsums - jo nudien nesapratu, KAAPEEC tas tiek dariits - neesmu nekaada frigiida susjkje ar netiiru muti. Tagad, peec daudzkaarteejaam skaidrosjanaas reizeem (viirs nenoliedza faktu, ka vinjam ir miiljaakaa), lietas ir mazliet noskaidrojusjaas, bet to gan skaidri zinu - nekad vairs muusu attieciibaas nebuus TAAS man tik miiljaas un nepieciesjamaas tuviibas pakaapes.
Meegjini panaakt, lai vinjsj atziistas vai paskaidro, saki, ka aizbildinaasjanaas ar tuksju paranojas piesauksjanu nav vairs deriiga. Kaartis galdaa, tipa. Un tad jau redzeesi, kaa taas lietas sastaav.
Nav nekaa nokaujosjaaka par aizdomaam vai ilgstosju neuzticeesjanos - sabendeesi visu labo, kas tevii ir. Nepaliec par aizsjautu ruugumpodu, lai vai kaada nebuus patiesiiba, labaak taa, nekaa mociisjanaas no seerijas kraapj/nekraapj. Turies.
Re:

Tas ka telefonaa ir sleepjami Nr vai sms jau ir pirmais iemesls domat, ka kaut kas nav katribaa. Varbut der piezvanit tai tur un zudot jautajumu - vai vinja ir ar mieru izmaksat Tev celojumu uz Ameriku piemeram. un taja laika pamazgat Tava viira zekites, velinu, aa un tur vel dazi kredit rekini jaapmaksa, ko jus ar viiru esat panemushi uz 10 gadiem. Man tas vienreiz nostradaja, un ta otra izradijas loti tipiska viiru copetaja, kurai nu nemaz neesot vajadzigs shitik izlietots virietis.
Murmite

Sito gan Tu varen jauki uzrakstiiji:-)!

Ja vien viss buutu tik vienkaarsi...
Re: zoss

tu laikam tiešām esi zoss!!! Nafig jālien netīšām svešā telefonā?
Re: zirgs

Vīra telefons nav gluži svešs telefons. Tad jau var pateikt, ka tu dzīvo ar svešu cilvēku. Man nav pretenziju, ja 'manējā otrā pusīte ieskatās manā telefonā, JO man nav ko slēpt. Viss ir pavisam vienkārši. Ja būtu kas slēpjams, būtu kategoriski pret, ka viņš tur ieskatās. Viņš pavisam vienkārši var parakāties manā somiņā, maciņā, ja kaut ko vajag paņemt (piemēram, naudiņas, jo mums ir kopīgas finanses), tāpat arī es to varu (un daru).
Re: zirgs

Mees arii maajaas lienam viens otra telefonos un macinos un viirs to dara daudz biezaak nekaa es. Es nevaru vinam to paarmest, kaut arii dazkaart man tas nepatiik. Es labaak izveelos, ka vins man uzticas nekaa domaa, kaapeec diez es nelauju vinam rakaaties pa savu telefonu, somu vai macinu.
Pifs

nu naivais, es nevienu nebiedeeju pr to, ka nebuus peecnaaceeju- nevienam to pat izpiiksteejusi neesmu, vienkaarssi ir passai zudusi sajuuta, ka gribu beernu. pie tam zinu, ka mans viirs vinju gribeetu gan.
Lai gan Pifs, ja taa tevi paklausaas, tad man laikam jaabuut aarpraataa, jo taa beibe suutiija nu ljoti jau pavedinossas dzejas.... nu jaa, saliidzinossi ar TIK maigu dveesli jau es esmu liels kaujas zirgs:DDD
Re: Pifs

Zoss
Ja gribēs - pateiks pats, ja negribēs - melos līdz pagurumama. Ja viņš negrib tev neko teikt - tātad tu viņam esi ļoti svarīga un viņš nekādā gadījumā negrib izjaukt Jūsu laulības dzīvi. ja tu viņam būtu kļuvusi vienaldzīga - viņš to pateiktu, jo zaudēt viņam nav ko. Manuprāt, labāk dzīvot saldā neziņā, nekā rūgtā patiesībā!
Re: ehhh

Galīgi garām!!!!!!!!

Bet iedomajies, vina tagad viram pasaka es zinu, ka tev ir tada un tada. Virs pasaka ja, man ir beibe, kas mani lenc. Un talak? Ka but sievai kura zin, ka viru kada lenc, jus spejat iedomaties, kas nabaga sievietei jadara, lai nepielautu neatgriezenisku notikumu paversienu. Viriesi ja diemzel lielakaja vairakuma r izmantotaji, tas nozime, ka ari seit var but ta, ka sieva lien no adas ara, bet vecis smaida usas- par vinu cinas. Brr! Tad jau tiesam labak piezvanit tai beibei un paeikt- ei ka Tu mila citur pukes lasit.

Tik viens nav skaidrs - a priekš kam tāc vīrs vajadzīgs??? Nu, nesaprotu es to, tāpat kā "cīnīšanos" par tādu vīrišķi...

Piespiežot vīru atzīt, ka viņam ir mīļākā, viņš tiek nolikts izvēles priekšā - vai nu es vai viņa. Bet, kamēr viņš nav atzinies, viņš drīkst mazāk vai vairāk veiksmīgi gūt labumus no abām. Tādēļ jau viņi, maitas, melo cik ilgi iespējams :))) - lai nebūtu japiepūlas un jādara izvēle. Un divas taču ir labāk kā viena:)))
Re: Putrasdūķe

Var jau katru reizi, kā vīrišķis ir ko greizi sadarījis pamest... un var noveitkties tā, ka visu mūžu nodzīvo kopā un nezina, kas ir krāpšana (vismaz viens no ģiemenes)...tomēr lielākā realitātes daļa ir ar melnajām strīpām- gan ģimenes dzīvē, gan mīlestībā, darbā, veselībā utt....
Ir cilvēki, kam vienkārši sirdsapziņa neļauj pat paskatītites uz precētu, vai aizņemtu pretējā dzimuma pārstāvi, bet ira arī cilvēki, kam dēkas ir vajadzīgas kā adrenalīns.

Un man tomēr ir uzskats, ka man ir tiesības uz privāto dzīvi, kura ir tikai mana! - tas ir telefons, saturs iekš tā, u.c. lietas. Un manā telefonā nav nekas kas būtu jāslēpj, tomēr ar vīru vienmēr!!! pirms ko vajag otra telefonā, pajautājam, vai to drīkst.
Re: Semočka

Kā jau teicu, man te tāc mazs sašutuma vilnītis uznāca ne jau tāpēc, ka atbalstu rakāšanos cita cilvēka mantās (kaut gan - kāds tur noslēpums varētu būt, ja tā padomā... pēc sevis spriežu), bet gan par to, ka ir sievas, kas tiešām iedomājas, ka dzīvot labāk ir saldā neziņā...

Kad es biju precēta vīrieša mīļākā, katru otro dienu viņš mājās ieradās ap pusnakti, mēs nemitīgi sazvanījāmies, mesidžojāmies, savstarpēji apdāvinājāmies utt. Tak sieva uz to visu pievēra acis, jo viņai svarīgākais par savu pašcieņu bija saglabāt materiālos un sociālos labumus, ko sniedza kopdzīve ar šo vīrieti. Un tas viņai arī beigās palika. Tikai - uz kā rēķina?
Re: Putrasdūķe

Bet nu ja tiesam neka nav un tas nabaga virs tiek vajats un vins ir tik pieklajigs, ka nespej atsut. (Tas gan ir mazticams)
Re: mamina

Va' ta es ko saku - dzīvē visādi brīnumi gadās!!!!

Tikai nez kāpēc laikam ļoti ierobežotam cilvēku skaitam zināmi efektīvi paņēmieni, kā no nevēlamiem vajātājiem tikt galā viens divi!!!!:))))

Plus vēl - ja patiešām nabaga vīru uzmācīgi vajā kāda nimfomāne - vai tas ir jāslēpj no sievas?? Ja jau slēpj, tad pats nav gluži bez vainas...

Skaidrs ir viens- nevar viennozimigi pateikt - izrunajies vai neizrunajies. Galigs sviests, laikam tiesam labak vispar nepreceties un pilnigai drosibai iet klosteri, tur ir skaidrs, ka tas vienigais virietis Tevi nepiecakares.

Kuš, nekrīti uzreiz galējībās, jo dzīvē pa vidu arī viskas ir - starp "negribu nekā" un "pamet";))))))))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Iepirkumu daļas vadītājs-/a
Būvniecības uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.